Sayfayı yazdır | Close Window

ÜniESES Yeni Sezon Ürünler

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: ÜniESES
Forum Açıklaması: Üniversiteli Şimşekler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1960
Yazdırma tarihi: 20/May/2024 saat 06:54
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: ÜniESES Yeni Sezon Ürünler
Gönderen: gakkos26
Konu: ÜniESES Yeni Sezon Ürünler
Gönderi tarihi: 24/Nis/2009 saat 23:21
Sevgili arkadaşlar, üniversiteli eskişehirsporlular oluşumu olarak kendi sitemizde uzun zamandır konuştuğumuz bir çok yeni ürünün üretim aşamasına geçmiş bulunuyoruz. Bahar şenliklerinin de yaklaştığı şu aylarda, bu ürünleri siz değerli eskişehirspor taraftarları ile en kısa sürede buluşturacağız inşallah.

Hangi ürünlerimiz ne aşamada:

Ünieses Forması
Üretimi tamamlandı, elimizde. resimleri 2. sayfada çok çok kaliteli bir iş olmuş. bursaeses'e, özellikle tayfuna çok teşekkürler. satış fiyatı 20 TL. hafta içi alınabilecek yerleri belirtiriz. 

Ünieses Kupası
Siparişi verildi, üretiliyor. en kısa sürede elimizde olacak.

Ünieses Fuları / kimilerine göre Yazlık Atkısı
Tasarım belirlendi. sipariş aşamasında, en kısa sürede üretilecek. tasarım halinin resmini bizim sitemizden görebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatı olacağını belirtmek isterim.

Ünieses Tişörtü
Geçen sezon üretmiştik, elimizde 25-30 tane sanırım kaldı. satış fiyatı 15 TL'dir. bu ürün öğrencilere 10 TL'den verilebilir. (20 adeti ısparta ünieses'e satılmıştır. kalanların sayısını bildirilecektir.)

bu ürünlerin resimleri ve temin edebileceğiniz yerleri, kısa süre de bildireceğiz. eskişehirde olan arkadaşlarımızla zaten sürekli görüşüyoruz. bu mesajın asıl amacı, diğer üniversitelerdeki arkadaşlarımız başta olmak üzere, tüm taraftarlarımıza bilgi vermektir.

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Yanıtlar:
Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 24/Nis/2009 saat 23:24

allah utandırmasın... Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 24/Nis/2009 saat 23:28
           Fiyat politikamız
bizim en önemli düsturumuz şeffaflık olmuştur. yaptığımız tüm proje ve ürünlerin kalem kalem hesabını üyelerimizle paylaşmışızdır. o yüzden ürünlerin maliyeti ve kar payını açıklama konusunda da her zaman şeffaf olacağız.  alacağımız küçük karları da ünieses etkinliklerinde kullanmak üzere, üyelerimizin bilgisi dahilinde harcayacağız.

örneğin forma, bizim aldığımız fiyat 20 TL'dir. hocam bu işin üniesese katkısı ne olacak diye sorarsanız. bize 20 adet forma ücretsiz verilecek. yani 100 forma fiyatına 120 forma alacağız. murat hocam ile konuştuk, bu 20 formanın bir kısmını diğer şehirlerdeki arkadaşlarımızın etkinliklerde kullanımı için yollayalım dedik. onlar ne yaparsa yapar. örneğin 3 tane versek, 20x3=60 TL gelir olur. bu geliri de istedikleri etkinlikte kullanırlar diye düşündük. ama sizin fikirlerinize de açığız.

ÜNİESES'ten Dev Hizmet
5 adet XXXL ve 10 Adet XXL siparişi verilerek bizim gibi kendi kalın ama ruhu ince, ağır eskişehirsporlu arkadaşlarımızın da forma edinme şansı sağlanmıştır, gururla duyurulur.LOL

3 adet XXXL'yi rezerve ettiğimi de belirteyim Tongue

-------------

Gönderen: tarık26
Gönderi tarihi: 24/Nis/2009 saat 23:31
Hocam formalar çubuklu mu?

-------------
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Gönderi tarihi: 24/Nis/2009 saat 23:37
hayır paçalı, yanları fileli örnek resimler site de mevcut. ben üretilmiş halinin resmini yarın yükleyeceğim.

-------------

Gönderen: desperadomt
Gönderi tarihi: 24/Nis/2009 saat 23:39
Bu ürünlerden almak için kiminle irtibat kuracağız acaba bitmeden almak için.

-------------
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderi tarihi: 24/Nis/2009 saat 23:41
Yapma ya.Çubuklu olsa yarın 2 tane alacaktım.

-------------
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Gönderen: ÇerkEs
Gönderi tarihi: 24/Nis/2009 saat 23:52
semih hocam...ünieses esparta olarak geçen sene yaptırmış olduğunuz ünieses tişörtlerinden alabiliriz eğer 10 liradan verebilirseniz...bir de, bu tişörtlerin resimlerini görmem mümkün mü...saygılar..

-------------
NeFeR//ESparta

Gönderi tarihi: 24/Nis/2009 saat 23:58
melih, tabii ki verebiliriz. kaç tane kaldığını murat hocamdan öğrenirim ben.

tarık hocam, sana zaten 2 tane yazdım ben şimdiden.

ürünleri, bir kere üniversitede İİBF A blokta ofisi olan"Eskişehirsporlular Kulübünden" kesin edinebilirsiniz. ürünler geldikten sonra burada satış noktaları ayrıca belirtilecektir. şehir merkezinde yer alan abilerimizin, kardeşlerimizin dükkanlarını kullanabiliriz.  

-------------

Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 00:05
hocam sitenizde buldum sanırım kırmızı renkte olan tişörtler dimi..yanlış tişörtü bulmamışımdır umarım...

-------------
NeFeR//ESparta

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 00:20
Alıntı yapılan ÇerkEs

hocam sitenizde buldum sanırım kırmızı renkte olan tişörtler dimi..yanlış tişörtü bulmamışımdır umarım...

Melih, başka tişört yok. Doğrusunu bulmuşsundur. Tişört olarak 15-20 adet kaldı. Öğrenci arkadaşlara 10TL'den vereceğiz.
Diğer ürünler elimize bir gelsin de nereden alabileceğinizi belirtiriz.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 00:21
tamam hocam saolun

-------------
NeFeR//ESparta

Gönderen: efsane_eses
Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 00:26
Formalar bu sene giyilen parçalı forma mı olacak? Çünkü bende çubuklu formamızdan var, orijinal olarak parçalı da almak istiyorum. Beşiktaş maçı öncesi olursa güzel olur. Smile Formaları, nasıl, nereden görüp alabiliriz netleşince yazarsanız sevineceğim. Teşekkürler.

-------------
Benim sevdam KIRMIZI!

Gönderen: esclr
Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 00:42
hocam resimleri eklerseniz seviniriz

-------------
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Gönderen: Batuu
Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 02:18
hocam bizlerde uludağ üni es es olarak istediğimiz tarzda tişörtler yaptırmayı planlıyoruz sizin yaptıklarınızı da beğendiğimiz takdirde alabiliriz. Resimleri bekliyoruz bizde.

-------------
Uludağ ÜNİESES

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 14:12
Alıntı yapılan efsane_eses

Formalar bu sene giyilen parçalı forma mı olacak? Çünkü bende çubuklu formamızdan var, orijinal olarak parçalı da almak istiyorum. Beşiktaş maçı öncesi olursa güzel olur. Smile Formaları, nasıl, nereden görüp alabiliriz netleşince yazarsanız sevineceğim. Teşekkürler.

Formalar parçalı bu sezon giyilenlerden olacak. Yalnız nike işareti yerine ÜniESES logosu olacak. Arkasında da numara değil ÜniESES yazısı olacak. Fotoğraflar http://www.unieses.org - www.unieses.org 'da

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 21:52
Formalarımız gelmiştir. çok ama çok kaliteli bir kumaştan olan bu ürünleri bize sağladığı için bursaeses ekibine, özellikle tayfun arkadaşımıza çok teşekkür ederiz.

http://img6.imageshack.us/my.php?image=dscn4401a.jpg">

-------------

Gönderen: Beaman
Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 21:56
formalar cok guzel olmus ellerinize saglık nerden temın edebılırız ve ucretı ne kadar olucak ?

Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 21:59
ücreti 20 TL. ilk sayfada fiyat politikamız yazıyor. yarın bir yere bırakma imkanı biraz zor olacak. o yüzden şehir merkezinde belirlediğimiz bir kaç yere bırakıldıktan sonra buradan duyuracağız.

üniversitedeki ofislerimizden ve eskişehirsporlular kulüp ofisinden her zaman edinebilirsiniz ama önemli olan şehir merkezinde bir kaç yere bırakmak. yerler belli pazartesi nasipse malları verip, ilan ederiz.

-------------

Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 22:03
hocam ben zaten osmangazıde okuyorum sıze nerden ulasabılırım umarım bıtmez gercekten cok guzel olmus forma fıyatta cok uygun ayırma gıbı bır olay olabılırmı ?

Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 22:08
sevgili erhan, forma çok endişe etme. iibf'ye gelirsen beni veya murat hocayı kolayca bulabilirsin.

-------------

Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 22:12
tamamdır hocam pazartesi ordayım saolun ben sizi bulurum

Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 23:18

Ünieses'in formaları mükemmel olmuş bence.Bu fiyata bu kalite Ünieses'de olur ancak.Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

-------------
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 25/Nis/2009 saat 23:22
Çok güzel bir çalışma olmuş.Emeklerinize ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: crazy__ESES
Gönderi tarihi: 27/Nis/2009 saat 13:45
Formada arma kullanılmamış ama bence klüpten izin almak lazım böyle ürünleri satmak için.Yoksa korsandan bir farkı kalmaz.

Bu formalar için yönetimden izin alındı mı?

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 27/Nis/2009 saat 13:54
Hakikaten çok kaliteli bir forma olmuş emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.Ben bjk maçında giydim.Herkesin gözü kaldı.Kar amacı güdülmeden yapılan çalışmalar her zaman kalitelidir.Denizli deplasmanında formamı giyeceğim.İşallah hava iyi olur. Clap

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 21:19
bugün mekan playstation'a 5 adet M, 5 Adet L ve 1 adet XL bıraktım. şehirden almak isteyenler oraya uğrayabilirler. yeri 13. nolu sağlık ocağının karşı sokağının içindedir.

birde tarık hocam onları da hemen satmazsa, merkez komutanlığı karşısında yer alan arçelik bayisindeki mehmet bey'e de 3 M, 3 L ve 1 XL bırakılmıştır. oraya yakın olanlarda tarık hocamdan önce kapabilrilerse alabilirler. Smileduruma göre buralara forma bırakılabilir. 

-------------

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 21:32
Hocam İ.B.F.'ye gelirsek alabilirmiyiz? Smile

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 21:35
acele et mustafa yarın okuldayım. bana veya murat hoca'ya uğrayabilirsin.

milletçe iri olduğumuzu forma işi sayesinde bir kez daha gördüm. xxxl ve xxl hemen bitti. xl çok çok az kaldı. bir daha yaptırırsak direk L hatta XL'den başlatacağız ebatları. LOL

bu kadar kaliteli ürün temin ettikleri için bursaeses'e tekrardan teşekkürler. Clap malı gören 3-5 aldı. M ve L haricinde çok ürün kalmadı. ilgi gösterenlere de ayrıca teşekkür ederiz.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 21:50
arkadaslar formadan almayı dusunuyorsanız hıc dusunmeden alın cunku
bu fıyata bu kalıtede bır formayı hıc bır yerde bulamassınız neden mı kuması bırıncı kalıte yanları zaten fılelı ve baskılar sahane armaya gelınce orjınal formadakı armadan kat kat guzel zaten arması yuzunden nıke ın formasına sıcak bakmamıstım , basta semıh hoca olmak uzere emegı gecen herkese tesekkurler Clap

Gönderen: desperadomt
Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 21:52
Alıntı yapılan gakkos26

acele et mustafa yarın okuldayım. bana veya murat hoca'ya uğrayabilirsin.

milletçe iri olduğumuzu forma işi sayesinde bir kez daha gördüm. xxxl ve xxl hemen bitti. xl çok çok az kaldı. bir daha yaptırırsak direk L hatta XL'den başlatacağız ebatları. LOL

bu kadar kaliteli ürün temin ettikleri için bursaeses'e tekrardan teşekkürler. Clap malı gören 3-5 aldı. M ve L haricinde çok ürün kalmadı. ilgi gösterenlere de ayrıca teşekkür ederiz.

Merhaba hangi üniversitedesiniz acaba bende almak istiyorum.L veya XL beden tişört ve forma yanınızda varmı gelince alabilirmiyim.

-------------
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 21:56
osmangazi universitesi ibff de 3.kat semih hocanın odasi 

Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 22:17
Akşam saat 18.00 gibi merkez komutanlığı karşısındaki Arçelik bayiden aldım.Hakikaten süper kalite bir forma olmuş.
Emeği geçenlere teşekkürlerimi iletiyorum.
Ayrıca Tarık hocaya da çok teşekkür ederim.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 22:58
Rica ederim Ali abi.Güle güle giy.Biz sadece aracı olduk.

-------------
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Gönderen: kaydo
Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 23:19
nerlerde satılıyo nerden alcaz  biz ögrenciyiz  fiyat  aynımı?

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 29/Nis/2009 saat 17:08
Semih Hoca'mdan aldım bugün formayı. Çok kalite bir çalışma olmuş hocam tebrik ederim. Sanada dediğim gibi EsStore'daki formalardan daha kalite olmuş...SmileThumbs%20UpClap

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: EsSieN
Gönderi tarihi: 03/May/2009 saat 20:49

Forma ne kadar mükemmel olmuş. Unieses bu işi cok iyi yapıyor. Helal olsun abi ne diyim gerçekten helal olsun. Kaliteli ve ucuza. Öğrenci adamın halindende ünieses'liler anlar. Yarın Eskişehirden bir arkadaşıma söyledim alacak bir tane de bana . Süpersin ünieses..

-------------
ankaraESES - emrESES_26

Gönderi tarihi: 03/May/2009 saat 20:59
Alıntı yapılan tarık26

Rica ederim Ali abi.Güle güle giy.Biz sadece aracı olduk.

Tarıkcığım hakikaten çok güzel bir forma olmuş.Yiğidin hakkını yiğide vermek gerekir.20 TL.ye bundan daha güzel bir forma yaptırılamazdı.Umarım çocuklarımız içinde küçük beden formalar yaptırırsınız

-------------

Gönderi tarihi: 01/Haz/2009 saat 16:51
FORMA SATIŞLARININ AYRINTILI HESAP DÖKÜMÜ
sevgili arkadaşlar, elimizdeki tüm formalar resmi olarak bitmiştir. gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.

bizim felsefemiz şeffaflık. her etkinliğimizin, projemizin hesabını siz üyelerimize veriyor ve kafalarda en ufak bir soru işareti bırakmamaya çalışıyoruz. hep söylüyorum; bu oluşum hepimizin. herkes ne kadar fazla katkı yaparsa o kadar gelişecektir.

bazıları gibi yuvarlak laflar ve hesaplar vermeyip, kuruşu kuruşuna hesap vermeden yana olduğumuz için gelirleri ve giderleri ve nerelere kullanıldığını ayrıntılı olarak yazıyorum:

Alınan forma sayısı: 120  - Parası ödenen forma sayısı: 100

Ücretsiz dağıtımı yapılan forma sayısı: 11
Kar olarak üniesese kalan forma sayısı: 9

9*20 TL= 180 TL forma satışından elde edilen kar.

Şenlikler ve Konya Deplasmanı için öğrencilere harcanan para: 300 TL

Arada kalan 120 TL'lik açık ise şenlik alanındaki satışlardan ve satışı yapılacak kupalardan karşılanacaktır. kupaların satışı tamamlanınca onunla alakalı ayrıntılı dökümde verilecektir, duyurulur.

-------------

Gönderen: must-ang
Gönderi tarihi: 01/Haz/2009 saat 17:22
kupa demişken...

Cool

http://img193.imageshack.us/my.php?image=01062009359.jpg">

-------------
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 01/Haz/2009 saat 17:31
Semih Hocam yukardaki bardaktan bende isterim.Birtane bana temin et.Ücretini benden alırsın. Big%20smile

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderi tarihi: 01/Haz/2009 saat 22:52
şahin abi kupan ayrılmıştır. bilmeyenler için tekrar hatırlatalım, kupalarımız 5 TL'dir.

fotoğrafcılık gerçekten bir sanat. mustafa küçük ama şık kupamızı, yaptığı çekim ile dev bir kupa gibi göstermiş, helal olsun. LOL

-------------

Gönderi tarihi: 01/Haz/2009 saat 23:49
Hocam kupa istiyorum bende mutlaka ilk esk ziyaretimde konuyla ilgili rahatsızlık vericem :D

-------------
Uludağ ÜNİESES

Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 01/Haz/2009 saat 23:58
atkı işinde bir gelişme varmı?

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 00:33
Alıntı yapılan Batuu

Hocam kupa istiyorum bende mutlaka ilk esk ziyaretimde konuyla ilgili rahatsızlık vericem :D

Batuhan 15-25 Haziran arası bir gün, (tam tarih kesinleşmedi) Eskişehirde Gurbetteki arkadaşlarla birlikte bir akşam üstü toplanacağız. Bursadaki arkadaşların da gelmesini istiyorum.

-------------

Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 00:42
Kupa ve formalardan kaldımı ?

Kupa var sanırım ama formaya dair bir şey belirtikmemiş..

Ayrıca Ben şimdi Malum Okul gereği şehir dışındayım gelmem 1 ayı bulucak bu tarihe kadar foma varsa kalırmı ?

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !

Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 01:00
malesef formamız hiç kalmadı. fakat ilgi olursa 50 tane daha yaptırabiliriz. fakat öncelikle elimizdeki kupaları eritmemiz gerekiyor. fular içinde bu kural geçerli. tasarım ve her şeyi seçildi, cd ye aktarıldı, üretime girmeyi bekliyor. niye giremiyor? çünkü bu işler ciddi bir miktar sıcak para istiyor. önden peşin ücretleri ödüyoruz ama bize dönüşü o hız da olmuyor. açıkçası murat hocamla ben aynı anda 2,3 ürünü birden finanse edemiyoruz. formalar eritildi, kupada da yol alırsak, fulara geçecek sıcak parayı temin edebiliriz.

o yüzden kupalara ilgi göstermenizi ve destek vermenizi diliyoruz. 5 TL yüksek bir ücret değil. özellikle yapılacak toplantıya kadar talepleri toplarsanız amacımıza yaklaşırız. şehirden talep olursa da belli noktalara kupa bırakır ve temin etmenizi sağlarız.

-------------

Gönderen: Darkevil_26
Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 17:27
Alıntı yapılan ermanka26

Kupadan almak istiyorum.Esogü'ye mi gelmemiz gerekiyor Semih Hocam?

-------------
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..

Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 17:55
Alıntı yapılan mr zenco

atkı işinde bir gelişme varmı?

Atkı tasarımını unieses.org'a koyacağım merak etmeyin. Semih hocam da ifade etmiş, kupa bardaklar satılsın yeni sezonda SICAK havalarda atkısız bırakmayacağız sizleri.

-------------

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 03/Haz/2009 saat 00:15
Kupadan ben de istiyorum. Yine yapılırsa forma-atkı-fular da almak istiyorum.

Ben de Anadolu Üniversitesinde öğrenciyim, ünieses forumuna da (çok giremesem de) üyeyim ama bu yıl ÜniEsEs'le hiç bir ilişkim olmadı. E bir yerden başlamak lazım; kupa, forma, fular, atkı, deplasman(ki ne yazık ki bitti) vs de şu an bunun için ideal. Herhangi bir renktaşım ile irtibat kurmak için gereken girişimi yapacağım; tabi önce şu finaller bi bitsinSmile

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderi tarihi: 03/Haz/2009 saat 00:22
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan Batuu

Batuhan 15-25 Haziran arası bir gün, (tam tarih kesinleşmedi) Eskişehirde Gurbetteki arkadaşlarla birlikte bir akşam üstü toplanacağız. Bursadaki arkadaşların da gelmesini istiyorum.

Merak etmeyin hocam ya ben ya da bir arkadaşım o toplantıda olacak. Kupamızıda alırız hem Wink

-------------
Uludağ ÜNİESES

Gönderi tarihi: 03/Haz/2009 saat 00:24
Alıntı yapılan delibasozi

Kupadan ben de istiyorum. Yine yapılırsa forma-atkı-fular da almak istiyorum.

Ben de Anadolu Üniversitesinde öğrenciyim, ünieses forumuna da (çok giremesem de) üyeyim ama bu yıl ÜniEsEs'le hiç bir ilişkim olmadı. E bir yerden başlamak lazım; kupa, forma, fular, atkı, deplasman(ki ne yazık ki bitti) vs de şu an bunun için ideal. Herhangi bir renktaşım ile irtibat kurmak için gereken girişimi yapacağım; tabi önce şu finaller bi bitsinSmile

Kolay gelsin herkese finallerinde başarılar.WinkWink

-------------
Uludağ ÜNİESES

Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 03/Haz/2009 saat 12:22
Alıntı yapılan MuratHoca

Atkı tasarımını unieses.org'a koyacağım merak etmeyin. Semih hocam da ifade etmiş, kupa bardaklar satılsın yeni sezonda SICAK havalarda atkısız bırakmayacağız sizleri.
sağolun hocam sıcak yaz günlerinde atkısız bırakmayın biziLOL

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderen: DebiAN
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:46
beyler bende konyada okuyorum maçları konkş grubuyla izledim fakat samimiyet eksik kaLdı maLeseF maçLara çağıran arklara burdan özellikle teşk ediyorum benim şu an kızılcıklı polar we atkım eksik nasıl temin edebilirim? konya görsün en büyüğü! ayrıca bu ürünleri nereden temin edebilirim yardımcı oLursanız teşk ederim(:

-------------
alayına isyan

Gönderen: reply2hasan
Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 19:41
Kusura bakmayın arkadaşalr ama şu kupa bardak olayı tam rezalet olmuş.

"Eskişehir sporlular" böyle bir imla hatası üniversiteliler için kabul edilemez.Millet o kadar üniversite okumuşlar daha düzgün yazamamışlar demez mi?

-------------
esesim benim

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com