eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Yeni Sezon Ürünler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 21:52
Alıntı yapılan gakkos26

acele et mustafa yarın okuldayım. bana veya murat hoca'ya uğrayabilirsin.

milletçe iri olduğumuzu forma işi sayesinde bir kez daha gördüm. xxxl ve xxl hemen bitti. xl çok çok az kaldı. bir daha yaptırırsak direk L hatta XL'den başlatacağız ebatları. LOL

bu kadar kaliteli ürün temin ettikleri için bursaeses'e tekrardan teşekkürler. Clap malı gören 3-5 aldı. M ve L haricinde çok ürün kalmadı. ilgi gösterenlere de ayrıca teşekkür ederiz.

Merhaba hangi üniversitedesiniz acaba bende almak istiyorum.L veya XL beden tişört ve forma yanınızda varmı gelince alabilirmiyim.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
  Alıntı Beaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 21:56
osmangazi universitesi ibff de 3.kat semih hocanın odasi 
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 22:17
Akşam saat 18.00 gibi merkez komutanlığı karşısındaki Arçelik bayiden aldım.Hakikaten süper kalite bir forma olmuş.
Emeği geçenlere teşekkürlerimi iletiyorum.
Ayrıca Tarık hocaya da çok teşekkür ederim.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 22:58
Rica ederim Ali abi.Güle güle giy.Biz sadece aracı olduk.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
kaydo Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı kaydo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 23:19
nerlerde satılıyo nerden alcaz  biz ögrenciyiz  fiyat  aynımı?
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 17:08
Semih Hoca'mdan aldım bugün formayı. Çok kalite bir çalışma olmuş hocam tebrik ederim. Sanada dediğim gibi EsStore'daki formalardan daha kalite olmuş...SmileThumbs%20UpClap
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2009 saat 20:49

Forma ne kadar mükemmel olmuş. Unieses bu işi cok iyi yapıyor. Helal olsun abi ne diyim gerçekten helal olsun. Kaliteli ve ucuza. Öğrenci adamın halindende ünieses'liler anlar. Yarın Eskişehirden bir arkadaşıma söyledim alacak bir tane de bana . Süpersin ünieses..

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2009 saat 20:59
Alıntı yapılan tarık26

Rica ederim Ali abi.Güle güle giy.Biz sadece aracı olduk.

Tarıkcığım hakikaten çok güzel bir forma olmuş.Yiğidin hakkını yiğide vermek gerekir.20 TL.ye bundan daha güzel bir forma yaptırılamazdı.Umarım çocuklarımız içinde küçük beden formalar yaptırırsınız
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 16:51
FORMA SATIŞLARININ AYRINTILI HESAP DÖKÜMÜ
sevgili arkadaşlar, elimizdeki tüm formalar resmi olarak bitmiştir. gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz.

bizim felsefemiz şeffaflık. her etkinliğimizin, projemizin hesabını siz üyelerimize veriyor ve kafalarda en ufak bir soru işareti bırakmamaya çalışıyoruz. hep söylüyorum; bu oluşum hepimizin. herkes ne kadar fazla katkı yaparsa o kadar gelişecektir.

bazıları gibi yuvarlak laflar ve hesaplar vermeyip, kuruşu kuruşuna hesap vermeden yana olduğumuz için gelirleri ve giderleri ve nerelere kullanıldığını ayrıntılı olarak yazıyorum:

Alınan forma sayısı: 120  - Parası ödenen forma sayısı: 100

Ücretsiz dağıtımı yapılan forma sayısı: 11
Kar olarak üniesese kalan forma sayısı: 9

9*20 TL= 180 TL forma satışından elde edilen kar.

Şenlikler ve Konya Deplasmanı için öğrencilere harcanan para: 300 TL

Arada kalan 120 TL'lik açık ise şenlik alanındaki satışlardan ve satışı yapılacak kupalardan karşılanacaktır. kupaların satışı tamamlanınca onunla alakalı ayrıntılı dökümde verilecektir, duyurulur.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 17:22
kupa demişken...

Cool

Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır