eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Yeni Sezon Ürünler

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 22:08
sevgili erhan, forma çok endişe etme. iibf'ye gelirsen beni veya murat hocayı kolayca bulabilirsin.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
  Alıntı Beaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 22:12
tamamdır hocam pazartesi ordayım saolun ben sizi bulurum
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 23:18

Ünieses'in formaları mükemmel olmuş bence.Bu fiyata bu kalite Ünieses'de olur ancak.Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 23:22
Çok güzel bir çalışma olmuş.Emeklerinize ve anlayışınıza teşekkür ederiz.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
crazy__ESES Liste gör
Yazar

Umut
  Alıntı crazy__ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 13:45
Formada arma kullanılmamış ama bence klüpten izin almak lazım böyle ürünleri satmak için.Yoksa korsandan bir farkı kalmaz.

Bu formalar için yönetimden izin alındı mı?
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 13:54
Hakikaten çok kaliteli bir forma olmuş emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.Ben bjk maçında giydim.Herkesin gözü kaldı.Kar amacı güdülmeden yapılan çalışmalar her zaman kalitelidir.Denizli deplasmanında formamı giyeceğim.İşallah hava iyi olur. Clap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 21:19
bugün mekan playstation'a 5 adet M, 5 Adet L ve 1 adet XL bıraktım. şehirden almak isteyenler oraya uğrayabilirler. yeri 13. nolu sağlık ocağının karşı sokağının içindedir.

birde tarık hocam onları da hemen satmazsa, merkez komutanlığı karşısında yer alan arçelik bayisindeki mehmet bey'e de 3 M, 3 L ve 1 XL bırakılmıştır. oraya yakın olanlarda tarık hocamdan önce kapabilrilerse alabilirler. Smileduruma göre buralara forma bırakılabilir. 
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 21:32
Hocam İ.B.F.'ye gelirsek alabilirmiyiz? Smile
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 21:35
acele et mustafa yarın okuldayım. bana veya murat hoca'ya uğrayabilirsin.

milletçe iri olduğumuzu forma işi sayesinde bir kez daha gördüm. xxxl ve xxl hemen bitti. xl çok çok az kaldı. bir daha yaptırırsak direk L hatta XL'den başlatacağız ebatları. LOL

bu kadar kaliteli ürün temin ettikleri için bursaeses'e tekrardan teşekkürler. Clap malı gören 3-5 aldı. M ve L haricinde çok ürün kalmadı. ilgi gösterenlere de ayrıca teşekkür ederiz.
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
  Alıntı Beaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 21:50
arkadaslar formadan almayı dusunuyorsanız hıc dusunmeden alın cunku
bu fıyata bu kalıtede bır formayı hıc bır yerde bulamassınız neden mı kuması bırıncı kalıte yanları zaten fılelı ve baskılar sahane armaya gelınce orjınal formadakı armadan kat kat guzel zaten arması yuzunden nıke ın formasına sıcak bakmamıstım , basta semıh hoca olmak uzere emegı gecen herkese tesekkurler Clap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır