eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Yeni Sezon Ürünler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 00:20
Alıntı yapılan ÇerkEs

hocam sitenizde buldum sanırım kırmızı renkte olan tişörtler dimi..yanlış tişörtü bulmamışımdır umarım...

Melih, başka tişört yok. Doğrusunu bulmuşsundur. Tişört olarak 15-20 adet kaldı. Öğrenci arkadaşlara 10TL'den vereceğiz.
Diğer ürünler elimize bir gelsin de nereden alabileceğinizi belirtiriz.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ÇerkEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 00:21
tamam hocam saolun
NeFeR//ESparta
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 00:26
Formalar bu sene giyilen parçalı forma mı olacak? Çünkü bende çubuklu formamızdan var, orijinal olarak parçalı da almak istiyorum. Beşiktaş maçı öncesi olursa güzel olur. Smile Formaları, nasıl, nereden görüp alabiliriz netleşince yazarsanız sevineceğim. Teşekkürler.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 00:42
hocam resimleri eklerseniz seviniriz
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 02:18
hocam bizlerde uludağ üni es es olarak istediğimiz tarzda tişörtler yaptırmayı planlıyoruz sizin yaptıklarınızı da beğendiğimiz takdirde alabiliriz. Resimleri bekliyoruz bizde.
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 14:12
Alıntı yapılan efsane_eses

Formalar bu sene giyilen parçalı forma mı olacak? Çünkü bende çubuklu formamızdan var, orijinal olarak parçalı da almak istiyorum. Beşiktaş maçı öncesi olursa güzel olur. Smile Formaları, nasıl, nereden görüp alabiliriz netleşince yazarsanız sevineceğim. Teşekkürler.

Formalar parçalı bu sezon giyilenlerden olacak. Yalnız nike işareti yerine ÜniESES logosu olacak. Arkasında da numara değil ÜniESES yazısı olacak. Fotoğraflar www.unieses.org'da
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 21:52
Formalarımız gelmiştir. çok ama çok kaliteli bir kumaştan olan bu ürünleri bize sağladığı için bursaeses ekibine, özellikle tayfun arkadaşımıza çok teşekkür ederiz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
  Alıntı Beaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 21:56
formalar cok guzel olmus ellerinize saglık nerden temın edebılırız ve ucretı ne kadar olucak ?
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 21:59
ücreti 20 TL. ilk sayfada fiyat politikamız yazıyor. yarın bir yere bırakma imkanı biraz zor olacak. o yüzden şehir merkezinde belirlediğimiz bir kaç yere bırakıldıktan sonra buradan duyuracağız.

üniversitedeki ofislerimizden ve eskişehirsporlular kulüp ofisinden her zaman edinebilirsiniz ama önemli olan şehir merkezinde bir kaç yere bırakmak. yerler belli pazartesi nasipse malları verip, ilan ederiz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
  Alıntı Beaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2009 saat 22:03
hocam ben zaten osmangazıde okuyorum sıze nerden ulasabılırım umarım bıtmez gercekten cok guzel olmus forma fıyatta cok uygun ayırma gıbı bır olay olabılırmı ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır