eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Düzce'nin Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2008 saat 23:21
bende yazın düzcede kalmıştım.orda esesli göremesem bile ordaki eses sevgisini herkese anlattım.gerçekten beni çok iyi dinlediler.eses formasını giyip göğsümü gere gere düzcede çok gezdim gerçekten çok güzel  bir duygu. o anda çok duygulanmıştım, eses sevgisi işte...
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ozcandemir Liste gör
Yazar

özcan demir
  Alıntı ozcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Şub/2008 saat 19:28
Düzce'den ESES i can-ı gönülden destekliyoruz hiç şüpheniz olmasın.Kalbimiz ESES le atıyor.Ama Eskişehir'de malatya macındaki gibi olaylara umarım b ir daha imkan verilmez.
Ölümüne EsEs...Düzce'deki EsEs sevdalıları iletişimi koparmayalım:)
Yukarı
quaker_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı quaker_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2008 saat 23:24
aynen daha iyi ortam daha gusel sonuclar!
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2008 saat 23:23
düzcedeki arkadaşlar kartal maçı için bi org düşünüyomusunuz?

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
ozcandemir Liste gör
Yazar

özcan demir
  Alıntı ozcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2008 saat 13:42
Arkadaşlar Sakarya maçını nerede seyrediyoruz.Düzcedeki ESES liler olarak bir yerde buluşalım diyorum..Ne dersiniz?
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2008 saat 22:27
Özcan, Sağlık ocağının karşısında Antep sofrasının yanındaki yerde seyretmeyi düşünüyorum. Başka biryerde olabilir. Görüşürüz.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2008 saat 16:32
Değerli dostlar,

BKŞ olarak Gültekin Güvensoy'un istifası için bir ortak basın açıklaması hazırlanmıştır. Tüm gurbet oluşumlarına ulaşmaya çalışıyoruz. Bu metni ulaştırmamız için oluşumunuzdan bir yetkilinin bana mail adresini özel mesaj olarak atması gerekmektedir....

Teşekkürler....
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
ozgur.dogu Liste gör
Yeni Yazar

özgür doğu
  Alıntı ozgur.dogu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2009 saat 15:51
MERHABA ARKADAŞLAR

ES ES'imiz CAN ÇEKİŞİYOR BÖYLE SÜPER TARAFTARI OLAN BİR KULÜBÜN BU HALLERE DÜŞMESİ TURKCELL SÜPER LİG İÇİN BÜYÜK  ACI  OLMUŞTUR.

ozgur.dogu@hotmail.com

Forumda telefon numarası verilmesi ve mesajların büyük harflerle yazılması yasaktır...

MOD.

ozgur.dogu
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2009 saat 08:50
En son 14 ay önce buraya yazmışım,

Geçenlerde Kaynaşlı civarında arkasında logolarımızın olduğu bir araca rastlamıştım. Selam verip önüne geçince oda bizim EsEs amblemlerini gördü. Bolu Dağı'ında molada karşılaştık, meslektaşımmış ve Düzce'nin bir ilçesinde görev yapıyormuş.

Geçen yaz  bir delikanlıda formamızı gördüm, ast. haz. okulundaymış. Hiç Eskişehir'e gitmemesine rağmen komşuları olan bir öğretim görevlisi forma hediye etmiş. 
  Geçen gün 14-15 yaşlarında bir genç üzerinde EsEs eşofmanıyla geziyordu, oda Eskişehir'i hiç görmemiş. Ablası bizim memlekette okuyormuş, Eskişehir'in en ünlü şeyini (EsEs) ona hediye olarak getirmiş. Bende kendisine kaşkol verecektim ama yanımda yoktu.

En ilgincide 3-4 sene önce görev yaptığım okulda bir kış günü üzerinde (palto,mont yok okl ceketi var) EsEs kaşkolu olan bir öğrenci görmüştüm. Trabzon kökenliymiş ve TS'yi tutuyormuş. O kaşolun ne işi var sende diye sorduğumda, 99'daki depremde arama-kurtarma için gelen askerlerin birisinin boynunda EsEs kaşkolu varmış, bizim öğrenci ozaman  9-10 yaşlarında. Askerdn kaşkolu istemiş oda hediye etmiş. ''Hocam bu kaşkol benim için çok değerli, depremin anısı var onda'' demişti. Ama çok yıpranmış olduğundan kendisine yenisini hediye etmiştim. Geçen gün ustalık belgesini almaya geldiğinde her iki kaşkolunun da durduğunu söyledi.

İyiki EsEs'liyiz...

Geçen hafta şimşekli bir gündü, eve gelip makineyi alana kadar epeyce görüntü kaçırdım ama aşağıdaki yakalandı.

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
ozcandemir Liste gör
Yazar

özcan demir
  Alıntı ozcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2009 saat 13:21
Düzce ve yakınındaki esesli kardeşlerime sesleniyorum..Lütfen benimle iletişime geçiniz....05072508848  --  05422552000  --  03805121152   biran önce bir araya gelerek birtakım etkinlikler için start alalım..Uzun zamandır sesimiz solugumuz kesildi...Zaman action zamanıdır..Durmayalım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır