Sayfayı yazdır | Close Window

Düzce'nin Kırmızı Şimşekleri

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Eskisehir dışındaki ESES'liler, faaliyetler, haberleşme
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=185
Yazdırma tarihi: 22/May/2024 saat 02:40
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Düzce'nin Kırmızı Şimşekleri
Gönderen: ozcandemir
Konu: Düzce'nin Kırmızı Şimşekleri
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2007 saat 14:31

Özellikle Düzce'de okuyan ve Düzce'deki okullara yeni gelen ve Düzce'de doğup büyümüş olsa dahi  ESES sevdalısı olan arkadaşları bekliyoruz...Arkadaşlar artık birlik olma vaktidir...ClapClapClapClap

-------------
Ölümüne EsEs...Düzce'deki EsEs sevdalıları iletişimi koparmayalım:)

Yanıtlar:
Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2007 saat 15:35
Öncelikle Düzceli olan ve yüreğinde ESES sevgisi ile büyüyen Özcan kardeşimi bu olumlu girişiminden dolayı kutluyorum.
İstanbul'da askerlik görevini yaptığı süre içinde tanıştığım ve yüreğindeki ESES sevgisine hayran olduğum Düzceli Özcan kardeşimin girişimiyle başlayan Düzce'nin kırmızı Şimşekleri oluşumu KŞ oluşumları ve ESES camiası için büyük bir kazanç olacaktır.
İzzet baysal Üniversitesi'nin pek çok fakültesi'nin bulunduğu Düzce'de bu fakültelerde öğrenim gören genç arkadaşlarımız ile, buraya yeni gelecek olan öğrenci kardeşlerimizin de desteğiyle inşaallah çok güzel etkinliklere imza atılacaktır.
Özcan kardeşim seni tekrar kutluyor ve başarılar diliyorum...

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2007 saat 15:38
düzcenin kırmızı şimşeklerine selamlar,başarılar.büyüyoruz,gelişiyoruz.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: iceman
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2007 saat 15:46
ben de aslen Düzceli olarak Düzcenin Kırmızı Şimşeklerinin kurulmasına çok sevindim.Düzce'de geçen sene Abant İzzet Baysal Üniversitesinden ayrılarak Düzce Üniversitesinin kurulması oranın gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır inşallah.böylece daha çok öğrenci şehre gelecektir.böyle olunca da Düzcenin Kırmızı Şimşeklerinin gelişip büyümesi daha kolay olacaktır diye düşünüyorum.Düzceye geldiğim zaman sizlerle tanışmayı çok isterim.Düzcenin Kırmızı Şimşekleri tüm camiamıza hayırlı olsun...

-------------
BKŞ/UNİESES/İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/ÇAPA

Gönderen: esaf
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2007 saat 21:31
hayırlı olsun. boludan bir eses sevdalısı olarak elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2007 saat 21:33
Özcan kardeşim ilk katılım Bolu'dan geldi. Hayırlı uğurlu olur inşaallah. Fatih kardeşimizin de destekleri ile daha da ileriye emin adımlarla yol alacaksınız...

-------------

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2007 saat 22:19
Özcan arkadaşım özelden mesaj gönderdim. Bende Düzce'de görev yapmaktayım. Görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderi tarihi: 05/Ağu/2007 saat 22:08
Merhaba arkadaşlar..Bir gün içerisinde böyle desteği görmek çokçok güzel.Selahattin abi yorumun için sağolasın.Arkadaşlar Düze yada Bolu farketmez.Birbirimize destek çıktıkmı oluşum burada daha da büyür diye düşünüyorum.Özelden gelen mesajınıza cevap verdim.:)Arkadaşlar burada en kısa zamanda sayımızın artacağına inanıyorum..Bir kaç kişi olduğumuzda ve şartlar elverdiğinde bir araya gelir,ilk toplantımızıda yaparız.Düzce'nin kırmızı Şimşekleri çok güzel organizasyonlar gerçekleştirecektir.Kimsenin bundan şüpehesi olmasın.Forumda ne kadar sık bu sayfayı ziyaret edersek,Düzcenin Kırmızı Şimşeklerinden adiğer arkadaşların,farkıda olmayan ESES sevdalılarınında dikkatini çekeriz diye düşünüyorum.Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

-------------

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2007 saat 23:26

Özcan kardeşim seni kutluyorum,illaki Eskişehir'de doğmak gerekmiyor EsEs'li olmak için,seni seviyorum kardeşim SmileClap

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: die_for_you
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2007 saat 00:23
Benım yegenım var fblı bı turlu eseslı yapamadım yaa Smile ama bu konuda calısmalarım devam edıyo.buraya neden yazdınız dersenız duzcede oturuyolar.ınsallah eseslı olucak oda duzcelı eseslıler olarak katılacak..

-------------
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2007 saat 08:55
Alıntı yapılan die_for_you

Benım yegenım var fblı bı turlu eseslı yapamadım yaa Smile ama bu konuda calısmalarım devam edıyo.buraya neden yazdınız dersenız duzcede oturuyolar.ınsallah eseslı olucak oda duzcelı eseslıler olarak katılacak..

Sevgili Serkan, yeğenini Özcan ile tanıştır. senin çalışmalarına Özcan da destek versin. Dört bir yandan destek olsun herkes senin bu güzel çalışmana. İnşaallah bu çalışmaların neticesinde yeğenimiz ESESliler kervanına katılır. Yeğenimiz ESES'li olduğu an FORMASI BENDEN!!!

-------------

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2007 saat 08:57
Alıntı yapılan ozcandemir

Merhaba arkadaşlar..Bir gün içerisinde böyle desteği görmek çokçok güzel.Selahattin abi yorumun için sağolasın.Arkadaşlar Düze yada Bolu farketmez.Birbirimize destek çıktıkmı oluşum burada daha da büyür diye düşünüyorum.Özelden gelen mesajınıza cevap verdim.:)Arkadaşlar burada en kısa zamanda sayımızın artacağına inanıyorum..Bir kaç kişi olduğumuzda ve şartlar elverdiğinde bir araya gelir,ilk toplantımızıda yaparız.Düzce'nin kırmızı Şimşekleri çok güzel organizasyonlar gerçekleştirecektir.Kimsenin bundan şüpehesi olmasın.Forumda ne kadar sık bu sayfayı ziyaret edersek,Düzcenin Kırmızı Şimşeklerinden adiğer arkadaşların,farkıda olmayan ESES sevdalılarınında dikkatini çekeriz diye düşünüyorum.Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Sevgili kardeşim, görüyorsun işte TAKİPTESİN!!! Onbinlerce ESES sevdalısı seni takip ediyor. Başarılı etkinliklerini bekliyoruz. İlk olarak üniversitelerin açılmasıyla birlikte bana söz verdiğin BİLBOARD ilanının fotoğrafını burada görmek istiyorum...

ALLAH YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM...

-------------

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2007 saat 13:27
Die_For_You yeğenlerine EsEs tarihini anlatmaya bence devam etmelisin..Başlamadıysan da başlamalısın.Çaban için şimdiden teşekkür ederim.Şanlı tarihi,aslan taraftarını ciddi anlamda öğrenince eminim onlarda ESES'imize yakınlaşacaktır ESES'imize.Wink26_26_26 Sevgin için de teşekkür ederim.Bende seni seviyorumWinkArkadaşlar desteğinizi sürekli bekliyoruz.Şuanda DKŞ olarak Düzce'de ikamet eden 2 kişiyiz.Ama sizin gibi destekçilerimizle,kalbimizin bir olduğu arkadaşlarımızla moral buluyoruz.En kısa zamanda sayımızın artacağına inanıyorum.Diğer şehirlerdeki arkadaşların Düzce'de yaşayan,fakat bu oluşumdan daha haberi olmayan arkadaşlarımıza haber vermeleri de iyi olur...Saygı ve sevgilerimle....

-------------

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2007 saat 13:33

Selahattin abi sen hiç merak etme..TAKİPTEYİM..Ben bu yola gönlümü koydum..Ayrıca Billboard konusunda şüphen olmasın.Billboard kesin..Eğer mümkün olursa,sanada bahsettiğim 24 metrekarelik Düzceye kurduğumuz dev led display megavizyonda da DKŞ ve ESES videosunu döndürmeyi düşünüyorum..:)Star

-------------

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2007 saat 13:39
Alıntı yapılan ozcandemir

Selahattin abi sen hiç merak etme..TAKİPTEYİM..Ben bu yola gönlümü koydum..Ayrıca Billboard konusunda şüphen olmasın.Billboard kesin..Eğer mümkün olursa,sanada bahsettiğim 24 metrekarelik Düzceye kurduğumuz dev led display megavizyonda da DKŞ ve ESES videosunu döndürmeyi düşünüyorum..:)Star

Özcan kardeşim, senin yüreğindeki ESES sevdasına kurban olurum. KŞ oluşumları olarak bir ilke daha imza atacağız sayendi. Allah emeklerini boşa çıkarmasın. Düzce halkı da ESES taraftarının büyüklüğünü bir kez daha görecek seninle...

-------------

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2007 saat 15:54

Arkadaşlar ilk mini toplantımızı az önce RedEs ile gerçekleştirdik.Herne kadar 2 kişi idahi olsak,bunun çok güzel bir gelişme olduğunu düşünüyorum.RedEs de tüm ESES liler gibi candan gönülden.Ölümüne EsEsli yani....Beraber fikirlerimizi kısmen birbirimize sunduk.Çok sağlıklı ve hoş bir görüşme oldu.Umarım bu biraraya gelmelere yeni DKŞ lilerde katılır ve sayımız artar..Herkese sevgi ve saygılarımlaWink

-------------

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2007 saat 18:08
Özcan'ın belirttiği gibi bugün tanışma fırsatımız oldu. Bazen arkadaşlar ''Eskişehirspor'lu olunmaz, doğulur '' gibi cümleler kullanabiliyorlar. Ama olunuyor arkadaşlar forumda birçok arkadaşımız gibi Özcan arkadaşımızda candan, gönülden EsEs'li. Forum sayesinde tanışmış olmaktan mutluyum.
4x6 m'lik dev led display megavizyonda Düzce'nin göbeğinde EsEs'imiz ile ilgili görüntüler sunmayı düşünüyor. Bilbordlar ile ilgili düşünceleride var. DÜ'nin  ve okulların açılmasıyla sayımızın artacağına inanıyoruz.

-------------

Gönderen: MuratN
Gönderi tarihi: 07/Ağu/2007 saat 13:15
Düzce' nin kırmızı şimşeklerine selamlar ve bu vesileyle yapacağınız aktivitelerinizde başarılar ClapThumbs%20Up

-------------
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...

Gönderi tarihi: 07/Ağu/2007 saat 22:13
Teşekkürler..Sizlerden destek aldıkça başarılı olacağımız inancındayım..

-------------

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2007 saat 14:36
Düzcede yasayan ESES sevdalıları nerelerdesiniz...?Gönlümüz sizi bekliyor buralara...ClapClap

-------------

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 16:39
Tüm Düzceli ESES sevdalilari Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 17:54
Düzce'nin Kırmızı Şimşekleri olarak ben sakarya maçına kesinlikle gideceğim arkadaşlar..Varmı başka gelebilecek olan..Hadi arkadaşlar bu fırsat yılda bir geliyor...Hadi artık kaldırın popolarınızı..

-------------

Gönderen: twentysix
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 19:03
özcan kardeşim tebrikler bende yakınındayım akçakocada her zaman destek tam destek burda başka es es li arkadaşlarımda mevcut akçakocadan her zaman destek

Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 19:33

Özcan meraba, daha önce (Malatya maçı) konuştuğumuz gibi Sakarya maçında olacağız. İki takımın yöneticilerinin alacağı kararın sayımızda etkisinin olacağını düşünüyorum. A.kocadan gelmek isteyen arkadaşlar olursa forumdan mesaj ile irtibata geçebilirler.

-------------

Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 18:09
Arkadaşlar Bolu maçı çin napıyoruz..0542 2552000 mutlaka ulasın bana....ben kesin gideceğim..redES abi ..senden haber bekliyorum.Ayrıca akçakoca ve sakaryalı arkadaslar..sizlerde ulaşırsanız sevinirim...mutlaka beraber gidelim maça:)

-------------

Gönderen: celaluslu26
Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 18:14
Özcan ben sana daha önce mesaj yazmıştım fakat görüşemdik ama bizim ibrahim görüşmüş herhalde biz  SAKŞ olarak araç kaldırabiliriz sizde bize katılırsanız iyi olur.

-------------
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?

Gönderi tarihi: 02/Ara/2007 saat 18:38

Merhaba Özcan, Bolu maçına inşallah gideceğiz. Organizasyon olursa daha iyi olur. Bu başlığı okuyanlarda fikir bildirirse iyi olur, özleelikle A.koca'da ki öğrenciler. SAKŞ ile de olabilir organizasyon. Bizim sayıyı netleştirmemiz gerekir. Geçen hafta 180 x 400 bayrağa yazı yazmaya başladım. Yarın öğlene kadar dersim yok, okulda boyamaya devam edeceğim. Hafta içi yanına uğramaya çalışacağım.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Ara/2007 saat 11:38
Tamam abi..Beklerim..Erdinç abi Sakaryadaki arkadaslar sakaryaya gelin buradan bizim arabayla gidelim dediler ama..Düzce'den sakarya ardından tekrar düzce bolu mantıksız geldi..Onlara Düzce'den kendi arabamızla (ki muhtemelen benm arabayla gideriz..) Düzce'den katılacağız...Akçakocalı arkadaslar bana 05422552000 numaralı telefondan ulasabilirsiniz...Sizlerlede bir program yaparız..Düzceye gelirsiniz buradan beraber geceriz boluya..Yada baska bi  alternatif..ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi olur...Hepinize sevgilerle..

-------------

Gönderi tarihi: 07/Ara/2007 saat 12:50
Biz akçakocadan 5 kişi oulruz arabayla direk geçeriz boluya  boluda görüşmek üzere arkadaşlar sağolun

-------------
bizde tek renk vardır o da siyah kırmızıdır

Gönderi tarihi: 07/Ara/2007 saat 21:33
Merhaba Özcan, büyük ihtimalle 2 araba oluruz. Sakarya maçına giderken tanıştığım bir abi, okuldan 2-3 arkadaş, SP'den 1 veya 3 arkadaş, 2 bankacı,  1sağlıkçı. Ama sayılar tam kesin değil. Ksk maçından sonra sayıları teyit ederim. Hatta 4-5 Bolu'lu arkadaş var onlarda organizasyon yapabilirler :)
Pazar müsait olursan demirmarket'in üstünde ksk maçını seyredebiliriz. Ben büyük ihtimalle orada seyredeceğim. A.Koca'dan 5 arkadaşımızın gelecek olmasıda güzel. Orada 4 yıl çalıştım, tellerini özelden gönderirlerse yolda haberleşebiliriz.

-------------

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 08/Ara/2007 saat 15:04
Alıntı yapılan redES

2 bankacı,  1sağlıkçı.

RedES hocam, Bolu maçına, amele de var, anımsatırım.

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 08/Ara/2007 saat 19:28

Alıntı yapılan hüsnü

http://www.eskisehirspor.com/forum/smileys/smiley1.gif">

Hepimiz ameleyiz,

sevdamızın amelesiyiz.

Bolu Es-Es maçına 3 aydır

bir  çok kişiyi davet ediyorum.
Körfez-EsEs maçını seyrederken,

İki EsEs'li öğrenci geldi kıraathaneye

yanlarında  iki Mersinl'i ve Adana'lı vardı.

Her EsEs'li bulunduğu yerde sevgisini yayar,

askerde, gurbette, işte, arazide olduğu gibi Wink

Bizim okulda, sabahlara kadar konuşulan takımlar

kadar EsEs'imiz takip ediliyor. Her yerde olduğu gibi.

Birazdan maça gelmeye aday Trabzon'lu eski komşuma

çay içmeye gideceğim. Dediğine göre Trabzon'a maça gelen

onun hatırladığı ilk taraftar Eskişehirspor'lularmış. Yılı öğrenirim.

Her iki satırda konuyu bölmeden yazabilmek amelelikse, Hüsnü Abi,
Bende ameleyim o zaman. Maçta görüşmek, pankartları açmak üzere . . .

-------------

Gönderi tarihi: 08/Ara/2007 saat 20:04

düzce ve civar illerden gelecek es es sevdalıları boluda sizleri misafir etmekten gurur duyacagız. bende burdan bi kaç arkadaşı ayarladım(sene başından beri bu maç için kafalarının etini yiyerek) umarım es es için güzel bi deplasman olur. bu arada buraya gelmek isteyen arkadaşlara elimden geldigince yardımcı olabilirim.

-------------

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?

Gönderi tarihi: 09/Ara/2007 saat 18:55
Orada olacagız....Umarım burada bu seklde yazısmalarımız orada tanısmamıza da sebeb olur..

-------------

Gönderi tarihi: 14/Ara/2007 saat 11:00

http://www.resimyuklet.com/resim.php?cg=depo4/resim1197622492.jpg - http://www.resimyuklet.com/resim.php?cg=depo4/resim1197622492.jpg

http://www.resimyuklet.com/resim.php?cg=depo4/resim1197622492.jpg -

-------------

Gönderen: celaluslu26
Gönderi tarihi: 14/Ara/2007 saat 12:19
Özcan kaynaşlıda buluşuyoruz.

-------------
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?

Gönderi tarihi: 14/Ara/2007 saat 13:22
geliyoruuzz

-------------
bizde tek renk vardır o da siyah kırmızıdır

Gönderi tarihi: 14/Ara/2007 saat 15:23
canımsınız...:)

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ara/2007 saat 01:59

Özcan, pankart güzel olmuş eline sağlık. Benim pankartta bitti. Yarın sayı aşağı yukarı netleşir. Pazar sabahı görüşmek üzere...

-------------

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 15/Ara/2007 saat 09:22
Alıntı yapılan redES

http://www.eskisehirspor.com/forum/smileys/smiley1.gif - - bende ameleyim o zaman.

Hocam, ben senin gibi amelelere eğitim emekçisi diyorum.

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 15/Ara/2007 saat 22:25
Yarın Özcan arkadaşımla beraber 2 araç yola çıkacağız. Tesadüfen karşılaştığım (Bolu'yla ve Eskişehir'le alakası olmayan) 4-5 kişi futbol seyredebilmek için Bolu'ya gidecekmiş. 600 kontenjanını doldurmamak için bizim tribüne davet etmedim. A.Kocadan 1 araç gelecek.  Özel araçlarıyla gidecek olan, forumu okumayan mutlaka EsEs'liler olacaktır.

İstanbul, Sakarya, Kocaeli ve Eskişehir'den gelecek araçlar TEM'den, ve Bolu Dağı tünelinden geçerek gelirlerse (D-100'e eski  adı E-5'e girmeden) daha güvenli olur. Kar yağışı olursa Kaynaşlı'dan sonra zincirsiz göndermezler, tekrar geri dönerek tünele girmeleri gerekebilir.
Tünel yolu 9 km kadar kısaltır ve eksi derecelerde yol kenarında donmayı önleyien sıvı otomatik olarak püskürtülerek buzlanma önleniyor.
Bolu'ya girmeden ışıklarda emniyet büyük ihtimalle durdurur. Sakarya'lıları durdurmuşlardı.

Sabah:
BOLU PARÇALI VE ÇOK BULUTLU GEÇECEK. SABAH SAATLERİNDE BOLU DAĞI GEÇİTİ BAŞTA OLMAK ÜZERE İL GENELİNDE BUZLANMA VE DON OLAYI İLE BİRLİKTE SİS GÖRÜLECEK. 7 °C
Öğlen:
BOLU PARÇALI ZAMANLA ÇOK BULUTLU, YARIN (PAZAR) ARALIKLI KARLA KARIŞIK YAĞMUR VE KAR YAĞIŞLI GEÇECEK. BU GECE VE YARIN (PAZAR) SABAH SAATLERİNDE BOLU DAĞI GEÇİTİ BAŞTA OLMAK ÜZERE İL GENELİNDE BUZLANMA VE DON OLAYI İLE BİRLİKTE SİS GÖRÜLECEK. 5 °
Şimşekler karda da çakacak inşallah, tutukluk yapmayacak.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Ara/2007 saat 18:28
Düzce'den iki araçla gittik. Münferit ve başka şekilde gideceklerde olacaktı.
Özcan'a ve gelen diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum. Darısı ikinci yarıya.
http://imageshack.us">

-------------

Gönderi tarihi: 17/Ara/2007 saat 09:52
Gittik.gördük.geldik:)aralıksız haykırdık ESES diye..ama olmadı...kısmet değilmiş..fakat takımda bir revizyon şart.Eskişehir'den gelen arkadaslarımızla stadda buluşmak gercekten cok güzeldi...Fakat sunu azı arkadaslar susuyor.takımımızın en ihtiyacı oldugu dakikalarda cekirdek cıtlıyordu..ARKADASLAR!bu sekilde olmaz..daha cok fedakarlık diyorum...

-------------

Gönderen: forester
Gönderi tarihi: 17/Ara/2007 saat 12:35
Alıntı yapılan redES

Alıntı yapılan hüsnü

http://www.eskisehirspor.com/forum/smileys/smiley1.gif">

Hepimiz ameleyiz,

sevdamızın amelesiyiz.

Bolu Es-Es maçına 3 aydır

bir  çok kişiyi davet ediyorum.
Körfez-EsEs maçını seyrederken,

İki EsEs'li öğrenci geldi kıraathaneye

yanlarında  iki Mersinl'i ve Adana'lı vardı.

Her EsEs'li bulunduğu yerde sevgisini yayar,

askerde, gurbette, işte, arazide olduğu gibi Wink

Bizim okulda, sabahlara kadar konuşulan takımlar

kadar EsEs'imiz takip ediliyor. Her yerde olduğu gibi.

Birazdan maça gelmeye aday Trabzon'lu eski komşuma

çay içmeye gideceğim. Dediğine göre Trabzon'a maça gelen

onun hatırladığı ilk taraftar Eskişehirspor'lularmış. Yılı öğrenirim.

Her iki satırda konuyu bölmeden yazabilmek amelelikse, Hüsnü Abi,
Bende ameleyim o zaman. Maçta görüşmek, pankartları açmak üzere . . .

sevgili redES hocam o kıraathanedikelerden biri bendim. bende bolu maçına geldim ama böyle bir topluluktan haberim yoktu. kendim minibüsle geldim maça neyse öğrendiğim iyi oldu. sizide resimde görünce tanıdım. bende bundan sonra forumu daha iyi takip ederek organizasyonlarda aranızda olmaya çalışacağım. saygılarımla.

Gönderi tarihi: 18/Ara/2007 saat 09:44
Sevinir mutlu oluruz.

-------------

Gönderen: ozgur.dogu
Gönderi tarihi: 06/Şub/2008 saat 09:47
ÖZGÜR DOĞU

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE BU SİTEDE BÖYLE BİR FORUM OLDUĞUNU YENİ ÖĞRENDİM ESKİŞEHİRLİ BİR ÖĞRETMEN OLARAK ARANIZA KATILIYORUM.GÖLORMANI İLKÖĞRETİM OKULUNDA FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİYİM.

ES ES imize BAŞARILAR DİLİYORUM İNŞALLAH TURKCELL SÜPER LİGE GELİYORUZZZ BEKLEYİN BİZİİİİİİİİİİİ........

-------------
ozgur.dogu

Gönderi tarihi: 06/Şub/2008 saat 11:52
Alıntı yapılan ozgur.dogu

ÖZGÜR DOĞU

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE BU SİTEDE BÖYLE BİR FORUM OLDUĞUNU YENİ ÖĞRENDİM ESKİŞEHİRLİ BİR ÖĞRETMEN OLARAK ARANIZA KATILIYORUM.GÖLORMANI İLKÖĞRETİM OKULUNDA FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİYİM.

ES ES imize BAŞARILAR DİLİYORUM İNŞALLAH TURKCELL SÜPER LİGE GELİYORUZZZ BEKLEYİN BİZİİİİİİİİİİİ........

Özgür Hocam foruma hoşgeldin öncelikle. Sİzin okulda 1228 nolu sandıkta görevliydim son seçimdeWink 
Yukarıdaki fotoların olduğu ( Suni çim sahanın yanındaki) okulda öğretmenim. Kalıcı konutlarda ikamet ediyorsan görüşebiliriz. Düzce'ye gelince Mesleki Eğitim Merkezi'ne de bekliyorum.

Forumda büyük harfli cümleler kullanılmıyor. Son derece seviyeli ve Türkçe'mize sahip çıkılan bu forum bağımlılık yapıyor ona göreWink

-------------

Gönderi tarihi: 07/Şub/2008 saat 10:23
Alıntı yapılan ozgur.dogu

ÖZGÜR DOĞU

Aramıza hoşgeldin.Keşke forumda bu tip mesajlar,aramıza yeni katılımlar daha sık rastlansa.Fakat sanırım Düzce'de yeterince ESES li yok.Ama her gün daha fazla olması için psikolojik baskılarımız sürüyor.Özgür Bey,Erdinç Abi ile biz arada bir görüsüyor,TV den ESES macını seyrediyoruz.BEnde kalıcı konutlrda oturuyorum.Düzce Merkez 'de Açıkhava reklamcılıgı yapan İLLÜZYON REKLAM VE BİLİŞİMDE Pazarlama ve Satış Md.olarak görev yapıyorum.Eger vaktin olursa beklerim.Erdinç abi ile de bu sekilde tanısmıstık.SAygılarımızı sunuyorum..

-------------

Gönderen: quaker_26
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 22:32

benimde bir yanım bolu ya gider .D

Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 22:34

EsKiŞeHiRsPoR  bolu ve düzce den sonsuz destek bekliyoruz

Gönderen: ESES_TAMER
Gönderi tarihi: 08/Şub/2008 saat 23:21
bende yazın düzcede kalmıştım.orda esesli göremesem bile ordaki eses sevgisini herkese anlattım.gerçekten beni çok iyi dinlediler.eses formasını giyip göğsümü gere gere düzcede çok gezdim gerçekten çok güzel  bir duygu. o anda çok duygulanmıştım, eses sevgisi işte...

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 10/Şub/2008 saat 19:28
Düzce'den ESES i can-ı gönülden destekliyoruz hiç şüpheniz olmasın.Kalbimiz ESES le atıyor.Ama Eskişehir'de malatya macındaki gibi olaylara umarım b ir daha imkan verilmez.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Şub/2008 saat 23:24
aynen daha iyi ortam daha gusel sonuclar!

Gönderi tarihi: 18/Şub/2008 saat 23:23
düzcedeki arkadaşlar kartal maçı için bi org düşünüyomusunuz?

-------------

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?

Gönderi tarihi: 16/Mar/2008 saat 13:42
Arkadaşlar Sakarya maçını nerede seyrediyoruz.Düzcedeki ESES liler olarak bir yerde buluşalım diyorum..Ne dersiniz?

-------------

Gönderi tarihi: 16/Mar/2008 saat 22:27
Özcan, Sağlık ocağının karşısında Antep sofrasının yanındaki yerde seyretmeyi düşünüyorum. Başka biryerde olabilir. Görüşürüz.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Haz/2008 saat 16:32
Değerli dostlar,

BKŞ olarak Gültekin Güvensoy'un istifası için bir ortak basın açıklaması hazırlanmıştır. Tüm gurbet oluşumlarına ulaşmaya çalışıyoruz. Bu metni ulaştırmamız için oluşumunuzdan bir yetkilinin bana mail adresini özel mesaj olarak atması gerekmektedir....

Teşekkürler....

-------------

Gönderi tarihi: 08/May/2009 saat 15:51
MERHABA ARKADAŞLAR

ES ES'imiz CAN ÇEKİŞİYOR BÖYLE SÜPER TARAFTARI OLAN BİR KULÜBÜN BU HALLERE DÜŞMESİ TURKCELL SÜPER LİG İÇİN BÜYÜK  ACI  OLMUŞTUR.

ozgur.dogu@hotmail.com

Forumda telefon numarası verilmesi ve mesajların büyük harflerle yazılması yasaktır...

MOD.

-------------
ozgur.dogu

Gönderi tarihi: 11/Haz/2009 saat 08:50
En son 14 ay önce buraya yazmışım,

Geçenlerde Kaynaşlı civarında arkasında logolarımızın olduğu bir araca rastlamıştım. Selam verip önüne geçince oda bizim EsEs amblemlerini gördü. Bolu Dağı'ında molada karşılaştık, meslektaşımmış ve Düzce'nin bir ilçesinde görev yapıyormuş.

http://img199.imageshack.us/i/p1030600.jpg/">

http://img199.imageshack.us/i/p1030600.jpg/">

Geçen yaz  bir delikanlıda formamızı gördüm, ast. haz. okulundaymış. Hiç Eskişehir'e gitmemesine rağmen komşuları olan bir öğretim görevlisi forma hediye etmiş. 
  Geçen gün 14-15 yaşlarında bir genç üzerinde EsEs eşofmanıyla geziyordu, oda Eskişehir'i hiç görmemiş. Ablası bizim memlekette okuyormuş, Eskişehir'in en ünlü şeyini (EsEs) ona hediye olarak getirmiş. Bende kendisine kaşkol verecektim ama yanımda yoktu.

En ilgincide 3-4 sene önce görev yaptığım okulda bir kış günü üzerinde (palto,mont yok okl ceketi var) EsEs kaşkolu olan bir öğrenci görmüştüm. Trabzon kökenliymiş ve TS'yi tutuyormuş. O kaşolun ne işi var sende diye sorduğumda, 99'daki depremde arama-kurtarma için gelen askerlerin birisinin boynunda EsEs kaşkolu varmış, bizim öğrenci ozaman  9-10 yaşlarında. Askerdn kaşkolu istemiş oda hediye etmiş. ''Hocam bu kaşkol benim için çok değerli, depremin anısı var onda'' demişti. Ama çok yıpranmış olduğundan kendisine yenisini hediye etmiştim. Geçen gün ustalık belgesini almaya geldiğinde her iki kaşkolunun da durduğunu söyledi.

İyiki EsEs'liyiz...

Geçen hafta şimşekli bir gündü, eve gelip makineyi alana kadar epeyce görüntü kaçırdım ama aşağıdaki yakalandı.

http://img199.imageshack.us/i/p1050630p.jpg/">

-------------

Gönderi tarihi: 22/Eyl/2009 saat 13:21
Düzce ve yakınındaki esesli kardeşlerime sesleniyorum..Lütfen benimle iletişime geçiniz....05072508848  --  05422552000  --  03805121152   biran önce bir araya gelerek birtakım etkinlikler için start alalım..Uzun zamandır sesimiz solugumuz kesildi...Zaman action zamanıdır..Durmayalım...

-------------

Gönderen: santi
Gönderi tarihi: 22/Eyl/2009 saat 13:32
D.K.Ş deplasmanlarda görmek bize mutluluk verir.

Gönderen: AtaÜniEsEs
Gönderi tarihi: 14/Kas/2009 saat 23:05
Düzce'deki Eskişehirspor Sevdalıları ÜniEsEs olarak Oluşumumuz Türkiye'min Dört Bir yanında Hızla Yayılmaktadır..Düzce'deki Eskişehirspor'lular Olarak Bizimle İrtibata Geçmenizi İstiyoruz?
http://www.facebook.com/universitelieskisehirsporlular - http://www.facebook.com/universitelieskisehirsporlular

-------------
Eskişehirsporlu!

Gönderi tarihi: 20/Mar/2010 saat 17:04
DÜZCE ŞİMŞEKLERİ GRUBU FAAL Mİ BENDE BİR DÜZCEDE YAŞAYAN ES ES Lİ OLARAK YAZIYORUM...ESKİŞEHİRSPORUMUZ DAHA İYİLERİNE LAYIKTIR HERŞEYE LAYIKTIR YAŞA  ES ES

-------------
ozgur.dogu

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com