eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Düzce'nin Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2007 saat 16:39
Tüm Düzceli ESES sevdalilari Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
ozcandemir Liste gör
Yazar

özcan demir
Yer: Turkey
  Alıntı ozcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 17:54
Düzce'nin Kırmızı Şimşekleri olarak ben sakarya maçına kesinlikle gideceğim arkadaşlar..Varmı başka gelebilecek olan..Hadi arkadaşlar bu fırsat yılda bir geliyor...Hadi artık kaldırın popolarınızı..
Ölümüne EsEs...Düzce'deki EsEs sevdalıları iletişimi koparmayalım:)
Yukarı
twentysix Liste gör
Yeni Yazar

kadir
  Alıntı twentysix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 19:03
özcan kardeşim tebrikler bende yakınındayım akçakocada her zaman destek tam destek burda başka es es li arkadaşlarımda mevcut akçakocadan her zaman destek
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2007 saat 19:33

Özcan meraba, daha önce (Malatya maçı) konuştuğumuz gibi Sakarya maçında olacağız. İki takımın yöneticilerinin alacağı kararın sayımızda etkisinin olacağını düşünüyorum. A.kocadan gelmek isteyen arkadaşlar olursa forumdan mesaj ile irtibata geçebilirler.

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
ozcandemir Liste gör
Yazar

özcan demir
  Alıntı ozcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 18:09
Arkadaşlar Bolu maçı çin napıyoruz..0542 2552000 mutlaka ulasın bana....ben kesin gideceğim..redES abi ..senden haber bekliyorum.Ayrıca akçakoca ve sakaryalı arkadaslar..sizlerde ulaşırsanız sevinirim...mutlaka beraber gidelim maça:)
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 18:14
Özcan ben sana daha önce mesaj yazmıştım fakat görüşemdik ama bizim ibrahim görüşmüş herhalde biz  SAKŞ olarak araç kaldırabiliriz sizde bize katılırsanız iyi olur.

Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 18:38

Merhaba Özcan, Bolu maçına inşallah gideceğiz. Organizasyon olursa daha iyi olur. Bu başlığı okuyanlarda fikir bildirirse iyi olur, özleelikle A.koca'da ki öğrenciler. SAKŞ ile de olabilir organizasyon. Bizim sayıyı netleştirmemiz gerekir. Geçen hafta 180 x 400 bayrağa yazı yazmaya başladım. Yarın öğlene kadar dersim yok, okulda boyamaya devam edeceğim. Hafta içi yanına uğramaya çalışacağım.

Yukarı
ozcandemir Liste gör
Yazar

özcan demir
  Alıntı ozcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 11:38
Tamam abi..Beklerim..Erdinç abi Sakaryadaki arkadaslar sakaryaya gelin buradan bizim arabayla gidelim dediler ama..Düzce'den sakarya ardından tekrar düzce bolu mantıksız geldi..Onlara Düzce'den kendi arabamızla (ki muhtemelen benm arabayla gideriz..) Düzce'den katılacağız...Akçakocalı arkadaslar bana 05422552000 numaralı telefondan ulasabilirsiniz...Sizlerlede bir program yaparız..Düzceye gelirsiniz buradan beraber geceriz boluya..Yada baska bi  alternatif..ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi olur...Hepinize sevgilerle..
Yukarı
twentysix Liste gör
Yeni Yazar

kadir
  Alıntı twentysix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 12:50
Biz akçakocadan 5 kişi oulruz arabayla direk geçeriz boluya  boluda görüşmek üzere arkadaşlar sağolun
bizde tek renk vardır o da siyah kırmızıdır
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 21:33
Merhaba Özcan, büyük ihtimalle 2 araba oluruz. Sakarya maçına giderken tanıştığım bir abi, okuldan 2-3 arkadaş, SP'den 1 veya 3 arkadaş, 2 bankacı,  1sağlıkçı. Ama sayılar tam kesin değil. Ksk maçından sonra sayıları teyit ederim. Hatta 4-5 Bolu'lu arkadaş var onlarda organizasyon yapabilirler :)
Pazar müsait olursan demirmarket'in üstünde ksk maçını seyredebiliriz. Ben büyük ihtimalle orada seyredeceğim. A.Koca'dan 5 arkadaşımızın gelecek olmasıda güzel. Orada 4 yıl çalıştım, tellerini özelden gönderirlerse yolda haberleşebiliriz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır