eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ağustosböceği ile karınca:

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
Online Durum: Offline
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 11:56
şimdi bazı arkadaşlar burda melih gökçekle büyükerşeni karşılaştırma yapmışlar . Ya melih gökçek kim büyükerşen kim . Türkiyedeki bütün belediye başkanlarını önce melik gökçekin yanına bir yıllığına staja göndermek lazım.

Neden Melih Gökçek'in usta öğretici belgesimi varBig%20smileLOL
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 12:05
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 12:12
Alıntı yapılan esesim

YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!

VE ONUN BÜYÜK TARAFTARI..WinkLOL
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 12:13
Ben bu staj işine kafadan razıyım,
ama Prof.Yiılmaz Büyükerşenin yanında.
Şu hocam da Odunpazarı Evleri projesindeki,
PVC yağmur inişlerini yukarıdaki derelere uygun,
malzeme ile değiştirtmedi gitti, oraya hiç yakışmıyor.
Yaşasın Eskişehir, Yaşasın Eskişehirspor ve taraftarları.
# Direnmüdavim....

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 12:17
Alıntı yapılan hüsnü

Ben bu staj işine kafadan razıyım,
ama Prof.Yiılmaz Büyükerşenin yanında.
Şu hocam da Odunpazarı Evleri projesindeki,
PVC yağmur inişlerini yukarıdaki derelere uygun,
malzeme ile değiştirtmedi gitti, oraya hiç yakışmıyor.

Sevgili Hüsnü abicim
Hocamız İ.Melik GÖKÇEK
yanında stajını tamamlasın
orayıda halleder diye umuyorum.
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 12:22
Alıntı yapılan esesesin

Arkadaşlar siyaset uğruna kendi belediyelerimizi de kötülemeyelim.Büyükerşen(her ne kadar klendisini hiç sevmesem de) bu şehrin çehresini değiştiren kişidir.Hataları yok mu?Tabiki de var.Hatasız kul olmaz ama körü körüne adamın partisinden dolayı da suçlayabilenler hatta ve hatta bu uğurda melih gökçeki koruyabilenler kendine gelsin.
     Ayrıca bence Odunpazarı belediyesi de başarılıdır.Lütfen onun hakkında da kötü şeyler yazarak iyi niyetle çalışan insanların şevklerini kırmayalım.Bu şehir hepimizin.Biz kendi aramızda uzlaşma sağlayamazsak bunu belediyelerden nasıl bekleriz?

Partisinden dolayı suçlamak kadar komik bir durum yok,tabii ki burda çıkıp partisini savunmayacağım veya siyaset yapmayacağım ama bu partinin kurucusu zamanında kıbrıs barış harekatını yapmış,adını her tarafa yazdırmış,karaoğlan diye...bugün ise t.b.m.m. 13 milletvekili girdi,bunlardan birisi de bizim milletvekillerimizden syn.tayfun içli bey,yani bizim vekilimiz,yapmayın arkadaşlar..

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 12:23
Alıntı yapılan scetintas

Sevgili Hüsnü abicim
Hocamız stajını tamamlasın
orayıda halleder diye umuyorum.
Yılmaz Hoca karınca, kararınca çözer. Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
es26 Liste gör
Yazar

erdal
  Alıntı es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 13:00

büyükerşen torpiliyle Büyükşehir belediyesin bir çalışanı olmadığım için bazı arkadaşların doğruları duyunca sinirlenmesini anlıyorum.

es26 lütfen eleştiri yaparken hakaret etmeyelim, eleştiri yapmak hakaret ederek kötü kelime kullanmak değildir....Mesajınızın bu bölümü silinmiştir...
EFSANE KESTANELERİ ÇİZMEK İÇİN GERİ DÖNDÜ
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
  Alıntı espala262 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 13:11
asılsız ithamlarda bulunma bence.büyükşehir in kadrolu elemanı kadrosuz elemanı mevsimlik işçisi vs....veya büyükşehir belediyesinde çalışan bir işçi memur gibi personeller ile bir yakınlığımı bulursan şu andan itibaren bu foruma yazı yazmıyorum.peki sen aynı şeyleri kendin için söyliyebiliyormusun.biz senin için onun bunun personeli cart curt diye işkembeden atış yapmadık.ben gerçek eskişehir li ve gerçek bir eskişehirspor sevdalısıyım kim bu şehir için adam gibi çalışırsa onu desteklerim.
Yukarı
SSES26 Liste gör
Yazar

Sami ŞEN
  Alıntı SSES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 13:38

Adkadaşlar sakin olalım. Bazı arkadaşlar eleştiri sınırlarını aşıyo bence. Birbirimizi kırmaya gerek yok. Ben Bursa'da yaşıyorum. Zaman zaman Eskişehir'e geliyorum. Eskişehir'li olmama rağmen bazen yolumu şaşırdığım oluyor. Bazı arkadaşlar ya senelerden beri Eskişehir'e uğramıyolar, yada meseleye tamamen siyasi gözle bakıyolar.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5678>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır