eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ağustosböceği ile karınca:

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bhusoy Liste gör
Yazar

Burak UNUTULMAZSOY
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bhusoy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 23:58
O bir düşünce adamı, saygın, bilgili, becerili, ileri görüşlü ve gereğini gerektiği gibi yapmaya çalışan, çalışkan bir insan. Halkımızın ve ülkemizin kıymetini bilmesi gereken değerlerinden birisi, o yüzden bizler Sn. Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir'e bıraktığı eserlere minnettarlığımızı sunarken, daha nice yatırımlara ve eserlere vesile olmasını temenni ediyoruz...
"O GÜN GELECEK!"
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 00:05
Böyle bir şahsiyetin şehrimiz adına ne büyük bir güzelliğe sahip olduğunu kavramak hiç de zor değil,hakkaten gerek düşünceleri ve bununla beraber yaptıkları bir değil bin teşekkür borçluyuz,her kesimden...
Eskişehir'i güzelleştiren,yabancıların ağzının açık kalmasına sebeb olan şahsiyet,tabiki sadece kendisi bu işleri becermedi,kadrosu da en az onun kadar ileri görüşlü,becerikli kişiler...
bu arada bazıları Eskişehirspor'a katkı yapmazsa belediye seçimlerinde kaybeder,süper lige çıkarsa akp bunu kullanır,öyleyse kullandırtmayın arkadaşlar,alın teri,mücadele akp'den çıkmadı(parti ismi vermek istemezdim ama maalesef verilmiş,bir mesajda)bu şampiyonluk olursa ki inşaallah olacak..o zaman buna meyil vermeyin,şimdi siyaset futbola da bulaştı sözlerini desteklemiş olursunuz bunu yaparsınız,unutmayın takım bizim takımımız,şampiyonluk bizim şampiyonluğumuz,şehir bizim şehirimiz,bu bir derneğin ne de bir zümrenin...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 01:24
4 ayaklı İnekler "biz ineğiz biz yaparız diyorlardı,mesajlarında" ama iki ayaklı Eşekler varki,İnekler yanında melek kalır,.Onlardan burada yoktur kesinlikle ama kazara üyesiz girip okuyan biri olursa O...
 Okurlar  inşallah O Eşşoğlueşekler.(Silinmesin,silinmesinki buraya üye olmadanda giren çok,o işi yapanlarda mutlaka giriyorlar buraya...)
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
erdues Liste gör
Yazar

eren duru
Yer: Cuba
  Alıntı erdues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 01:51
Alıntı yapılan Enes

es_bil arakadasım b.belediyede çalışıyorsun sanırım artık kesin sana terfi yada madalya verirler..bir önemli konuda unuttun sanırım burası eskişehirspor forumu bu konudaki düşünceni yazacağın yer belediye nin forum yada okuyucu köşesi olmalıydı..

moderatör arkadaşlar yeni forum çok güzel ama birde şu zihniyeti değiştirseniz diyorum..burası ESKİŞEHİRSPOR FORUMU konularda buna uygun olmalı..

iide sen kemal abini yere göğe sığdıramıyodun bu forumda.adam eskişehirle ilgili bi haberi yazmış bu forumda zoruna mı gitti?biz burda voleybolcu neslihanı nasıl konuşuyorsak belediye konularını da konuşabiliriz.tıpkı senin kemal abini konuştuğumuz gibi.sevgili enes.buarada sen kimsin diye sorma nickimi değiştirdim.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 07:08
Alıntı yapılan es_bil

Alıntı yapılan esesim

İnsanları tanımadan, sadece ve sadece bütün iyi niyetiyle buraya aktarmış olduğu bir yazıdan dolayı yargılayabilmek, üstü kapalı olarak O'nu bir partinin ya da Sayın Büyükerşen'in "yalakası" olarak nitelendirmek  büyük bir ayıptır!

es_bil, yani Mehmet Emin'e karşı takınılan bu tutumu şiddetle kınıyorum. Bu forumda siyasi konuların yazılıp tartışılmasına şiddetle karşı  çıkanlardan biri olarak, sayın Büyükerşen'in mensubu olduğu siyasi görüşün tam zıt kutbunda biri olarak, hem Mehmet Emin'i hem de Enes'i tanıyan biri olarak Enes dostumuzun bu tutumunu şiddetle kınıyorum.

İnsanların hatalarını görüp eleştirmek ne kadar büyük bir erdem ise, bu eleştiriyi usulünce yapabielmek de bir o kadar büyük bir erdemdir. İnsanların iyi yönlerini görüp, takdir edebilmek de aynı ölçüde büyük bir erdemdir.

Mehmet Emin, buraya kendi görüşünü dile getiren bir yazı yazmamış. Ulusal basında çıkan ve biz Eskişehirlileri gururlandıran bir haberi aktarmış. Bunda neden bu kadar hiddetleniliyor anlayamıyorum. Kaldı ki aktarılan yazının içeriğini okuyunca sayın Büyükerşen'in bir başarısını ortaya koymaktadır. AKP'li bir diğer başkan ile kıyaslanarak ortaya konulmuş olmasında Mehmet Emin'in ne kabahiti vardır anlamak mümkün değildir.

Defalarca belirttim. Tekrar belirtmek istiyorum; BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. BU AİLE İÇİNDE MUTLAK SURETTE FARKLI DÜNYA GÖRÜŞÜNE SAHİP DOSTLARIMIZ VARDIR. HEPİMİZİN EN BÜYÜK SEVDASI OLAN ESKİŞEHİRSPOR SEVDASININ HATIRINA BİRBİRİMİZİN DÜNYA GÖRÜŞLMERİNE ALDIRIŞ ETMEDEN KUCAKLAŞALIM.

Yunus Emre'nin dediği gibi; YARADILANI SEVERİM, YARADAN'DAN ÖTÜRÜ...

ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN!!!

(Bazı bölümleri büyük harflerle yazdım. Umarım çok fazlaca sakıncalı değildir. Sevgili Yöneticilerin affına sığındık.Wink)

Selahattin ağabeyeciğim yazdıkların ve düşünclerin için teşekkürler. Bu kadar tartışılacağını tahmin etseydim, bu konuyu buraya yazmazdım. Daha önce de birkaç kere Belediye Başkanı'nımızın yaptıkları ulusal medyada yer almış (olumsuz yönde haberler de dahil), diğer arkadaşlar tarafından da bu haberler bu foruma yansıtılmıştır ve arkadaşlar da yorumlarını belirtmişlerdir. Belki de ilk defa bu kadar ikili diyalog yaşandı, buna sebep olduğum için üzgünüm, ancak ben yazmasaydım da bir başka arkadaşım mutlaka yazacaktı. Şunu da ekleyeyim bugünkü manşet başkanımız lehinde değil, alehinde de olsaydı ben Eskişehir'le ilgili bir haber olduğu için yine buraya yazardım...

"enes" arkadaşımı da suçlamak istmiyorum, o da kendi görüşünü yazmıştır . Onun da asıl düşüncesinin bu forumda sadece Eskişehirspor konularının tartışılması olduğunu biliyorum, sadece uslübünu biraz abarttı o kadar, o da benim için çok ömenli değil. Selahattin ağabeyinde yazdığı gibi; BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. Ufak tefek tartışmaları büyütmemek gerekir...

Son olarak, Eskişehir'in adını, su meselesi konusunda yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı tekrar Türkiye'nin gündemine oturtan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN'e tekrar teşekkür ediyor, Ankara'nın da bir an evvel su sıkıntısından kurtulmasını ve Ankara'yı idare eden başta Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK olmak üzere diğer yöneticilerinin de zor durumda kalmamasını diliyorum...

Sevgili kardeşim aslında tartışılan senin buraya aktardığın konu değil. Tartışılan "enes" kullanıcı adıyla forumumuza katılan değerli dostumuzun üslubu. Ben de kendisiyle aynı düşüncelere sahip olmama rağmen (forumda Eskişehirspor dışında hiçbir şeyin konuşulmaması konusu) üslubundan dolayı ona karşı çıktım ve kınadım.

"enes"in forum konusunda söyledikleri çok doğru. Ama şu da bir gerçektir ki, bu site ve forumun bir sahibi ve yöneüicileri var. Onlar doğru ya da yanlış bir karar vermek zorundalar. Verdikleri karar ne yönde olursa olsun bir kesimin hoşuna gitmeyecektir. Hepimizi memnun etmeleri mümkün değildir. "enes", yöneticilere hitaben yazdığı bir başka mesajında "Lafı .......'den anlayan" şeklindeki argo bir tabirle bu gedrçeği inkar etmekte ve forum yöneticilerinden herkesi memnun etmelerini istemektedir. BU MÜMKÜN DEĞİLDİR!

Forum sahibi ve yöneticileri bir yayıncılık çizgisi çizmişlerdir kendilerine. ve biz de bu çizgi doğrultusunda giden bu forumda yazmak ve okumak durumundayız. Eğerki, işime gelmiyorsa, bu forumu beğenmiyorsam, art niyetli buluyorsam buraya yazmam ve burada yazılanları okumam.

Saygılarımla...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
  Alıntı ESESerdartugsuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 09:10
karşımızda iki örnek var ;

biri seçilmişler içinde iyi, diğeri de kötü örnek...
biri görevini layıkıyla yerine getirmiş alkışı övgüyü haketmiş.
diğeri görevini yerine getirmemiş eleştiriyi yergiyi haketmiş.

ama her zaman olduğu gibi bizler ;

zaten yapmakla yükümlü olduğu görevlerini yerine getirdi diye bir seçilmişi göklere çıkarıyoruz omuzlardan indirmiyoruz habire pohpohluyoruz...
bir başka seçilmişi de 3 kere üst üste seçenlere hakaret edercesine yerden yere vurup ayaklar altında çiğniyoruz...

hiç düşündünüz mü? bu konuyu buralara kadar getiren partizanlık mı? yoksa önyargılarımız mı?
bence her ikisi de çok tehlikeli meziyetler...

görevini yapanı alkışlamaktan görevini yapmayanı eleştirmekten çekinmeyelim sakınmayalım...

bunun da bizim görevimiz olduğunu unutmayalım...

ve yine unutmayalım ki " Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır."
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 09:38
Alıntı yapılan esestaner

Aktif%20Konular

başlığın açılma yeri gayet uygun.

es_bil'in avukatı değilim ama kendisi bir öğretim görevlisidir. Yolladığı haber de Eskişehir için gayet gururlandırıcı bir haberdir. Başlığın siyasi bir içeriği yoktur, saldırmaya hiç gerek yoktur, hele hele es_bil'in terfi almak gibi bir menfeati hiç yoktur. Bu haberi ben önce görseydim ben yapıştırdım buraya.es_bil arkadaşıma teşekkür ediyorum, bu linki de Eskişehirli olan herkese yolluyorum.

Clap+1965
Yukarı
es26 Liste gör
Yazar

erdal
  Alıntı es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 10:37

şimdi bazı arkadaşlar burda melih gökçekle büyükerşeni karşılaştırma yapmışlar . Ya melih gökçek kim büyükerşen kim . Türkiyedeki bütün belediye başkanlarını önce melik gökçekin yanına bir yıllığına staja göndermek lazım. adamın yaptıklarıyla büyükerşeni nasıl karşılaştırırsınız. büyükerşen denen sahış eskişehir kurulduğundan buyana eskişehirin başına gelmiş enbüyük yanlıştır. Türkiyenin en bozuk en kötü en delikdeşik  caddeleri eskişehirdedir ve onun eseridir, türkiyenin en yoğun trafiği eskişehirdedir ve onun eseridir, İnsanları zorla saunaya sokan ve mecbur bırakılan türkiyedeki tek şehir eskişehirdir ve onun eseridir. 8 yıldır süren ve hala bitirilemeyenyapılan yerleride bozulan(çünkü yaptığı herşey göstermelik göz boyama) fiyasko olan porsuk projesi onun eseridir. Bir şehrin spor kulübünün  bayraklarını kötü görüntü oluşturuyor diye toplatan  bir başkan.Eğitimci bir kişi olupta valilik tarafından eskişehir spor lisesinin açılışı için istenen platformu adında eskişehirspor geçen hiç birşeye günahımı vermem diyen bir başkan.  Amacı sadece entel ve zenginlere hizmet etmek isteyen ve üç beş sümüklü böcek heykeliyle adından söz ettirebilen. mamuca göletindeki suyun eskişehire sadece 3,5 gün yeteceğinin hasabını bile bilemeyen. kurduğu şirketlerle belediyenin tüm yetkilerini  damatlarına devrederek eskişehirin tüm gelirlerini damatlarına peşkeş çeken, zengin kesimin çıkarları doğrultusunda hizmet ettiği için . çünkü sosyal demokratların amacı bu devirde artık işçi ve yoksuk kesime değil zengine hizmet etmek aldıkları oylarda zaten sadece eskişehirin  merkezinden. iş te böyle bir şahısla ne kadar övünseniz azdır.

EFSANE KESTANELERİ ÇİZMEK İÇİN GERİ DÖNDÜ
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 10:55
" Bu Seviyede Saygı dan Yoksun Moderatör ler Oldukça Ne Yazabilirimki.."

BEN SÖZLERİMDE ISRARLA BU FORUMA SİYESET HATTA İÇİNDE ES-ES  ile ilgisi yoksa   HİÇ BİR KONU YAZILMASIN DİYORUM MODERATÖR ARKADAŞ SÖZÜMÜ NERESİYLE ANLIYOR ÇOK MERAK ETTİM???(konuyu siyasete çekmeye çalıştıgımı yazmış)

Yazdığı hiçbirşeyden değil ama yukarıda cümle saygı ve terbiye sınırlarını aştığı için enes kendisine verilen 2.şansıda iyi kullanamamış ve forumdaki üyeliği askıya alınmıştır...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
kral_esesli_kurti Liste gör
Yazar

Kudret
  Alıntı kral_esesli_kurti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2007 saat 10:57
Alıntı yapılan EsEsliyim

" Bu Seviyede Saygı dan Yoksun Moderatör ler Oldukça Ne Yazabilirimki.."

BEN SÖZLERİMDE ISRARLA BU FORUMA SİYESET HATTA İÇİNDE ES-ES  ile ilgisi yoksa   HİÇ BİR KONU YAZILMASIN DİYORUM MODERATÖR ARKADAŞ SÖZÜMÜ NERESİYLE ANLIYOR ÇOK MERAK ETTİM???(konuyu siyasete çekmeye çalıştıgımı yazmış)

Yazdığı hiçbirşeyden değil ama yukarıda cümle saygı ve terbiye sınırlarını aştığı için enes kendisine verilen 2.şansıda iyi kullanamamış ve forumdaki üyeliği askıya alınmıştır...

Olmuşları toplayalımLOL
SEVDAMIN HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNE YANINDAYIM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır