eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ağustosböceği ile karınca:

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 23:49
Es-Es konuları dışında her konuda çok takdir ettiğim Büyükerşen'i yine tebrik ediyorum.
Es - Es
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 23:52
Alıntı yapılan es_bil

Alıntı yapılan esesim

İnsanları tanımadan, sadece ve sadece bütün iyi niyetiyle buraya aktarmış olduğu bir yazıdan dolayı yargılayabilmek, üstü kapalı olarak O'nu bir partinin ya da Sayın Büyükerşen'in "yalakası" olarak nitelendirmek  büyük bir ayıptır!

es_bil, yani Mehmet Emin'e karşı takınılan bu tutumu şiddetle kınıyorum. Bu forumda siyasi konuların yazılıp tartışılmasına şiddetle karşı  çıkanlardan biri olarak, sayın Büyükerşen'in mensubu olduğu siyasi görüşün tam zıt kutbunda biri olarak, hem Mehmet Emin'i hem de Enes'i tanıyan biri olarak Enes dostumuzun bu tutumunu şiddetle kınıyorum.

İnsanların hatalarını görüp eleştirmek ne kadar büyük bir erdem ise, bu eleştiriyi usulünce yapabielmek de bir o kadar büyük bir erdemdir. İnsanların iyi yönlerini görüp, takdir edebilmek de aynı ölçüde büyük bir erdemdir.

Mehmet Emin, buraya kendi görüşünü dile getiren bir yazı yazmamış. Ulusal basında çıkan ve biz Eskişehirlileri gururlandıran bir haberi aktarmış. Bunda neden bu kadar hiddetleniliyor anlayamıyorum. Kaldı ki aktarılan yazının içeriğini okuyunca sayın Büyükerşen'in bir başarısını ortaya koymaktadır. AKP'li bir diğer başkan ile kıyaslanarak ortaya konulmuş olmasında Mehmet Emin'in ne kabahiti vardır anlamak mümkün değildir.

Defalarca belirttim. Tekrar belirtmek istiyorum; BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. BU AİLE İÇİNDE MUTLAK SURETTE FARKLI DÜNYA GÖRÜŞÜNE SAHİP DOSTLARIMIZ VARDIR. HEPİMİZİN EN BÜYÜK SEVDASI OLAN ESKİŞEHİRSPOR SEVDASININ HATIRINA BİRBİRİMİZİN DÜNYA GÖRÜŞLMERİNE ALDIRIŞ ETMEDEN KUCAKLAŞALIM.

Yunus Emre'nin dediği gibi; YARADILANI SEVERİM, YARADAN'DAN ÖTÜRÜ...

ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN!!!

(Bazı bölümleri büyük harflerle yazdım. Umarım çok fazlaca sakıncalı değildir. Sevgili Yöneticilerin affına sığındık.Wink)

Selahattin ağabeyeciğim yazdıkların ve düşünclerin için teşekkürler. Bu kadar tartışılacağını tahmin etseydim, bu konuyu buraya yazmazdım. Daha önce de birkaç kere Belediye Başkanı'nımızın yaptıkları ulusal medyada yer almış (olumsuz yönde haberler de dahil), diğer arkadaşlar tarafından da bu haberler bu foruma yansıtılmıştır ve arkadaşlar da yorumlarını belirtmişlerdir. Belki de ilk defa bu kadar ikili diyalog yaşandı, buna sebep olduğum için üzgünüm, ancak ben yazmasaydım da bir başka arkadaşım mutlaka yazacaktı. Şunu da ekleyeyim bugünkü manşet başkanımız lehinde değil, alehinde de olsaydı ben Eskişehir'le ilgili bir haber olduğu için yine buraya yazardım...

"enes" arkadaşımı da suçlamak istmiyorum, o da kendi görüşünü yazmıştır . Onun da asıl düşüncesinin bu forumda sadece Eskişehirspor konularının tartışılması olduğunu biliyorum, sadece uslübünu biraz abarttı o kadar, o da benim için çok ömenli değil. Selahattin ağabeyinde yazdığı gibi; BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. Ufak tefek tartışmaları büyütmemek gerekir...

Son olarak, Eskişehir'in adını, su meselesi konusunda yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı tekrar Türkiye'nin gündemine oturtan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN'e tekrar teşekkür ediyor, Ankara'nın da bir an evvel su sıkıntısından kurtulmasını ve Ankara'yı idare eden başta Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK olmak üzere diğer yöneticilerinin de zor durumda kalmamasını diliyorum...

eğer siz yazmasaydınız ben yazardım açık ve net söylüyorum...
Yukarı
Enes Liste gör
Yeni Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı Enes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 23:55
yaptıgı hizmetleri bende taktir ediyorum bir tranway projesi bir porsuk projesi v.s.  bunların karşısında olan bir eskişehirli olamaz da zaten..
benim burukluğum bu kadar zeki ve yetenekli olan bir şahsiyete ES_ES sevgisini bir türlü aşılayamadık bu sağlansaydı eminim takıma çok şeyler kazandırırdı..
O ZAMAN HEM ES-ES HEMDE ESKİŞEHİR KAZANIRDI..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 00:11
Alıntı yapılan Enes

yaptıgı hizmetleri bende taktir ediyorum bir tranway projesi bir porsuk projesi v.s.  bunların karşısında olan bir eskişehirli olamaz da zaten..
benim burukluğum bu kadar zeki ve yetenekli olan bir şahsiyete ES_ES sevgisini bir türlü aşılayamadık bu sağlansaydı eminim takıma çok şeyler kazandırırdı..
O ZAMAN HEM ES-ES HEMDE ESKİŞEHİR KAZANIRDI..
  Baştan beri bunu deseniz zannımca çok süper olurdu, hiç polemik yaşanmazdı. Çünkü Büyükerşen'in Eskişehir'e hizmetlerini görmemek için kör olmak lazım.

Anti parantez şunu da belirteyim. Büyükerşen'in sorunu Eskişehirspor'a sevgi duymaması değil, yönetimlerin yaklaşımıdır. Birçok açıklamasında bunu belirtmiştir. Benden para istiyorlar, nasıl para vereyim demiştir. Önceki yöneticilerimizin bize akıl vermesin, para versin. Bizde de akıl var beyanatları da hafızalarımızdadır.

Benim öngörüm genel seçimlerden sonra Büyükerşen Eskişehir için Eskişehirspor'un önemini çok iyi kavramıştır. Yine öngörüm şudur ki Eskişehirspor'a yine kayıtsız kalırsa bir dahaki yerel seçimlerde seçilme olasılığı zayıflar. Çünkü AKP direkt Eskişehirspor'u süper lige çıkardık argümanını kullanacaktır. Bu argümanı kullandırtmamak için Büyükerşen bu sene Eskişehirspor'a yakınlaşmak zorunda kalacaktır. Kendisinden beklentim balık vermesi değil, balık tutmasını öğretmesidir. Zekasının bir kısmını Eskişehirspor için kullanmasıdır.

Benzinlik olayı, İsmar olayı bunların habercisi gibi. Büyükerşen stad konusunda da önayak olup en akla yatan, şehir için en faydalı, en ekonomik, Eskişehirspor'a en çok geliri getirecek projeyi üretip bize yeni bir stad kazandırması en büyük dileğim. Çünkü o konuda kendisine güveniyorum. Hem şehiri, hem kulübü düşünecektir, çıkar hesaplarına girmeyecektir. En faydalısı ne ise onu yaptıracaktır.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Enes Liste gör
Yeni Yazar

sinan
  Alıntı Enes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 00:20

dostum inşaallah temennin gerçek olur..

BÜYÜKERŞAN İSTERSE TAKIM ADINA ÇOK BÜYÜK KALICI YATIRIMLARA VESİLE OLABİLİR..O ZAMAN HEPBİRLİKTE ONUDA ALKIŞLARIZ..
zaten gördüğüm kadarıyla taraftarda o na karşı çok büyük bir cephe almış değil.bu şans hala var yani..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 00:26
Alıntı yapılan Enes

dostum inşaallah temennin gerçek olur..

BÜYÜKERŞAN İSTERSE TAKIM ADINA ÇOK BÜYÜK KALICI YATIRIMLARA VESİLE OLABİLİR..O ZAMAN HEPBİRLİKTE ONUDA ALKIŞLARIZ..
zaten gördüğüm kadarıyla taraftarda o na karşı çok büyük bir cephe almış değil.bu şans hala var yani..

Son iki mesajınızla size karşı olan bütün önyargılarımı yıktınız Sinan Bey. Aklın yolu bir sözünü çok güzel ispatladınız.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
sft_eses Liste gör
Yeni Yazar

fevzi
  Alıntı sft_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 00:42

Böyle bir belediye başkanına sahip olduğum için allahıma şükürler olsun...O ankaranın belediye başkanı olan şahıs geçen televizyona çıkmış pişkin pişkin sırıtıyo ve '50-60 bin kişi annesinin evine gitse rahatlarız' diyo,ulan böyle adamlar insanı mizahçı yapar,böyle bir adam nasıl belediye başkanı olur benim aklım ermiyor,adamın su sorunu için sunduğu çözüme bak,bence politikacıları adaylıklarını açıkladığı zaman IQ testine tabi tutmları lazım...Allah bütün şehirlerimize ve ülkemizin başına BÜYÜKERŞEN gibi bir başkan,başbabakan versin,bu ülke ancak o zaman belini doğrultur!!!

ALAYINA İSYA ÖLÜMÜNE ESES!!!
http://www.mizahgazetesi.com
Yukarı
heykel Liste gör
Yeni Yazar

Hüseyin Çiçek
  Alıntı heykel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 00:53
Büyükerşen gibi bir adamı Allah başımızdan eksik etmesin. Bu haberi okuyunca bir kez daha anladım ki, başkanımız bu kent için bulunmaz bir nimetmiş.
Bu arada ilk mesajım hayırlı olsun LOL
Yukarı
Hakan Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı Hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 23:31
Çalıştığım işyeri itibnarı ile sık sık şehir dışından insanlar geliyor yanıma.Yemin ediyorum ağızları açık kalıyor.Hepsinin ortak sözü şu "paris gibi yer". . İleri görüşlü insanlar geleceğe ışık tutabilir.Büyükerşen'in belediyeciliğini  eleştirmek için insanın aklından zoru olması lazım.Ah bir de spora yakın olabilse  . . . .
Sümerli EsEs
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 23:56
Vallahi Allah Razı olsun adamdan...Şehiri adam etti be..10 yıl önceki şehirle şimdiki şehir arasında ne farklar var.Dışardan gelenler tanıyamıyor.Hele şu baraj projeleriyle su sıkıntımız da yok..
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır