eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ağustosböceği ile karınca:

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 17:36
Alıntı yapılan esestaner

Aktif%20Konular

başlığın açılma yeri gayet uygun.

es_bil'in avukatı değilim ama kendisi bir öğretim görevlisidir. Yolladığı haber de Eskişehir için gayet gururlandırıcı bir haberdir. Başlığın siyasi bir içeriği yoktur, saldırmaya hiç gerek yoktur, hele hele es_bil'in terfi almak gibi bir menfeati hiç yoktur. Bu haberi ben önce görseydim ben yapıştırdım buraya.es_bil arkadaşıma teşekkür ediyorum, bu linki de Eskişehirli olan herkese yolluyorum.

Rica ederim, ben hepinize teşekkür ederim...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 17:46

Hakkaten çok gururlandım,bende aynı görüşteyim,yiğit ölür,hakkını vermek lazım,sayın büyükerşen Eskişehir için çok önemli birisidir,o kadar çok hizmetleri oldu ki takdire layık birisidir,tabi es-es konusunda aynı şeyleri söyleyemeyeceğim,ama dediğim gibi yiğit ölür,hakkını ver.

bu sitede Enes bey gibilerinin azınlıkta olduğunu tahmin ediyorum,zatende öyle olması gerek,bu yazının siyasetle uzaktan yakından alakası yoktur,Eskişehir'imizi öven sayın belediye başkanımızı gururlandıran gerçek bir yazıdır,ben burda kalkıp sayın gökçek'i eleştiremem beni ilgilendirmez,ancak Ankara'dan bir arkdaşım geldi ve o da bunun sorumlusunun o olduğunu beyan etti yorumsuz bir şekilde size aktarıyorum.Neyse bu bizi ilgilendirmez,bizi ilgilendiren tarafı sayın büyükerşen'in şehrimize ne kadar faydalı olduğunun göstergesidir...
Yukarı
ctacir Liste gör
Yazar

cem
  Alıntı ctacir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 17:58
melih gökçek çalışanları tatile gönderecekmiş. enes bey de katılırsa hoş bir sohbet olabilir aralarında.Smile
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 19:20

Sezar'ın Hakkı Sezar'a... Cok öngörülü bir insan... Takdir etmemiz ve böyle insanları basımızın üstünde tasımamız gerekir... Biz aslında ESKİSEHİR'e asıgız... Porsuğa, Adalara, Her caddesine, Her sokağına sevdalıyız... Ve tabii ESESimize... Eskisehir icin Bu kadar cok hizmet yapan, tüm Türkiyenin tanıdıgı ve takdir ettiği böyle bir insanı alkıslamamız gerekir...  

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 20:15
Büyükerşeni kimin neden sevmediğini anlamış değilim yılmaz hoca bu şehrin belediye başkanı ve yapması gereken ne varsa yapıyor belki bazılarının ekmeğine çomak sokuyordur ama bence yaptıkları eskişehir halkının menfaatine olan şeylerdir.Yılmaz büyükerşenin bu şehre katkıları tartışılamaz en başta bu şehre şuan Türkiyenin en kaliteli üniversitelerinden birine sahipsek bunda yılmaz hocanın akademi başkanlığndan başlayıp rektör olarak devam ettirdiği görevinin payı büyüktür.
Ben eskişehir dışındayken konuştuğum insanlar veya sadece yolda yürürken kulağıma takılan şeyler bile bu şehrin ne kadar güzelleşip modernleştiğinin birer kanıtıdır benim gözümde. İnsanlar eskişehir çok güzelmiş bir gün gidip görmeliyim diyorlar .Buda beni gururlandırıyor çünkü ben Eskişehirliyim.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ssedat26 Liste gör
Yeni Yazar

sedat sevingen
  Alıntı ssedat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 21:19

Büyükerşeni tebrik etmek lazım  bütün büyük şehirler  susuzluk çekerken bir kez daha Eskişehiri örnek bir şehir olarak gösterdi.

Biz ESKİŞEHİRSPOR'luyuz
TaTaR...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 21:29
İnsanları tanımadan, sadece ve sadece bütün iyi niyetiyle buraya aktarmış olduğu bir yazıdan dolayı yargılayabilmek, üstü kapalı olarak O'nu bir partinin ya da Sayın Büyükerşen'in "yalakası" olarak nitelendirmek  büyük bir ayıptır!

es_bil, yani Mehmet Emin'e karşı takınılan bu tutumu şiddetle kınıyorum. Bu forumda siyasi konuların yazılıp tartışılmasına şiddetle karşı  çıkanlardan biri olarak, sayın Büyükerşen'in mensubu olduğu siyasi görüşün tam zıt kutbunda biri olarak, hem Mehmet Emin'i hem de Enes'i tanıyan biri olarak Enes dostumuzun bu tutumunu şiddetle kınıyorum.

İnsanların hatalarını görüp eleştirmek ne kadar büyük bir erdem ise, bu eleştiriyi usulünce yapabielmek de bir o kadar büyük bir erdemdir. İnsanların iyi yönlerini görüp, takdir edebilmek de aynı ölçüde büyük bir erdemdir.

Mehmet Emin, buraya kendi görüşünü dile getiren bir yazı yazmamış. Ulusal basında çıkan ve biz Eskişehirlileri gururlandıran bir haberi aktarmış. Bunda neden bu kadar hiddetleniliyor anlayamıyorum. Kaldı ki aktarılan yazının içeriğini okuyunca sayın Büyükerşen'in bir başarısını ortaya koymaktadır. AKP'li bir diğer başkan ile kıyaslanarak ortaya konulmuş olmasında Mehmet Emin'in ne kabahiti vardır anlamak mümkün değildir.

Defalarca belirttim. Tekrar belirtmek istiyorum; BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. BU AİLE İÇİNDE MUTLAK SURETTE FARKLI DÜNYA GÖRÜŞÜNE SAHİP DOSTLARIMIZ VARDIR. HEPİMİZİN EN BÜYÜK SEVDASI OLAN ESKİŞEHİRSPOR SEVDASININ HATIRINA BİRBİRİMİZİN DÜNYA GÖRÜŞLMERİNE ALDIRIŞ ETMEDEN KUCAKLAŞALIM.

Yunus Emre'nin dediği gibi; YARADILANI SEVERİM, YARADAN'DAN ÖTÜRÜ...

ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN!!!

(Bazı bölümleri büyük harflerle yazdım. Umarım çok fazlaca sakıncalı değildir. Sevgili Yöneticilerin affına sığındık.Wink)
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 21:47
Claptebrıkler...eses ıcınde 3 yıl sonrasını gorup yardımcı olsa bıraz.Big%20smile
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 21:56
Memleketi, annemi ve kalabak suyunu özledim. Hamam, çorbada cabası. Çiböreği iyi kötü yapıyoruz :)
Sn başkanımız baraj yaptığından haberim yoktu. Heralde geceleri çalışarak yaptı, kimse görmeden :)
Eskişehir herşeyin en iyisine layıktır.
Başlığın siyasi bir yanı olduğuna katılmıyorum, belki Sn. matt'ın gösterdiği alanda olsa kentimizle ilgili tüm haberler dağınık olmaz ve daha kolay ulaşabilirdik.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 22:35
Alıntı yapılan esesim

İnsanları tanımadan, sadece ve sadece bütün iyi niyetiyle buraya aktarmış olduğu bir yazıdan dolayı yargılayabilmek, üstü kapalı olarak O'nu bir partinin ya da Sayın Büyükerşen'in "yalakası" olarak nitelendirmek  büyük bir ayıptır!

es_bil, yani Mehmet Emin'e karşı takınılan bu tutumu şiddetle kınıyorum. Bu forumda siyasi konuların yazılıp tartışılmasına şiddetle karşı  çıkanlardan biri olarak, sayın Büyükerşen'in mensubu olduğu siyasi görüşün tam zıt kutbunda biri olarak, hem Mehmet Emin'i hem de Enes'i tanıyan biri olarak Enes dostumuzun bu tutumunu şiddetle kınıyorum.

İnsanların hatalarını görüp eleştirmek ne kadar büyük bir erdem ise, bu eleştiriyi usulünce yapabielmek de bir o kadar büyük bir erdemdir. İnsanların iyi yönlerini görüp, takdir edebilmek de aynı ölçüde büyük bir erdemdir.

Mehmet Emin, buraya kendi görüşünü dile getiren bir yazı yazmamış. Ulusal basında çıkan ve biz Eskişehirlileri gururlandıran bir haberi aktarmış. Bunda neden bu kadar hiddetleniliyor anlayamıyorum. Kaldı ki aktarılan yazının içeriğini okuyunca sayın Büyükerşen'in bir başarısını ortaya koymaktadır. AKP'li bir diğer başkan ile kıyaslanarak ortaya konulmuş olmasında Mehmet Emin'in ne kabahiti vardır anlamak mümkün değildir.

Defalarca belirttim. Tekrar belirtmek istiyorum; BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. BU AİLE İÇİNDE MUTLAK SURETTE FARKLI DÜNYA GÖRÜŞÜNE SAHİP DOSTLARIMIZ VARDIR. HEPİMİZİN EN BÜYÜK SEVDASI OLAN ESKİŞEHİRSPOR SEVDASININ HATIRINA BİRBİRİMİZİN DÜNYA GÖRÜŞLMERİNE ALDIRIŞ ETMEDEN KUCAKLAŞALIM.

Yunus Emre'nin dediği gibi; YARADILANI SEVERİM, YARADAN'DAN ÖTÜRÜ...

ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN!!!

(Bazı bölümleri büyük harflerle yazdım. Umarım çok fazlaca sakıncalı değildir. Sevgili Yöneticilerin affına sığındık.Wink)

Selahattin ağabeyeciğim yazdıkların ve düşünclerin için teşekkürler. Bu kadar tartışılacağını tahmin etseydim, bu konuyu buraya yazmazdım. Daha önce de birkaç kere Belediye Başkanı'nımızın yaptıkları ulusal medyada yer almış (olumsuz yönde haberler de dahil), diğer arkadaşlar tarafından da bu haberler bu foruma yansıtılmıştır ve arkadaşlar da yorumlarını belirtmişlerdir. Belki de ilk defa bu kadar ikili diyalog yaşandı, buna sebep olduğum için üzgünüm, ancak ben yazmasaydım da bir başka arkadaşım mutlaka yazacaktı. Şunu da ekleyeyim bugünkü manşet başkanımız lehinde değil, alehinde de olsaydı ben Eskişehir'le ilgili bir haber olduğu için yine buraya yazardım...

"enes" arkadaşımı da suçlamak istmiyorum, o da kendi görüşünü yazmıştır . Onun da asıl düşüncesinin bu forumda sadece Eskişehirspor konularının tartışılması olduğunu biliyorum, sadece uslübünu biraz abarttı o kadar, o da benim için çok ömenli değil. Selahattin ağabeyinde yazdığı gibi; BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ. Ufak tefek tartışmaları büyütmemek gerekir...

Son olarak, Eskişehir'in adını, su meselesi konusunda yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı tekrar Türkiye'nin gündemine oturtan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN'e tekrar teşekkür ediyor, Ankara'nın da bir an evvel su sıkıntısından kurtulmasını ve Ankara'yı idare eden başta Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK olmak üzere diğer yöneticilerinin de zor durumda kalmamasını diliyorum...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır