eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ağustosböceği ile karınca:

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Online Durum: Offline
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 14:25
OOO ENES yine işbaşında....
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 14:27
İşte büyüklük burada zaten.Sorunu önceden görüp buna  göre önlemini alabilmek.İşte budur belediye başkanlığı.

Ankaradaki şahıs gerçekten bir akıl hastası.Normal olmadığı kesin.Adam 13 senedir belediye başkanı.Ne yaptı Ankara'ya.Hadi herşeyi geçtim insan bir baraj damı yapamaz ya.Bunlar ileriyi göremeyen küçük insanlar benim gözümde.Normal klasik belediye hizmetlerini her belediye yapmaya çalışıyor zaten.Önemli olan bunun gibi şeylerdir.Baraj yapımı çok önemli bir konudur.İlerisini göremedi şimdi olmayacak çözümler bulmaya çalışıyor.Allah Ankarada yaşayanlara sabır versin.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 14:57
Alıntı yapılan Enes

es_bil arakadasım b.belediyede çalışıyorsun sanırım artık kesin sana terfi yada madalya verirler..bir önemli konuda unuttun sanırım burası eskişehirspor forumu bu konudaki düşünceni yazacağın yer belediye nin forum yada okuyucu köşesi olmalıydı..

moderatör arkadaşlar yeni forum çok güzel ama birde şu zihniyeti değiştirseniz diyorum..burası ESKİŞEHİRSPOR FORUMU konularda buna uygun olmalı..

Enes; buradaki haberin parti veya siyasetle alakası yok susuzluk için alınan önlemi anlatan bir haber...Bu haberde ne melih gökçek'e nede yılmaz büyükerşene burada senden başka kimse siyasi olarak bakmıyor...Sanırım sende evinde su kullanıyorsundur, ya kullanamasaydın???

Bir hizmet varsa takdir edilmeli yanlışı varsa eleştirilmelidir....Ama gördüğüm kadarıyla sen her şeyi yine yavaş yavaş siyasete çekmeye başladın...Sanırım bazı şeyleri eski forumda sana anlatamadık bence bu forumda biraz daha dikkatli olmanda fayda var...Angry

Üyelikler açık olduğu ve sürekli üye sayısı arttığı için tahammül seviyemiz eski foruma göre biraz daha dar olabilir...Wink
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 14:58
Forum EsEsimiz için ama Eskişehir'den haberleri de içinde barındırması doğal. Birbirimizi yemeyelim.

Ayrıca bence yerel yönetimleri siyasi olarak değerlendirmek de çok doğru değil.

Bu konuda belediye başkanımızı takdir etmek gerekir. Şehrimiz için yaptığı özverili çalışmalarını bir de EsEsimiz için gösterse ahh..

Sonuçta beğensek de beğenmesek de o bizim belediye başkanımız ve şehrimiz için yaptıklarının arkasında durmak gerek.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 15:23

Arkadaslar, ulusal basinda yeralan Eskisehir ile ilgili yazilari asagidaki adreste toplayalim, butunluk bozulmasin:

Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 16:05
Enes Bey mensubu olduğu partinin belediye başkanıyla Eskişehirimizin başarılı belediye başkanının karşılaştırılmasını içine sindirememiş galiba.Smile
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 16:19
Sayın Başkanımız ESKİŞEHİR'imiz için gerçekten büyük bir nimet ve lütuftur diye düşünüyorum.Çünkü ANKARA'da susuzluktan kırılıyoruz.Özelliklede hastanede çalışmamdan dolayı bulaşıcı hastalıklara kapılıp gelenlerin sayısında inanılmaz bir artış var.
Yılmaz Hocamız gerçekten de ESKİŞEHİR'imizin çehresini ve ulaşımını inanılmaz değiştirdi.Ne olursa olsun, Size kimler muhalif olursa olsun Siz bildiklerinizi ESKİŞEHİR'imize uygulamaya devam edin Hocam.
Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 16:56
Bu manşetin biz Eskişehir'liler için gurur kaynağı olması gerektiğini düşünüyorum..
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 17:06
Enes bey Üzüm yemek değil bağcı dövmek istiyor herhalde
Hürriyet yazmış bir arkadaşımızda siteye koymuş ne var şimdi bu haberden nem kapacak ?
Birazda ES ES'e baksın diyen arkadaşlar bende öyle düşünüyordum öğrendimki tesislerin oradaki petrol inşaatı başlamış, İsmarıda ES ES'e vermiş yiğidi öldürelim ama hakkınıda yemeyelim...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 17:33
Alıntı yapılan Enes

es_bil arakadasım b.belediyede çalışıyorsun sanırım artık kesin sana terfi yada madalya verirler..bir önemli konuda unuttun sanırım burası eskişehirspor forumu bu konudaki düşünceni yazacağın yer belediye nin forum yada okuyucu köşesi olmalıydı..

moderatör arkadaşlar yeni forum çok güzel ama birde şu zihniyeti değiştirseniz diyorum..burası ESKİŞEHİRSPOR FORUMU konularda buna uygun olmalı..

Belediye mi??? Yapmayın arkadaşlar, peki bu haberi manşete taşıyan Hürriyet Gazetesi de Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nden çıkarı olduğu için haberi manşete taşımıştır, sizin anlayışınıza göre...

Bu sabah her sabah aldığım gazeteleri yine aldım, (genellikle her gün en az 2 Eskişehir gazetesi bir de ulusal gazetelerden birisini alırım, isimlerini şimdi yazmayayım, reklama girer), alır almaz manşeti gördüm, bir Eskişehir'li olarak gurur duydum, bunu da sizlerle paylaşmak istedim. Evet forum Eskişehirspor forumu, ama bu konunun adı da "Sohbet, Eğlence ve Diğer konular", Eskişehir'le ilgili bir konuyu da buraya yazmak gayet doğal, hem bu ilk defa olmuyor, daha önce de pek çok kişi tarafından buna benzer konular açılmıştı...

Yapmayın herşeye kuşku ile, "kesin çıkarı vardır" düşüncesi ile, "yalakalık yapıyor" anlayışı ile   yaklaşırsak işimiz zorlaşır. Bu ülkede iyi şeyler de yapılıyor, lütfen bu yapılanları saygı ve hoşgörü ile karşılıyalım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır