eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sevgi Eylem Gerektirir!!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23242526>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 09:33
SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR.
Uzun bir aradan sonra bu başlığa yazmak istedim çünkü
Zor günler kapıda,
Zoru gören herkes kaçıp gidiyor.
Bizim taraftarımızın ve camianın fikir birliği yaptığı tek konu olan Sinan Başkan'ın dürüstlüğü, namuslu olması, güvenilmesi.
Uzun zamandır bir yönetimden "50 yıllık proje " gibi kelimeler duymamıştık.
Ben yönetime inanıyorum,
Ben onun tek başına bu yükün altından kalkamayacağını biliyorum,
Verilen destek sözlerinden sonra herkesin arkasını dönüp gitmesi ve Sinan Özeçoğlun u yalnız bırakmalarını bu camia unutmayacak.
Eskod yazıyor çiziyor, tribün gurupları yazıyor çiziyor, sosyal medya sayfaları yazıyor çiziyor ancak yazdığımızla yorumlarımızla kalıyoruz.
Ve yine diyoruz ki biz bunu unutmayız.
Biz bu değiliz biz daha fazlasıyız.
Gelin uyanalım gelin son bir kez kıvılcımı yine biz başlatalım.
Önümüzde belki 1 hafta belki de daha kısa bir süre var.
Amacımız para toplamak veya kulübün borcunu ödemek değil farkındalık yaratmak ve şehri biraz daha hareketlendirmek.
Ben camiamızda eski heyecanımızı göremiyorum örneğin geçen seneki final maçından önce şehirde öyle bir hava vardı ki sanki biz çıkmak istemiyorduk.
Konuştuğumuz tek şey bileti o aldı buna verdi o şöyle yaptı bu bunu dedi.Otobüs organizasyonu bile Allah a emanet oldu.
Tekrar diyorum biz bu değiliz çok daha fazlasıyız.
İçimizde çok genç dimağlar çok akılcı arkadaşlar var harekete geçmek gerektiğini düşünüyorum.
Hiçbir şey mi yapamadık? Başkanın arkasında olduğumuzu gösterelim ve yine deneyelim.
Herkesin fikir birliği yapacağı, hızla uygalayacağımız bir proje veya eylem veya yürüyüş bir şey organize etmemiz lazım.
Umarım havada kalmaz ve farklı fikirlerle bir an önce harekete geçebiliriz.
Bu takımın sahibi biziz.Bu topçular hocalar hepsi gidicek yine biz kalacağız yine üzülen yine kahrolan yine gözyaşları döken biz olacağız. Sinan Özeçoğlu gibi bir başkana sahipken ve bizim çıkar yolumuzun onun gibi biri olduğunu biliyorken bizimde onun kadar çaba harcamamız lazım.Kombine almak maça gitmek eyvallah ama daha fazlasını yapmamız lazım.
Takımı,yönetimi,bu armayı kaderine terk etmeyelim.
Bugün harekete geçmezsek her şey için çok geç olabilir.
Taraftar gruplarına,eskod' a herkese sesleniyorum ayağa kalkmanın zamanı gelmedi mi?
Saygılar.

Sevgi Eylem Gerektirir!!!
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 10:10
Eskişehirde olmadığım ve maçların hemen hemen tamamına gidemeyeceğim halde;

Ben kendi adıma az önce maraton kombinesi alarak eyleme geçmiş oldum.

ESES sevgisi olan herkesi takıma katkıya davet ediyorum..
Her Zaman ESES
Yukarı
kaligraf Liste gör
Yeni Yazar

osman kartaler
Yer: istanbul
  Alıntı kaligraf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 10:16
Eskisehir ayazinda o beton tribunlerde sogukta ellerimiz ayaklarimiz titrerken bedenimize, ruhumuza işledi bu buyuk sevgi.
Okula giderken annemizden babamizdan aldigimiz simit paralarini aksama kadar ac kalip Eskisehirsporun 3. ligdeki macina girebilmek icin biriktirirken işledi.
Maca girecek durumumuz olmadiginda Ataturk Meslek lisesinin catisindan, agac tepelerinden, stad duvarlarinin 1 cm araligindan izlerken işledi.
Takimin antrenmanlarini izlemek icin her persembe ogleden sonra okuldan kacip Ataturk stadyumuna nefes nefese kosarken işledi.
Gece yarilarina kadar stadyumda afiş hazirlarken saati bile unutup gecenin ayazinda stadyumda mahsur kaldigimizda afişlere sarilip uyudugumuzda işledi.
Ilkokulda ogretmenlerimizin daha okuma yazmayi ogretmeden Eskisehirsporu anlatmasiyla işledi.
Gittigim her yerde hangi takimi tutuyorsun diye soruldugunda buyuk bir gururla Eskisehirsporluyum dedigimde israrla "nasil yani baska takim tutmuyor musun" sorusuna hayir benim icin yalnizca Eskisehirspor var derken işledi.
Yazmak da anlatmak da bu sevgiyi tarif etmeye yetmez hepsi yetersiz kalir. Takim kotuymus kume dusecekmis şöyleymis böyleymis vs. boyle seyler bir Eskisehirsporluyu asla sevdasindan alikoyamaz aksine daha da guclendirir.
Biz yine Eskisehir Ataturk Stadyumunda hep bir agizdan daha da guclu bir sekilde alayina, inadina, olumune Eskisehir demeye devam edecegiz. Yasasin Eskisehirspor !
Osman Kartaler
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 10:19
Bakın bu başkanı kaybetmemek gerekir işte o zaman gerçekten batarız 35 senedir takip ettiğim kadarıyla işi bilen dürüst bir adam çıktı
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 10:19
Başkanı onurlandırıp cesaret vermek lazım.Basın ve sosyal medyada başkanı gündem yapmalıyız...Ardından Harun Karacan'a baskı yapmalıyız. Belediyeler elleri mahkum yapabildiklerinden daha fazlasını yapmalılar. Ama en büyük güç Harun Karacan şu anda.Istesek de istemesek de siyasi destek şart ardından firmalar,sermaye sıraya girer yardım etmek için.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 10:35
Alıntı yapılan forum26

Başkanı onurlandırıp cesaret vermek lazım.Basın ve sosyal medyada başkanı gündem yapmalıyız...Ardından Harun Karacan'a baskı yapmalıyız. Belediyeler elleri mahkum yapabildiklerinden daha fazlasını yapmalılar. Ama en büyük güç Harun Karacan şu anda.Istesek de istemesek de siyasi destek şart ardından firmalar,sermaye sıraya girer yardım etmek için.

Acaba kısa vadede gerekli miktar ne kadar? Harun Karacan ne kadarlık bir bütçe için uğraşıyor? Büyük ihtimalle kısa vadede min. 10 milyon liraya ihtiyacımız var bu seneyi rahatça geçmek için.

11 bin kombine sattık, VIP'le beraber ortalaması 150 TL'ye gelse 1.7 milyon TL ediyor. 7-8 tane de loca satılmıştır onu da ekleyelim, esstore satışları ile birlikte katkımız maksimum 4 milyon lira.

Maddi olarak taraftarın elinden ancak bu kadarı geliyor. Artık taraftar olarak yapabileceğimiz tek şey farkındalık yaratmak ve şehre baskı yapmak. Bu iş malesef bizi aşıyor, şirketlerin ve siyasilerin desteği şart, bunun için ciddi baskı yapmalıyız sesimizi her yere duyurmalıyız.

Milli maçlar bunun için çok iyi fırsatlar. İzlanda maçında durumumuza vurgu yapan kareografi ve pankartlar düşünülebilir.   
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 10:48
Yüksek katılımlı şehrin belli mercilerine mesaj niteliğinde sağlam bir protesto yürüyüşü yapılmalı
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 13:41
Organize olup sanayi odası önünde, ticaret odası önünde, belediye önünde toplanalım.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 14:00
taraftarlar arasında seçilecek bir grup Organize Sanayi deki fabrikaları 1. caddeden başlayarak tek tek dolaşacak. her birinden en az 50 bin tl alınacak veya istenecek. bunun karşılığında ise o fabrikaya 50-100 adet kombine vs. birşeyler verilecek.

organizedeki her fabrikadan 50 bin toplansa bu iş çözülür. taraftarın kendi bütçesiyle çözemeyeği miktarda borçlardan bahsediyoruz. mutlaka işletmeciler olaya el atmalı.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eyl/2017 saat 17:52
Sevgi eylem gerektirir...
Eylem ataletle değil, hareketle olur...
Eylem sadece kaba gürültü ve diş gösterme ile de
değil biraz da diş geçirme ile olur...

Yoksa;
"Kaba gürültüye pabuç bırakmam..."
"İt ürür kervan yürür..."
"Bağırır bağırır giderler..."

söylemlerinin muhatabı olarak rezil oluruz...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23242526>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır