Sayfayı yazdır | Close Window

Sevgi Eylem Gerektirir!!!

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1815
Yazdırma tarihi: 18/May/2024 saat 08:21
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Sevgi Eylem Gerektirir!!!
Gönderen: Daimi Özdemir
Konu: Sevgi Eylem Gerektirir!!!
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 14:31
Gün, Tek Sevdamız, Ortak Sevdamız Eskişehirspor'umuza sahip çıkma günüdür. Kalbi Eskişehirspor'umuz için çarpan, haksızlıklara tahammül edemeyen bütün taraftarlarımızı Cuma günü Saat: 18:30 - 19:00 arası Adalar Migros önünde TFF'ye karşı yapacağımız protestoya davet ediyoruz. Kızılcıklı, Nefer, Altes, Ayder, 1965'liler Derneği, ESKOD, 26 ETD, AYDER (Anadolu Yıldızı Derneği) tarafından organize edilecektir. Tüm Taraftarlarımızın katılmasını rica ediyoruz. Gün birlik günüdür Tüm Türkiye'ye TEK YÜREK olduğumuzu gösterelim.

-------------

Sevdam çocuklarıma mirastır

Yanıtlar:
Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 14:36

İşten çıkışta kamera ve fotoğraf makinem ile oradayım Daimi

ULUSAL BASIN ile temaslarımı şimdi bitirdim ve fotoğraflarımı beklediklerini belirttiler

-------------

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 14:39
Bende Varım Bende

Tüm Eskişehirspor Taraftarlarını Bekleriz Birlikden Güc Dogar.

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: ilkeres26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 14:43
daha kalabalık olur inşallah bu sefer

-------------
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im

Gönderen: ercan469
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 14:48
Daha kalabalık olacaktır bu kaçınılmaz.Cuma orda olacağım.

Daimi abi bu oraganizasyondan sonra aynı şekilde "MUTTALIPA STADYUM İSTEMİYORUZ" şeklinde bir basın açıklaması yapılacak mı?

-------------
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Gönderen: desperadomt
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 14:59
Bende iş çıkışı oradayım getirebildiğim kadar arkadaş getireceğim.

-------------
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 15:07
Ordayız ...
Vişnelik & Akarbaşı !  :)

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: 26_shadow_26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 15:15
bugüne kadar her yerde seninleydik ESES im kilometrelerce uzakta bile seni yalnız bırakmadık seni sahipsiz zannedenlere cevabımızı vereceğiz  [[ ORDAYIZ !!! ]] 
eğer "" gelme imkanı olupta "" keyfe keder gelmemezlik yapan biri varsa bu saatten sonra ben ESESliyim demesin çünkü ESESli olmak sadece kaşkol takıp gezmek değildir ESEsli olmak sadece maça gidip gelmek değildir BİZ SENİ SEVİYORUZ VE SEN SAHİPSİZ DEĞİLSİN ESESİM !!!!

-------------
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Gönderen: eski_şehir
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 15:44
Alıntı yapılan 26_shadow_26

bugüne kadar her yerde seninleydik ESES im kilometrelerce uzakta bile seni yalnız bırakmadık seni sahipsiz zannedenlere cevabımızı vereceğiz  [[ ORDAYIZ !!! ]] 
eğer "" gelme imkanı olupta "" keyfe keder gelmemezlik yapan biri varsa bu saatten sonra ben ESESliyim demesin çünkü ESESli olmak sadece kaşkol takıp gezmek değildir ESEsli olmak sadece maça gidip gelmek değildir BİZ SENİ SEVİYORUZ VE SEN SAHİPSİZ DEĞİLSİN ESESİM !!!!

Çok güzel yazmışsın agzına sağlık

Eskişhirli olayanlarda sadece reklam ve menfat için basında Eskişehir seninle gurur duyor MALİYE BAKAINIM diyip pankart yapıp bakana destek veriyor bu tür olaylarda hiç görmüyoruz kendilerini

-------------
Kimi Dertten İçer Kimi Neşeden;Ama Ben Şişeden İçerim Şişeden (:

Gönderen: eSkoLiq
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 16:04

Sivasa Gitmişiz Adalaramı Gidemicez :) Bende her zaman oldugu gibi bir aksilik çıkmazsa oradayım.. ..aLt3s..

-------------
ßu Kalpler Sana Tutsak ..

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 16:17
Cumartesi maç öncesi 12.00 gibi olsaydı İstanbul'dan yüksek katılımımız olurdu.

Bir de FACEBOOK'ta sayfa açalım mı bunun  için??

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: NONS26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 16:21
maça gelemiycem ama bu eylemde bende varım!!

-------------
hiçbir gruba üye değilim.eskişehirspor'luyum..

Gönderen: d0rli0n
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 16:31

orda olabilen herkesin orda olması lazım. oraya gitmek herhangi bir deplasmana gitmekten daha önemlidir. bu bilinci herkesin taşıması lazım.

-------------
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.

Gönderen: Murat Diri
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 16:47
Cümleten Selamün Aleyküm

Öncelikle bu tür organizasyonlarda çok yüksek katılım gösterip birlik-beraberlik mesajı vermemiz gerekmektedir. Bu Tür olaylarda Grup veya Dernekler değil ESKİSEHİRSPOR'luluk şuuruyla hareket edilmelidir. O nedenledir ki Bu Eyleme Hepimizin Siyah Kırmızı Bi Şekilde Katılacağını Umuyoruz İnsallah Hayırlara Vesile Olur...

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 16:52
Cumartesi ya da pazar günü olsa kesin gelirdim ama cuma günü malesef gelemem . Bozüyük'te oturuyorum ve o gün okul var ne yazık ki . İnşallah büyük bir organizasyon olur . 

-------------

Gönderen: starboyss
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 16:57

allah izin verirse ben gelicem ama bunu herkeze yaymamız lazım gurupların reislerinin haberi olsunki büyük bir  tepki koyalım

Gönderen: desperadomt
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 18:57
İmkanımız yettiğince yaymaya çalışalım.

-------------
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: seyitgazili
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 19:00
  herkes tepkisini koymalı yüzlerle degil binlerle tepkimizi koymalıyız. Yoksa cılız bir tepkiyi kimse kala almaz. 

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 19:12
geliyoruzzz tabi

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR

Gönderen: estuna
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 19:19

Alıntı yapılan Daimi Özdemir

Gün, Tek Sevdamız, Ortak Sevdamız Eskişehirspor'umuza sahip çıkma günüdür. Kalbi Eskişehirspor'umuz için çarpan, haksızlıklara tahammül edemeyen bütün taraftarlarımızı Cuma günü Saat: 18:30 - 19:00 arası Adalar Migros önünde TFF'ye karşı yapacağımız protestoya davet ediyoruz. Kızılcıklı, Nefer, Altes, Ayder, 1965'liler Derneği, ESKOD, 26 ETD, AYDER (Anadolu Yıldızı Derneği) tarafından organize edilecektir. Tüm Taraftarlarımızın katılmasını rica ediyoruz. Gün birlik günüdür Tüm Türkiye'ye TEK YÜREK olduğumuzu gösterelim.

abi daha önce yazdığımız gibi eylem cumartesi veya pazar günü olma ihtimali yokmu iş günü olduğu için 4-12 çalışanlar bu sahip cıkma gününe katılamıcaklar mesela bende bu hafta işlerin yoğunluğu sebebiyle 8 de işten ayrılıyorum 8:30 gibi çarşıda olurum.

eylemimizi pazar gününe veya en azından c.tesi akşamına alma gibi bi ihtimal varmı cumartesi belki maç esnasında netten takip edemeyen taraftarlarımız için statta bi anonsta geçilebilir 

-------------
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 19:37
ÜNİESES olarak tüm üyelerimizle bu eyleme destek vereceğiz. bizi de listeye ekleyebilrisiniz daimi bey.

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: serdar_esk
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 19:42
eses'esime canım feda ordayım derse gitmicem pretosto ya gitcem

-------------
AŞK-I ŞEHİR

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 19:43
geliyoruz daimi abi tabiqi bunu kayseri maçından sonra tekrarlıyalım derim ben daha fazla katılım olur hem bkş kkş kızılcıklı altes ayder 65 ler daha sayamadıklarım 10 binlere ulaşırız o zaman bence tabi yinede sen bilirsin daimi abi

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 19:44

Daimi bey;
Buradaki mesajınızı az önce ulusal bir radyo olan radyo KLAS'a yolladım.
 Dj İlker SAYGI'nın vasıtası ile tüm Türkiye hatta internet üzerinden tüm dünya canlı yayında dinlemiş oldu...
Hemşerimiz İlker SAYGI'ya  bizleri kırmadığı için buradan bir kez daha teşekkürlerimizi sunmak isterim...

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Gönderen: runonadif
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 19:50
Tabiki orada olacağız ve tepkimizi en güçlü şekilde vereceğiz.Eskişehirspor'a gönülden bağlı herkes gelsin LÜTFEN.

Gönderen: zawur
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 19:56
oradayım .

12 senenin özlemini bir çırpıda elimizden alacağını düşünen kişillere ve kurumlara inat oradayım

biz bu süper lige kolay çıkmadık şimdi başımızdan geçen olayları tek  tek anlatıpta kimsenin kafasını şişirmeyeceğim çünkü yaşananları çekilen izdırapları her kez yaşadı yaşamayanlar da babalarından abilerinden yada bu forum sayfalarından öğrendi.

biz  2-3 sene önce kurulan ve her imkandan  sınırsızca faydalanan bir belediye takımı  değiliz
bizim arkamızda milyon liralarla oyun oynayan kulüp yöneticileri yok,
biz bugün süper ligte yıllarca mücadele etmiş ve her sene tek amacı kümeden düşmemek olan bir takım değiliz

son sözüm bizi tanımıyorsunuz , bizi tanıdığınızı zannediyorsunuz ama emin olun ki bizi tanımıyorsunuz umarım bizi tanıdığınızda kimse için geri dönülmez bir yola girilmiş olunmaz 

-------------

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 20:01
Alıntı yapılan zawur

oradayım .

12 senenin özlemini bir çırpıda elimizden alacağını düşünen kişillere ve kurumlara inat oradayım

biz bu süper lige kolay çıkmadık şimdi başımızdan geçen olayları tek  tek anlatıpta kimsenin kafasını şişirmeyeceğim çünkü yaşananları çekilen izdırapları her kez yaşadı yaşamayanlar da babalarından abilerinden yada bu forum sayfalarından öğrendi.

biz  2-3 sene önce kurulan ve her imkandan  sınırsızca faydalanan bir belediye takımı  değiliz
bizim arkamızda milyon liralarla oyun oynayan kulüp yöneticileri yok,
biz bugün süper ligte yıllarca mücadele etmiş ve her sene tek amacı kümeden düşmemek olan bir takım değiliz

son sözüm bizi tanımıyorsunuz , bizi tanıdığınızı zannediyorsunuz ama emin olun ki bizi tanımıyorsunuz umarım bizi tanıdığınızda kimse için geri dönülmez bir yola girilmiş olunmaz 

yasin abi helal sana döktürmüşün valla LOL

-------------

Gönderen: kyperan26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 20:03
bende orada olacam

-------------

Gönderen: Karahan26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 20:51
Es-Es'imin hakları için herşeye varım.Katılımın daha fazla olması için eylemi c.tesi günü maçtan önce yapamazmıyız arkadaşlar.

-------------
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 20:53
evet arkadaşlar bu sayfanın çok ilerlemesi lazım herkez katılması lazım bu sefer türkiye duyacak sesimizi

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 21:11
orada olacağız allahın izniyle

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 21:22
arkadaşlar iyi akşamlar hepinize saygılarımı sunuyorum gecen hafta sivas macında eskişehirsporumuza yapılan haksızlıga ikinci kez daha organize olarak tepkimizi koyacagız tüm türkiyeye eskişehir halkının birlik beraberligini gösterelim herkez ailesiyle birlikte normal maça gelir gibi formayla kaşkolla gelirse daha güzel ortam yaratırız emniyetten gerekli izini MUSTAFA AKGÖREN arkadaşımız halletti bu organizyon tüm eskişehirspor taraftarın ortak harekatidir  DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFER

-------------

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 21:28

Arkadaşlar birde beni en cok sevindiren olay marmarisden istanbuldan arkadaşların bize destegi metin  beye ilker beyede sesimizi tüm türkiyeye duyurdukları icin ayreyetten teşekkür ederim DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFERClapClapClap

-------------

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 21:28
allah utandırmasın, inşallah alnımızın akıyla  esesimin her zaman savunucusu ve de destekçisi olacağız öncülük eden bütün abilerimize binlerce kez teşekkürler

-------------

Gönderen: emrahes
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 21:30
ordaydık orda olacagızStern%20Smile

-------------
DK

Gönderen: oldcity35
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 21:34
biz sizlerden çok uzaktayız ama yüreğimiz sizinle olacaktır

-------------

Gönderen: jam26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 21:34
orda olmayı isterdim...

belki istanbulda bizimde bişiler yapmamız lazım:S

-------------
Yıldız teknik üniversitesi

sensiz istanbul bile gurbet EsEs im......

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 21:37

geliyorum sesimisimizi tüm türkiye duymalıı

-------------
AŞK-I ŞEHİR

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 21:40

izmire ankaraya istanbula her kese selam gelemesinizde kalben bizimle olcanıza eminiz arkadaşlar eses hepimizin ortak sevdası sahip cıkacagız sizler formdan desteklemeniz bize ayrı güç verecektir DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFER

-------------

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 22:16
Tabiki de ordayız ama konu başlığı direk protesto olacağına dair değiştirilirse daha çok kişinin bilgileniceğini düşünüyorum.İnşallah çok kalabalık olacağız

Gönderen: emrh
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 22:49
Biz 12 senede tırnaklarımızla kazıyarak geldik bu lige akıllı ol TFF ve onun MHK'si eylemse eylem sonuna kadar......!Oradayız....!(Bizi başka takımlarla karıştırıyorlar galiba bu takımın arkasında kapı gibi ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI var)

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:02

Sevgi Eylem Gerektirir!!! sözünün Fenerbahçe taraftarlarına ait olduğunu biliyorsunu değil mi?

-------------

BKaldırıŞ

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:13
Alıntı yapılan turker

Sevgi Eylem Gerektirir!!! sözünün Fenerbahçe taraftarlarına ait olduğunu biliyorsunu değil mi?

Evet bende öyle bir şey dutdum ama onlarda her lafı her besteyi sahipleniyorlar.

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:14
daimi abiden konu başlığını değiştirmesini rica edebiliriz o zaman?

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:18
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=sevgi%20eylem%20gerektirir - http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=sevgi%20eylem%20gerektirir

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=fenerbah%c3%a7e - fenerbahçe li bir taraftar grubunun http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=slogan - slogan ı.
gerek afiş olarak gerekse tisört olarak bastırıp maçlarda sergilemektedirler.

28 Ekim 2003

- - -

Dün Aziz Yıldırım mıydı? Fener'in başkanı, Fenercell'in tanıtımın da taraftarlara sevgi eylem gerektirir sözüyle taraftarı destek olmaya çağırmış..

-------------

BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:25

http://www.haber7.com/haber/20090223/Aziz-Yildirim-Sevgi-eylem-gerektirir.php

Bu linkte de konuyla ilgili haber var.LÜTFEN BAŞLIĞI DEĞİŞTİREBİLİR MİSİN DAİMİ ABİ

Gönderen: tkolca
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:26

izmire ankaraya istanbula her kese selam gelemesinizde kalben bizimle olcanıza eminiz arkadaşlar eses hepimizin ortak sevdası sahip cıkacagız sizler formdan desteklemeniz bize ayrı güç verecektir DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFER

Marmaradaki KŞ oluşumları olarak 30 kişi kayseri maçı için cuma gecesine tren bileti aldık.bir gün farkla bu organizasyonu kaçıracağız ama kalplerimiz sizinle.
Bu arada hatırlatmakta fayda görüyorum; istanbulda yaptığımız tff protestosunada da başta aynı sloganı kullanmıştık.haberin yayınlandığı diğer sitelerde fb lilerden bu slogan için tepki aldık ve araştırdığımızda sloganın bu fb lilere ait olduğunu öğrenmiştik.onların ''bizden çaldınız'' demelerini önlemek için de o gün,hazırlattığımız ''sevgi eylem gerektirir pankartını'' açmadık.
Bu protesto için kendimize özgü yeni bi slogan bulmamız gerekir diye düşünüyorum
Orada bulunacak herkesin şimdiden ayağına ,yüreğine sağlık

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:27
Sevgi Eylem Gerektirir sözü sakarya gazetesi'nin yarınki sayısına girmiş artık.. Bilginize..

-------------

BKaldırıŞ

Gönderen: yenirakı 26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:29
bu protestoya katılamayan eskişehir dışındaki eseslilerde bulundukları şehirlerde eş zamanlı proteto yapsalar çok güzel olur..haksızlığın karşısında susarsan şerefinle birlikte hakkınıda kaybedersin....

-------------
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:29
Alıntı yapılan turker

Sevgi Eylem Gerektirir sözü sakarya gazetesi'nin yarınki sayısına girmiş artık.. Bilginize..
Kötü olmuş

Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:39
bence slogana fazla takılmamak lazım olan olmuş artık bundan sonra eylemi en etkili nasıl yaparız onu konuşalım slogan  ikinci planda kalsın

-------------

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 25/Şub/2009 saat 23:46
Yarın yine eylem var

‘Sevgi Eylem Gerektirir’ sloganı ile hareket eden Eskişehirspor taraftar grupları ve dernekleri yarın ikinci kez Adalar Migros önünde TFF ve Merkez Hakem Kurulunu kınama mitingi düzenleyecek. Yarın saat 18.30’da başlayacak olan tepki eylemi için taraftar temsilcileri herkesin kırmızı siyahlı giysilerle bir araya gelmesini istedi.
25.02.2009

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 00:10
Okulum var ya.. Confused

-------------
https://twitter.com/emredarici - Emre DARICI Twitter

Gönderen: esesfun
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 00:29
arkadaşlar herkez bu eylemi bi şekilde tanıdıklarına duyursun lütfen,ben facebokta ESESle ilgili yaklaşık 10gruba yazdım eylemi ve tanıdıklarımada söyledim,nolur bu sefer sesimizi duyuralım
(bunları sizlerden istiyorum fakat ben kütahyada okuduğum için yanınızda olamayacağım ne yazık ki)

-------------
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN

Gönderen: estuna
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 00:31
eylemi pazar günü yapsak daimi abi tam süper olucak okulda olanlar var işte olanlar var

-------------
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 00:41
günü duyuruldu artık bu saatten sonra dönüş olmaz ne yazık ki:(

-------------
     BİZANS KORK BİZDEN

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 00:56

TÜM ESKİŞEHİRSPOR SEVDALILARINA

Hepimizin bildiği gibi sezon başından beri sekiz maçta( ikinci yarıdaki beş maçın üçünde) yüzde 99 değil %100 hakem hatalarına maruz kalıyoruz ve hesaplandığında 9-13 arası puanımızın gaspedildiği anlaşılıyor.

Birkaç ay önce federasyon binası önünde bir protestoda bulunmuştuk ve haksızlığa boyun eğmeyeceğimizi tüm Türkiye'ye göstermiştik ancak en son sivas maçında bir kez daha gördük ki hala bizi sıradan bir Anadolu takımı sanıyorlar ve hala hakkımız yenilmeye devam ediliyor.

Biz Anadolu'nun istanbul 3lüsüne karşı senelerce direnişini temsil etmiş ESES taraftarı haksızlığa karşı asla sessiz kalamayız ve kalmayacağız.Bu haksızlıklar bitene kadar sevdamızı haykırmaya devam edeceğiz ve
27 Şubat cuma akşamı saat 18.30-19.00 saatleri arasında ADALAR MİGROS önünde binlerce taraftarın katılımı ile büyük protestomuzu gerçekleştireceğiz.

BAZILARI BİZE KULAKLARINI TIKASADA,
VARLIĞIMIZI GÖZLERİNE SOKMAK İÇİN,
KARA KIZIL SEVDAMIZ İÇİN,
ORADA OLACAĞIZ...

valla facebookda bu mesajı 1965 üyeli gruba yolladım bile...

http://www.facebook.com/profile.php?pub=26639461332#/group.php?gid=2450132768&ref=ts - http://www.facebook.com/profile.php?pub=26639461332#/group.php?gid=2450132768&ref=ts

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Gönderen: exespor
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 01:00
 Katılacağız boynumuzun borcu , katılanlar katılamayanları aratmaz merak etmeyin ,üzülmeyin arkadaşlarWink

-------------
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 01:27
facebookta üye olduğum gruplarada yazdım inşallah herkez duyarda sesimizi duyururuz.. sizinde üye olduğunuz bu gruplar haricindeki gruplarada yazarsanız sesimizi duyurmuş oluruz.
http://www.facebook.com/pages/ESKISEHIRSPOR/38579085048?ref=mf - ESKİŞEHİRSPOR -- http://www.facebook.com/group.php?gid=47074475774&ref=mf - AYDER TRÜBÜNÜ -- http://www.facebook.com/group.php?gid=37692909645&ref=mf - Eskişehirspor Çalarkendinlet ve Ringası İstiyoruz... -- http://www.facebook.com/group.php?gid=35144356430&ref=mf - KIZILCIKLI-NEFER-ALTES-AYDER TRİBÜNLERİ -- http://www.facebook.com/pages/ESKISEHIR-LIYIM-EsEs-LIYIM/31562958225?ref=mf - ESKİŞEHİR LİYİM EsEs LİYİM '-- http://www.facebook.com/group.php?gid=17319878240&ref=mf - Eskisehirspor -- http://www.facebook.com/group.php?gid=11175652463&ref=mf - Eskişehirspor Taraftarı -- http://www.facebook.com/group.php?gid=2450132768&ref=mf - Es-Es -- http://www.facebook.com/group.php?gid=18842033139&ref=mf - Süper Lige Hoşgeldin Eskişehirspo r-- http://www.facebook.com/group.php?gid=17585072156&ref=mf - En Fazla Taraftar Kimde? | Eskişehirspor Taraftarları -- http://www.facebook.com/group.php?gid=8452185038&ref=mf - İDDAA EDİYORUM Kİ DÜNYADA 2 MİLYON ESES TARAFTARI VAR...

-------------
     BİZANS KORK BİZDEN

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 01:31
Bende Sivas - Eskişehir maçı sayfasındaki 103 kişiye gönderdim.

-------------

BKaldırıŞ

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 01:33
Cuma günü 7-11 dersim var ancak bizim yerimiz her zaman olduğu gibi Eskişehirspor'umuz için olan yer olacak...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: efsanegeridöndü
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 08:22
keşke biraz daha geç saatte yapsaydınız, mesela 20.00-20.30 arası. İşten çıkıp yetişmek zor olur.

-------------
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 10:04
Zamansız bir eylem bence.Hem hafta içi,hem akşam saati.Gurbette bulunan o an için katılmak isteyip de katılamayan yüzlerce gönüldaşımız olamayacak o eylemde.
Esasen Kayseri-ESES maç sonrasında aşağıda da linkini verdiğim şekilde sıcağı sıcağına daha etkili olabilirdi,bu konuda taraftar gruplarından doğru düzgün bir yanıt gelmedi maalesef.
Bu eylem pazar akşamı yapılan eylemin bir nevi kopyası gibi olacak sanki.

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1809 - http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1809

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 11:55
Cuma akşamı oradayım. Bu takımın, bu taraftarın, bu şehirin  bu konuma gelinceye kadar çekmediği çile, çekmediği eziyet kalmadı. Hakkımızı sonuna kadar arayacağız. Bu bozuk düzene hiç bir zaman boyun eğmedik, bundan sonrada eğmeyeceğiz.
Bu kulüp sahipsiz değildir..!

-------------

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 12:13

arkadaşlar iyi akşamlar hepinize saygılarımı sunuyorum gecen hafta sivas macında eskişehirsporumuza yapılan haksızlıga ikinci kez daha organize olarak tepkimizi koyacagız tüm türkiyeye eskişehir halkının birlik beraberligini gösterelim herkez ailesiyle birlikte normal maça gelir gibi formayla kaşkolla gelirse daha güzel ortam yaratırız emniyetten gerekli izini MUSTAFA AKGÖREN arkadaşımız halletti bu organizyon tüm eskişehirspor taraftarın ortak harekatidir  DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFER

geliyoruz daimi abi tabiqi bunu kayseri maçından sonra tekrarlıyalım derim ben daha fazla katılım olur hem bkş kkş kızılcıklı altes ayder 65 ler daha sayamadıklarım çünkü işde olan olur falan maçtan sonra skor ne olursa olsun tekrarlıyalım bence yensekde yenilsekde 10 binlere ulaşırız o zaman bence tabi yinede sen bilirsin daimi abi

-------------

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 13:30
orada olacağız.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: omer26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 13:34
Biz de katılmak isterdik ama o gece Anadolu Eks. ile geldiğimiz için orada olamayacağız. Hepimiz yanınızdayız..

-------------
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com - http://esesim.blogspot.com/

Gönderen: es_PaSHa
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 14:04
sırf kayseri maçı için konyaya dönmemiştim. iyiki de dönmemişim. gecen sivas maçından sonraki eyleme katıldım. bu protestoyada katılacağım. KONKŞ yi temsilen bende oradayım...
YAŞASIN BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR... KADİR CEM AKBAY KONKŞ. ÜNİ. BAŞKANI

-------------

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 15:31

Es-Es'den protesto 

Eskişehirspor taraftar dernekleri üyeleri, yarın trafiğe kapalı bulvarda bir araya gelerek, 13 puanın kaybedilmesinden sorumlu tuttukları hakemleri protesto edecek.
Eskişehir 1965'liler Derneği Başkanı Mustafa Akgören, Atatürk Stadı'nda üç taraftar derneği ve 6 tribün grubu temsilcileriyle düzenlediği basın toplantısında, binlerce insanın ortak sevdası Eskişehirspor'a yapılan haksızlıkların adeta herkesin sabır taşının çatlanması neden olduğunu söyledi. 
Eskişehirspor'a haksızlık yapıldığını ve emeğinin çalındığını öne süren Akgören, şöyle konuştu: 
''Bu sezon hakem hataları nedeniyle 13 puan kaybettik. Sustukça her hafta yeni bir hata, tepki vermedikçe gasp edilen puanlar üst üste binerek bizi isyan noktasına getirdi. Ağırbaşlılığımız ve suskunluğumuz asaletimizdendir. Kimse bizi uysal kuzu zannetmesin. Umarız sezon sonunda çalınan 13 puanı aramayız ve kahrolmayız. Dilerim TFF ve MHK sezon sonunda veremeyecekleri bir hesaba muhatap olmazlar. Hiç kimseden ayrıcalık beklemiyoruz. Sadece adil yönetim ve tarafsızlık istiyoruz. Futbolculara, teknik kadroya ve yöneticilere güvenimiz tamdır. Eşit şartlar altında Süper Lig'de yenemeyeceğimiz takım yoktur.''

Akgören, Eskişehirspor'un haklarını korumak, sesini duyurmak ve camianın büyüklüğünü göstermek için yarın akşam Porsuk Bulvarı'nda ''sevgi eylem gerektirir'' parolasıyla hakemleri protesto edeceklerini belirterek, taraftarın maç kıyafetiyle destek vermesini istedi. 
Toplantıda, Eskişehir 1965'liler Derneği'nin yanı sıra 26 Eskişehir Taraftarlar Derneği, Anadolu Yıldızı Derneği, Eskişehirspor'u Koruma Derneği ile Kızılcıklı, Nefer, Altes, Ayder, Üniversiteli Es-Es'ler ve Dişi Şimşekler gibi tribün gruplarının temsilcileri bulundu.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: _mESs_
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 16:06
ilk protesto da bir anda karar alinip oldugu icin 4 kisiydik ama bunda daha kalabalik olarak yerimizi alacagiz.

Dişi Şimşekler Bayan Taraftar Grubu Başkanı Merve Çebi

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 16:46

HABERTÜRK İnternet sitesi protestoyu kullandı...

http://www.htspor.com/Futbol/spor-haber/131008-esesden-protesto.aspx - http://www.htspor.com/Futbol/spor-haber/131008-esesden-protesto.aspx

Beden nerede olursa olsun
yüreklerimiz orada, sizle...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: exespor
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 16:56

Herhangi bir değişiklik yok değil mi arkadaşlar ordayız dime ? 

-------------
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 16:57
Alıntı yapılan Baba

Haberde ''' Eşit şartlar altında Süper Lig'de yenemeyeceğimiz takım yoktur.'''
ibaresi yer alıyor, bu söz Eskişehirsporluluğun kararlılığını gösteren bir bayraktır.

Clap

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 17:09
Alıntı yapılan Baba

http://www.htspor.com/Futbol/spor-haber/131008-esesden-protesto.aspx - http://www.htspor.com/Futbol/spor-haber/131008-esesden-protesto.aspx

Beden nerede olursa olsun
yüreklerimiz orada, sizle...

Sağolasın alper sen yaptıklarını unutmayız Sözde Degil ÖzdesinClap

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: Karahan26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 18:04
Birçok arkadaşın protestonun yeri ve saati ile ilgili bilgisi yok.Beyler daha çok organize olmamız lazım.Yerel televizyon kanallarının akşam haberlerinde eylemle ilgili bolca bilgi vermesi lazım.Mümkün olduğunca birçok arkadaşa haber verdim.Haber vermeye devam.Telefonlara sarlalım beyler.

-------------
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 18:16
protestonun daha etkili bir şekil de  gündeme oturması için oğuz sarvanı istifaya davet edip yeni başkanında, erman toroğlu yada ahmet çakar gibi medyatik olan birini öne sürersek sanırım ki protesto medyada daha bir etki yaratabilir .

-------------

Gönderen: drkursad
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 19:42
arkadaşlar farkında mısınız bilmem ama pankartta bir imla hatası var.

-------------
istanbul takımlarını tutanlar artık biraz da bizim takımlarımızı tutsunlar.

Gönderen: unieses26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 19:56
Eskişehirspor'u sahipsiz mi zannettiniz

-------------
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 20:38
öncelikle herkeze hayırlı akşamlar.yarın protesto vardır herkezin katılmasını rica ediyorum.bizim bir tek ES-ES'imiz vardır yeter artık bu hakem hatalarından bıktık usandık.onun için yarın öyle bir protesto yapalımki tüm türkiye sesimizi duysun.bu yüzden herkezin gelmesini rica ediyoruz.biz ÇAMLICALILAR olarak orda bulunacağız.selam ve sevgilerle hayırlı akşamlar

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: esmuda
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 20:55
lig tv nin internet sitesinde haber yeralmış
http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?r=1&t=199&hid=53228 - http://www.ligtv.com.tr/Takim.aspx?r=1&t=199&hid=53228

Gönderen: oscares
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 22:26
bu sefer daha çok ses getirmeliyiz. pek içime sinmiyor ama şu medyatik toroglu ve cakar ı reklam olarak kullanalım bari

-------------
tek dost efes tek aşk ES ES

Gönderen: h.tamer
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 23:19
geçenki protestoya gelememiştim amas bu sefer ordayım

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 23:55
 61SaGoPa5526.02.2009 - 19.54
evet es es hakli dogrusunu demek gerekirse bizim ts macindada haksizliga ugradilar kirmizi kart vardi bizim cale ve colmana ama verilmedi keske olmasa böyle seyler es es basarilar insallah seneye dahada yukarlara oynarsiniz sampiyon ts

Lig tv nin sitesindeki bu yorumdan da anlaşılacağı gibi kendi taraftarlarının bile kabul ettiği birşeyi hala mhk ve tff anlamamakta ısrar ediyor

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 23:56
Bugün eylem var

Eskişehirspor'a gönül verenler bugün saat 18.30'da Adalar Migros önünde ikinci eylemini yapıyor. Eskişehir 1965'liler Derneği Başkanı Mustafa Akgören, "Türkiye Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem kurulu üyelerinin haksızlıklara karşı önlem almasını bekliyoruz" dedi.
Eskişehirspor taraftar dernekleri ve gruplar bugün bir araya gelerek, 13 puanın kaybedilmesinden sorumlu tuttukları hakemleri protesto ediyor. Eskişehir 1965'liler Derneği Başkanı Mustafa Akgören, Atatürk Stadı'nda dün dernek yöneticileri ve taraftar gruplarının temsilcileriyle düzenlediği basın toplantısında, binlerce insanın ortak sevdası Eskişehirspor'a yapılan haksızlıkların adeta herkesin sabır taşının çatlanması neden olduğunu söyledi.
Eskişehirspor'a haksızlık yapıldığını ve emeğinin çalındığını öne süren Akgören, ''Bu sezon hakem hataları nedeniyle 13 puan kaybettik. Sustukça her hafta yeni bir hata, tepki vermedikçe gasp edilen puanlar üst üste binerek bizi isyan noktasına getirdi. Ağırbaşlılığımız ve suskunluğumuz asaletimizdendir. Kimse bizi uysal kuzu zannetmesin. Umarız sezon sonunda çalınan 13 puanı aramayız ve kahrolmayız. Dilerim TFF ve MHK sezon sonunda veremeyecekleri bir hesaba muhatap olmazlar. Hiç kimseden ayrıcalık beklemiyoruz. Sadece adil yönetim ve tarafsızlık istiyoruz. Futbolculara, teknik kadroya ve yöneticilere güvenimiz tamdır. Eşit şartlar altında Süper Lig'de yenemeyeceğimiz takım yoktur" dedi.
Akgören, Eskişehirspor'un haklarını korumak, sesini duyurmak ve camianın büyüklüğünü göstermek için bu akşam Porsuk Bulvarı'nda ''sevgi eylem gerektirir'' parolasıyla hakemleri protesto edeceklerini belirterek, taraftarın maç kıyafetiyle destek vermesini istedi. Toplantıda, Eskişehir 1965'liler Derneği'nin yanı sıra 26 Eskişehir Taraftarlar Derneği, Anadolu Yıldızı Derneği, Eskişehirspor'u Koruma Derneği ile Kızılcıklı, Nefer, Altes, Ayder, Üniversiteli Es-Es'ler ve Dişi Şimşekler gibi tribün gruplarının temsilcileri bulundu.
26.02.2009

-------------

Gönderen: foti
Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 08:42

Yav arkadaşlar oraya nasıl sığacak bu kadar adam,

keşke vilayet meydanı falan yapsaydık, gerçi izin verilliyormu bilmiyorum gerçi de...

bir de çevre binaların üst katlarından fotoğraf vermek lazım basına...kalabalığı göstermemiz lazım...pankartın önünden çekilen fotoğraf, dışarıdan göz doldurmuyor. protestotu 15 20 kişilk bir grup yapmış gibi görünüyor...yüksek noktalardan çekilecek güzel fotoğraflarla insan selini göstermeliyiz. Türkiye' ye...

Gönderen: ades
Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 08:59
bugun akşam binlerce kişi orada olucağız.sesimizi tüm türkiye ye kenetlenerek duyuralım

-------------
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ

Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 10:32
tff nin 2 marttaki toplantısı iptal olmuş.gerekçe olarakta toplantıya katılacak kişilerin işlerinin yoğunluğu gösterilmiş.yalaaaaaaaaaaannnnnnnnnn.tırstınız.ayrıca başkan halil ünal'dan yaptığı açıklamalar yüzünden savunma istemişler.bi harketimizle toplantıyı iptal ettiler.bu akşamki eylemle acaba kendileride iptal olurmu.tff iptali için bu akşam ordayız..Censored

-------------

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 11:05
Bugün bende oradayım inşallah...
EsEs taraftarının gücünü herkes görecek!!!

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 11:07

http://img26.imageshack.us/my.php?image=yali2vx6.jpg">

resimdeki gibi meşalelerle,porsuğu bir baştan diğer başa binlerce kişi yürüsek çok şık olur..

Gönderen: Co®®ateC
Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 11:13
Aksama 2000 kişi oluruz..

-------------
www.esesim.org

Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 11:14
Alıntı yapılan eskan

http://img26.imageshack.us/my.php?image=yali2vx6.jpg -

resimdeki gibi meşalelerle,porsuğu bir baştan diğer başa binlerce kişi yürüsek çok şık olur..

çok güzel olurdu ama geç kaldık bunun için.Cry

-------------

Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 11:16
Alıntı yapılan Co®®ateC

yok artık lee brownShocked

-------------

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 11:26
Alıntı yapılan NONS26

Alıntı yapılan Co®®ateC

Bence yok artık diye birşey yok...

Ankaragüçlüler bile baya kalabalık toplanmışlardı...Akşama 2bin kişi olamayacaksak yazık derim...

Yasin abi gerçekten süper olurdu meşale...Wink

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 11:29
Alıntı yapılan NONS26

Alıntı yapılan eskan

http://img26.imageshack.us/my.php?image=yali2vx6.jpg -

çok güzel olurdu ama geç kaldık bunun için.Cry

akşama illaki yanında meşale getiren olur..ama daha organize olarak bütün adaları meşalelerle aydınlatıp iyi bir gövde gösterisi yapmak için sanırım biraz geç oldu...sonuçta maçlarda kullanamadığımız için meşaleleri bu gibi zamanlarda kullanmak en iyisi..bu hakemler böyle devam ederse(inşallah etmezler)bizim de protestolarımız artarak devam eder,bir dahaki sefere buna benzer birşey düşünülebilir..

Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 11:40
bu akşam güzel şovlar yapmalıyız

-------------
AŞK-I ŞEHİR

Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 11:43
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan NONS26

Alıntı yapılan Co®®ateC

Bence yok artık diye birşey yok...

Ankaragüçlüler bile baya kalabalık toplanmışlardı...Akşama 2bin kişi olamayacaksak yazık derim...

Yasin abi gerçekten süper olurdu meşale...Wink

emrecim ben onu yirmi bin okudum.ondan yok artık dedimDead.akşam fazla kaçırmışım heraldeBig%20smile

-------------

Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 11:50
evet arkadaşlar bugün tüm türkiyeye eses taraftarının birbirine baglıgını takımına şehrine nasıl sahip cıktıgını herkese gösterme günüdür lütfen kimse duyarsız kalmasın akşam görüşmek üzere DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI

-------------

Gönderen: ercan469
Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 12:12
Az önce grup yorumun gazi marşını dinlerken sözlerini değiştirdim.Güzel oldu diye düşünüyorum.

Bunca yıl bekledik                  
Hep çile çektik
Kurtuluşumuzun bayrakları
Dalgalandı barikatlarda

Meşale, bayrak,atkı
Gücümüz ARMANA sevdamızdandır
Onurlu özgür bir SÜPER lig için
Savaşmak namus borcumuz
Omuz verirsen kavga benimdir dersen
Bu kıvılcım yangın olur

Adımlarımız yeri göğü sarsıyor
İSYANIMIZ büyüyor
Para pulu hakemleri olsada
Zalimler korkuyor

Kadın erkek çoluk çocukla
ESES’in öfkesi bu meydanda
Uğruna canlar verilen bu renkler
Düşmana satılmıyor

Haydi omuz ver kurtuluş cephesi'ne
Zafer bizi bekliyor
İsyanımız büyüyor
Zafer bizi bekliyor

-------------
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Gönderen: ades
Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 12:18
Alıntı yapılan eskan

http://img26.imageshack.us/my.php?image=yali2vx6.jpg">

evet yasin arkadaşımızın fikride güzel bence.gelen herkes bir tanede mesale ile gelirse süper olur.hem tepkimizi gösterir hemde ortaya çok güzel bir görüntü çıkar.

-------------
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ

Gönderi tarihi: 27/Şub/2009 saat 12:19
Es-Es'den TFF'ye protesto!

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/SÜPER%20LİG-Es-Esden-TFFye-protesto!_3_HDetail_88_126692.htm - http://fanatik.ekolay.net/fanatik/SÜPER%20LİG-Es-Es'den-TFF'ye-protesto!_3_HDetail_88_126692.htm

Eskişehir isyan etti

http://www.fotomac.com.tr/sup115.html - http://www.fotomac.com.tr/sup115.html

Es-Es'den protesto!

Es Es taraftarı hakemleri protesto edecek

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090226/es_es_taraftari_hakemleri_protesto_edecek.html - http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090226/es_es_taraftari_hakemleri_protesto_edecek.html

TARAFTARDAN PROTESTO 

http://www.istikbalgazetesi.com/index2.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=35002 - http://www.istikbalgazetesi.com/index2.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=35002

Taraftar protesto hazırlığında

http://www.sonhaber.com.tr/haber.asp?id=12430&kategori=3 - http://www.sonhaber.com.tr/haber.asp?id=12430&kategori=3

Hakemleri protesto edecekler

http://www.milliirade.com/?tasarim=newsdetails&newsid=11245 - http://www.milliirade.com/?tasarim=newsdetails&newsid=11245

Eskişehir taraftarı protesto edecek

http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=322&go=145253 - http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=322&go=145253

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com