eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

tff protesto 3.adım SİYAH FORMA

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tango26tr Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Karamürsel
Online Durum: Offline
  Alıntı tango26tr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: tff protesto 3.adım SİYAH FORMA
    Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:34
arkadaşlar öncelikle devre arasında tff.yi istanbulda protesto ettik. uslanmadılar, bugün yine kendi evimizde protesto ettik. tamam bunlar güzel organizasyonlar fakat artık takımımızın ve YÖNETİMİMİZİN de olaya el atması gerekmektedir.
    buna istinaden bu forumu okuyup yöneticilerimize ulaşabilecek kişilerden şunu yöneticilerimize iletmesini istiyorum. daha ses getirici tepkileri yapmaları gerekmektedir. mesela benim ilk aklıma gelen önümüzdeki hafta evimizde oynayacağımız maça SİYAH forma ile çıkmamız olabilir. taraftarımız nasıl olsa tepkisini dile getirecektir. bunu takımımızın da siyah forma ile maça çıkmasıyla perçinlersek daha ses getirici ve dikkat çekici bir boykot yapmış olacağız kanaatindeyim. ayrıca siyah bizim renklerimizden birisi olduğu için de herhangi bir yaptırım ile karşılaşmayacağımızı da düşünüyorum.
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:38
Sezon başında TFF'ye 4 forma bildirilip tescil ettirilir bunların dışındaki formalarla müsabakaya çıkamazsınız.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:38
Çok emin değilim ama,sezon öncesi giyilecek formalar TFF ye bildiriliyor.Siyah forma özel durumlarda TFF izni ile giyiliyor diye biliyorum.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
  Alıntı Beaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:40
siyah formayla cıkılabılır ama para cezası alırız tescıllı degılse fenerbahce besıktası protesto etmek ıcın uzerınde yıldızlar olan formayla sahaya cıkmıstı para cezası aldılar dıye hatırlıyorum
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:54
bejeke macinda ne sov yapalim dendigindede dedim lütfen tüm acik tribünü bize yapilan hatalarla dolu pankartlarla kaplayalim,febe macinda cizgiyi gecen top olsun sonra bu elle olan pozisyon olsun ve tüm mac boyunca EsEs cekelim ve en ortayada vurucu bi söz yazalım nabarsanız yapın masa oyunları ilede olsa biz düsmücez gibi bişi! illa karton sov olmak zorunda deil ama öyle bi sov olsunki anlamak istemeyenlerinde gözüne girsin baska yerine girsin girsin iste,,,tüm acigi simdiye kadar bize yapilan hatalarla kaplayalim,sahibeli gördügümüz maclararada göndermeler yapalım,bi kisminida büyük pankart resimler yaparsak cok ii olur,canım cok sıkkın,umarim kendimi ifade edebildim,gerekirse soyunalim stadda!!!! ben donla bile kalirim neyse yapalim,
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:57
Siyah formamız mı var?
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:08
aslında
1bursADa yediğimiz elle gol
2kayseride verilmeyen penaltı
3baros un elle golu
4fener maçında çizgiyi geçen top
5trabzon maçında ki yumruk ve tayfuna kırmızı kart
6antep maçında verilmeyen youla nun ofsayt golu
7hacettepe deki youla nın verilmeyen penaltısı ve tolgaya kırmızı kart
ve ve ve
8sivas maçındaki penaltı

işte bu 8 maçı temsil eden bir pankart şov yapılsa
8 pankart hazırlansa ve tepkimizin bir parçası olsa...
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:19
maliyeti ne olur ama bilmem bu hatalarin fotograf görüntülerinden orta boy pankartlar ve diger bölümlerede beyaz bezlerin üzerine siyah kirmizi yazilmiş yeter artik! elinizi futboldan cekin! masa oyunları istemiyoruz gibi pankartlarla doldurabiliriz!en ortayada vurucu bi söz buluruz! tüm acik pankartlarla dolu bunu yapmaliyiz die düsünüyorum,görsel diger sovlari bile göstermiyolar bin bir nazla azicik yer veriyolar yaptigimiz,bu mesaji bol sovumuzuda gözlerinin icine sokalim boyayalim tüm bezleri pankart yapalim,
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:22
bjk maçı protesto maçı olamaz o maçta görsel şovumuz neyse takımın yanında olup tüm türkiyeye eses taraftarının ne kadar güçlü olduğunu birkez daha göstermeliyiz. protestoya gelince ben antep maçından önce burda topik açmıştım hakemleri ve federasyonu bütün statda dövizlerle protesto edelim diye hiç kimse benim yanımda olmamıştı ve o maçta dahi hakem hatası vardı. ben trabzon maçından beri isyan ediyorum hergün hakemlere sövüyorum siz çok sabırlıymışsınız yada ben çok sabırsızmışım kardeşlerim, abilerim, arkadaşlarm hepinize saygılar.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:23
Ajansspor yorumlarinda "eskegemen" nickli arkadas stad kapilarinda duduk verilsin diye fikir yazmis. Bence guzel fikir. Kayseri macinda kufur etmek veya baska turlu tepki yerine herkesin duduklu tepkisi cok guzel olur herhalde. Herkes tepki gostermeliyiz diyor. Bundan daha medeni bir tepki olmaz herhalde..........
Murat Bayrak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır