Sayfayı yazdır | Close Window

tff protesto 3.adım SİYAH FORMA

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1807
Yazdırma tarihi: 20/May/2024 saat 20:28
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: tff protesto 3.adım SİYAH FORMA
Gönderen: tango26tr
Konu: tff protesto 3.adım SİYAH FORMA
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:34
arkadaşlar öncelikle devre arasında tff.yi istanbulda protesto ettik. uslanmadılar, bugün yine kendi evimizde protesto ettik. tamam bunlar güzel organizasyonlar fakat artık takımımızın ve YÖNETİMİMİZİN de olaya el atması gerekmektedir.
    buna istinaden bu forumu okuyup yöneticilerimize ulaşabilecek kişilerden şunu yöneticilerimize iletmesini istiyorum. daha ses getirici tepkileri yapmaları gerekmektedir. mesela benim ilk aklıma gelen önümüzdeki hafta evimizde oynayacağımız maça SİYAH forma ile çıkmamız olabilir. taraftarımız nasıl olsa tepkisini dile getirecektir. bunu takımımızın da siyah forma ile maça çıkmasıyla perçinlersek daha ses getirici ve dikkat çekici bir boykot yapmış olacağız kanaatindeyim. ayrıca siyah bizim renklerimizden birisi olduğu için de herhangi bir yaptırım ile karşılaşmayacağımızı da düşünüyorum.

-------------
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..

Yanıtlar:
Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:38
Sezon başında TFF'ye 4 forma bildirilip tescil ettirilir bunların dışındaki formalarla müsabakaya çıkamazsınız.

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:38
Çok emin değilim ama,sezon öncesi giyilecek formalar TFF ye bildiriliyor.Siyah forma özel durumlarda TFF izni ile giyiliyor diye biliyorum.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: Beaman
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:40
siyah formayla cıkılabılır ama para cezası alırız tescıllı degılse fenerbahce besıktası protesto etmek ıcın uzerınde yıldızlar olan formayla sahaya cıkmıstı para cezası aldılar dıye hatırlıyorum

Gönderen: izzetiz
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:54
bejeke macinda ne sov yapalim dendigindede dedim lütfen tüm acik tribünü bize yapilan hatalarla dolu pankartlarla kaplayalim,febe macinda cizgiyi gecen top olsun sonra bu elle olan pozisyon olsun ve tüm mac boyunca EsEs cekelim ve en ortayada vurucu bi söz yazalım nabarsanız yapın masa oyunları ilede olsa biz düsmücez gibi bişi! illa karton sov olmak zorunda deil ama öyle bi sov olsunki anlamak istemeyenlerinde gözüne girsin baska yerine girsin girsin iste,,,tüm acigi simdiye kadar bize yapilan hatalarla kaplayalim,sahibeli gördügümüz maclararada göndermeler yapalım,bi kisminida büyük pankart resimler yaparsak cok ii olur,canım cok sıkkın,umarim kendimi ifade edebildim,gerekirse soyunalim stadda!!!! ben donla bile kalirim neyse yapalim,

-------------

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:57
Siyah formamız mı var?

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:08
aslında
1bursADa yediğimiz elle gol
2kayseride verilmeyen penaltı
3baros un elle golu
4fener maçında çizgiyi geçen top
5trabzon maçında ki yumruk ve tayfuna kırmızı kart
6antep maçında verilmeyen youla nun ofsayt golu
7hacettepe deki youla nın verilmeyen penaltısı ve tolgaya kırmızı kart
ve ve ve
8sivas maçındaki penaltı

işte bu 8 maçı temsil eden bir pankart şov yapılsa
8 pankart hazırlansa ve tepkimizin bir parçası olsa...

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:19
maliyeti ne olur ama bilmem bu hatalarin fotograf görüntülerinden orta boy pankartlar ve diger bölümlerede beyaz bezlerin üzerine siyah kirmizi yazilmiş yeter artik! elinizi futboldan cekin! masa oyunları istemiyoruz gibi pankartlarla doldurabiliriz!en ortayada vurucu bi söz buluruz! tüm acik pankartlarla dolu bunu yapmaliyiz die düsünüyorum,görsel diger sovlari bile göstermiyolar bin bir nazla azicik yer veriyolar yaptigimiz,bu mesaji bol sovumuzuda gözlerinin icine sokalim boyayalim tüm bezleri pankart yapalim,

-------------

Gönderen: darling eses
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:22
bjk maçı protesto maçı olamaz o maçta görsel şovumuz neyse takımın yanında olup tüm türkiyeye eses taraftarının ne kadar güçlü olduğunu birkez daha göstermeliyiz. protestoya gelince ben antep maçından önce burda topik açmıştım hakemleri ve federasyonu bütün statda dövizlerle protesto edelim diye hiç kimse benim yanımda olmamıştı ve o maçta dahi hakem hatası vardı. ben trabzon maçından beri isyan ediyorum hergün hakemlere sövüyorum siz çok sabırlıymışsınız yada ben çok sabırsızmışım kardeşlerim, abilerim, arkadaşlarm hepinize saygılar.

-------------
senin sevdan benim sabıkam esesim

Gönderen: MuratBayrak
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:23
Ajansspor yorumlarinda "eskegemen" nickli arkadas stad kapilarinda duduk verilsin diye fikir yazmis. Bence guzel fikir. Kayseri macinda kufur etmek veya baska turlu tepki yerine herkesin duduklu tepkisi cok guzel olur herhalde. Herkes tepki gostermeliyiz diyor. Bundan daha medeni bir tepki olmaz herhalde..........

-------------
Murat Bayrak

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:26
TFF yi ve MHK yi protesto edelim.. Ama herkesin yaptığı gibi hakem hataları için değil.. Artık bu işin içinde kasıt olduğunu düşünüyorum.. Hatalar bıktık artık demeyelim. Çünkü bunlar hata değil, kesinlikle Sindirme ve yok etme projesi..

Eskişehir'e ve Eskişehirspor'a yapılan bir komplo..

Eskişehir Hakemi Hakan Sivriselvi'ye artık neden maç verilmiyor ??

-------------

Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:27
Alıntı yapılan MuratBayrak

Ajansspor yorumlarinda "eskegemen" nickli arkadas stad kapilarinda duduk verilsin diye fikir yazmis. Bence guzel fikir. Kayseri macinda kufur etmek veya baska turlu tepki yerine herkesin duduklu tepkisi cok guzel olur herhalde. Herkes tepki gostermeliyiz diyor. Bundan daha medeni bir tepki olmaz herhalde..........

Düdükler nerede? Kim dağıtacak?

-------------

BKaldırıŞ

Gönderen: benjamin
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:27
futbolcularımıza siyah forma giydirmek biraz zor olabilir ama maç günü tüm taraftarlar tepeden tırnağa siyah giyinebilir hatta hakemler sahaya çıktığında siyah balonlar atılabilir ama bu biraz trabzonsporunkine benzedi bunun gibi eylemler düşünülebilir

-------------
Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:39
 Düdük dediğin ne ki 50 kuruşluk birşey.Kırtasiyelerde veya askeri malzeme satılan her yerde bulunur.

-------------
S.nalbant

Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:44
Ciddi düşünürseniz hemen size toptan fiyat alırım, maça da geliyorum getiririm..

-------------

BKaldırıŞ

Gönderen: must-ang
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:46
açığın üst tarafında simsiyah bir pankart ve ortasında beyaz(kırmızı olursa belli olmaz)bir yıldız
alt tarafında ise "bu kahpe düzende ışıl ışıl bir yıldızsın ve kimse seni söndüremeyecek" pankartı

-------------
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/

Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:48
ama düdükler olunca mac esnasında yani mac oynanabilirmi,okdar insan sadece su zaman calincak desekte buna uymayabilir yoksa süper bir düsünce...cok begendim bu düsünceyi

-------------

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:48
Alıntı yapılan must-ang

açığın üst tarafında simsiyah bir pankart ve ortasında beyaz(kırmızı olursa belli olmaz)bir yıldız
alt tarafında ise "bu kahpe düzende ışıl ışıl bir yıldızsın ve kimse seni söndüremeyecek" pankartı

Bize sesli protesto lazım pankartla bir yere kadar kendimizi gösteriyoruz.Düşünsenize milletin ağzında düdük 90 dakika öttürüyor maçtan sonra hakemler psikolojik bunalıma girer.Top kayseriye geçtimi başlarız öttürmeye:)

-------------
S.nalbant

Gönderen: grk26es
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:50
Alıntı yapılan alyans999

Alıntı yapılan must-ang

Bize sesli protesto lazım pankartla bir yere kadar kendimizi gösteriyoruz.Düşünsenize milletin ağzında düdük 90 dakika öttürüyor maçtan sonra hakemler psikolojik bunalıma girer.

alyans999 Söylediği fikir Gerçekten güzel Düşünülmesi gerekir.

-------------
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:54
Alıntı yapılan grk26es

Alıntı yapılan alyans999

Alıntı yapılan must-ang

Bize sesli protesto lazım pankartla bir yere kadar kendimizi gösteriyoruz.Düşünsenize milletin ağzında düdük 90 dakika öttürüyor maçtan sonra hakemler psikolojik bunalıma girer.

alyans999 Söylediği fikir Gerçekten güzel Düşünülmesi gerekir.

bunu ben ev sahibi takımın sesini bastırmak için deplasmanda yapmayı düşünmüştüm  zaten ucuz bişey olduğundan maliyet konusu bi şekilde halledilir..
ama stada bozuk para bile sokmak sıkıntıyken binlerce düdük sokmak için sağlam bir dayanağımız olmalı...

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com