eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BandoESES'e Destek Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 22232425>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESBASKAN Liste gör
Yazar

SERHAT
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESBASKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2010 saat 08:28
Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan esesyucel

Benimde aklıma şöyle birşey geldi BandoESES kabul ederse tabiki bizler her maca girerken bozuk paralarımızı sıdat girişine bırakıyoruz degilmi bu paraların nereye gittigi hiç beli degil yani yerine gittigi gitmedigi şüpeli bence bazı arkadaşalarımızı görevlendirsek bozuk paraları sıdat girişinde toplansa ve bando esesimize ve kareo esesimze gitse nasıl olur ben inanıyorumki ufak bir mikdar gözüksede bu paralar toplandıgında cok büyük miktar yapacagına inanıyorum. her kapıya bir görevli bıraka bilirsiniz bunu herkes seve seve vereceginden aminim en azından bir deneyelim derim ben
Deplasmanlarda ben görüyorum maca giremeyen arkadaşlara toplanıyor ve de baya yüklü para toplanıyor Yanlız bu işi yaparken görevli arkadaşımızın üstünde mutlaka ve mutlaka bando esese ayit elbise olmalı özel kumbara yada ne bileyim bir sandık gibi bişeler yapılmalı diye düşünüyorum abi bak 10 bin kişiden 1 ytl bile gelse cok büyük bir rakama gideriz eyerki ihtiyac duyulursa ben bile seve seve yardım ederim
saygılar
EsEsYuCeL.....

Arkadaşlar atmış oldugum bu msj da benimde bazı bilmedigim şeyler oldugu cıktı

1- BU Toplanan Paralar Kızılaya Gidiyormuş
2-Bando eses sanırım istemiyormuş bu tür işleri onu tam anlamış degilim belki ben yanlış algılamış ola bilirim
3-egerki bu iş olacaksa bencede olmalı sıdat icinde degilde sıdat dışında olmalı bu işi bence başlatmalıyız egerki bu işi yaparsak cok yüklü bir gelir geleceginden eminim üstelik sadece bando esese de gitmeyecek bu toplanan paralar koreesese aslında benim cok daha güzel fikirlerimde var ama burdan paylaşmak istemiyorum cünkü bu siteyi herkes takip ettigi icin sonra bizden alıp başkaları kulanmasın LOL

Yucel kardesim,
Biz BandoESES ile kalite citamiz yukseldi derken, nedense senin yazilarinda basit imla kurallarına bile uymaman bu durumu golgeler.
Yazmayayim diyorum ama neden Stad'a SITAD, ait'e AYIT diyorsun ya?
Bu kurallar artık ilkokul'da öğretiliyor.

Biraz daha özen, daha titiz Yücel kardeşim. Biz Eskişehirliyiz, farkimiz olsun.
Eskişehir'e Aşık Olanlardan Birisi

Eskişehir, Türkiye'nin en romantik şehridir.
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
  Alıntı eguven26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2010 saat 12:14
Bando ESES artık ülkemize malolmuş bir yapılanmadır. Futbolla az ya da çok ilgisi olan herkes tanıyor ve özellikle 3 cücüklerle yaptığımız maçlarda kameraların direkt olarak Bando ESES'in olduğu bölüme yönelmesini sağlıyor. Sadece Eskişehir menşeli değil, özellikle büyük şehirlerdeki büyük firmaların gerek bandoya, gerekse de koreomuza sponsor olmaları mutlaka sağlanmalıdır. Bu şehirlerde yaşayan ve bu tip firmalarda çalışan hemşehriler, bu tip çalışmalara önayak olmalılardır. Atıyorum sponsor olan firmaya da teşekkür edilen bir pankart açılamaz mı maç esnasında?
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2010 saat 21:11
Alıntı yapılan şeymapelin

Dün bandoeses in sayfasında gördüm.Bir arkadaş, ESPARK bandoeses e yıllık 6000 tl. veriyor diye yazmıştı. 'bir takım sponsorlarımız var' şeklinde cevaplanmış.Doğru bilgi demekki. Helal olsun ESPARK. Bu sponsorları çoğaltabilirsek hepimizin gururu olan Bandoesesimiz trampet ve klarnet alabilir.Böylece tribünlerimiz çok daha renkli olacaktır.Bandomuz için ne yapsak azdır arkadaşlar.Lütfen herkes elinden gelen desteği esirgemesin. 

2009-2010 Sezonunu acısıyla tatlısıyla tamamladık.

Bu sezon sponsorluk anlamında destek olan;
- Kapalı prova salonu ve kıyafet yardımında bulunan BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ' ne
- Bandomuza enstruman alan ESPARK' a
- Web sayfamızı düzenleyip yayınlayan ESO-ES NET' e
- Bandonun tonmaister' liğini üstlenen ESSES' e

Ve davul hediye eden taraftarlarımıza tekrar teşekkürlerimizi sunarız.

Alıntıda bahsedildiği şekilde hiç bir kurumdan para alınmamıştır.
Web sayfamızda da belirttiğimiz sponsorların katkıları, teşekkür yazımızda belirtilen kapsamda ve tamamen "ayni" yardımlardan oluşmaktadır.

Saygılarımızla,
BandoESES
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
eseses222 Liste gör
Yazar

MSO
Yer: İstanbul
  Alıntı eseses222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2010 saat 09:42
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Alıntı yapılan eseses222

Alıntı yapılan kırmızışimşek

Davullar için teşekkür ederiz..Davul istihkakı dolduSmile...Farklı enstrumanlar bekliyoruz,almak isteyenlere duyurulur..Wink

Enstrüman listesi koyarsanız iyi olur. Belki yapabileceğimiz bir şey vardır, listeye bakıp karar verebiliriz.

Kaliteli bir trampet,Sibemol klarnete ihtiyacımız var,ilgilenen olursa sevinirizBig%20smile

cevabı geç gördüm, sonrasında özele bir mesaj atmıştım, cevabınızı bekliyorum
Yukarı
EsesliSpor Liste gör
Yeni Yazar

esesli baran
Yer: eskişehir
  Alıntı EsesliSpor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2010 saat 03:10
bende elimden geleni yapicam dünya kupasini izlerken müzik caliyor bazi gruplar esesli dede böyle bir renkliliğin olması çok güzel bence tüm esnaf arkadaşlar destek olsun
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 09:49
arkadaşLar yeni yazar oLduğumdan haberim yok...BANDO ESES Lisansı aLındı mı??? hani derseniz ne gerek var diye ama bursaLıLarı geçen sene gördük Angry
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 16:52
BandoESES lisansı dediğin nasıl bir şey ki?
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 17:06
sanırım patent gibi birşey kardeşimizin söylediği hani başkaları tarafından taklit edilmesin diye ama gerek yok bence.Zaten bandoesesin amaçlarından biride bu güzellikleri tüm tribünlere yaymak değilmi
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2010 saat 17:21
Alıntı yapılan ~ERHAN~

arkadaşLar yeni yazar oLduğumdan haberim yok...BANDO ESES Lisansı aLındı mı??? hani derseniz ne gerek var diye ama bursaLıLarı geçen sene gördük Angry

Bu tip durumlarda patent oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum.Bursalısı yapmış, İzmirlisi yapmış bunların önemi yok, taklitler zaten asıllarını yaşatır. Wink
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2010 saat 00:08
Eğer söylediği patentse sanırım BandoESES ismi alınabilir, kullandıkları logo olabilir. Onları da rakip takımlardan kimse alıp kullanmaz zaten.

Onun dışında "Türkiye tribünlerinde Eskişehir'den başka kimse bando kuramaz" gibi bir şey zaten olamazBig%20smile
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 22232425>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,220 saniyede hazırlanmıştır