Sayfayı yazdır | Close Window

BandoESES'e Destek Kampanyası

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1783
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 17:31
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: BandoESES'e Destek Kampanyası
Gönderen: banner
Konu: BandoESES'e Destek Kampanyası
Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 17:33

Bildiğimiz gibi BandoESES son zamanlarda tribünlerimize ayrı bir renk kattı. Daha yeni yeni gündeme gelse bile aslında BandoESES 3 yıldır bu işler için emek veriyor. Bu süreç zarfında da işin maddi kısmı hep bazı kişilerin üstünde kaldı. Artık karınca kararınca katkılarımızla maddi yükü bu insanların üzerinden alma zamanımız geldi. Hacettepe maçında çıkan kargaşada bazı enstrümanlar darbe aldı. Enstrümanların bir kısmı çeşitli kurumlarda alınan emanet enstrümanlardı. Dolayısı ile o emanet enstrümanların yerine bandoya ait olan enstrümanların alınması gerekliliği ortaya çıktı. İlk etapta bir trombon satın alındı. Bir davul satın alındı. Alınması gereken enstrümanlar var.

Ayrıca bandonun deplasmanlara gidebilmesi için yol masrafları, bandonun bilet masrafları, bando ekibinin yeme içme giderleri gibi harcamalarda kenarda bir miktar parasının olması işleri kolaylaştıracaktır. Özellikle naklen yayınlanacak olan Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında bandonun tribünde yer alması olumlu etki yapacaktır.

Bugüne kadar BandoESES’in maddi giderlerine karşılayan renktaşlarımızın maddi yükünü hafifletmek için, bandonun daha da gelişebilmesi için imkanı olan renktaşlarımızın BandoESES’e katkılarını bekliyoruz. 

İlgili Hesap kapatıldığı için silinmiştir.

Yanıtlar:
Gönderen: Daimi Özdemir
Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 17:38
Arkadaşlar herkez elini taşın altına koysun ne gerekiyorsa yapalım bandomuzu yaşatalımDAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFER

-------------

Sevdam çocuklarıma mirastır

Gönderen: eski_ESES_li
Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 18:40
Müjdat Bey,

Bu kampanya bizim de katkımız olması açısından büyük bir fırsat. Lütfen bu kriz ortamında başlığımız kalabildiğince aktif kalsın ki, işlerimiz rayına oturduğunda (örnek:Mart başı gibi) Akbank hesabına ulaşalım. Teşekkürler.

-------------

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 19:29
Tahmini toplanması gereken rakamı da söylerseniz iyi olur.

-------------
S.nalbant

Gönderen: grk26es
Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 19:57
Affınıza sığınarak bişey sormak istiyorum. Ben bu havale (banka işlemleri) mevzunu pek anlamıyorum. Söylediğiniz hesaba illa eskişehirdeki akbank şubesinemi yatırmak lazım Ankaradaki herhangi Akbank şubesinden bu hesaba para yatırsak olmazmı.. ??Smile

-------------
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...

Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 20:04
Alıntı yapılan grk26es

Affınıza sığınarak bişey sormak istiyorum. Ben bu havale (banka işlemleri) mevzunu pek anlamıyorum. Söylediğiniz hesaba illa eskişehirdeki akbank şubesinemi yatırmak lazım Ankaradaki herhangi Akbank şubesinden bu hesaba para yatırsak olmazmı.. ??Smile

Olur da havale ücreti alırlar. İnternetten EFT ya da havale yapmak en ekonomik ve hızlı yolu.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 20:58
Alıntı yapılan grk26es

illa eskişehirdeki akbank şubesinemi yatırmak lazım Smile

Daha iyi olur, orada EsesTaner var, hem bir çayını içersin. Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: esestaner
Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 21:44
İsmim görünmesin derseniz herhangi bir Akbank BTM (para yatırma makinesi)'sinden masrafsız yatırabilirsiniz

Giriş-Kartsız İşlemler-Şube Kodu (26), Hesap Numarası (220459).
Bu kartsız yatırmak için. İsim zaten çıkar ekranda (Hilmi AKtan)

İlla şubeden yatırcam derseniz Eskişehir merkez şubeye gelin, Taner diye beni sorun, hallederiz ;)  :)

Kartınız varsa zaten kolay.

-------------
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX

Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 21:50
Şehir dışından yatıracaklar ne yapsın sayın bankacı havale ücreti vermemek içinSmile

-------------

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 22:00
1-2 lira havala masrafı alınıyor abartmayın..

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 22:14
Alıntı yapılan banner

Şehir dışından yatıracaklar ne yapsın sayın bankacı havale ücreti vermemek içinSmile

Baba EFT ücreti olarak internet üzerinden yapılan işlemlerde 1 YTL alınıyor.
Karınca kararınca gönderdim, Hilmi Bey'in bilgisine...
Bugünkü desteğin için de sağol, Mehmet ağabey(Bloody) sen de tabii...
EStanbul'dan selamlar 

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 23:18
Alıntı yapılan turker

1-2 lira havala masrafı alınıyor abartmayın..

Sen diyince baktım. Akbank 1 liraya indirmiş. Yalnız Akbank hesabınız olması lazımmış. Şayet Akbank hesabınız yoksa 23 lira imiş havale ücreti.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 23:25
Alıntı yapılan banner

İşlemin adı Havale veya EFT ise bunun tek farkı isim yazabiliyor olmasıdır.

Bunu içerden yapmak 23 ytl
interneten yapmak 1 ytl,
içerden kendi hesabınıza para yatırıp, havale formu doldurup isim göstererek hesaptan hesaba yaptırmak 1 ytl.

Yok ismim görünmesin derseniz bankmatikten kartlı ya da kartsız yatırabilirisiniz.
İçerden yatırmak isterseniz. 3. kişiye para yatıracağınız için personel ya sizden 23 ytl havale bedeli talep eder, ya da bankamatiğe yönlendirir isim göstermeden ücretsiz gönderirsiniz. ya da en son ihtimal benim gibi insiyatif kullanıp dışarı göndermeden içerden isim görünmeden direk hesaba yatırır.

Sizin için de bizim için de en uğraştırmayanı en hızlısı, en kalabalığa sokmayanı BTM'den yatırmaktır.Yapamam derseniz BTM kullanım rehberi isteyin içerden :)
Malum ayın 15i.  Banka kalabalık yormayın bizi :)

Zaten hüsnü abiyle de  görüşemiyoruz mahçubuz.

-------------
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX

Gönderen: esaf
Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 23:27
havale ucreti vermenizede gerek yok esestaner dedigi gibi akbank atmlerinden kartsız islemler secenegi ile ucretsiz bi sekilde istediginiz akbank hesabına para yatırabilirsiniz. sehir dısındaki arkadaslar icin bu yontem daha uygun olur sanırım...

-------------

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?

Gönderi tarihi: 16/Şub/2009 saat 23:38

Hesaba Para Yatırma

• İlk önce BTM’de ki  GİRİŞ tuşuna basılır.
  • Kartsız İşlemler ana menüsünden Hesaba Para Yatırma işlemi seçilir.
  • Parayı yatıran kişi, gelen ekrandan kendi cep telefonu numarasını ¹ girer.
  • Para yatırılacak hesabın numarası ² ve Şube Kodu girilerek Evet seçeneği seçilir.
  • Gelen ekrandaki bilgiler (paranın yatırılacağı hesap sahibinin adı-soyadı, hesap numarası, hesabın şube kodu ve şube adı) doğru ise tekrar Evet seçeneği seçilir.
  • Para Girişi bölmesi açıldığında, yatırılacak para bu bölmeye konularak Tamam tuşuna basılır.
  • BTM parayı tanır, sayar ve yatırılan miktarın onaylanmasını ister.
  • Miktar ve paranın yatırılacağı hesap bilgileri onaylandıktan sonra, para anında hesaba geçer ³ ve işlemin tamamlandığına dair işlem makbuzu üretilir.
NOT: Makinelerimiz  yeni paralara uyumludur. Lütfen eski yırtık buruşuk bantlı para yatırmayı denemeyin. Sonra makine OFF'a geçiyor. :)

-------------
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX

Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 00:19

Adam, bankaya gireli üç gün oldu, işi kapmış,
yakında, boş masayı da kapar, helal olsun sana.
Makine değil makina, bankacı çok mu yoruluyorsun ?

LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 09:01
Bu güzel olayı,
TV'den 1 saniye bile gördüğümüzde gururlanabiliyorsak,
Çaldıkları bestelere büyük istekle eşlik ediyorsak,
Her deplasmana götürelim, ayrılmayalım diyorsak,
Birileri sizden daha iyi yaptık demesin istiyorsak,
Bando bizimdir, bizim kalacaktır.....
SAHİP ÇIKALIM...

-------------

Gönderen: tayfun26
Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 09:58
Bandonun giyeceği montları Bursa'da biz takip ediyoruz.Benimde bu tarafta yardımım dokunsun gücümün yettiği kadarıyla

-------------
BursaESES

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 10:24
bandonun estruman sıkıntısı giderildikçe büyümeside sağlanmalıdır..yani sayıca biraz daha genişlemelidir..mesela 50 kişilik bir bando ekibi gittiği her yeri yıkar geçer..stadımız akustik olmadığı için bunun sıkıntısını çok çekiyoruz..bando orta alanda dört dörtlük çalarken açığın sağında ve sol tarafında  bu ses uğultu şeklinde yada insanların iştirak edemeyeceği kadar anlaşılmaz bir sesle geliyor..

Gönderen: ilkeres26
Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 10:32
Bandoya atıp tuatan arkadaşları yardım yaparkende görmek isteriz
anlamlamlı bir girişim gücü olan herkes katılım sağlasa süper olur

-------------
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im

Gönderen: ashanye
Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 13:18
Herkesin küçük büyük demeden destek vermesi gerekiyor.Bu bir kere ile sınırlı kalmamaılı diğer aylardada desteğe devam etmeliyiz.

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Gönderen: kzlckl
Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 13:25
evet DAİMİ  dayımında dediği gibi herkes taşın altına elini soksun bizde kızılcıklı.nefer olarak gereken yardımı en yakın zamanda yapacağız inşallah..kızılcıklı nefer TÜMAY

-------------
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI

Gönderen: faça26
Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 16:19
1- Şahin ÖZMEN ( 50 TL )

Akbankta çalışan Taner (esestaner) arkadaşımız her akşam listeyi güncelliyecektir.

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 17:37
Sesimizin daha gür ve ritmik çıkmasını istiyorsak pamuk eller cebe...

1- Şahin ÖZMEN ( 50 TL )
2- Suat ÇETİNTAŞ 26+26 = ( 52 TL )

Dip Not: 50 TL olmaz Şahin'cim bize ters gelir...Lütfen 26 ve katlarını deneyelim..)))

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 17:42
Suat abi, bozuk yoktu, birdahaki sefere tamamlarım inşallah... :) Nasılsa bir sefere mahsus vermiyoruz...

-------------

Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 17:44
sevgili suat katkılarından dolayı tşkler.
yalnız hesaba yatırılan paraları taner ile kordineli olarak haberleşip buraya yazıyoruz.
karışıklık olmaması açısından para yatıran arkadaşların direk buraya yazmamaları rica olunur.
Para yatıran arkadaşlar bana özelden bildirirlerse sevinirim.Saygılar.

Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 17:49
Alıntı yapılan faça26

yalnız hesaba yatırılan paraları taner ile kordineli olarak haberleşip buraya yazıyoruz.
karışıklık olmaması açısından para yatıran arkadaşların direk buraya yazmamaları rica olunur.

Sevgili Faça arkadaşım...Bugün itibari ile EFT kapanınca oraya yazdım...Yarın sanırım para hesaba geçer...
Hemde para yatırmak isteyen arkadaşlara örnek teşkil etmesinden dolayı bir liste oluşturmak istedim...
Hesaba geçince sen söyle ben gerekirse mesajı silerim...Yeterki senin o minik yüreğin nasıl uygun görüyorsa öyle olsun...LOL

-------------

Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 20:43
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan faça26

Sevgili Faça arkadaşım...Bugün itibari ile EFT kapanınca oraya yazdım...Yarın sanırım para hesaba geçer...

EFT saati geçerse ertesi gün 09:00'da otomatik olarak hesaba geçer suat abi

-------------
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX

Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 20:52

17/02/2009 itibari ile hesap hareketleri :
Şahin ÖZMEN 50 YTL
Deniz ALTIN  30 YTL

Mehmet Serdar ORHAN  26YTL
Ayhan ÜNAL  25YTL

Fatih ÇAVDAR  20 YTL

151 YTL

-------------
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX

Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 20:54
Bankacı, bankayı mesken tuttu, orada yatıp kalkıyor,
ben Sapancadayken daha sık görüşüyorduk, ne bu yahu ?
BandoESES te olmasa foruma bile girmeyecek, sağol Hilmi abi.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 17/Şub/2009 saat 20:55
Vesile oldu Hüsnü abi
Bi misyonumuz var her zaman. :)

-------------
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX

Gönderen: exespor
Gönderi tarihi: 18/Şub/2009 saat 03:01

Bende ufak bi meblağ imkanlarım ölçüsünde yatırcam , buradan herkese sesleniyorum küçük büyük demeyelim arkadaşlar damlaya damlaya göl olur atıyorum en basitinden düşünsenize sadece 1000 kişi 2 'şer ytl yatırsa bu tabi çok afaki bi örnek ama 2000 ytl para tolanır ki bu 2 - 3 ytl kimseye dokunmaz ama birlik ve bereberliğimizi perçinler pamuk eller cebe renkdaşlarLOL

-------------
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...

Gönderi tarihi: 18/Şub/2009 saat 12:57
Kayseri maçına daha güçlü hazırlanmak için bu haftayı iyi değerlendirmek lazım...Hadi gayret arkadaşlar...

-------------

Gönderen: serdar_esk
Gönderi tarihi: 18/Şub/2009 saat 13:08
kayseri maçına süper bir giriş yapmalıyız taraftar olarak sivas maçınıda kazanalım kayseri maçı süper atfosfer altında geçecektir bandoeses'de büyük işler düşüyor

-------------
AŞK-I ŞEHİR

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 18/Şub/2009 saat 13:52
Murat Hoca ve Semih Hoca'da Bando ESES'in yanında,
Karınca kararınca gönderdik birşeyler. Hilmi Abi yazar.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderi tarihi: 18/Şub/2009 saat 21:47
Alıntı yapılan esestaner

17/02/2009 itibari ile hesap hareketleri :
Şahin ÖZMEN 50 YTL
Deniz ALTIN  30 YTL

Mehmet Serdar ORHAN  26YTL
Ayhan ÜNAL  25YTL

Fatih ÇAVDAR  20 YTL

151 TL

18/02/2009 itibariyle hesap hareketleri

Durmuş KALENDER  50 YTL
Remzi BİÇER  50 YTL
Suat ÇETİNTAŞ  26 YTL
Cem ERGÖLEN  26 YTL
Taner ÖZBİLER  26YTL
Murat KİRACI  25 YTL
Semih hoca   25  YTL
ve
Adının
açıklanmasını
istemeyen bir ESES'li
Bugün 1 bira az içecekmiş    2,25 YTL
                                381.25 TL 
                       BandoESES Gümbür Gümbür

-------------
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX

Gönderi tarihi: 18/Şub/2009 saat 22:09
Taner, yukarıda bir düzeltme yapabilir miyiz? Bana 50 değil de 25 tl yaz, Semih Hocaya 25 şeklinde yazarsan doğru olacak. Ben ikimizin adına 50 tl gönderdim.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Şub/2009 saat 23:48
Güzel olacak güzel, hadii bakalım ... Garibin yuvasını Mevlâ yapar derler... Biz elimizden geleni yapalım da şu ESpana'yı Türkiye dinlesin değil mi?

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 19/Şub/2009 saat 16:07
Az çok demeden desteğe devam arkadaşlar...

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Gönderi tarihi: 19/Şub/2009 saat 21:15
19-02-2009 İtibariyle hesap hareketleri

isimsiz eses       75 YTL
Alper URUŞ        50 YTL
Mustafa KUTLU  50 YTL
Murat BAYRAK    26 YTL
Metin YALIN        25 YTL

ŞUAN TOPLAMDA     607.25 YTL

Gönderen: MuratBayrak
Gönderi tarihi: 19/Şub/2009 saat 22:36

Daha once madrid de olup simdi abu dhabi de calismaya baslayan ben EsEs'imin sonuna kadar destekcisi olacagim, dunyanin neresinde olursam olayim..... Umarim boyle guzelliklerin sayisi artarak devam eder. Sanli EsEs taraftari gonullerde hakettigi tahta yeniden oturur. Ama kavga dogus, serserilikle degil, Bando EsEs'i, centilmenligi ile.............

-------------
Murat Bayrak

Gönderen: eseses222
Gönderi tarihi: 20/Şub/2009 saat 09:08
Ben tek tek isimlerin yayınlanmasını uygun bulmuyorum.
Küçük miktar gönderecek arkadaşlar için bunun caydırıcı olmasından korkarım.
Madem Taner arkadaşımız bankada çalışıyor her Cuma akşamı o hafta gelen paraları isimsiz olarak açıklasın, Hilmi arkadaşımız da varsa o haftaki harcamaları bildirsin bu yeterli.
Ne dersiniz?

Gönderi tarihi: 20/Şub/2009 saat 11:56
BandoESES'i Tribünlerimizde sürekli görmek istiyorsak desteğe devam etmeliyiz arkadaşlar.

-------------

Gönderi tarihi: 20/Şub/2009 saat 14:23
Alıntı yapılan eseses222

Ben tek tek isimlerin yayınlanmasını uygun bulmuyorum.
Küçük miktar gönderecek arkadaşlar için bunun caydırıcı olmasından korkarım.
Madem Taner arkadaşımız bankada çalışıyor her Cuma akşamı o hafta gelen paraları isimsiz olarak açıklasın, Hilmi arkadaşımız da varsa o haftaki harcamaları bildirsin bu yeterli.
Ne dersiniz?

O zaman da şöyle bir sıkıntı olur parayı yatıranlar paranın ulaşıp ulaşmadığını kontrol edemez. Bazı yanlışlıklar oluyor, para geri gidiyor. Tek harf bile yanlış yazılsa hesaba geçmiyor. Şimdi çift tarafrlı bir kontrol söz konusu. Para yatıran özel mesajla şu kadar yatırdım diyor, banka kayıtlarından bu kontrol ediliyor. Şayet hesaba geçmemişse yatıran kişi miktar hesaba geçmemiş diye uyarılıyor. Siteye yazılınca da kişi yattığını anlıyor. Kimsenin çekinmesine de gerek yok. Az veren candan, çok veren maldan. Herkes 100 lira atmak ister ama imkan yoksa da yapacak birşey yok. Oraya 1 lira yatıranın imkanı olsa 100 lirayı gözünü kırpmadan vereceğini herkes bilir. Önemli olan niyettir, istektir. Gönderen kişi ismim geçmesin diyorsa da buraya isim yazılmaz. EFT ve havale açıklamalarına ismim forumda geçmesin denirse isim verilmez.

-------------

Gönderen: eseses222
Gönderi tarihi: 20/Şub/2009 saat 15:50
Benim gördüğüm sonuç (mevcut destekler) açıklamanı doğrulamıyor.
ayrıca para hesaba geri dönerse bunu görmenin sorun olacağını düşünmüyorum.
Ama benim açımdan önemli değil, ben işe biraz daha canlılık kazandırmak için öneride bulunmuştum. Herkes uygun bulduğu şekilde yapsın.

Gönderi tarihi: 20/Şub/2009 saat 16:09

İnanın buraya yatırılan 1 TL bile benim için çok değerlidir...Hatta Orman projesinde havale yatıran bir ilköğretim öğrencisinin okul harçlığını biriktirerek yatırdığı 5 TL benim için milyarlara bedel olmuştur...

Para yatıran veya yatıracak arkadaşlar kesinlikle miktara takılmasın ...Üstelik içlerinden bu miktar geçenlere de örnek teşkil ederler...

-------------

Gönderen: AYDIN
Gönderi tarihi: 20/Şub/2009 saat 16:12
herkese saygılar.. yine güsel bi proje oldu gibi.. benm merak ettiğim bişey var hemen hemen iyi bi miktar toplandı daha da artıcak gibi ancak bu toplanan paralarla napılacak.. benm tek istediğim bandonun sesini kapalıda net duyabilmek ses tüm açığa yayılmalı.. laylay girdiğimizde bando kaybolup gidiyo bunun için bi düşünceniz var mı ?

-------------
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?

Gönderi tarihi: 20/Şub/2009 saat 16:18
Alıntı yapılan eseses222

Benim gördüğüm sonuç (mevcut destekler) açıklamanı doğrulamıyor.
ayrıca para hesaba geri dönerse bunu görmenin sorun olacağını düşünmüyorum.
Ama benim açımdan önemli değil, ben işe biraz daha canlılık kazandırmak için öneride bulunmuştum. Herkes uygun bulduğu şekilde yapsın.

Serdar Bey bu kampanya bu sitede yapılan kaçıncı kampanya. Olup olacağı da bu zaten. Hatta hareketli ve meblağ açısından fazla bile gidiyor diyebiliriz önceki kampanyalara göre. Çok da güçlü, herkesin taşın altına elini soktuğu bir camia değiliz maalesef. Herşey belli kişilerin ittirmesi ve destekleri ile yürüyor. Katkı yapanlar da yine aynı kişiler. İsim de vermeseniz, listede tutmasanız olup olacağı budur. Gerçek bu maalesef.  

-------------

Gönderi tarihi: 20/Şub/2009 saat 16:21
Zenginin milyonlarından ise ekonomik sıkıntı çeken bir gönüldaşımızın şu işe 5 Lira vermesi daha yeğdir, kutsaldır. Türkiye'deki 3 milyon işsizin de ekonomik krizin de sebebi biz değiliz. Kimse kimseden çekinmesin, çekinmek ne demek? Herkes gücü oranında beyler.. BandoESES'in daha da büyümesi bizim bağışlarımızla olacak... Haydi güzel kentin güzel insanları...
EStanbul'dan sevgiler

-------------

Gönderen: ugur66
Gönderi tarihi: 20/Şub/2009 saat 16:24

Bu kampanya sayesinde kendimize ait ilk trombonumuzu ve yeni davulumuzu temin ettik. Kampanyaya gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür ederiz

-------------
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin

Gönderi tarihi: 21/Şub/2009 saat 13:26
21-02-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Ankaraeses      250 TL
Emre ANGI            5 TL
A.İhsan YELZEN  26 TL
Korkmaz ANDAÇ  26 TL
Kubra MUTLU      20 TL

ŞUAN TOPLAMDA   934,25 TL

Alınanlar 1 adet trombon                 400 TL
               1 adet davul                     100 TL

Yapılan Harcamalardan sonraki bakiye 434,25 TL   

Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 01:08
Esestaner bankadan ayrıldımı ?

LOLLOLLOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 17:43
[QUOTE=faça26]21-02-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Ankaraeses      250 TL
A.İhsan YELZEN  26 TL
Korkmaz ANDAÇ  26 TL
Kubra MUTLU      20 TL

23-02-2009 İtibariyle hesap hareketleri

isimsiz es es      30 TL
Suat ÇETİNTAŞ   26 TL

ŞUAN TOPLAMDA     490,25  

Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 21:51
Alıntı yapılan hüsnü

Esestaner bankadan ayrıldımı ?

LOLLOLLOL

Yürü Esestaner, kim tutar seni ?

LOLLOLLOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 22:12
Yeni alınan davulumuz

-------------

Gönderen: avrupasimsek
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 22:31
[Yurtdisindan yatiracaklar ne yapsin :)

QUOTE=esestaner]
Alıntı yapılan banner

İşlemin adı Havale veya EFT ise bunun tek farkı isim yazabiliyor olmasıdır.

interneten yapmak 1 ytl,
içerden kendi hesabınıza para yatırıp, havale formu doldurup isim göstererek hesaptan hesaba yaptırmak 1 ytl.

Yok ismim görünmesin derseniz bankmatikten kartlı ya da kartsız yatırabilirisiniz.
İçerden yatırmak isterseniz. 3. kişiye para yatıracağınız için personel ya sizden 23 ytl havale bedeli talep eder, ya da bankamatiğe yönlendirir isim göstermeden ücretsiz gönderirsiniz. ya da en son ihtimal benim gibi insiyatif kullanıp dışarı göndermeden içerden isim görünmeden direk hesaba yatırır.

Sizin için de bizim için de en uğraştırmayanı en hızlısı, en kalabalığa sokmayanı BTM'den yatırmaktır.Yapamam derseniz BTM kullanım rehberi isteyin içerden :)
Malum ayın 15i.  Banka kalabalık yormayın bizi :)

Zaten hüsnü abiyle de  görüşemiyoruz mahçubuz.

[/QUOTE]

Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 14:55
Beyler BandoESES bizim neşemiz değil mi?
Haydi şu kampanyaya destek beyler...
Aşağıdaki linki lütfen izleyinWink

http://bandocues.blogspot.com/?zx=81d8e9a7389f2c

-------------

Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 15:21
Alper Bey,
Habertürk İnternet sitesinde Ana sayfadaki video servisine ;

"Türkiyenin ilk ve tek tribün bandosu BandoESES" yazarak, aşağıdaki videoyu koyabilirmiyiz..

http://www.youtube.com/watch?v=Hc8tckc7nvc&feature=channel_page

-------------

Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 15:35
Dişi Şimşeklerimizin ardından BandoESES'in bir haberini yapsak daha güzel olurWink Dişi Şimşekleri Mart ayı içinde inşallah okuyacağız. Haber sitesine girerse konuyu öneremem, tazeliğini yitirir. Ancak haber olarak kabul görmezse o zaman haber sitesi şansımızı kullanırız, siteye girilmesi için elimden geleni yaparım. Bu arada kampanya nasıl sürüyor ne kadar para toplanması gerekiyordu, ne kadarı toplandı?
EStanbul'dan sevgiler...

-------------

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 16:06
Alıntı yapılan avrupasimsek

interneten yapmak 1 ytl,

interneten yapmak 1 ytl,
Gönülden yapmak paha biçilemez. LOL

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 16:17
[QUOTE=Baba] Dişi Şimşeklerimizin ardından BandoESES'in bir haberini yapsak daha güzel olurWink Dişi Şimşekleri Mart ayı içinde inşallah okuyacağız. Haber sitesine girerse konuyu öneremem, tazeliğini yitirir. Ancak haber olarak kabul görmezse o zaman haber sitesi şansımızı kullanırız, siteye girilmesi için elimden geleni yaparım. Bu arada kampanya nasıl sürüyor ne kadar para toplanması gerekiyordu, ne kadarı toplandı?
EStanbul'dan sevgiler..

Ankaraeses      250 TL
A.İhsan YELZEN  26 TL
Korkmaz ANDAÇ  26 TL
Kubra MUTLU      20 TL

isimsiz es es      30 TL
Suat ÇETİNTAŞ   26 TL

ŞUAN TOPLAMDA     490,25  

Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 18:30
Alıntı yapılan Baba

Bu arada kampanya nasıl sürüyor ne kadar para toplanması gerekiyordu, ne kadarı toplandı?
EStanbul'dan sevgiler...

Bando ile ilgilenen arkadaşlar bu işleri konuşmayı pek sevmiyor, aflarına sığınırak ben bilgi vereyim bildiğim kadarı ile. Şu kampanyayı açmak için bile zor ikna ettik. İşin içinde para olunca çekiniyorlar doğal olarak. Lakin tüm camiayı temsil ettikleri için çekinecek bir durum yok bana göre. Onun rahatlığı ile yazıyorum.

Hedef bandoya ait olmak üzere 1 trombon, 5 trombet, 2 solo trampet, 1 davul, 1 klarnet, 1 korno almaktı. Korno çok pahalı olduğu için vazgeçildi. Diğerlerinin toplamı 3.500 lira civarı yapıyordu. Tabi fiyat markaya göre değişiyor, bunlar minimum özellikte olan aletler. Yoksa tek trompeti de 3000 liraya almak mümkün. Trombon ve davul 500 liraya alındı. Enstrümanlar için yaklaşık 3000 liraya daha ihtiyaç var.

Enstrümanların neden bandonun malı olması isteniyor konusuna gelince, enstrümanların bir kısmı çeşitli kurumlardan ödünç alınan enstrümanlar. Hacettepe maçında olan hadiseden sonra ödünç enstrümanları almaya çekindi arkadaşlar. Hacettepe maçında darbe alan emanet trombonun ederi yaklaşık 4000 euro. Alet kullanılmayacak hale gelse ödemek mümkün değil. Bu pahalı emanet aletlerin yerine iş görecek daha ucuz enstrümanlar alınması düşünüldü ileride büyük sorumlulukların altına girmemek için. Aslında hedeflenen 20 kişilik bir ekibin kurulması ve bandoda olması gereken her enstrümanın bulunması. Ama bu baya maliyetli bir iş. Misal bir bandoda olması gereken kornonun ederi 2000 euro civarı. O yüzden ilk etap için bunları yeterli gördüler.

Enstrümanların bandonun kendi malı olmasının istenmesinin/düşünülmesinin bir diğer nedeni, ileride bandonun sürekliliğinin sağlanabilmesi için sezon bitiminden itibaren bandoya yeni elemanlar yetiştirmek için kurs açılması gibi bir düşünce de var. Eğer başarılabilirse bu kurslar verilirken bu enstrümanlara ihtiyaç duyulacak. Bu kurslar sayesinde hem bandonun sürekliliği sağlanacak hem de müziğe ilgi duyan renktaşlarımızın boş zamanlarını değerlendirmesi için hoş bir hobi olacak. Bir nevi sosyal sorumluluk anlayışını da yerine getirmiş olacak bandoESES. Eskişehirspor'u desteklemenin yanı sıra insanlara güzel hobiler kazandırmaya vesile olacak.

Enstrümanların karşılanmasından sonraki masraflar deplasman masrafları. Ortalama 10 kişinin deplasmana gideceği varsayılırsa ve hesabımızı sadece GS ve FB maçlarına göre yaparsak, GS maçı için 30 lira bilet + 20 lira yol parası + 15 lira yeme içme = 65 lira kişi başı maliyet demek. 10 kişi için 650 lira yapar. FB maçı için 44 lira bilet + 20 lira yol parası + 15 lira yeme içme 790 lira yapar. 1440 toplam iki deplasmanın maliyeti yapar.

Özetle hem enstrümanlar hem de 2 deplasman için yaklaşık 5000 liraya ihtiyaç var. 500 liralık kısmı verildi, 4500 lira kaldı. Bunun bu şekilde de toplanmasının mümkün olmadığı net biçimde görüldü. Maalesef konuşan çok, destek veren az oluyor. Bu sadece bando için değil her türlü şey için geçerli. Gönül isterdi ki Derneklerimiz, gurbetteki oluşumlarımız, taraftar gruplarımız, basınımız bandoESES'e desteklerini somut olarak gösterselerdi. Artık bandoESES'ten sorumlu arkadaşlar toplanan paraya göre neyi nerde harcayacaklarına karar vereceklerdir. Benim nacizane fikrim önceliğin enstrümanların alınmasına verilmesidir. Çünkü enstrüman olmadan bandoESES'te olmayabilir. Deplasmana bu sene gidilemez maddi imkansızlıklardan dolayı seneye gidilir. Ama bandoESES olmazsa gidecek deplasman da olmaz.

Bildiğim kadarı ile durumlar bundan ibaret. Yanlışım varsa bandoESES'ten sorumlu arkadaşlar düzeltecektir.

-------------

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 14:15

Ankaraeses      250 TL
A.İhsan YELZEN  26 TL
Korkmaz ANDAÇ  26 TL
Kubra MUTLU      20 TL

isimsiz es es      30 TL
Refik GEÇGELDİ   26 TL

ŞUAN TOPLAMDA     490,25  TL  

26-02-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Mehmet DOĞAN     50 TL
BUrak DEMİRSOY    26 TL

ŞUAN  TOPLAMDA      566.25  TL

Gönderen: exespor
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 17:17

Ben de ufak bi meblağ yatıracağım inşallah ama hala bankaya gitmeye fırsatım olmadı , ama bu 5000 ytl çok değil arkadaşlar benim bir fikrim var birlikten kuvvet doğar ,bu rakamları 40 - 50 kişinin üstüne yıkmak yerine ,

Kayseri maçında stad girişlerine bandoya yardım kutuları oluşturulsun , bi de esstore mağazamıza koyalım bir kutu da, 5000 kişi sadece 1 er ytl bozuk parasını atsa maçtan önce ki fazlası olur ,
  zaten insanlar oturmak için strafor alıyorlar çekirdek alıyorlar bozuk paraları sokmak yasak olduğu için pekala her maç bu yapılabilir kutuların başında gönüllü çalışacak arkadaşlar da bulunur zaten Wink ben de elimden geleni yapmaya hazırım Smile

-------------
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 18:21

Alıntı yapılan exespor

Ben de ufak bi meblağ yatıracağım inşallah ama hala bankaya gitmeye fırsatım olmadı , ama bu 5000 ytl çok değil arkadaşlar benim bir fikrim var birlikten kuvvet doğar ,bu rakamları 40 - 50 kişinin üstüne yıkmak yerine ,

Kayseri maçında stad girişlerine bandoya yardım kutuları oluşturulsun , bi de esstore mağazamıza koyalım bir kutu da, 5000 kişi sadece 1 er ytl bozuk parasını atsa maçtan önce ki fazlası olur ,
  zaten insanlar oturmak için strafor alıyorlar çekirdek alıyorlar bozuk paraları sokmak yasak olduğu için pekala her maç bu yapılabilir kutuların başında gönüllü çalışacak arkadaşlar da bulunur zaten Wink ben de elimden geleni yapmaya hazırım Smile

bundan önce de,şov-faaliyet-organizasyon gibi para gerektiren bir çok konuda bu aklımıza gelmiş ama cesaret edemediğimiz gibi hoş karşılanmayacağını düşünmüştük..defalarca bu yönde öneriler gelmesine rağmen cesaret bile edememiştik..dolayısıyla yapılması düşünülen şeyleri yine aynı 40-50 kişi üstlenmiş onların sayesinde yapabilmiştik..
fakat bu konuda artık bunun gerekliliğinden ve mutlak surette olmasından yanayım..bando es-es'in aktiv olarak ve uzun yıllar faaliyet verebilmesi için aslında ciddi bir kaynak gerekmektedir..bu kampanya aylarca devam etse bile toplanacak para 2 bilemedin 3 ensturuman alımına yetmeyeceği gibi yine aynı kişilerin yardımları sayesinde bu para belki toplanacak belkide toplanmayacaktır..bence yönetim gerekli kolaylığı sağlayarak giriş kapılarına bando es-es için destek sandıkları koymalıdır..bunda gocuncak hiç birşey görülmemeli,herkez gönlünden kopan 3 lira 5 lira neyse vermelidir..

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 18:24

Yasin Abicim mesela biz öğrencilerin cebinde oyle 10 Milyonlar 20 milyonlar olmuyor ..

Ama maç günleri herkez sigarasından köfte ekmeğinden kısıp o BANDOESES KUTULARINA 1-2 TL atabilir diye düşünüyorum ...
Ve 1 günde yaklaşık 2 milyar falan toplarız diye düşünüyorum ...

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 18:32
Yardım kutusu bence de güzel bir fikir. bandoESES'in içinde olan 3 kişilik bir komisyon kurulur. Açık tribünde bilet gişeleri civarına 3-4 tane, kapalı tribünün en dış girişine büfe civarına 2-3 tane kutu konulur. Kutu başında bekleyecek arkadaşlar biraz fedakarlık yapacak ama maçın 15-20 dakikasını seyredemeyecek. Gelen giden azalınca bu kutular komisyonun bulunduğu yere götürülür ve hep beraber sayılır. Kutudan çıkan para komisyondakiler ve kutu görevlisi tarafından tutanak tutularak kayıt altına alınır. Bu tutanaklar taranarak foruma konur. Toplanan meblağ pazartesi götürülüp bankaya yatırılır. Kimsede soru işareti kalmaz böylece. Yönetim de sadece stad güvenlik görevlilerine ve Emniyet Müdürlüğüne bu işten haberimiz var dese yeterli.

Hatta kutular maç esnasında stad içinde de dolaştırılabilir. Öyle olması kararlaştırılırsa bu sefer sayım ve tutanak işlemleri maç sonrası yapılır.

-------------

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 18:35
Alıntı yapılan Volkan

Yasin Abicim mesela biz öğrencilerin cebinde oyle 10 Milyonlar 20 milyonlar olmuyor ..

Ama maç günleri herkez sigarasından köfte ekmeğinden kısıp o BANDOESES KUTULARINA 1-2 TL atabilir diye düşünüyorum ...
Ve 1 günde yaklaşık 2 milyar falan toplarız diye düşünüyorum ...

tabiki..
sonuçta herkez foruma girip neyin ne olduğunu bilmiyor,burda bir nevi biz bizeyiz..ama bando es-es'i reel anlamda herhafta stadta görüyor vatandaş..varlığından habersiz değil yani..üstelik artık seviyor da..kaldı ki bu formu takip ettiği ve destek vermeyi düşündüğü halde havaleydi eft'ydi uğraşmak zor gelebiliyor vatandaşa..yada durumu iyi olmadığı halde vermek istediğ 3-5 liranın çok komik kaçacağını düşünerek,burda veremiyor olabilir..fakat bu yardım sandıkları çok daha etkili olur..belki 1 maçta 5-6 bin ytl toplanır bilemezsin..kaldı ki bu işin başında olan abilerimiz her konuda o güveni bizlere aşılamıştır,1 kuruşuna bile tenezzül etmeyeceklerinden eminiz..

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 18:38
Yasin Abicim o zaman bir küçüğün olarak bu işe ön ayak edebilir misin ?
Çünkü bu Bando hepimizin kişilerin veya kurumların değil ..
Sahip çıkmak da bize düşüyor ..

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 18:44
Alıntı yapılan Volkan

bu işe ön ayak edebilir misin ?

volkan bu sadece bir öneridir..olmasını istediğimiz,etkili olabileceğine inandığımız bir fikirdir sadece..
fakat bu kararı uygulamak yada uygunluğuna karar vermek,bu işin başındaki kişilere aittir..bando es-es in bu konuda bir girişimi olursa tabiki en başta destek vermesi gerekenler yine forum ahalisidir..

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 18:48
O zaman Bando'daki Abilerimizin bu konu hakkındaki düşüncelerini bekliyoruz ...

Yanlız unutmasınlar ki yağmurda karda eğer orada birşeyler yapmaya çalışıyorsanız ki harika bi şekilde yapıyorsunuz .. Bu Eskişehirspor'içindir ve bu camia'nın içinde olan herkez de sizlere SAHİP çıkmalıdır ..

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 19:32
Bu fikir oldukça güzel. Yasin'in de belirttiği gibi foruma giremeyenler bu kampanyadan bihaberler.

Bu nedenle bannerin yazısında belirttiği gibi bir düzenleme yapılabilir. Bu düzenleme içerisine protokol ve VIP'de ilave edilebilir.

-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 20:19
Taraftarın bandoya sahip çıkması çok güzel ve gurur verici.
Bu yaklaşımdan dolayı herkese teşekkür ederiz.
Ancak çeşitli sakıncaları nedeni ile kumbara işine sıcak bakmıyoruz.
Çok zorda kalmadıkça da bu yönteme başvurmayacağız.

-------------

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 02/Mar/2009 saat 12:33
Maclarimizi canli olarak izleme sansini cok az kez bulabilen biz Gurbette yasayan taraftarlar, naklen yayinda ekran önünde , naklen yayin yoksa radyo önünde kivraniyoruz.... Özellikle Kayseri macinda, radyoda ve cok kisa olarak verilen özet görüntülerde BandoESES hic susmadan taraftari costurmaya calisiyordu. Kendilerini kutluyor ve verdikleri destekden dolayi tesekkür ediyorum. 

Temelinde Eskisehirspor sevgisi yatan dernegimiz, Eskisehirde yardima muhtac hemserilerimize ve kurumlarimiza destek olma amaciyla kurulmustur. Kurulusundan (2007) bugüne bircok faaliyete imza atmanin gururunu yasamaktayiz. BandoESES'ede yardim etmek bizim boynumuzun borcudur.

Küfürden ve siddetten uzak tribünler, BandoESES gibi farkli gösteriler ile gerceklesir.  

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderi tarihi: 02/Mar/2009 saat 13:11
Kayseri maçında Bando ESES in ne kadar etkin ve görsel güzelliği olduğunu taraftarı ateşlediğini bir kez daha gördük.Emek veren herkese sonsuz teşekkürler.Bu güzelliğin devamlılığı ve özellikle önümüzdeki İstanbul deplasmanlarında görebilmek adına yardıma devam edelim.

-------------

Gönderi tarihi: 02/Mar/2009 saat 16:11
[QUOTE=faça26]                                   21-02-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Ankaraeses      250 TL
A.İhsan YELTEN  26 TL
Korkmaz ANDAÇ  26 TL
Kubra MUTLU      20 TL

isimsiz es es      30 TL
Refik GEÇGELDİ   26 TL

Mehmet DOĞAN     50 TL
BUrak DEMİRSOY    26 TL

02-03-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Bir grub isminin açıklanmasını istemeyen isimsiz eses ler                   400 TL
Mehmet Gürbüz DÖKMEN...............................................................     100 TL

ŞUAN    TOPLAMDA      1066.25  TL                

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2009 saat 15:45
1 trombon karsilayacak miktarda havale bugün yapilmistir...

Bando ESES'e basarilar.....

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderi tarihi: 09/Mar/2009 saat 11:42

Ankaraeses      250 TL
A.İhsan YELTEN  26 TL
Korkmaz ANDAÇ  26 TL
Kubra MUTLU      20 TL

isimsiz es es      30 TL
Refik GEÇGELDİ   26 TL

Mehmet DOĞAN     50 TL
BUrak DEMİRSOY    26 TL

Bir grub isminin açıklanmasını istemeyen isimsiz eses ler                   400 TL
Mehmet Gürbüz DÖKMEN...............................................................     100 TL

09-03-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Avrupalı Eskişehirliler        200 Euro (450 TL )
Koray ARDA                                          26 TL
Emin BAYSAL                                         26 TL
Mehmet Ali ÜRESİN                               26 TL   

ŞUAN TOPLAMDA         1594.25       

Gönderi tarihi: 09/Mar/2009 saat 19:48
Alıntı yapılan Adnan26

1 trombon karsilayacak miktarda havale bugün yapilmistir...

Clap

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 09/Mar/2009 saat 22:20

Ankaraeses      250 TL
A.İhsan YELTEN  26 TL
Korkmaz ANDAÇ  26 TL
Kubra MUTLU      20 TL

isimsiz es es      30 TL
Refik GEÇGELDİ   26 TL

Mehmet DOĞAN     50 TL
BUrak DEMİRSOY    26 TL

ŞUAN TOPLAMDA         1594.25     

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 00:32

9 marttan sonra hesap hareketi ve malzeme alımı var mı acaba ?

Saygılar.

-------------

Gönderen: mgd
Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 17:04

Olsa burada açıklanırdı.Bu konuda oluşan duyarlılık ortada.Pes doğrusu büyük ESES camiasına yakışmadı.Açıklamalardan anlaşıldığı kadarı ile yardımların çoğu  Eskişehir dışından.Haydi ESESliler bu ayıbı el birliğiyle temizliyelim.

-------------
MGD

Gönderi tarihi: 18/Mar/2009 saat 23:55

Nerdesıniz ESES  liler

-------------
MGD

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 00:01
Pamuk eller cebe.

-------------
MGD

Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 13:19
Alıntı yapılan banner

Bildiğimiz gibi BandoESES son zamanlarda tribünlerimize ayrı bir renk kattı. Daha yeni yeni gündeme gelse bile aslında BandoESES 3 yıldır bu işler için emek veriyor. Bu süreç zarfında da işin maddi kısmı hep bazı kişilerin üstünde kaldı. Artık karınca kararınca katkılarımızla maddi yükü bu insanların üzerinden alma zamanımız geldi. Hacettepe maçında çıkan kargaşada bazı enstrümanlar darbe aldı. Enstrümanların bir kısmı çeşitli kurumlarda alınan emanet enstrümanlardı. Dolayısı ile o emanet enstrümanların yerine bandoya ait olan enstrümanların alınması gerekliliği ortaya çıktı. İlk etapta bir trombon satın alındı. Bir davul satın alındı. Alınması gereken enstrümanlar var.

Ayrıca bandonun deplasmanlara gidebilmesi için yol masrafları, bandonun bilet masrafları, bando ekibinin yeme içme giderleri gibi harcamalarda kenarda bir miktar parasının olması işleri kolaylaştıracaktır. Özellikle naklen yayınlanacak olan Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında bandonun tribünde yer alması olumlu etki yapacaktır.

Bugüne kadar BandoESES’in maddi giderlerine karşılayan renktaşlarımızın maddi yükünü hafifletmek için, bandonun daha da gelişebilmesi için imkanı olan renktaşlarımızın BandoESES’e katkılarını bekliyoruz. Katkı yapmak isteyen renktaşlarımız foruma faca26 nicki ile yazan Hilmi Aktan’a ait Akbank  Eskişehir Şubesi (Şube Kodu 26) 220459 nolu hesaba katkılarını yapabilirler. Kendisi foruma kimin ne kadar katkı yaptığını düzenli olarak yazacaktır, paraların nerelerde harcandığını forumda duyuracaktır. Katkı yapan arkadaşlar ne kadar katkı yaptıklarını özel mesaj ile faca26’ya iletirlerse yanlışlık olup olmadığının kontrolü daha kolay olur.

Hilmi Aktan

Akbank

Eskişehir Şubesi (Şube Kodu 26)

Hesap Numarası 220459

Iban Kodu : TR23 0004 6000 2688 8000 220459

-------------

Gönderen: OIdCiTy
Gönderi tarihi: 19/Mar/2009 saat 14:27
elimde okul bandosunun kullandığı 3 adet davul var iş görürse onları verebilirim ama bursadan getircem

Gönderi tarihi: 21/Mar/2009 saat 01:07
Alıntı yapılan OIdCiTy

elimde okul bandosunun kullandığı 3 adet davul var iş görürse onları verebilirim ama bursadan getircem
BandoESES  teki arkadaşların mesajını okuduğunu sanıyor ve en kısa zamanda cevap vereceklerini ümit ediyorum. 

-------------

Gönderi tarihi: 21/Mar/2009 saat 12:20
Alıntı yapılan OIdCiTy

Sizce uygun olan bir maçta getirirseniz memnun oluruz. Destekleriniz için teşekkürler.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Mar/2009 saat 21:29
[QUOTE=faça26]                               21-02-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Ankaraeses      250 TL
A.İhsan YELTEN  26 TL
Korkmaz ANDAÇ  26 TL
Kubra MUTLU      20 TL

ŞUAN TOPLAMDA          934,25 TL

Yapılan Harcamalardan sonraki bakiye    434,25 TL  

isimsiz es es      30 TL
Refik GEÇGELDİ   26 TL

ŞUAN TOPLAMDA             490,25  TL  

Mehmet DOĞAN     50 TL
BUrak DEMİRSOY    26 TL

ŞUAN  TOPLAMDA             566.25  TL

ŞUAN    TOPLAMDA              1066.25  TL 

ŞUAN TOPLAMDA                1594.25     

24-03-2009 İtibariyle hesap hareketleri

İlker ERDEN                        26 TL

ŞUAN TOPLAMDA                1620.25

ALINAN                2 ADET TROMPET                800.00

Yapılan harcamalardan sonraki bakiye           820.25    

Gönderen: toroslar
Gönderi tarihi: 24/Mar/2009 saat 21:56
katkıda bulunan renkdaşlarımı kutlarım.

-------------
ÇİĞDEM - NEFER

Gönderi tarihi: 24/Mar/2009 saat 22:11
Hilmi abi valla maliyet muhasebesi hocası gibisin
Bu nasıl bir tablo :D
helal :)

-------------
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX

Gönderi tarihi: 25/Mar/2009 saat 14:24
[QUOTE=faça26] [QUOTE=faça26]                               21-02-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Ankaraeses      250 TL
A.İhsan YELTEN  26 TL
Korkmaz ANDAÇ  26 TL
Kubra MUTLU      20 TL

isimsiz es es      30 TL
Refik GEÇGELDİ   26 TL

Mehmet DOĞAN     50 TL
BUrak DEMİRSOY    26 TL

25-03-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Mehmet Serdar ORHAN                                    78 TL

ŞUAN TOPLAMDA                898.25

Gönderen: Es es
Gönderi tarihi: 25/Mar/2009 saat 14:29
HelalClap

Gönderen: AYDIN
Gönderi tarihi: 25/Mar/2009 saat 15:38
harcamaları katmadığımızda ilk günden bu güne kadar ne kadar para toplandı ?
gerçekten ilk defa bu kadar büyük para topladı taraftar arasında... tebrikler

-------------
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?

Gönderen: esessev
Gönderi tarihi: 25/Mar/2009 saat 16:55
way be Clap

-------------
gökmeydanlı sarı

Gönderi tarihi: 25/Mar/2009 saat 17:24
Alıntı yapılan AYDIN

harcamaları katmadığımızda ilk günden bu güne kadar ne kadar para toplandı ?
gerçekten ilk defa bu kadar büyük para topladı taraftar arasında... tebrikler

Yılbaşında Eskişehirde yaşayan 5 yaşındaki kızın acil ameliyatı gerekiyordu hayati tehlikesi söz konusuydu büyük taraftarın girişimleri ile istanbulda ameliyat edileceği yer ayarlandı masrafı Eskişehirden İstanbula Tekirdağ Ankara kocaeli Almanya her yerden gelen destekle sağlandı.O küçük kız şu anda çok sağlıklı ailesi bile hala inanamıyor.Biz çok büyük bir aileyiz bir çok şeyin üstesinden gelebiliriz.Bu bando olayını benimseyip tam destek sağlarsak neler olabileceğini neler katacağını hep birlikte göreceğiz.Bu ay gücü oranında atıyorum 26 tl veren müsaitse önümüzdeki ay yine yardım yapmalı süreklliliğni sağlamalıyız.

-------------

Gönderi tarihi: 30/Mar/2009 saat 17:11

Ankaraeses      250 TL
A.İhsan YELTEN  26 TL
Korkmaz ANDAÇ  26 TL
Kubra MUTLU      20 TL

isimsiz es es      30 TL
Refik GEÇGELDİ   26 TL

Mehmet DOĞAN     50 TL
BUrak DEMİRSOY    26 TL

25-03-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Mehmet Serdar ORHAN                                    78 TL

ŞUAN TOPLAMDA                898.25

ALINAN               2  ADET  TROMPET                800.00

Yapılan harcamalardan sonraki bakiye              98.25

01-04-2009 İtibariyle hesap hareketleri

Mithat TAŞDELEN                                                26.00

ŞUAN TOPLAMDA                    124.25

Gönderen: Nakkarecizalim
Gönderi tarihi: 11/Nis/2009 saat 05:45

Öncelikle mrh lar ben yeni üyeyim.Varımı yoğumu ESES e harcayan bir elemanım.Eskişehir taraftarı Türkiyede 1 numaradır.Hem takımına destekte hem de ilklerin taraftarı olmakta hangi takımda var BANDO KURMAK mesela,

Gönderen: yankee2222
Gönderi tarihi: 12/Nis/2009 saat 00:46
ben kendim trompet alsam çalmayı öğretir misiniz?

-------------
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği

Gönderen: EsAtaEs
Gönderi tarihi: 12/Nis/2009 saat 00:58
Bandonun yaptığı iş gerçekten harika süpersiniz Clap Herkes bence desteklemeli bende gerekeni yapacağım ...Sevgiler

-------------
Biz Eskişehirliyiz Oley

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com