eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BandoESES'e Destek Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  123 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: BandoESES'e Destek Kampanyası
    Tarih: 16/Şub/2009 saat 17:33

Bildiğimiz gibi BandoESES son zamanlarda tribünlerimize ayrı bir renk kattı. Daha yeni yeni gündeme gelse bile aslında BandoESES 3 yıldır bu işler için emek veriyor. Bu süreç zarfında da işin maddi kısmı hep bazı kişilerin üstünde kaldı. Artık karınca kararınca katkılarımızla maddi yükü bu insanların üzerinden alma zamanımız geldi. Hacettepe maçında çıkan kargaşada bazı enstrümanlar darbe aldı. Enstrümanların bir kısmı çeşitli kurumlarda alınan emanet enstrümanlardı. Dolayısı ile o emanet enstrümanların yerine bandoya ait olan enstrümanların alınması gerekliliği ortaya çıktı. İlk etapta bir trombon satın alındı. Bir davul satın alındı. Alınması gereken enstrümanlar var.

Ayrıca bandonun deplasmanlara gidebilmesi için yol masrafları, bandonun bilet masrafları, bando ekibinin yeme içme giderleri gibi harcamalarda kenarda bir miktar parasının olması işleri kolaylaştıracaktır. Özellikle naklen yayınlanacak olan Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında bandonun tribünde yer alması olumlu etki yapacaktır.

Bugüne kadar BandoESES’in maddi giderlerine karşılayan renktaşlarımızın maddi yükünü hafifletmek için, bandonun daha da gelişebilmesi için imkanı olan renktaşlarımızın BandoESES’e katkılarını bekliyoruz. 

İlgili Hesap kapatıldığı için silinmiştir.

Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
  Alıntı Daimi Özdemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 17:38
Arkadaşlar herkez elini taşın altına koysun ne gerekiyorsa yapalım bandomuzu yaşatalımDAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFER

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
eski_ESES_li Liste gör
Yazar

İbrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eski_ESES_li Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 18:40
Müjdat Bey,

Bu kampanya bizim de katkımız olması açısından büyük bir fırsat. Lütfen bu kriz ortamında başlığımız kalabildiğince aktif kalsın ki, işlerimiz rayına oturduğunda (örnek:Mart başı gibi) Akbank hesabına ulaşalım. Teşekkürler.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 19:29
Tahmini toplanması gereken rakamı da söylerseniz iyi olur.
S.nalbant
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 19:57
Affınıza sığınarak bişey sormak istiyorum. Ben bu havale (banka işlemleri) mevzunu pek anlamıyorum. Söylediğiniz hesaba illa eskişehirdeki akbank şubesinemi yatırmak lazım Ankaradaki herhangi Akbank şubesinden bu hesaba para yatırsak olmazmı.. ??Smile

SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 20:04
Alıntı yapılan grk26es

Affınıza sığınarak bişey sormak istiyorum. Ben bu havale (banka işlemleri) mevzunu pek anlamıyorum. Söylediğiniz hesaba illa eskişehirdeki akbank şubesinemi yatırmak lazım Ankaradaki herhangi Akbank şubesinden bu hesaba para yatırsak olmazmı.. ??Smile

Olur da havale ücreti alırlar. İnternetten EFT ya da havale yapmak en ekonomik ve hızlı yolu.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 20:58
Alıntı yapılan grk26es

illa eskişehirdeki akbank şubesinemi yatırmak lazım Smile

Daha iyi olur, orada EsesTaner var, hem bir çayını içersin. Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
esestaner Liste gör
Yazar

taner
Yer: Turkmenistan
  Alıntı esestaner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 21:44
İsmim görünmesin derseniz herhangi bir Akbank BTM (para yatırma makinesi)'sinden masrafsız yatırabilirsiniz

Giriş-Kartsız İşlemler-Şube Kodu (26), Hesap Numarası (220459).
Bu kartsız yatırmak için. İsim zaten çıkar ekranda (Hilmi AKtan)

İlla şubeden yatırcam derseniz Eskişehir merkez şubeye gelin, Taner diye beni sorun, hallederiz ;)  :)

Kartınız varsa zaten kolay.
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 21:50
Şehir dışından yatıracaklar ne yapsın sayın bankacı havale ücreti vermemek içinSmile
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 22:00
1-2 lira havala masrafı alınıyor abartmayın..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır