eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

U14 Akademi Ligi Takımımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ogün2626 Liste gör
Yazar

Ogün
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Ogün2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 00:42
Bu gençlerimizin maçları ne zaman başlıyor acaba bi bilgisi olan var mı ?
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 00:43
Alıntı yapılan Ogün2626

15 Eylül de başlayacak.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Ogün2626 Liste gör
Yazar

Ogün
  Alıntı Ogün2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 23:55

Eskişehirspor altyapısında 95 doğumlu süper bir kadro bulunmakta olup, geleceğin Eskişehirspor futbol takımı bu gruptan oluşması beklenmektedir. (SAKARYA GAZETESİ)

Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 00:44
95 doğumlularda Yeğenimde oynuyordu. Fakat Amcamın zorlamasıyla dershaneye yöneldi çocuk. Yeteneğide vardı çok hevesliydi. Çok istiyordum Eskişehirspora hizmet etmesini ama Tipik Türk ailesi kuralına kurban gitti.
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
Ogün2626 Liste gör
Yazar

Ogün
  Alıntı Ogün2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2009 saat 11:50
Alıntı yapılan grk26es

95 doğumlularda Yeğenimde oynuyordu. Fakat Amcamın zorlamasıyla dershaneye yöneldi çocuk. Yeteneğide vardı çok hevesliydi. Çok istiyordum Eskişehirspora hizmet etmesini ama Tipik Türk ailesi kuralına kurban gitti.
bu sene dewam etsin daha yaşı kaç sanki Smile
Yukarı
Ogün2626 Liste gör
Yazar

Ogün
  Alıntı Ogün2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 00:03
Alıntı yapılan oaae

Alıntı yapılan Ogün2626

15 Eylül de başlayacak.
Turgut abi sen bu gençlerimizle ilgilisn galiba peki bu U-14 lerde geleckte eses a takımda gerçektn oynayabilecek çocuklar war mı çok övüyorlar merak ettim ?
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 00:13
Alıntı yapılan grk26es

Tipik Türk Ailesi Kuralı'na kurban gidenlerden biri de benim...Smile Okumak daha garanti geliyor belki ama asla öyle değil... Ben çocuğum olsun, yeteneği olsun, futbol oynasın isterim...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 00:21
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan grk26es

Tipik Türk Ailesi Kuralı'na kurban gidenlerden biri de benim...Smile Okumak daha garanti geliyor belki ama asla öyle değil... Ben çocuğum olsun, yeteneği olsun, futbol oynasın isterim...

Bu konuda yalnız değilsin güzel kardeşim.Baba asker , anne öğretmen olunca  üstüne üstlük bir de futbolla hiç uzak yakın alakaları olmayınca , önce okulunu oku diye başıma üşüşen bir ebeveyn.Ha sonucunda su an nerdeyiz , Isparta'da Makina Mühendisliğini bitirmek üzereyim. Ama bi sor bakalım futbol mu makina mühendisliği mi ? tabi ki tartışmasız futbol. Hala daha içimde kalan bir uhdedir bu.
İleride Allah izin verirde bi oğlum olursa ,futbol oynamayı da severse onun bi gün futbolcu olup Eskişehirime , ESESime hizmet etmesi için elimden gelen herşeyi yapacağım. Ben yandım ama bundan sonrakiler yanmasın..
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Ogün2626 Liste gör
Yazar

Ogün
  Alıntı Ogün2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 13:16
Bi duyumuma göre 95 li doğumlu takımımıza uşaktan yeni transferler glmiş nasıl acaba bu çocuklar bi bilgisi olan warmı ?
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2009 saat 13:20
Alıntı yapılan Ogün2626

Bi duyumuma göre 95 li doğumlu takımımıza uşaktan yeni transferler glmiş nasıl acaba bu çocuklar bi bilgisi olan warmı ?

Geçen bende Lig Tv de bir yorumda okudum böyle bir şeyi. Uşakspor alt yapısından bir çocuk yazmış. Sanırım 4-5 kişi gelecekmiş oradan. Bilindiği gibi Uşakspor profesyonel liglerden çekildi. Belki de kulüp kapandı. Son senelerinde 93 doğumlu çocuklar bile takımda yer alıyordu. Bu çocuklardan almış olabiliriz.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır