eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Omuz Omuza (Belgesel)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
Online Durum: Offline
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 16:00
Alıntı yapılan runo26

Arkadaşlar organizasyon davetiyeli.Ben bu gala için davetiye istemiştim hocalarımızdan.Sınırlı sayıda ve davetiyeli bir gala olduğundan dolayı ünieses adına bazı hocalarımıza verdim.Davetiyesiz giremezsiniz.Protokol açıdan çok önemli bir davet olacakmış zaten.Halka gösterim konusunda net bir şey yok.Keşke kulübümüz bu konuda istekli davranıp, taraftarla buluşturabilse bu belgeseli....

anlaşılan bu organizasyonla az da olsa
ilgili ve alakalısın gerekli yerlerle görüşüp
bizlerinde bu belgeseli izlemesini sağlamak
sen ve senin gibilere düşüyor.. bilmem farkındamısn kardeşim...
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 16:42
neyse yapsinlar ama yönetimde bunu sonra sinema salonlarında halkla bulustursun hem izleyelim hemde kücük caplıda olsa klube katkı saglayalım,önemli olan bunu sinema salonlarında halkla bulusturmak icin girisimde bulunması yönetimin,tabi yönetimde umarim cok abartmadan fiyat cekerse dvdleri bile satılabilir,eger üniversite yapiyosa oldukca kalitelidir diye düsünüyorum, yönetim dvdsini cikar, sinema salonlarında taraftarla bulustur,
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 17:23
ünieses olarak bu belgeselin taraftarlarımıza, geniş kitlelere ulaşması için ne yapılması gerekiyorsa yapılacağına emin olun. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 18:22
Benim anlamadıgım işde bir diyorsunuz gala olcak bir diyorsunuz dvd bir diyorsunuz sinama da gösterilecek kimi fiyattan bahsetmeye başladı egerki ben anladıysam arap olayım

Bir diger husussa egerki bu işin içinde para varsa Bunda Eskişehirspor kulübüne Faydası varmı varsa tüm Eskişehirspor sevdalılarına hayırlı olsun
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 19:13
Bugün saat 19.30'da, AKM opera ve balo salonunda EsEs belgeseli varmış Yücel abicim, sınırlı sayıdaki biletler tükenmiş bu aksamki galanın. bir abimizde bilete gerek yok ben gene girerim diyodu bende madem orda izleyemeyecegiz Eskisehirdeki sinema salonlarındada gösterilsinki bizde izleyelim dedim. tabi sinema salonlarında bedava bizle buluscagini sanmiyorum ve ayrıca Eskisehirspor klubu bundan güzel sekilde gelirde elde edebilir ama bu geliri elde ederkende bizide düşünsün cokta abartılı bişi olmasınki ve ilerde dvd seklinde satışları bile yapilabilir die bir düsüncemi paylastim, yani arap olma abicim sen EsEslisin EsEsli kal,umarim anlatabilmişimdir.saygılar
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 21:48
Belgesel'in ön gösteriminden yeni geldim. Tek kelimeyle Mükemmel.
Eskişehirsporlu herkesin izlemesi gereken, özellikle de genç nesilin çok istifade edeceği bir çalışma. Emeği geçenlere teşekkürler.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 22:14
Yönetimdekiler bu işin üstüne gitmeli. Billboardlarda güzel birazcık reklamı yapılsa okumaya gelen diğer genç arkadaşlarında izlemeye geleceğini düşünüyorum. Yönetimin hatırı geçen bir sinema ile anlaşıp herkesin emeğinin karşılığını aldığı bir fiyat belirlense bundan klübe de katkı sağlansa çok iyi olur. hatta vcd ve dvd satışları da yapılsa ilerde. bu belgeseli arşivine koymak isteyecek bir çok insan vardır eminim
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 22:33
dört dörtlük, değerlerimizi, takımımızın köklerini anlatan bir belgeseldi. başta bu belgeselin yönetmenliğini yapan Doç. Dr. Nedim Gürses ve Ögr. Gör. Erdem Gösterişliye, daha sonra bu projeye destek veren Anadolu Üniversitesi Rektörü sayın Prof. Dr. Fevzi Sürmeli hocam ve ekibine teşekkür ediyorum. bir çok fotograf çekildi, sanırım ilerleyen dakikalarda siteye yüklenecektir.

sevinerek belirteyim ki çıkışta bu belgesel herkese DVD formatında dağıtıldı. bu demektir ki, başka şehirlerdeki arkadaşlarımız bizlerden ve geceye katılan bir çok eskişehirspor sevdalısından (benim gördüğüm tanıdığım şahin abi, çağıl, suat abi, emre angı gibi daha adını sayamadığım herkes bu dvd leri aldı) bu DVD leri edinip, bulundukları şehirlerde toplu olarak izleme imkanına sahip olabilirler. Ayrıca Eskişehir'de bizim üniversitemizde de Nedim hocamın katılımı ile bir taraftar gösterimi yapılmasının adımları atılmıştır. hocamız projenin bilimsel araştırma projesi olduğunu ve şu an için ticarileşmesi konusunun net olmadığını fakat üniversite yapılacak bir gösterimin hoş olacağını belirtmişlerdir. bu konu tarafımızdan takip edilip, 8 yıl önce başlayan ve her Eskişehirsporlunun izlemesi gereken bu anlamı vefa belgeselinin geniş kitlelere ulaştırılması sağlanmaya çalışılacaktır. 
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 22:42
hakan bey, lütfen zorlama insanları, anladı herkes vermek istediğin mesajı. rica ediyorum, bitir şu seri mesajlarını, inan yakışmıyor sana.
Yukarı
techeses Liste gör
Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı techeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 22:43
Alıntı yapılan gakkos26

dört dörtlük, değerlerimizi, takımımızın köklerini anlatan bir belgeseldi. başta bu belgeselin yönetmenliğini yapan Doç. Dr. Nedim Gürses ve Ögr. Gör. Erdem Gösterişliye, daha sonra bu projeye destek veren Anadolu Üniversitesi Rektörü sayın Prof. Dr. Fevzi Sürmeli hocam ve ekibine teşekkür ediyorum. bir çok fotograf çekildi, sanırım ilerleyen dakikalarda siteye yüklenecektir.

sevinerek belirteyim ki çıkışta bu belgesel herkese DVD formatında dağıtıldı. bu demektir ki, başka şehirlerdeki arkadaşlarımız bizlerden ve geceye katılan bir çok eskişehirspor sevdalısından (benim gördüğüm tanıdığım şahin abi, çağıl, suat abi, emre angı gibi daha adını sayamadığım herkes bu dvd leri aldı) bu DVD leri edinip, bulundukları şehirlerde toplu olarak izleme imkanına sahip olabilirler. Ayrıca Eskişehir'de bizim üniversitemizde de Nedim hocamın katılımı ile bir taraftar gösterimi yapılmasının adımları atılmıştır. hocamız projenin bilimsel araştırma projesi olduğunu ve şu an için ticarileşmesi konusunun net olmadığını fakat üniversite yapılacak bir gösterimin hoş olacağını belirtmişlerdir. bu konu tarafımızdan takip edilip, 8 yıl önce başlayan ve her Eskişehirsporlunun izlemesi gereken bu anlamı vefa belgeselinin geniş kitlelere ulaştırılması sağlanmaya çalışılacaktır. 

Hocam görüştük zaten fuayede dediğim gibi elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım
NE DİL YETER SENİ ANLATMAYA NE GÖZ KIYAR SANA BAKMAYA...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır