eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Omuz Omuza (Belgesel)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 17:33
Galaya davetliler dışında gidilmesi sıkıntılara yol açar. Belgesel daha sonra gösterime girer zaten.

Başlığın kaldırılmasında da fayda var bana göre. En azından gala tarihi ve gala yeri editlenirse iyi olur. Her ne kadar davetiyesiz gidilmesin dense de bir sürü insan belki girerim diye gidecektir.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 18:45
Çok güzel bir haber.Böyle bir belgeseli hepimiz bekliyorduk hatta böyle bir belgesele camiamızın ihtiyacı vardı.Kendi tarihlerini bilmeyenler, başkalarının avı olur .Yeni nesillere bu belgeseller yol göstereceğine inanıyorum bu kutsal Anadolu topraklarında sadece bize dayatılan ,yememiz için önümüze konulanların haricinde başka sevdalarında olduğunu ve olabileceğini göstermesi açısından çok iyi olacak.DVD leri hemen çıkarsa seve seve alırız.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 18:50
sayın banner'a katılıyorum. nasılsa gösterime girecek olan bir belgeseli ilk gününde izleyeceğiz diye organizasyonel sıkıntılara yol açmamak gerekir. eğer gösterim imkanları kısıtılı olursa, sayın hocamız ile görüşüp, belgeselinin üniversitelerimizin (Anadolu-ESOGÜ) çeşitli salonlarında  gösteriminin gerçekleştirilmesi konusunda, her iki üniversitedeki hocalar olarak  çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
samm_es Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

semih
Yer: Turkey
  Alıntı samm_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 18:53
çok güzel
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 18:54
semih hocam
daha once valilik 120 filmine ilkogretim ogrencilerinin itmesi icin bi kampanya baslatmıstı. aynı kampanya bu belgesel icinde yapılsa yavrucaklar kendi takımlarını yakından tanısa bu işe ünieses önculuk etse ne guzel oludu demiWink

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
Fermandel Liste gör
Yazar

Adnan Aşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı Fermandel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 01:42
ES ES BELGESELİ HAZIR.
Anadolu Üniversitesi yine bir önemli olaya imza atıyor. Eskişehirspor için hazırlanan belgesel bugün sunuma giriyor. Yönetmenliğini Nedim Gürses'in yaptığı ve imkansızı başarmak için omuz omuza bir grup insanın vermiş olduğu hikayesinin anlatıldığı Eskişehirspor belgesi bugün saat 19.30'da, AKM opera ve balo salonunda ilk kez izlenecek.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 01:49
2-3 senedir siteye takılıyorum.Resmen ilk defa duydum bu konuyu.Gerçekten şu hayattaki hayallerimden biri bu belgeseldi.Çok duygulandım.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 01:50
Bizde izlemek için sabırsızlanıyoruz..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 09:00
İstanbul'da bir üniversite ile de anlaşılsa. Burada da 1-2 gösterim olsa keşke.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2009 saat 10:24

Bu akşam bu güzel çalışmayı izleme şansım olacak.Heyecanla bekliyorum.Özellikle o tarihi belgeselde yer alan insanlarla birlikte izleyecek olmak heyecanımın 2'ye katlanmasına sebep oluyor. Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler. 

SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır