eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Teknik Direktör Kıyımları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 24>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ayyıldız Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuğra SANCAKTEPE
Yer: Warendorf
Online Durum: Offline
  Alıntı ayyıldız Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2010 saat 03:08
Fatih Terim, Abdullah Avcı, Hakan Şükür şu anda gelmez..
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2010 saat 03:16
aman yabancı gelmesin duman oluruz ERSUN YANAL ya da RAŞİT ÇETİNER
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2010 saat 08:01
Alıntı yapılan ahmetk49

uzun süredir takım çalıştırmamış olsa da RASİM KARA diyorum..
yanlış yapmayalım Rasim Kara uzun süredir türkiye de takım çalıştırmadı Azerbeycan'da Kazakistan'da takım çalıştırdı
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2010 saat 08:29
Ersun yanal çok kaprisli bir adam ancak oynattığı futbolu herkez biliyor bunu tartışmaya gerek yok zaten. Benim tek korkum yönetimle papaz olursa takımı yarı yolda bırakır gider.

Rıza hoca gönderilecekse hangi hoca gelirse gelsin ümit karanda yardımcı hocalığa getirilsin. Saha kenarından daha verimli olur. En azından sahadayken bize saç baş yoldurmasından kurtuluruz...
Yukarı
tarantula Liste gör
Yazar

Kazım
Yer: Türkiye
  Alıntı tarantula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2010 saat 08:56

Teknik direktör kıyımları....Siz de kıymışsınız 4 haftada. Konunun başlığına ne kadar da uygun mesajlar atılıyor böyle.Kim gelsine dönmüş iş.

Benim fikrim gönderilecekse sene sonuna veya en az ilk yarı sonuna kadar beklenilmesidir. Çıkışa geçeceğimize inanıyorum. Belkide Fenerbahçe maçına kadar hiç puan kaybetmiyeceğiz, inşallah. Sabırlı davranmamız gerekir...
Yukarı
ESES 26 ESES Liste gör
Yazar

Can
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESES 26 ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2010 saat 09:13

çalımbay giderseki bursanın şimdiki kadrosunu kurup ertuğrul sağlama bırakan gençlerbirliği ve trabzona türkiye kupasını kazandıran samet aybaba nın gelmesi bence hayırlı olacaktır.

bu alemde ES ES imi tek geçerim
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2010 saat 09:48
Alıntı yapılan tarantula

Teknik direktör kıyımları....Siz de kıymışsınız 4 haftada. Konunun başlığına ne kadar da uygun mesajlar atılıyor böyle.Kim gelsine dönmüş iş.

Benim fikrim gönderilecekse sene sonuna veya en az ilk yarı sonuna kadar beklenilmesidir. Çıkışa geçeceğimize inanıyorum. Belkide Fenerbahçe maçına kadar hiç puan kaybetmiyeceğiz, inşallah. Sabırlı davranmamız gerekir...
Renktaşım ne sabrından bahsediyorsun 3 yıldır sabreden biz değilmiyiz burdaki bjk deplasmandaki bjk maçında hoca resmen kaybetmek için oynadı biz yine sabrettik denizli,sivas maçlarında sabrettik artık bu işin sabrı kalmadı hoca beklenmeden gönderilmeli.3 yıldır sabrettik her sabrın bittiği bir nokta vardır.Wink
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2010 saat 09:59
1:Aykut Kocaman
2:Mesut Baykal
3:Rıza ÇalımbayWink
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2010 saat 10:12
kıyımcı milletiz vesselam...3.yılda kıymadığımız kalmadı...başkandan,yönetimden,teknik ekipten,futbolculardan kim kaldı merak ediyorum...en ufak başarısızlıkta linç ediyoruz.formamızı terletmiş herkese saygı duymalıyız...türkiyede rekard da daum da aykut kocamanda eleştirilmeyen hoca yok...karakterli ,çalışkan,yarı yolda bırakıp gitmeyen bi hocamız var...vefa göstermeyen vefa göremez....
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2010 saat 22:05
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 24>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır