Sayfayı yazdır | Close Window

Teknik Direktör Kıyımları

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
Forum Açıklaması: Türkiye Ligleri, Dünya Ligleri, Avrupa Kupaları, Dünya Kupaları hakkındakı haberler, konular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1520
Yazdırma tarihi: 30/Nis/2024 saat 21:41
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Teknik Direktör Kıyımları
Gönderen: omerbihlar
Konu: Teknik Direktör Kıyımları
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 01:48

Teknik direktör kıyımı sürüyor

Turkcell Süper Lig'de geride kalan 9 haftada 8 takım teknik direktör değişikliğine gitti.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 01:49
Ankaragücü: Hakan Kutlu > Ünal Karaman
Antalyaspor: Hikmet Karaman > Josef Jarabinsky > Özer Atik (1 gün) > Mehmet Özdilek
Beşiktaş: Ertuğrul Sağlam > Mustafa Denizli
Denizlispor: Ali Yalçın > ???
Gençlerbirliği: Mesut Bakkal > ???
Hacettepe: Osman Özdemir > Erdoğan Arıca (?)
Kocaelispor: Engin İpekoğlu > Yılmaz Vural
Konyaspor: Raşit Çetiner > Giray Bulak

Sırada ki kim?

Avrupa da teknik direktörler takımlar ile bütünleşirken ligimizde aynı hocalar farklı takımlarda dolaşmaya devam ediyorlar

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 02:56
bursada samet aybaba da istifa etti. başka bir dedikoduya göre abdullah avcıda ayrılmak istiyormuş.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 03:07
Alıntı yapılan darknESS

bursada samet aybaba da istifa etti. başka bir dedikoduya göre abdullah avcıda ayrılmak istiyormuş.

Evet Samet Aybaba ile ilgili söylentiler var ama henüz bir açıklama yapılmadı. Samet Aybaba eğer Bursa'dan ayrılırsa sanırım Gençlerbirliği'nin başına geçecek.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 04:08
Neyse ki Riza hoca takimi cabuk toparladi,
yoksa homurdanmalar vardi.

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 16:41
Alıntı yapılan omerbihlar

Ankaragücü: Hakan Kutlu > Ünal Karaman
Antalyaspor: Hikmet Karaman > Josef Jarabinsky > Özer Atik (1 gün) > Mehmet Özdilek
Denizlispor: Ali Yalçın > ???
Gençlerbirliği: Mesut Bakkal > ???
Hacettepe: Osman Özdemir > Erdoğan Arıca (?)

Sırada ki kim?

Avrupa da teknik direktörler takımlar ile bütünleşirken ligimizde aynı hocalar farklı takımlarda dolaşmaya devam ediyorlar

Bursaspor: Samet Aybaba > Güvenç Kurtar

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 17:02
Gençlerbirliği Mesut Bakkalın istifasından sonra boşalan teknik direktörlük koltuğuna Samet Aybaba yada İ.B.B'nin teknik direktörü Abdulah Avcıyı düşünüyormuş.Bakalım daha neler olacak.

-------------

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 17:04
Sametli Bursa bizden sonra düşüşe geçti ki
bu süreç istifaya kadar geldi...
Skibbe ve Arogonesi fena hırpaladık...
Bizim maçlardan sonra oyları çok düştü...
Sıra geldi Aykut'a... :)) Big%20smile

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: eSkoLiq
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 17:25
Samet aybaban maçtan sonra basın açıklamasında  herkeze teşekkür etti bursa halkına yönetcilere vs.. vs.. ve istifasını vermişti.

-------------
ßu Kalpler Sana Tutsak ..

Gönderen: Ankalimes
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 17:58
Alıntı yapılan eseschicago

Neyse ki Riza hoca takimi cabuk toparladi,
yoksa homurdanmalar vardi.

Kesinlikle katiliyorum, Kocaeli macina kadar Genclerbirligi maci haric iyi oyun skora yansimayinca ustune bir de rotasyon cok kisitli tutulunca Riza hocayla ilgili elestiriler cogalmisti. Elestiri olmasi normal ki bahsettigim nedenlerinden ikincisi hakkinda hala bence Riza hoca hata yapiyor... Neyse sonuc olarak Kocaeli, Bursa, Galatasaray ve Fenerbahce maclarindaki oyun ve cikan 10 puan bizim icin durumu tamamen degistirdi. Ama Kocaeli macinda golu atan biz degil onlar olsaydi (Taner'in pozisyonu), ayni sekilde Galatasaray maci icinde gecerli, Fenerbahce macini kaybetseydik ki ortadaydi mac, Bursa macinda Bursa golu daha erken bulsaydi ya da son dakikalardaki baskidan bir gol daha cikarsaydi suan muhtamelen yeni bir hoca arayisinda olucaktik..Simdi soyle bi okuyunca halamin sakali olsaydi muhabbetine akillara gelebilir ama yukarda bahsettiklerim cok uzak ihtimaller degildi....

Sabirsiz ve sistemsiz bir milletiz malesef...Ha Turkiye'deki hocalarin kaci sabri hakediyor o ayri bir tartisma konusu...

-------------
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w - http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w

Gönderen: skinhead
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 19:03
Şu tabloyu gördükten sonra Rıza hocamızın değerini bilelim, sonuna kadar destekleyelim...

-------------

Gönderen: eseslifirat
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 19:28
o kocaeliye attığımız son dakika golü o kadar değerli ki,  es-es imi belki de 10 sene ileriye götürdü.  eğer o gol olmasaydı şu anda rıza hoca yoktu; kim bilir kocaelinin yerinde belki de biz olurduk...     

Gönderen: yoncacı
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 20:33
Aman, biz bu tip sözlerin ve eylemlerin dışında olalım. Ne takımımızın durumunda sendeleme, bocalama falan olsun; ne de hocamız ayrılmak zorunda kalsın. Şu an iyi bir rüzgar aldık arkamıza. İnşallah Ankaraspor maçındada güzel bir sonuç alırız.

-------------
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 22:13
Samet Aybaba Gençlerbirliği ile sezon sonuna kadar anlaşmış.

-------------

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 04/Kas/2008 saat 22:51
ya istikrar istikrar istikrar. hepsinden önemlisi bu. bi kaç başarısız sonuç yüzünden td gönderilirse bu ülke futbolu avrupaya kafa tutamaz. bi hocayla herşeyi enine boyuna konuşacaksın ve bişeyler yapmak için anlaşacaksın

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: s.ULUĞ
Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 12:31
goruyoruzkı istikrar oldumu basarı kendılıgınden gelıyor. önemlı olan bıraz sabırlı olmak bakın bulent uyguna senelerdır sıvasın basında ve gecen sene nerdeyse sampıyon oluyolardı basarılı olmak ıstıyorsak istikrarı saglayıp alt yapıdan oyuncu cıkartmamız gerek..

-------------
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Gönderen: ant_eses
Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 12:58
hocamiza tek kelime MASALLAH

-------------
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!

Gönderen: escemes
Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 13:07

en güzel iş rıza hocayı takımın başına getirmek oldu
    harika bir adam süper dürüst  cok faydalı olacak es es e

Gönderen: ramozotti
Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 13:14
çok saçma bence bu hoca değişiklikleri....bıktık artık hep aynı isimler..güvenç ordan çık buraya gel...samet bursadan gençlere geç...yarın  öbürgün nurullah sağlam  istifa eder konyanın başına gelir...yılmaz vural istifa eder gene başka bir takıma ankaragücüne gelir ....yani hep aynı senaryo açıkçası bıktım artık hep aynı adamları görmekten değişik isimler yok...genç hocalrın önünü tıkıyorlar bu adamlar....sorarım size yılmaz vuralın ve güvençin gitmediği takım kalmışmıdır...aynı plak tak tak dinle.....o yüzden anadoludan şampiyon çıkmıyor idealist ve büyük düşünen hoca yok heps i günü kurtarayım paramı alayım..takım ligde kalsın yeter sonra başka bir kulübe gider ordanda yolumu bullrum hemde şehir şehir gezerek bir nevi tatil de yaparım düşüncesinddirler...umarım rıza hoca bu kategoriye girmez ..onunla büyük başarılara imza atarız...inşallah

-------------
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!

Gönderen: eSkoLiq
Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 13:44

Rıza hocaya ilk geldiği günden beri güvendim. berabere kaldığımız, yenildiğimiz maçlarda bakıyordumda rıza hoca gitsin diyorlardı. Sabrın Sonu Selamettir.

-------------
ßu Kalpler Sana Tutsak ..

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 14:30

Rıza hoca nın kıymeti hergeçen hafta dahada iyi anlaşılıyor...gerçekten konuşmalarını dinliyorumda çok aklı başında açıklamalar yapıyor...inşallah seneye gelirlerimiz dahada artacak diyor...buda hedefimizin dahada büyüyeceği anlamına geliyor...

1 yıl takım çalıştırmamış olması ona kafa olarak çok şeyler kazandırmış...yani yan gelip yatmamış...kendince bazı hedefler belirlemiş...vede bu hedefe en uygun takım olan ESES te bu düşüncelerini uygulama imkanı buldu...bir arkadaşımız belirtmiş...kocaeli maçındaki o son dk. golü olmasaydı diye...çok doğru bir tespit...bende günlerdir aynı tespiti yapıyorum...

belki ESES bir gol ile 10 yıl ileriye gidecekse...oda youla nın kocaeli ne attığı son dk golüdür...
yine o gol ileriye umut ile bakmamızın "KIRILMA" anıdır...bence burası çok önemli...çünkü bizde camia olarak hoca yollamaya yatkın bir camiayız...o gol olmasa rıza hoca nın ipi büyük bir olasılıklan çekilmişti...yerine de... bir sürü yamyam pusuda yatıyor malum...

sabretmenin ne kadar önemli olduğunu yavaş yavaş anlamaya başlıyoruz...bursa,hacettepe,gençlerbirliği,denizli kocaeli,beşiktaş hepside hoca değiştirdi...içinden başarılı olan varmı??? naptı yılmaz vural kocaeline???  naptı mustafa denizli beşiktaşa??? hava cıva...Allah razı olsunki rıza hoca ile anlaşmışız...yoksa halimiz harapmış...

daha 2-3 hafta öncesine kadar rıza hocayı çok ağır bir şekilde eleştirenler...transferleri rıza hocanın yaptığını...vede kendi ekibini kurduğunu vede yine bu oyuncuları oynattığını söyleyip rıza hocaya verip veriştiriyorlardı...bakın en çok eleştirilen bülent ertuğrul bu hafta yok, yerine kimin oynayacağı soru işareti...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 15:11
Ben en fazla Yilmaz Vural ve Mustafa Denizli'ye bel baglayanlara hayret ediyorum.
Sen , Ertugrul Saglam gibi butun gununu BJK tesislerinde gecirmis, macta futbolcusunun ayakkabisini baglayacak kadar mutevazi adami yolla; Denizli gibi ucuk kadro, ucuk taktikle Kasim Kasim kasilan kendini begenmis bir adami getir. BJK sezonu ilk 3te tamamlarsa iyi.
Ya Yilmaz Vural? Kume dusurdugu takimlarin sayisini unuttum.

-------------

Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 15:17
Alıntı yapılan müfitkabal

Rıza hoca nın kıymeti hergeçen hafta dahada iyi anlaşılıyor...gerçekten konuşmalarını dinliyorumda çok aklı başında açıklamalar yapıyor...inşallah seneye gelirlerimiz dahada artacak diyor...buda hedefimizin dahada büyüyeceği anlamına geliyor...

1 yıl takım çalıştırmamış olması ona kafa olarak çok şeyler kazandırmış...yani yan gelip yatmamış...kendince bazı hedefler belirlemiş...vede bu hedefe en uygun takım olan ESES te bu düşüncelerini uygulama imkanı buldu...bir arkadaşımız belirtmiş...kocaeli maçındaki o son dk. golü olmasaydı diye...çok doğru bir tespit...bende günlerdir aynı tespiti yapıyorum...

belki ESES bir gol ile 10 yıl ileriye gidecekse...oda youla nın kocaeli ne attığı son dk golüdür...
yine o gol ileriye umut ile bakmamızın "KIRILMA" anıdır...bence burası çok önemli...çünkü bizde camia olarak hoca yollamaya yatkın bir camiayız...o gol olmasa rıza hoca nın ipi büyük bir olasılıklan çekilmişti...yerine de... bir sürü yamyam pusuda yatıyor malum...

sabretmenin ne kadar önemli olduğunu yavaş yavaş anlamaya başlıyoruz...bursa,hacettepe,gençlerbirliği,denizli kocaeli,beşiktaş hepside hoca değiştirdi...içinden başarılı olan varmı??? naptı yılmaz vural kocaeline???  naptı mustafa denizli beşiktaşa??? hava cıva...Allah razı olsunki rıza hoca ile anlaşmışız...yoksa halimiz harapmış...

daha 2-3 hafta öncesine kadar rıza hocayı çok ağır bir şekilde eleştirenler...transferleri rıza hocanın yaptığını...vede kendi ekibini kurduğunu vede yine bu oyuncuları oynattığını söyleyip rıza hocaya verip veriştiriyorlardı...bakın en çok eleştirilen bülent ertuğrul bu hafta yok, yerine kimin oynayacağı soru işareti...

Evet, haklisin. Umarim sonunu getiririz ve basarimiz surekli olur.
Riza hocanin da hatalari yok degil. Tesadufen Saffet sakatlandi ve mecburen geri cekilen Tayfun toparladi defansi. Dikkat edin macta defansi Tayfun yonetiyor,hem de cok guzel yonetiyor.Ligin basinda defans evlere senlikti. Hele bir Gencler maci seyrettik ki 7-8 lik macti.
Mactan sonra hepimiz 3 gol yedigimize sevindik neredeyse ve o gun bu takimin kisa surede toparlanacagini hic kimse umit etmiyordu.
Maasallahimiz var.
Umarim Bursa gibi havalanip yere cakilmayiz;basarimiz surekli olur 

-------------

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 20:32
Kıyamam ben onlara, eski futbolcu yeni t.d ler,
adamın başka yapabileceği işmi var ? Elleşmeyin.

LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: winterwind
Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 22:15
Burası Türkiye.Ligi 2,3,4 bitirsen niye şampiyon olmadık diye adamı ipe verirler.Ligdeki 18 takımın aynı anda şampiyon olabileceği formülü bilen varsa beri gelsin.
 Ha şu başka,takım gelene geç gidene geçleri oynayıp kalesinde leblebi gibi goller yiyip sefilleri oynuyorsa sadece antrenör değil çok kişi gider.
 Ben sabrın meyve vereceğine inananlardanım.İk 3 maç sonrası Rıza hoca için darağacı hazırlamak için kolları sıvayanlarda yok değildi.Takım oturacak sabredelim,kredimizi geniş tutalım diyenlerden oldum hep.
   Rahmetli Gegiç dönemi gibi bırakmamak için yırtındığımız Antrenörler dönemine adım atmış olmayı yeğliyorum şu günlerde.İnşallah Atom Karınca ile nice başarılara yol alırız.

-------------
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 22:28
Ben de  sürekli Rıza hocaya yazılan olumsuz yazıların karşısında durdum.Bazen tecrübe çok işe yarıyor.Rıza hoca eses'den ayrılsaydı ,sırasıyla topçular da gitmeye başlarlardı.Rıza hocanın eses'ê gelmiş en karekterli hocalardan biri olduğunu söylemiştim ve her zaman bu sözümün arkasındayım.Ayrıca hocamızın' eses'le sözleşmem ömür boyu' lafına inanmak istiyorum.Demeçleri çok olgun,bize prestij katıyor.İnşallah yönetimle uyumu devam eder.Başarılarının devamını dilerim Rıza hoca.Clap

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderi tarihi: 05/Kas/2008 saat 22:42
Alıntı yapılan kesdal

Rıza hocanın eses'ê gelmiş en karekterli hocalardan biri olduğunu söylemiştim ve her zaman bu sözümün arkasındayım.Ayrıca hocamızın' eses'le sözleşmem ömür boyu' lafına inanmak istiyorum.Demeçleri çok olgun,bize prestij katıyor.İnşallah yönetimle uyumu devam eder.Başarılarının devamını dilerim Rıza hoca.Clap

Ne kadar doğru tespit etmişsiniz Mehmet bey...

Rıza hocamız aklıbaşında, olgun, ayakları yere basan demeçleriye gerçekten prestijimizi arttırdı...

-------------

Gönderen: işçi
Gönderi tarihi: 13/Kas/2008 saat 15:58
Kocaeli maçını kaybetseydik Rıza Hoca'da malesef bu listede olacaktı..

-------------
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...

Gönderi tarihi: 23/Ara/2008 saat 04:34
İlk yarı itibariyle takımların teknik direktör durumları

Ankaragücü: Hakan Kutlu > Ünal Karaman > ???
Ankaraspor: Aykut Kocaman
Bursaspor: Samet Aybaba > Güvenç Kurtar
Denizlispor: Ali Yalçın > Ümit Kayıhan
Eskişehirspor: Rıza Çalımbay
Fenerbahçe: Luis Aragones
Galatasaray: Michael Skibbe
Gaziantepspor: Nurullah Sağlam
Gençlerbirliği: Mesut Bakkal > Samet Aybaba
Hacettepe: Osman Özdemir > Erdoğan Arıca
İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Abdullah Avcı
Kayserispor: Tolunay Kafkas
Sivasspor: Bülent Uygun
Trabzonspor: Ersun Yanal

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 23/Ara/2008 saat 04:35
Teknik direktör değiştiren takımlara baktığımızda yapılan değişikliklerin takımların performasına olumlu katkılar yapmadığını görüyoruz.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 23/Ara/2008 saat 09:16
Teknik direktör değişiklikleri hiç bir takıma yarar getirmez.Bakın istikrarlı takımlara,hep sabır ile Hocasına ship çıkmış ve başarılı olmuşlardır.Bizim altımızdaki ve üstümüzdeki takımlara baktığımızda çoğu Hoca değiştirdi.Ne yazıkki bir yararını bulamadılar.bjk tan tutunda Kocaeline kadar.Bizdede bir kaç maç kaybedilince Rıza Hocaya karşı sesler yükselmeye başlamıştı.Neyseki bu sesler çabuk kesildi.İyi günde,kötü günde takımımıza nasıl sahip çıkıyorsak,Hocamızada aynı şekilde sahip çıkalımSmile.

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderen: OKTAY061626
Gönderi tarihi: 23/Ara/2008 saat 09:46
turkıyede Güvenc kurtar yılmaz vural ümit kayıhan  samet aybaba  sureklı baska takım calıstırıp hıcbıryerde basarılı olmuyorlar ve hala hocalara takımlar teslım edılıyor allah askına
yılmaz vural 1 sezon tam anlamıyla hangı takım calıstırdı dusurdugu takımlar sayısı bellımı
umıt kayıhan dusurmedıgı takım kaldımı
Big%20smile

-------------
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 23/Ara/2008 saat 10:22
Rıza çalımbay karakterli,düzgün yapısı,çalışkan ve saygın bir insan...Fakat henüz büyük hoca sınıfına daha koyamadım...Bunu nereden çıkarıyorsunuz derseniz küçük maçlara takımı tam anlamı ile motive edebildiğini sanmıyorum...Bunu Ankaragücü ve Konya maçlarında gördük...Fakat büyük maçların hemen hemen hiç birisinde fire vermeden takım mücadele etti...
Gerçi bunda suçu sadece Teknik direktöre bağlamakda anlamsız olur...Futbolcu azıcık profosyonelse hocaya ihtiyaç kalmadan da maça motive olabilir fakat bunun örnekleri bizde çoğalmaya başladı gibi...
Sonuçta Rıza Hocamız ile uzun yıllar istikrarlı bir şekilde çalışılması bizim geleceğimiz açısından mutlaka yatırımları olacaktır...Küçük ölçekli maçlara takımı motive edebilme yeteneğini üst seviyeye çıkarırsa kariyerinde inanılmaz başarılara ulaşacaktır...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderi tarihi: 23/Ara/2008 saat 18:32

Bursaspor: Samet Aybaba > Güvenç Kurtar > ???

Samet Aybaba bu sene başka bir takım çalıştıramayacak.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 23/Ara/2008 saat 20:02
Bence iki sezondur iyi teknik direktörlerle çalışıyoruz, en azından karakterleri düzgün insanlar.

Metin Diyadin
Nejat Biyediç
Rıza Çalımbay

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderi tarihi: 23/Ara/2008 saat 20:44
Alıntı yapılan OKTAY061626

turkıyede Güvenc kurtar yılmaz vural ümit kayıhan  samet aybaba  sureklı baska takım calıstırıp hıcbıryerde basarılı olmuyorlar ve hala hocalara takımlar teslım edılıyor allah askına
yılmaz vural 1 sezon tam anlamıyla hangı takım calıstırdı dusurdugu takımlar sayısı bellımı
umıt kayıhan dusurmedıgı takım kaldımı
Big%20smile
Güvenç Kurtar Bursa Siporu Bıraktı.Olacağı buydu.Confused

-------------

Gönderi tarihi: 30/Ara/2008 saat 01:23

Bursaspor: Samet Aybaba > Güvenç Kurtar > Ertuğrul Sağlam
Kocaelispor: Engin İpekoğlu > Yılmaz Vural > ???

Samet Aybaba ve Ertuğrul Sağlam bu sene başka bir takım çalıştıramayacaklar.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: ibo26
Gönderi tarihi: 30/Ara/2008 saat 01:27

??? bu kural mı? bilmiyodum.yılda 2 takımmı? kural nasıl?

-------------
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...

Gönderi tarihi: 30/Ara/2008 saat 02:07
Alıntı yapılan ibo26

??? bu kural mı? bilmiyodum.yılda 2 takımmı? kural nasıl?

TEKNİK ADAMLARIN STATÜSÜ ve ÇALIŞMA ESASLARI TALİMATI

MADDE 6 – TESCİL ve ÇALIŞMA ESASLARI
Teknik adamlar aynı sezon içerisinde en fazla iki kulüp adına tescil edilebilirler.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: oscares
Gönderi tarihi: 30/Ara/2008 saat 09:05
yazık yılmaz vural ın hala bi şansı var desenize acaba hangi takımın başını yakacak

-------------
tek dost efes tek aşk ES ES

Gönderi tarihi: 30/Ara/2008 saat 09:19
Alıntı yapılan oscares

yazık yılmaz vural ın hala bi şansı var desenize acaba hangi takımın başını yakacak
Bu kadar çok Teknik Direktör kıyımı yaşanan bir ligde Yılmaz Vural İşsiz kalmaz.Nede olsa ''Nöbetçi Teknik Direktör''Wink

-------------

Gönderi tarihi: 06/Oca/2009 saat 04:10

Ankaragücü: Hakan Kutlu > Ünal Karaman > Hakan Kutlu
Kocaelispor: Engin İpekoğlu > Yılmaz Vural > Kaan Dobra

Aynı kural Hakan Kutlu için geçerli mi bilmiyorum. Hakan Kutlu bu sezon içinde ikinci kez aynı kulüpte göreve başladı.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 07/Oca/2009 saat 17:24

Kaan Dobra, Antalya'dan NTV Spor'un canlı yayına konuk olmuş ve yeni devraldığı takımın ligde kalması için elinden geleni yapacağını söylemişti. Ancak genç teknik adamın Kocaelispor'daki görevi çok çabuk sona erdi. Kaan Dobra, takımın başındayken başka bir teknik adamla görüşmeler yapıldığı gerekçesiyle istifa ettiğini açıkladı.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 07/Oca/2009 saat 17:49
kıyımı önlemenin en iyi yolu. kulüpler sadece transfer döneminde sözleşme yapabilecekler ve her antrenör 1 yılda 1 kulüpte çalışabilecek. böylece hep aynı yüzleri değil yeni yüzler de göreceğiz. aynı zamanda kural nedeni ile kulüpler sabretmek zorunda kalacak belki de sabrederken sistem oturacak işler yoluna girecek. tek çıkış yolu budur.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: must-ang
Gönderi tarihi: 07/Oca/2009 saat 18:07
bu istifa haberine üzüldüm açıkcası zira takımın başına geçecek diğer akbabaların aksine yüreğiyle hareket edip bu sene olmasa bile 2-3 sene içinde kocaeliyi kurtarabilecek benim bildiğim tek kişiydi.hayırlısı olsun :?

-------------
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/

Gönderi tarihi: 20/Oca/2009 saat 05:29
Kocaelispor: Engin İpekoğlu > Yılmaz Vural > Kaan Dobra > Erhan Altın

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 20/Oca/2009 saat 14:41

Ömer böyle bir uygulama olacak ama 2009/2010 sezonunda yürürlüğe girecekWink

-------------

Gönderi tarihi: 20/Oca/2009 saat 19:15
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Ömer böyle bir uygulama olacak ama 2009/2010 sezonunda yürürlüğe girecekWink

Teknik Adamların Statüsü ve Çalışma Esasları Talimatı

III. TEKNİK ADAMLARIN ÇALIŞMA ESASLARI VİZELERİ ve TESCİLLERİ

MADDE 6 – TESCİL ve ÇALIŞMA ESASLARI
Teknik adamlar aynı sezon içerisinde en fazla iki kulüp adına tescil edilebilirler.

http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/TALIMAT2008/Teknik-Adamlarin-Statusu-ve-Calisma-Esaslari-Talimati.pdf - http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/TALIMAT2008/Teknik-Adamlarin-Statusu-ve-Calisma-Esaslari-Talimati.pdf

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 05/Şub/2009 saat 14:06

Denizlispor'da Ümit Kayıhan şoku!

Denizlispor yönetimi, teknik direktör Ümit Kayıhan ile görüşerek, sözleşmeyi karşılıklı olarak fesh etti.

Kaynak: Sporx.com

-------------

Gönderen: 65es26
Gönderi tarihi: 05/Şub/2009 saat 15:04
Bankasya yolcuları Kocaeli,Hacettepe,Denizli mi olacak acaba?
Keşke Belediye takımları ile birlikte Antalya düşseydi.Denizli'ye yazık olacak.

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: toprak26
Gönderi tarihi: 05/Şub/2009 saat 15:16
Sezon başı Ntv de sergen ilk gidecek teknik direktör Rıza Çalımbay olur en çok gol yiyen takım da Eskişehirspor olur demişti. Rıza hoca yerinde duruyor takım da fena gitmiyor sergen efendi. Bırak bu işleri git beygirlerinle uğraş. Yaşında kemale erdi git evlen de kendine meşgale olsun sağa sola sallama.

-------------
Sermayem Derdimdir, Servetim Ahım

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 05/Şub/2009 saat 15:35
Alıntı yapılan 65es26

Bankasya yolcuları Kocaeli,Hacettepe,Denizli mi olacak acaba?
Keşke Belediye takımları ile birlikte Antalya düşseydi.Denizli'ye yazık olacak.

Varol kardeşim daha kimlerin yolcu olacağı netleşmediği için,Antalya belki bir süpriz yapabilir ve bizi şaşırtır,belli mi olur.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 05/Şub/2009 saat 16:18
antalya asansör takımdır, 2 yıl önce son anda nasıl da düşmüşlerdi :)))))) sergen sürekli sallıyo zaten, kendini kahvede futbol muhabbeti yapıyo zannediyo, kahve bile çok ona, ntv ye olan saygımı azaltan bir durum bu...

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: winterwind
Gönderi tarihi: 05/Şub/2009 saat 17:49
Sergen ukalası bıraksın artık bu işleri.Artık çoluk çocuğa karışsın.Es-Es sadece Sergeni değil daha bir çok İstanbul yalakası spor yazarınıda utandıracak,tabi utanacak yüzleri varsa.

-------------
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.

Gönderi tarihi: 12/Şub/2009 saat 20:16
Antalyaspor: Hikmet Karaman > Josef Jarabinsky > Orhan Atik > Mehmet Özdilek
Denizlispor: Ali Yalçın > Ümit Kayıhan > Mesut Bakkal

Samet Aybaba, Mesut Bakkal ve Ertuğrul Sağlam bu sene başka bir takım çalıştıramayacaklar.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: holigantatar
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 16:23
bugünde Michael Skibbe eklendi bu kıyıma

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 17:17
Görülen o ki ligteki 18 takımdan sadece 8'inde değişiklik olmamış..

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 19:22
GALATASARAY'DA KORKMAZ DEVRİ
FLAŞ... FLAŞ... Galatasaray'da beklenen oldu ve Bülent Korkmaz sarı-kırmızılı takımın yeni teknik direktörü oldu. Galatasaray'ın resmi sitesi de yaptığı açıklamada Bülent Korkmaz ile anlaştıklarını duyurdu. İşte açıklama;
http://www.sporx.com/futbol/superlig/144884/ - http://www.sporx.com/futbol/superlig/144884/

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: holigantatar
Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 00:36

Galatasaray: Michael Skibbe > Bülent Korkmaz

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: jeffers
Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 01:00
koy batuhanla youlanın arkasına harry kewell i yanında engin baytar sonra kim tutar bu takımı

-------------
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN

Gönderen: LeeSuger
Gönderi tarihi: 02/Mar/2009 saat 19:01

Hacettepe Teknik Direktörü Erdoğan Arıca bugün görevinden istifa etmiştir.

-------------

Gönderi tarihi: 02/Mar/2009 saat 19:19
Hacettepe: Osman Özdemir > Erdoğan Arıca > ?????

Samet Aybaba, Mesut Bakkal ve Ertuğrul Sağlam bu sene başka bir takım çalıştıramayacaklar.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: eseserkan26
Gönderi tarihi: 02/Mar/2009 saat 20:04
Eskişehirspor,Ankaraspor,Fenerbahçe,Gaziantepspor,Kayserispor,Sivasspor,Trabzonspor,İbb.

18 takımlı ligte sadece 8 takım sezon başındaki hocasıyla devam ediyor.Durum içler acısı.Birde çıkıp bazı kişiler ligin marka değerinden bahsediyorlar.

-------------
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ

Gönderen: zawur
Gönderi tarihi: 02/Mar/2009 saat 20:06
Alıntı yapılan eseserkan26

Eskişehirspor,Ankaraspor,Fenerbahçe,Gaziantepspor,Kayserispor,Sivasspor,Trabzonspor,İbb.

18 takımlı ligte sadece 8 takım sezon başındaki hocasıyla devam ediyor.Durum içler acısı.Birde çıkıp bazı kişiler ligin marka değerinden bahsediyorlar.

artı gaziantepspor ve kayserispor taraftarlarıda teknik direktörlerinin istifa etmesi için baskı yapıyorlar.

-------------

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 02/Mar/2009 saat 21:37
Antep'te hocaya güven ve destek yeterince sağlam ve öyle bir baskı olduğunu sanmıyorum ama Kayseri'de bazı homurdanmalar başlamış olabilir. Çok kötü futbol oynuyorlar ve Tolunay Kafkas o kadar iyi bir teknik direktör değil.

Hacettepe'de Ergün Penbe ile Kemalettin Şentürk ikilisi dümeni devralmış.

Bu sene bir daha teknik direktörlük değişimi olacağını sanmıyorum. Her takımın artık bir oyun karakteri var. Kimse hoca değiştirme riskine girmez. Sadece 8 takım hoca değiştirmemiş ki bu da geçen yıllara nazaran çok çok iyi bir istatistik bence.

Lig sıralamasını, ilk 5'i, küme düşme hattını, hatta 9. ile 10. arasındaki puan farkını bile  Bundesliga'daki ile karşılaştırın derim. Futbol ya da mantalite kadar olmasa da çekişme ve rekabet olarak Alman ligi'ni yakalamış gibi görünüyoruz. Teknik direktör kıyımlarının azalmış olması ve yerli hocaların ön plana çıkması da bunun bir kanıtı gibi adeta..

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 08/Mar/2009 saat 20:21
Sağlam istifa etti!
Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, görevinden ayrıldı. Gaziantepspor Celal Doğan Tesisleri'nde kulüp başkanı İbrahim Kızıl ve bazı yöneticilerle bir araya gelen Nurullah Sağlam, bir kan değişikliğinin iyi olacağına inandığı için böyle bir ortak karar aldıklarını söyledi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/146427/ - http://www.sporx.com/futbol/superlig/146427/

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: tuncalnas
Gönderi tarihi: 08/Mar/2009 saat 20:24
Gaziantepte Nurullah Sağlam istifa etmiş.

-------------
ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.

Gönderen: eseserkan26
Gönderi tarihi: 08/Mar/2009 saat 20:27
Şu anda kayserispor fenerbahçe maçında 2-0 yeniliyor.Tolunay kafkasta maçın sonunda istifa edebilir.Zaten seyircilerinin haftalardır tolunayhocaya bir sitemleri vardı belki bu maçın sonunda bardağı taşıran son damla olabilir.

-------------
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ

Gönderi tarihi: 08/Mar/2009 saat 21:18
Rıza hocamızın kıymetini bilelim, o da bizim büyüklüğümüzün farkında...

Bu sene ligde kalırsak, hocamızın takip ettiği 3-4 futbolcu takviyesi ile bomba gibi bir takım oluruz...

-------------

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 08/Mar/2009 saat 21:44
[QUOTE=sivri74]Sağlam istifa etti!
Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, görevinden ayrıldı. Gaziantepspor Celal Doğan Tesisleri'nde kulüp başkanı İbrahim Kızıl ve bazı yöneticilerle bir araya gelen Nurullah Sağlam, bir kan değişikliğinin iyi olacağına inandığı için böyle bir ortak karar aldıklarını söyledi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/146427/%5b/QUOTE - http://www.sporx.com/futbol/superlig/146427/[/QUOTE ]

kan değişikliğiyle de ne placaksa bu vakitten sonra?antep artık bu kan değişikliğiyle şampiyon mu olacak acaba?  çok kötü bi performans bile gösterse , yinede küme düşmez. zaten yeri 6.  7. ya da 8.lik olacak. bu kan değişikliği ne için. 8. değil de 6. olsun diye mi yapıldı. bu saatten sonra gelecek adamın takımı tanıması zaten 1 ay sürer.

saçmalık. ülkemizin kulüp yöneticileri , kulüpleri iyi yönetemiyorlar

Gönderen: Fnd_26
Gönderi tarihi: 08/Mar/2009 saat 22:16
Rıza Hoca ile sonuna kadar devam...

-------------
Yenilsende yensende taraftarın senle...

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 08/Mar/2009 saat 22:47
Rıza Çalımbay Eses  için büyük bir kazanç. Ben Rıza hocamızla  üç yıl içinde şampiyonluk yaşayacağımıza inanıyorum.Thumbs%20Up

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 09/Mar/2009 saat 12:53
Alıntı yapılan tuncalnas

Gaziantepte Nurullah Sağlam istifa etmiş.
Nurullah Sağlam istifa etmemiş ettirilmiş.Bikaç kendini bilmez yönetici yüzünden olmuş herşey.Bu kadar basit işte herşey 3 hafta maç kaybettiler diye adamı kovdular.
Halbuki Gaziantepspor teknik adam değiştirse nolur değiştirmese nolur?
Yeni gelen teknik adam şampiyonmu yapacak?yada düşme tehlikesi varda o tehlikeyimi yok edecek?
Gaziantepsor yöneticilerini kınıyorum!!!

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderi tarihi: 09/Mar/2009 saat 13:55
Yazık günah ya sanki Antep'in iddiası vardı.. O kadar da güzel futbol oynuyorlar, en azından oynamaya çalışıyorlardı. Daha iyi hoca, daha iyi futbol bulamazlar; bulamasınlar da. 4 haftada her bozuluyorsa 2 haftada her şey düzelebilir de.. Vallahi yazık. Rıza Hocam sonuna kadar arkandayız.

-------------

Gönderen: Nightofman26
Gönderi tarihi: 11/Mar/2009 saat 23:22
Bence bilmediğimiz gelişmeler olmuş olabilir.bizim Türk antrenörlerde kaprisli oluyolar.Kendi takımının Başarılarını düşünmeyen .tuttuğu takımlara hizmet manasında maç satan ki örneklerini gördük türk anterenörlere ekmek bile yok bu ligde.Gelelim Antepe Yazık diosunuz arkadaşlar maçları satıolar kaç haftadır göz göre göre(benim bakış açım) ....ama  bu kadroda kötü bi kadro deil.futbolcularında oyun kurgusuna göre oynaması anterenörle alakalı.demek ki antep her maça ayrı bir kurgu kuramıo.bu noktada antrenör yetersiz yada başarısızdır benim fikrim

-------------
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER

Gönderi tarihi: 12/Mar/2009 saat 00:01
Alıntı yapılan Nightofman26

Bence bilmediğimiz gelişmeler olmuş olabilir.bizim Türk antrenörlerde kaprisli oluyolar.Kendi takımının Başarılarını düşünmeyen .tuttuğu takımlara hizmet manasında maç satan ki örneklerini gördük türk anterenörlere ekmek bile yok bu ligde.Gelelim Antepe Yazık diosunuz arkadaşlar maçları satıolar kaç haftadır göz göre göre(benim bakış açım) ....ama  bu kadroda kötü bi kadro deil.futbolcularında oyun kurgusuna göre oynaması anterenörle alakalı.demek ki antep her maça ayrı bir kurgu kuramıo.bu noktada antrenör yetersiz yada başarısızdır benim fikrim

İyi de Leventcim, madem öyle bir sorun var; hocaya süre verip ya da onla birlikte oturup çözmeli yönetim. Antep ikinci yarıya iyi başlamadı sadece. Belki 1- 2 maç kazansalar düzelecekler. Maç satmak olduğunu da pek sanmıyorum; yenildikleri takımlardan BJK ve A.gücü haricindekiler iddiası olmayan takımlar. Aldıkları sonuçlar bence gerçek anlamda maç satan Sivas'ınkilere göre gayet normal. Demem o ki 4 maçlık bir periyot, iddiası olmayıp da böyle oynayan bir takımın teknik adam değişikliği süresi için epey kısa..

-------------

Gönderen: eseslifirat
Gönderi tarihi: 24/Mar/2009 saat 16:11
Ankaragücü, Hikmet Karaman'a emanet
A.A.   24 Mart 2009
.hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;} .hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;}
Ankaragücü,%20Hikmet%20Karamana%20emanet
Ankaragücü, teknik direktör Hakan Kutlu ile yollarını ayırdı.

Turkcell Süper Lig'de 3 hafta art arda alınan yenilgilerin ardından küme düşme potasına giren Ankaragücü, bugün görüştüğü Hakan Kutlu ile sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.

Kulüp başkanı Serdar Özersin yaptığı açıklamada, Hakan Kutlu ile dostça ayrıldıklarını söyledi.

Hakan Kutlu'dan boşalan teknik direktörlük için Ankaragücü'nün gündemine gelen ilk isim olan ve dün gece görüşülen Hikmet Karaman ile anlaşma sağlandığı ve tecrübeli teknik adamın yarın http://www.hurriyet.com.tr/index/Ankara/ - Ankara 'ya gelerek takımın başına geçeceği öğrenildi.

-------------
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...

Gönderi tarihi: 25/Mar/2009 saat 02:46
Ankaragücü: Hakan Kutlu > Ünal Karaman > Hakan Kutlu > Hikmet Karaman
Gaziantepspor: Nurullah Sağlam > Seçkin Göksel
Hacettepe: Osman Özdemir > Erdoğan Arıca > Ergün Penbe

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 25/Mar/2009 saat 08:14

2 Hafta sonra Aragones'i listeye ekleriz inşallah...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: toprak26
Gönderi tarihi: 25/Mar/2009 saat 09:38
Sergen efendi Ntv deki ilk programında İlk gidecek teknik direktör Rıza olur, en çok golü Eskişehir ye demişti. Yukarıdaki tabloyu çerçeveletip assın süper solak.

-------------
Sermayem Derdimdir, Servetim Ahım

Gönderen: tayfun26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2009 saat 21:15
Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yenal az önce istifa etmiş ,lig tv'de son dakika haberi olarak söylediler.

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 27/Nis/2009 saat 23:09
Ersun Yanal'ın görüşleri doğrultusunda, yaklaşık 30 oyuncu aldılar.Trabzonspor çok yanlış yaptı

-------------

Gönderen: sin4n
Gönderi tarihi: 27/Nis/2009 saat 23:22
istifa etmedi kovuldu trt 3 de konuştular

-------------
Aşkımız okullara ders, kitaplara konu olsun !!!

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 12:33
Klinsmann'ın kovulmasına da kesin gözüyle bakılıyordu,biraz geç oldu kimilerine göre...Bana kalırsa onun en büyük hataları sezona Rensing gibi bir kaleciyle başlamak ve Podolski'yi harcamaktı.

Schweinsteiger'den eser yoktu geçtiğimiz sezonlara göre.Luca Toni merakına da anlam veremedim.En kötü oynadığı maçlarda bile banko ona forma verdi.Sagnol zaten futbolu bıraktı sağ bek açısından yine bir o kadar sorunları vardı.

Bundesliga'dan hoca manzaralarıSmile

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderi tarihi: 28/Nis/2009 saat 19:04
Ankaragücü: Hakan Kutlu > Ünal Karaman > Hakan Kutlu > Hikmet Karaman
Gaziantepspor: Nurullah Sağlam > Seçkin Göksel > Jose Couceiro
Hacettepe: Osman Özdemir > Erdoğan Arıca > Ergün Penbe
Trabzonspor: Ersun Yanal > Ahmet Özen

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 29/Nis/2009 saat 05:47
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Bundesliga'dan hoca manzaralarıSmile

Koçum memleketimden insan manzaralarını oku, salla artık Bundesligayı mundesligayı... LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderi tarihi: 07/Eki/2009 saat 04:25
Ankaragücü: Hikmet Karaman 
Ankaraspor: Jürgen Röber (?)
Antalyaspor: Mehmet Özdilek
Beşiktaş: Mustafa Denizli
Bursaspor: Ertuğrul Sağlam
Denizlispor: Erhan Altın > Nurullah Sağlam
Diyarbakırspor: Ziya Doğan
Fenerbahçe: Christoph Daum
Galatasaray: Frank Rijkaard
Gaziantepspor: Jose Couceiro
Gençlerbirliği: Thomas Doll
Kasımpaşa: Besim Durmuş > Yılmaz Vural
Manisaspor: Mesut Bakkal
Sivasspor: Bülent Uygun > Muhsin Ertuğral
Trabzonspor: Hugo Bross

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 07/Eki/2009 saat 09:59
Ömer'in yaptığı 2 tabloyada bakarsak şu an itibariyle geçen sezonun başından beri devam eden 2 hoca var. Biri Tolunay Kafkas, diğeri ise Rıza Hoca'mız. Yönetimimizi ne kadar eleştirsekte bu konuda bilinçli bir tavır sergiliyorlar..

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: muhsin26
Gönderi tarihi: 07/Eki/2009 saat 10:10
Alıntı yapılan tmac26

Ömer'in yaptığı 2 tabloyada bakarsak şu an itibariyle geçen sezonun başından beri devam eden 2 hoca var. Biri Tolunay Kafkas, diğeri ise Rıza Hoca'mız. Yönetimimizi ne kadar eleştirsekte bu konuda bilinçli bir tavır sergiliyorlar..

3.süde Abdullah AVCI Thumbs%20Up

-------------
_-esss_kiii_seee_hirrr-_

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 07/Eki/2009 saat 11:38
Alıntı yapılan muhsin26

Alıntı yapılan tmac26

3.süde Abdullah AVCI Thumbs%20Up

Abdullah Avcı zannedersem 4 sezondur takımın başında..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 20:14
Göztepe teknik direktörü Akif Başaran görevinden ayrıldı vede Bucaspor teknik direktörü Kemal Kılıç istifa edip Adanaspor ile anlaştı...

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 18/Eki/2009 saat 18:58
Denizlispor teknik drektörü Nurullah Sağlam görevinden istifa etti...

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderi tarihi: 18/Eki/2009 saat 21:13
Alıntı yapılan inadına_eses

Bucaspor teknik direktörü Kemal Kılıç istifa edip Adanaspor ile anlaştı...

Bucaspor Kemal Kılıç'ı nasıl bıraktı? Takımı 2.ligde şampiyon yaptı. Bankasya'da da mükemmel başladılar. Niye böyle bir değişim geçirmek istedi, Kemal Kılıç?

-------------

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 18/Eki/2009 saat 22:23

Denizlispor teknik drektörü Nurullah Sağlam görevinden istifa etti...

Eyvahhh eyvahhhhh....Nurullah Sağlam boşa çıkmışsa bundan sonra bol bol Rıza çalımbay'a sallamaları malum yerel gazetemizde görebiliriz...Confused Bu adamın derhal bir takımla anlaşması lazım...Çünkü boşta olunca benim yüreğim ağzıma geliyor...Ouch

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 18/Eki/2009 saat 22:32
Denizli'ye oynattığı futboldan sonra ben korkmuyorum Suat abi.

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 18/Eki/2009 saat 22:36
Valla bende korkmaya başladım.Nurullahçılar çıkar şimdi ortaya. Hele ki Allah korusun olası bir jimlastik mağlubiyetinde ,ertesi gün Aman aman " Rıza hoca istifa" cılar çıkar ortaya.Neme lazım Rıza hoca her sene bu gereksiz takıma maç satıyo ya,bu fırsatı da kaçırmazlar..

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 18/Eki/2009 saat 22:46
Kazansak dahi onlardan çıkacak Yiğit'im...
Taktik yanlıştı,futbolcular asıldı,şansa aldık maçı diyenleri göreceksin...

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: esgökhanes
Gönderi tarihi: 19/Eki/2009 saat 00:09
sıradaki kıyım trabzonspordan gelecekyakın zamanda istifa edebilir hugo buroos yerine romanyalı hagi gelebilir diyolar

-------------
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR

Gönderi tarihi: 19/Eki/2009 saat 02:21

Bucaspor Kemal Kılıç'ı nasıl bıraktı? Takımı 2.ligde şampiyon yaptı. Bankasya'da da mükemmel başladılar. Niye böyle bir değişim geçirmek istedi, Kemal Kılıç?

Kemal hoca geçtiğimiz haftalarda kulüp içinde ki maddi sıkıntılar üzerinde durmuştu. Ayrılma sebepleri bununla alakalı olabilir.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 19/Eki/2009 saat 03:55

Kemal hoca geçtiğimiz haftalarda kulüp içinde ki maddi sıkıntılar üzerinde durmuştu. Ayrılma sebepleri bununla alakalı olabilir.

http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2009/10/01/kilic_bucayi_birakti - http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2009/10/01/kilic_bucayi_birakti

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com