eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Muttalıp'a Stad İstemiyoruz...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
Online Durum: Offline
  Alıntı kzlckl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2009 saat 20:02
Alıntı yapılan ogü es es

Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Eskişehirspora destek olan Bakan'ı ve AKP yi istemiyoruz dediler...

bu söze gerçekten inanıyormusunuz?
bu sene ne yardım yaptı?
1. si kendisi eskişehirli değil.buraya siyasi amaçlarla geldiği apaçık ortada.açığın üstünü kapatacaktı güya. hikaye oldu. ronaldinho olayına hiç girmiyorum. ömer gibi oyuncularımızın diğer bakanların hatırı ile satılması kulübe yarar değil zarar sağladı. seçimden önce atkıyı taktı seçimden sonra uğramadı bile. seçimden sonra atkıyı takarak delikanlılığı bir daha öğreten büyükerşene her türlü çamuru attı. akp sadece bize destek oluyor hikayesi yalandır. bütün türkiye taraftar forumlarında unakıtanın takımı olarak biliniyoruz. ama uzaktan yakından alakası yok.  en az para harcayanlardan birisiyiz kulüp olarak biletimiz pahalı ürünlerimiz var tek geçim kaynağımız bunlar.ama akpnin desteklediği  kayseriyi görüyoruz, ankaraspor u görüyoruz. seneye ankaragücünü göreceğiz. ist. büyükşehir belediye aynı şekilde onların takımı. kasımpaşa gibi semt takımını ne hale getirdiler uzun yıllar yakından gördük. çaykur rizeye stad + tesis yaptılar. antalyaspor stad inşaatı başlayacak. konyaspor projesi hazır. siirtspor a ne kadar yardım yaptılar aynı ligdeyken görmüştük. bunların yanında biza yapılan sadece devede kulak. yanlız bütün türkiye hala takımımızı unakıtan takımı olarak biliniyor. işin içine girilince ne kadar boş laf olduğu anlaşılıyor. ben siyasetistemiyorum bu kulüpte. siyaset olduğu zaman gruplar çıkar amaçlı kullanılır. parayla susturulur. yönetim siyasilerin maşası olur kullanılır. tamamaen bağımsız bir kulüp ve tamamen bağımsız gruplar istiyorum. dizlerim üstünde yaşamaktansa ayakalrım üstünde ölmeyi tercih ederim...

Sen kendi dediğine inanıyormusun.
Yazmışsın ben bu kulüpte siyaset istemiyorum diye.Sonra yok ölürüm diye de bağlamışsın lafı.
Pazar akaşamı Büyükerşen'in boynunda kimin atkısı vardı.
Yanı başında duran sonra Büyükerşen'i sırtına alıp "vur vur inlesin AKP dinlesin diye" tezaurat yapan kimdi acaba.
Ben Abidin diye gördüm acaba sen gördün mü?
Kızılcıklı esas Büyükerşen'in maşası oldu.
Senin gibiler güya siyaset istemiyoruz lafı altında siyasetin en babasını yaptınız.
Boşver sen başta kendi dediklerine inan.
Bana masal anlatma. 
senin bu yazına cevap...ogü es es...
1.biz herzaman kendimize inanıyoruz..
2.kulüpte siyeset istemiyoruz diyoz ama sehirde kendi görüşümüz olan siyaseti yaparız fakat herkesin görüşüne saygı duyarak...
3.evet pazar günü atkıyı biz astık fakat secim öncesi değil kutlamda astık...
4.evet abin reis di o fakat paraya futbolcuya veyahut herhangi bir menfaate değil bizim için eskişehire gercekten bişeyler yapan kişinin yanındaydı..
5.biz kimsenin maşası olmadık yaptığımız acıklamalrda da bunu gösterdik(AMA SEN TAKİP ETTİNMİ ACABA)
6..bizler masal değil sadece gercekleri söleriz ..(ama insanlar sadece bakmak istediklerini görürüler)
8.eger siyaset i tribüne eskişehirspora bulaştırmak isteseydik eskişehire değil eskişehirspora yapacakları hakkıNda güzel vaat verenleri alırdık omuzlara
9. bir daha sakın ama sakın kızılcıklı tribününe maşa vb. benzetmeler yapma (buda tehdit değil sadece uyarı bunun sonucunda hakkımızı avukatımız aracılığı ile adalet sarayında arayacağız)
10.bizim için eskişehirspor ve eskişehir ayrı kulüpte takımımızda siyasete hayır...eskişehir için ise herkes kendi grüşünde özgürce siyaset yapabilir buna da allahın kulu karışamaz ........bu açıklamdan sonra daha anlamadığınız yer varsa veya soracağınız soru ben burdayım bekliyorum her sorunuza ben cevap verebilirim fakat siz sorduktan sonra bende soracam bakalım siz cevap verebilcekmisiniz...herkese hayırlı akşmalar....TÜMAY...usta askerler yürüyüşünden belli olur...anladın...
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
kzlckl Liste gör
Yazar

TÜMAY
Yer: KAPALI SAĞ
  Alıntı kzlckl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2009 saat 20:04
bu sayfada siyasetle ilgili bir yazı yazdıım için site yönetimi kusura bakmasın fakat kızılcıklı ya maşa diyen adama da cevap vermem gerekiyodu  .. .TÜMAY
BİTMEZ BU DAVA KIZILCIKLI
Yukarı
nefret26 Liste gör
Yazar

ALİ ONUR ÖZDEMİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nefret26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2009 saat 01:47
aslında burda siyaset tartısmaya gerek yok Büyükerşen den kimse stad beklemesin yapmaz çünkü onu yaparsa ne olacağını biliyor herkesde bilio sölemeye gerek yok.. Unakıtan da Eskişehirspora sanki bi faydası olmuş gibi hep bizim takımıızla anılıo Sergen i getirdi bi ton vergi bi ton para aldı getirmesin yardımda etmesin bu takım kendi başına herşeyin üstesinden gelmesini bilir... bu stadda yapılmıcak kesin Akp  seçilmediği için bu stad yapımını engellicekler eminim inşallah öle olmaz..
:) :) :) :)
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 18:03
Yaklaşık 2,5 yıl önce açılan bu başlığa 2 yıldır mesaj yazılmamış. Yıllardır tartışılan konu hala sonuca bağlanamamış.

Yaklaşan seçimler nedeniyle iktidar ve muhalefet tarafından şehrin "gerçek" sorunları olan gar binası, trafik, stadyum gibi meseleler tartışılmaya başlandı. Eskişehirspor'u yakından ilgilendiren stadyum konusunda tepkimizi koymamızın zamanı gelmiştir. Seçilmişler halkı yalnızca seçimlerden önce bir kaç ay dinlediği için derdimizi anlatmanın tam zamanıdır.

Biraz önce gördüğüm bir site ne kadar etkili olur bilmiyorum ama tepkimizi bu forum dışına çıkarmanın başka bir yolu olabilir. Herkes düzgün bir biçimde düşüncelerini yazarsa Eskişehirsporla ilgilenmeyen diğer insanların da bu konudan haberdar olması sağlanabilir. En azından denemekten zarar gelmez.

http://www.milletvekiliolsam.com/
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:16
nisan yada mayısta tayyip gelecek ve eskişehirden oy isterken muttalipte yapacakları stada temel atacaklar ne yazık ki böyle !!
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 19:37

Trafik sorunu var diye senede 20 gün maç oynanan stad muttalıp a gidecek  ama 365 gün açık olan gar yerinde kalacak  deniyor? Peki neden hızlı tren seferlerinin artması ile daha bir yogun olacak gar başka yere alınmıyor? Terminal nasıl taşındıysa orası da taşınsın Eskişehir in trafik sorunu kalmasın.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
GodLeSS Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Perama - Greece
  Alıntı GodLeSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 23:41
Alıntı yapılan ~ERHAN~

nisan yada mayısta tayyip gelecek ve eskişehirden oy isterken muttalipte yapacakları stada temel atacaklar ne yazık ki böyle !!

Aynen Biz Muttalipte stad istemiyoruz desekte sadece biz kalacagiz :S
Baska Diyenlere inat...!!!
Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
  Alıntı kafakar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Mar/2011 saat 23:42
bu son yorumum bu konuyla ılgılı ......

iş bitti muttalıp kesın yer zemınle ılgılı sorun yok depremle ılgılı sorun yok sız burda tatrısırken hepsı yapılmıs merak etmeyın anlasma zaten ankara cıkaRMasında yapıldı ımzalar atıldı .........

demıstım ya nısan sonu gıbı bılıyorum mayısta olabılır basbakan gelıp temelı atıcak ve stad 18 ayda bıtecek bu sure ıcerısnde yollar baglantılar tramvay hattı hersey tamamlanmıs olucak hatta yollar ve tramvay staddan oncede bıtebılır

stadın acılıs macı mılanla olur buyuk ıhtımal sımdılık milan agırlıkta siz devam edin tartısmaya bence bu tartısma o sat yapılıp seyırcı ıcıne gırdıgınde herseyın mukemmel oldugunu gordugunde vayyy be bız bosa konusmusuz dedıgınde bıter ...........

hos o zamanda bıtmıcek bu sefer aynalar dandık pısuvarlar dandık hamburgecı koymuslar tavukcu nıye koymamıslar cay kahve var bıtkı cayı nıye yok koltukalrın derısı dandık bı suru sey yazılcak......
ahanda yazıyorum buraya bu yazımı saklayın ........

Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 00:21
Vay be dağ başına gideceğiz ama açılışa Milan gelecekmiş.Yaşadık o zaman,hiç ses etmeyelim...
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2011 saat 00:23
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Taraftar olarak Muttalip'a stad istemiyorsak herkes evinde A3 ebadinda
Kartona MUTTALIP'A HAYIR yazib su son kalan maclarda getirib birilerin gözünü sokmali...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6263646566 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır