eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Muttalıp'a Stad İstemiyoruz...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 15:04
Olimpiyat stadı gibi ölü bölgeye stad yapmak çok dengesiz bir hareket kalbi söküp cebe koyup taşımaktır bu yazık
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 15:05
Sezon başından beri sürekli gündeme geliyor bu stad olayı,birileri düğmeye çoktan bastı.Eğer tepkimizi kuvvetli bir biçimde göstermezsek malesef korktuğumuz şeyler başımıza gelcek gibi.

Stadın muttalipe yapılması demek,ESES taraftarının sonu demek.
Dağ başında stad istemiyoruz !
Yukarı
lantes26 Liste gör
Yeni Yazar

kadir kayalı
Yer: esk kocaeli
  Alıntı lantes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 15:09
bencede taşinirsa en büyük kötülügü yapar yönetim bu canım taraftara
BiZ AsLaNıN kRaL OlAmAdıĞI kArTaLın UçAmAdIğI KaNaRyAnIn YuVa YaPaMaDıĞI yErDEyİz BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 15:16
Yönetim taraftara son darbe ve yıkıcı darbeyi vurmaya hazırlanıyor.Biz daha sesimizi bile çıkaramıyoruz.Helal olsun bize büyük taraftarız.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 15:19
Sorun örgütlenememizden kaynaklanıyor herkes burda görüşünü yazıyor fakat bunu icraata dökmemiz gerekli yoksa herkes konuşur fakat atı alan üsküdarı geçer
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 15:25
Arkadaşlar stadın yerinde kalmasını istiyorsunuz haklısınız belki ama. Stadımız şehrin göbeğinde, maç günleri trafik berbat oluyor. Genişletilmesi imkansız görünüyor. Bana göre şehrin göbeğindeki stadımızın görüntüsü çok kötü. Genişletilmesi olanaklı olsa bile çok uzun zaman alır. Bazı arkadaşlar stadın yönünü değiştirip dış sahayla birlikte savaş caddesi uzantısınca yapılsın diyor. iyi olur hoş olur ama o yapılıncaya kadar biz maçlarımızı nerede yapacaz?

Eskişehir artık küçük bir şehir değil. Şehrin kalbi tek bir noktada atmıyor. Merkezimiz çok büyüdü. Bağlar mevkii geçmişte kenar semt gibiyken şu anda merkezin en canlı semtlerinden birisi haline geldi. Havaalanı muttalip mevkiini biraz olsun havalandırdı. Muttalipin belde olması, oraya belediye otobüslerinin verilmesi baya hareketlendirdi orayı ve şehir o tarafa doğru gelişmekte şu anda.

Herkez bugünü düşünmekte gördüğüm kadarıyla. 10 yıl sonra Eskişehir nüfusunun 3 milyonu bulacağı söyleniyo bazı yerlerde. Şehrin 10 yıl sonraki halini düşünürsek muttalip bölgesi de şehrin göbeğine yakın sayılacak. Ayrıca stada yapılacak olan otel, alış veriş merkezi vs. oraya hareketlilik kazandıracak.

Lütfen sadece bugünü düşünmeyelim. Bu taraftar muttalipde değil maçlar Sivrihisarda olsa bile gider. Kocaelinin stadı merkezde değil, derince ilçesinde. 10-15 dakika otobüsle gidiyo merkezdeki taraftar stada. Eğer stadımız muttalipe yapılırsa oradaki ulaşım sorunu da bir şekilde giderilecektir. Tramvayın iki eylül kampusune uzatılması zaten gündemde.

Sanırım bir tek ben karşı değilim muttalip bölgesine yapılacak olan stada. Haklısınız zahmet cekeceğiz maçlara gidiş gelişte, ama ilerisini de düşünmek lazım diye düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın sakın. Saygılar...
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 15:33
Eskişehirin kalbi orasıdır
muttalip değil!!!
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
ekal_hakki Liste gör
Yazar

:D:D:D
Yer: eskisehir
  Alıntı ekal_hakki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 15:42
bide beyler yeni stad yapılsında nereye yapılırsa yapılsın ben böyle düşünüyorum.33500 kişilik lüks kapalısı olan herkesin maça gidebileceği bir stad neden hala o tarihi stadı onaralım diyorsunuz anlamıyorum
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 15:46
sevgili ilkeres2;
Eskişehirin kalbi orasıdır doğru söylüyosun, fakat yapılacak olan stad hem ambiyans bakımından, hem görsellik bakımından şu anki stadımızdan kat kat daha iyi olacağı bir gerçek. Eskişehir'in kalbi alınmayacaı, sadece yeri değişecek. Bu stadımız büyüse bile zaten girişler çıkışlar berbat, stadın önüne gelmek benim evimden yarım saat, içeri girmek 1 saat. Bu rezillikleri daha fazla çekmek istemiyorum ben ( kendi adıma konuşuyorum). Modern bir stadı çoktan hakediyordu bu taraftar, nerde olursa olsun. Vişnelik, Akarbaşı, Odunpazarı gibi stada yakın yerlerde oturanların karşı çıkması normal, ama lütfen ileriyi düşünelim...
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
ekal_hakki Liste gör
Yazar

:D:D:D
Yer: eskisehir
  Alıntı ekal_hakki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2008 saat 15:53

çarşıda oturan bikaç kişi için yeni stad projesi saten iptal edilmez en kısa zamanda inşallah temel atılır . arkadaşlar birde biz stadın yerini satmazsak yeni stad yapamayız yda açığı kapatıp kale arkası yapamayız tokiye çarşıyı satıp bize şehir dışında ucuz bi arazide stad yapacaklar yhani bence artık mutalıp olması tartışmasını bırakalım

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır