eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman ve Ersin affedildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 12:27
Ersin'le Emre Toraman'ın affedilmelerine bir şey demiyorum, sakatlıklar, kupa maçları düşünülmüştür.
Ama bir yandan içim içimi yiyor; Zafer'in onlardan ne eksiği vardı?
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 12:31
Emre ve Ersin sezon sonu şampiyonluk parası için anlaşmazsızlığa girilmişti sanırım keşke sezon başı takıma katılsalardı.
İkiside bu takıma güç katacaklardır.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 13:15
Sağlam bir ön liberoya gerçekten ihtiyacımız vardı.Bu boşluğu Emre Toraman hırsı,azmi,çalışkanlığı ve fizik gücüyle doldurabilir diye düşünüyorum.Ersinin ise bu saatten sonra takıma tekrar katılmasına anlam veremiyorum.Madem Ersin tekrar takıma girecekti Murat Önür neden alındı?Ahmet Sağlam gibi bir alternatif varken Ersin ve Muratın 2sinin değil 1inin bu takımda olması gerekir.Diğerine verilen para boşa harcanmış demektir.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 13:44

Gerek süper lig olsun gerek fortis kupası olsun geniş kadroya ihtiyaç vardı affedilmeleri güzel olmuş takım içindeki rekabetide artırırlar.

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskişehir
  Alıntı meT1n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 14:04
emre toramanın affedilmesi yerinde bir karar diye düşünüyorum süper ligde iş yapabilecek kapasitede bit futbolçu fakat ersine bir anlam veremedim
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 14:30
Emre toromanin afedilmesiyle orta alanda bulentin yanina dusunulectir ve poljakta garant hoca ya bulent ertugrulu kesescek yada forveten birini kesecek
ANTI BIZANS
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 14:34
Alıntı yapılan enes1965

Sağlam bir ön liberoya gerçekten ihtiyacımız vardı.Bu boşluğu Emre Toraman hırsı,azmi,çalışkanlığı ve fizik gücüyle doldurabilir diye düşünüyorum.Ersinin ise bu saatten sonra takıma tekrar katılmasına anlam veremiyorum.Madem Ersin tekrar takıma girecekti Murat Önür neden alındı?Ahmet Sağlam gibi bir alternatif varken Ersin ve Muratın 2sinin değil 1inin bu takımda olması gerekir.Diğerine verilen para boşa harcanmış demektir.

Ersin sene başında takımdan gönderilecekti,takım bulamadı.O yüzden PAF takımla çalışıyordu.Ersin klübün sözleşmeli futbolcusu olduğundan parası ödeniyordu.Yani para zaten boşu boşuna harcanıyordu.
Ersin'in takıma tekrar katılması faydalı olabilir çünkü Serkan yaklaşık 1 ay yok.Murat'ta çok iyi bir grafik çizmiyor.Belki Murat'ı formayı kaptırma korkusu sarar.Daha çok çalışır.
Emre'nin katılması zaten fayda sağlayacaktır.Bülent'le beraber iyi işler yaparlar.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 14:58
Alıntı yapılan erdemesk

hayırlısı olsun bence bu da olumlu bir gelişmedir en azından kadro zenginliği açısından
Bir kerede yorum yapma be kardeşim
Yukarı
metinES Liste gör
Yazar

metin
  Alıntı metinES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 15:07

emre ve ersin için hayırlısı olsun. allah sakatlık vermesin

ONLY_ESES
Yukarı
pir Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı pir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2008 saat 15:28
ersin işe yarar ama emre her an hataya müsait.ve bol bol kart görür..  iyi yanı ise hırsı ve toplara çok sert vurabilmesi. hayılrlı olsun.
KÜFÜR EDEN ZAVALLI ACİZLERİ İSTEMİYORUZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır