Sayfayı yazdır | Close Window

Emre Toraman ve Ersin affedildi

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1485
Yazdırma tarihi: 04/May/2024 saat 09:54
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Emre Toraman ve Ersin affedildi
Gönderen: BLoodY
Konu: Emre Toraman ve Ersin affedildi
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:10
Toraman ve Ersin affedildi
22.10.2008

Ekonomik konularda anlaşmazlık nedeniyle genç takımla idmanlara çıkarılan Emre Toraman ile Ersin Güreler için af çıktı. Yapılan görüşmelerin ardından ekonomik konularda yeniden bir taslak hazırlanırken her iki futbolcunun idmanlara çıkacağı öğrenildi. Dün akşam saatlerinde toplanan yönetimin aldığı kararı her iki futbolcuya ileteceği ve lisanslarının çıkarılması konusunda çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Kaynak : Sakarya Gazetesi

Yanıtlar:
Gönderen: şimşek65
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:14
ersin ve emre lisansları yenilensede ilk yarı maçlarında oynayabileceklermiki

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:17
Sol bekte pırıl pırıl Ahmet varken ne gerek vardı Ersin'e bilemiyorum ben iyi bir oyuncu olduğuna inanmıyorum ama Emre Toraman katkı sağlar . Bülent dışında güvenebileceğimiz bir ön libero yok .

-------------

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:17
Takım için hayırlı olur umarım. Lisans durumu nasıl olacak acaba şimdi sadece ikinci devre mi oynayabilecekler?

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:25

Federasyonla yapılan görüşmelerde Ersin ve Emre Toraman'ın lisanslarının  çıkarılma konusunda özel bir durumları olduğu ve küçük pürüzlerde halledildikten sonra lisans paralarının federasyona yatırılarak lisanslarının çıkarılması için girişimler başlamıştır..

Lisansları onaylandığı andan itibaren  her resmi müsabakada oynayabilirler.

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: Koray
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:29
"Bozulmadıysa tamir etme!" diye bir söz vardır, Rıza Hocama hatırlatırım.

-------------
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:30

Sakatlıklar oluşmaya başladı takımımızda. Bu af edilmeleri için bir sebep olabilir. Serkan'ın yaklaşık bir ay oynayamayacak olması Ersin için bir şans olabilir. Murat Önür pek güven vermiyor.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:38
emre toramanın takıma katılması iyi olur bülent ertuğrul yarın  birgün olmadığı zaman işimize kesinlikle yarar aslında emre biraz kendini bu işe verebilse canavar gibi 2 önliberomuz olurki günümüz futbolunda önliberonun önemini hepberaber görüyoruz aurelio gitti fenerin durumu ortada

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:45
Murat Önür, Serkan Özdemir ve Ahmet Sağlam varken Rıza Hoca Ersin Güreleri oynatmazWink 

-------------

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:54
hayırlısı olsun bence bu da olumlu bir gelişmedir en azından kadro zenginliği açısından

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: esaf
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 00:57
toraman toraman emre emre toramanSmile

-------------

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?

Gönderen: eses26eses
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 01:13
Her ikiside iyi oyuncular hayırlı olsun..

-------------
Kalsada SOn Nefes Herzaman Heryerde En ßüyük EsEs..!

Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 01:13
Bu 2 oyuncunun katılımı ile yanlış saymadı isem kadromuzdaki oyuncu sayısı 28 oldu bu sayı biraz fazla değil mi ?

-------------

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 01:22
bence olumlu bir gelişme, hayırlı olsun, umarım emre ve ersin hırsla çalışıp açıklarını kapatırlar...

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: dayz26
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 01:53

bu haber süper oldu şimdi hayırlı olsun ...

-------------
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......

Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 01:54
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Murat Önür, Serkan Özdemir ve Ahmet Sağlam varken Rıza Hoca Ersin Güreleri oynatmazWink 

Serkan Özdemir (Yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacak)
Murat Önür (Performanı tartışılır. Açılış maçında ki Murat'ı bir daha göremedik.)
Ahmet Sağlam (Soyadı gibi sağlam olduğunu duydum ama göremdik malesef.)

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 02:09
Alıntı yapılan ES_Kadir

Bu 2 oyuncunun katılımı ile yanlış saymadı isem kadromuzdaki oyuncu sayısı 28 oldu bu sayı biraz fazla değil mi ?

(+) Bu sayı rekabet ortamını arttırır. Forma isteyen oyunculara artı bir hırs kazandırır.

(-) 28 kişi demek her maçta 10 kişini kadro dışı kalması demek. Bu da takım içi huzursuzluk çıkarabilir.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 02:38
Haklısın Ömer forma savaşı artabilir ama yinede 28 sayısı fazla devre arasında 25 veya altına düşürülmeli .

-------------

Gönderen: gogo10
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 02:50

Öncelikle Ersin Ve Emre Affedildi acıklaması nasıl oluyor bu oyuncular zaten Eskişehirspor'un lisanslı oyuncuları Rıza hoca kadroda dusunmedıgı ve kendılerıne takım bulamadıkları ıcın paf takımla antremanla cıkıyorlardı bu da en dogal hakları bu ne keza bu oyuncular Eskişehirspor'umuzu süper lige cıkaran kadronun ıcınde bulunan sporcular ayrıca Emre Toraman ıcın fazla yorum yapamam cok fazla ızleme sansım olmadı, takıma katkısını cunku ıkıncı yarı geldıgınde vatani gorevımı yapmaktaydım ancak Ersin için bır kac cumle yazabılırım kı sezon basında transfer edilmiş bır sporcumuz...Benım kanaatim hazır olan bir Ersin bu ligde onbirde sol bekte rahatlıkla oynar yeterkı hazır olsun ama!!!Bu benım dogrumdur kımse kabul edecek dıyemem gecen sene ızledıgım maclar kadar yorum yapabılırım uzun yıllardır ben Ersin gibi istekli bir sol bek bu takımda gormemıstım ayırıca son sozum Zafer Tüzün'den sonra golcü sıfatında en az 13 yılda sadece Çoşkun BİRDAL'ı gördüm...

Herkese Saygılar...

-------------
Meftunuyuz Hayrayınız...

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 03:47
affedildi diye başlık açılması hatalı. ortada ceza veya başka bir durum yoktu. ödeme planları tekrar göden geçirilip düzenlendi ki ersini bu olayın arasında saymayın. emre toraman eğer federasyon izin verirse ilk yarı oynayabilir yoksa ocaktan önce şansı yok. play off maçlarındaki emreye ihtiyacımız vardı umarım o şekilde devam eder.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: ilkeres26
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 08:13
Alıntı yapılan darknESS

affedildi diye başlık açılması hatalı. ortada ceza veya başka bir durum yoktu. ödeme planları tekrar göden geçirilip düzenlendi ki ersini bu olayın arasında saymayın. emre toraman eğer federasyon izin verirse ilk yarı oynayabilir yoksa ocaktan önce şansı yok. play off maçlarındaki emreye ihtiyacımız vardı umarım o şekilde devam eder.

Haklısın umarım emreye izin çıkar

-------------
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im

Gönderen: curva_sud
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 09:08
Uzun zamandır aldığım en güzel haber,

Şimdi iş topçularda, çok çalışıp form grafiklerini yükseltmelidirler.

Gönderen: sümeres
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 09:12
ikiside süper lig tecrübesi olan futbolcular palyoff da gördük canla başla oynadılar.Madem gönderemediniz şimdiye çoktan takımla çalışmalıydılar.kadronun geniş olması her zaman için iyidir.Emre Toraman defansif orta saha görevini iyi  yapar.faydalıda olur.ancak ikinci yarı ancak faydalanırız.eğer yönetim kafaya taktıysa  lig arasında  bu futbolcuları satabilir..satarsada mutlaka takıma takviye şart....

Gönderen: fatih26
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 09:17
ersin mevcut kadrodaki en iyi sol bek formayı kapar tabi adil olunursa.nasıl ömer hak ettiği halde  forma verilmiyorsa ersinede verilmeyebilir. sportif sakatlığı var denilir geçilir. hep yapılan şey zaten.

Gönderen: tatar
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 10:44
fazlasıyla geç kalınmış bi karar... umarım kısa zamanda sorunları hallolur...

-------------
herseyde biraz sen varsin...

Gönderen: Qwerty_eses
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 11:02
Emre Toraman ve Ersin affedilmesi güzel... lig uzun sakatlıklar meydana gele bilir kart cezaları v.s Emre Toraman özellikle süperlig deneyimi olan futbolcu bize en faydalı olabilicek oyunculardan birisi bunun farkına varmaları geç olsada güzel haber umarım hayırlı olur..

-------------
I LOVE YOU ESES

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 11:09
kadronun genişlemesi ve rekabet açısından güzel bir karar. umarım ersin ve emre'de kendilerini affedenleri mahçup etmezler.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: yavuz fahri
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 11:20
Emre ve Ersin'in af edilmeleri isabetli olmuş.
Lig uzun ve önümüzde kupa maçları var.
Her iki futbolcuda bu yükü kaldıracak kapasitede.
Başarılar diliyorum. Hayrlı olsun.

-------------
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...

Gönderen: akanber
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 11:24
ikisi de iyi futbolcu yüreklerini koyarak oynadıkları final maçlarını unutmadım. Bu oyunlarını genele yayarlarsa takıma faydalı olurlar. İstikrar önemli emre sinirli kırmızıya yakın daha sakin olmalı. O kutsal formayı çıkarıp kulubeye fırlatmasını hazmetmiş değilim. Kendini bu büyük taraftara affettirmesi gerekir.

-------------
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.

Gönderen: degiray26
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 11:53
Ocak ayına kadar belki Ersinin faydası olabilir ama Emre ye hiç gerek yoktu.Takım yavaş yavaş otururken Temmuzun başından beri takımla olmayan bu iki oyuncudan fayda yerine zarar göreceğimizi düşünüyorum .İnşallah onlar değil ben utanırım.

-------------
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM

Gönderen: efsane_eses
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 12:27
Ersin'le Emre Toraman'ın affedilmelerine bir şey demiyorum, sakatlıklar, kupa maçları düşünülmüştür.
Ama bir yandan içim içimi yiyor; Zafer'in onlardan ne eksiği vardı?

-------------
Benim sevdam KIRMIZI!

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 12:31
Emre ve Ersin sezon sonu şampiyonluk parası için anlaşmazsızlığa girilmişti sanırım keşke sezon başı takıma katılsalardı.
İkiside bu takıma güç katacaklardır.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 13:15
Sağlam bir ön liberoya gerçekten ihtiyacımız vardı.Bu boşluğu Emre Toraman hırsı,azmi,çalışkanlığı ve fizik gücüyle doldurabilir diye düşünüyorum.Ersinin ise bu saatten sonra takıma tekrar katılmasına anlam veremiyorum.Madem Ersin tekrar takıma girecekti Murat Önür neden alındı?Ahmet Sağlam gibi bir alternatif varken Ersin ve Muratın 2sinin değil 1inin bu takımda olması gerekir.Diğerine verilen para boşa harcanmış demektir.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 13:44

Gerek süper lig olsun gerek fortis kupası olsun geniş kadroya ihtiyaç vardı affedilmeleri güzel olmuş takım içindeki rekabetide artırırlar.

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: meT1n26
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 14:04
emre toramanın affedilmesi yerinde bir karar diye düşünüyorum süper ligde iş yapabilecek kapasitede bit futbolçu fakat ersine bir anlam veremedim

-------------
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!

Gönderen: lokerenli-esesli
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 14:30
Emre toromanin afedilmesiyle orta alanda bulentin yanina dusunulectir ve poljakta garant hoca ya bulent ertugrulu kesescek yada forveten birini kesecek

-------------
ANTI BIZANS

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 14:34
Alıntı yapılan enes1965

Sağlam bir ön liberoya gerçekten ihtiyacımız vardı.Bu boşluğu Emre Toraman hırsı,azmi,çalışkanlığı ve fizik gücüyle doldurabilir diye düşünüyorum.Ersinin ise bu saatten sonra takıma tekrar katılmasına anlam veremiyorum.Madem Ersin tekrar takıma girecekti Murat Önür neden alındı?Ahmet Sağlam gibi bir alternatif varken Ersin ve Muratın 2sinin değil 1inin bu takımda olması gerekir.Diğerine verilen para boşa harcanmış demektir.

Ersin sene başında takımdan gönderilecekti,takım bulamadı.O yüzden PAF takımla çalışıyordu.Ersin klübün sözleşmeli futbolcusu olduğundan parası ödeniyordu.Yani para zaten boşu boşuna harcanıyordu.
Ersin'in takıma tekrar katılması faydalı olabilir çünkü Serkan yaklaşık 1 ay yok.Murat'ta çok iyi bir grafik çizmiyor.Belki Murat'ı formayı kaptırma korkusu sarar.Daha çok çalışır.
Emre'nin katılması zaten fayda sağlayacaktır.Bülent'le beraber iyi işler yaparlar.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: dolpinesk
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 14:58
Alıntı yapılan erdemesk

hayırlısı olsun bence bu da olumlu bir gelişmedir en azından kadro zenginliği açısından
Bir kerede yorum yapma be kardeşim

-------------

Gönderen: metinES
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 15:07

emre ve ersin için hayırlısı olsun. allah sakatlık vermesin

-------------
ONLY_ESES

Gönderen: pir
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 15:28
ersin işe yarar ama emre her an hataya müsait.ve bol bol kart görür..  iyi yanı ise hırsı ve toplara çok sert vurabilmesi. hayılrlı olsun.

-------------
KÜFÜR EDEN ZAVALLI ACİZLERİ İSTEMİYORUZ

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 15:38

Ersin bunların hepsini kesecek kapasitede . Yeterki takımsal sorunlar olmasın.

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 15:54
Emre Toraman'ın Cumhur'dan daha iyi bir alternatif olacağı kesin.Murat ın da defansif zaafları ve Serkan'ın sık sakatlanmasından dolayı Ersin de tam isabet

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 16:12
Oğuzun kiralanmasına şiddetle karşıydım. Gs ye boşa para verdiler . Emre gibi oyuncuları değerlendirmezler. Bence yönetim hatasından dönmeye başladı ama biraz esese külfet yüklediler.Zararın neresinden dönülürse kardır.

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: eskisehir 26
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 16:26
Emre Toraman ve Ersin afedildi afedilmesinede Lisansları vizelenmedi diye biliyordum.Acaba Ocak ayındaki transfer döneminden önce lisansları vizeletmek mümkün mü? Bu konuda bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

-------------
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.

Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 16:40
Alıntı yapılan eskisehir 26

Emre Toraman ve Ersin afedildi afedilmesinede Lisansları vizelenmedi diye biliyordum.Acaba Ocak ayındaki transfer döneminden önce lisansları vizeletmek mümkün mü? Bu konuda bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

Gerekli açıklama 1. sayfada mevcut.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: Anatolian_Legend
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 17:42
Alıntı yapılan ali_9292

Emre Toraman'ın Cumhur'dan daha iyi bir alternatif olacağı kesin.Murat ın da defansif zaafları ve Serkan'ın sık sakatlanmasından dolayı Ersin de tam isabet

+1 kesinlikle katılıyorum

Gönderen: emres26
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 18:08

Ersin'de Emre'de play off'larda iyi mücadele etmişlerdi. O formlarını tutturabilirlerse takıma kesinlikle katkı sağlarlar.

-------------

Gönderen: marlboroman
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 18:52

yönetimin yaptığı tek doğru iş bence bugüne kadar.iyi bir toraman herzaman oynar.ersin ise bence iyibir alternatif

-------------
NE KAVGAM BİTTİ NE SEVDAM 1965

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 19:21
İyi bir Ersin her zaman kadroyu zorlar... Emre de süper ligte tecrübeli bir topcu... iyi calısırlarsa formayı zorlarlar... sonucta rekabet ve forma savası artacaktır... bu da kaliteyi getirir... güzel bir gelişme...

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 20:15
yapılması gereken yapıldı sezon başından beri kadroda olmalıdılar tamamen yönetimin iş güzarlığıdır böyle yüksek kapasitede kaç tane oyuncu varki türkiyede sen kalkıp elimi sallasam ellisi bana koşarak gelir hesabı yapıyorsun gördük gelenleri kusura kalmayın sayın yönetim para için anlaşamadığınız ortaya çıktı peki yerine alacanız oyuncular bize çok mu ucuza gelecekti de bizmi hesabımızı bilemedik malesef kusura kalmayın ama böyle bir durum bize ucuza mal olmak bir tarafa astarı yüzünden pahalıya geldi çünkü ucuza gidebilmek için takıma iş yapmıyacak bu takımı kaldıramayacak murat önürü getirip koydunuz ersindan daha iyi degildi malesef ersin daha iyisni alsanız oda size çok tuzlu gelirdi tabii kulübün parası yokmuş gibi emre toramanda  bülent ertuğurulun yokluğunda yerini alabilecek yegane isim olduğunu bilmediğinizi pek sanmıyorum açıkcası bu kadar hatalı transferlerden sonra sizin esesliliginizden eses sevginizden şüphe duymaya başladım doğrusu hiç bir eses taraftarı bu kadar fevri hareket etmez on kez oturur düşünür tartışır doğru yolu bulur öyle yapacağını yapar ve yaptığının doğruluğunu ve haklığını daha sonra tarih onaylar  
 siz yirmi trilyona takım kurduk diyorsunuz güldürmeyin kendize insanları futbol piyasasını ve futbolcuları tanıyan her taraftar iyi bilirki 15 trilyon liraya ilk altıya oynayacak takım kurulur yuturamadınız bilinçli taraftar kitlesi olduğumuz için belki 1995 1996 o elim olayları yaşamasaydık böyle bilinçli bir taraftar kitlesi olmazdıkBig%20smileLOL

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 22/Eki/2008 saat 21:17
emre sinirlerine hakım olursa bu takım banko oynar bence

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 23/Eki/2008 saat 01:34
bugün antrenmanı izledim.emre toraman 3 ay sonra kendine gelir.Big%20smile

-------------

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 23/Eki/2008 saat 12:12
Daha ilk antrenmanında çok eksik olduğu gözle görüLür şekilde belli...

-------------

Gönderen: ESCOBAR
Gönderi tarihi: 23/Eki/2008 saat 20:25
şükürler olsun, şampiyonluğu getiren finalllerim baş aktörleri ersin ve emre affedildi.

Gönderen: estuna
Gönderi tarihi: 24/Eki/2008 saat 01:00

inşallah ikiside faydalı olurlar 

ama gerçekten ersinin affedilmesine cok sevindin cok hırslı klübüne ve taraftarına itaatkar bir futbolcu canı gönülden oynayan tam bir asker. allah utandırmasın onuda bizide. eski günlerine dönmen dileklerimle

-------------
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            

Gönderen: fatih_hayati
Gönderi tarihi: 24/Eki/2008 saat 01:49
Ersinde sol bekte alternatif oluşturur ama özellikle emre toraman süperlig tecrübesi olan bi oyuncu cumhurun pek istenen formda olmadığı düşünülürse bence emrenin takıma kazandırılması olumlu sol bekte ahmet varken ersine forma vermez bence rıza hoca

-------------
Es-Es Es ki ki ki eski eski es

Gönderen: ogü es es
Gönderi tarihi: 24/Eki/2008 saat 15:38
Başkan yatacak yerin yok.Sırf senin kaprisin yüzünden her iki futbolcu da kaybedilme aşamasına geldi.Birileri araya girdi de anladın hatanı.
Bu kulüp sana üç gömlek bol.
Sakın yanılıp da Es-Es'in sahibiyim sanma kendini.

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 24/Eki/2008 saat 17:45
Ben mi bir seyleri kacirdim yoksa? Hala taraftar olarak 29 yasindaki Emre Toraman'a mi umit bagladik?Gecen Yilki Derbi maclarin kacinda Emre Toraman'in iyi oynadigini gordunuz? Caykur Rizespor'dan, Ankaragucu macinda Saffet Susic tarafindan oyundan alininca formasini yere attigi icin kadrodan cikartildi, sonra bize geldi.Hicbir futbolcu giydigi formayi yere atmaz atamaz! Ben de forumdaki bir kac arkadas gibi Ahmet'in denenmesini daha yararli gorurum , hic degilse yasi genc ve 3 yil daha ESES'te.Ahmet'i Beylerbeyinden transfer eden irade herhalde onun superlige yakisacagini dusundugu icin transfer etti.Bence gencler denenmeli.Hele Ersin'in neredeyse ustuste iki hafta iyi oynadigini hatirlamiyorum.
Insallah bu iki futbolcu ileride takima cok faydali olarak beni yaniltirlar.

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderen: escem
Gönderi tarihi: 24/Eki/2008 saat 17:48

RIZA hocaya sonuna kadar güveniyorum,kim çalışır formayı isterse ona verir.

Gönderi tarihi: 24/Eki/2008 saat 17:49
Alıntı yapılan eses260

Ersin bunların hepsini kesecek kapasitede . Yeterki takımsal sorunlar olmasın.

Herhalde ben birseyler kacirdim hakikaten.Gecen yil 2-0 one gecip de 2-2 biten Kocaeli maci ile Bolu ile oynadigimiz Playoff final macinda epey sacbas yoldurtmustu

-------------

Gönderen: azzuri26
Gönderi tarihi: 24/Eki/2008 saat 17:51
emre toraman'dan oyun kurmak adına bir beklentimiz olmamalı diye düşünüyorum zira kendisinin tek özelliği rakibi oynatmamak. bu durumda bülent ertuğrul'un sakatlanması cezalı duruma düşmesi gibi anlarda emre toraman düşünülebilir en azından ligi biliyor ve ıssıran topçu aynı bülent ertuğrul gibi.

Gönderi tarihi: 24/Eki/2008 saat 17:52
Alıntı yapılan escem

RIZA hocaya sonuna kadar güveniyorum,kim çalışır formayı isterse ona verir.

Ben cok emin degilim.Ozgur  sezona cok hirsli baslamisti, takimin en iyilerindendi, oyundan cikarila cikarila motivasyonunu kaybetti. Bulnet Kocabey de taraftar baskisi ile takima girdi.Dillere destan Oguz'un daha siftesi yok.Ahmet'i Eskisehir de gormuslugumuz yok. Varsa yoksa 30 yasina merdiven dayamis oyuncular

-------------

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 28/Eki/2008 saat 23:33
Diğer taraftan Kulüp Müdürü Can Öksüz, affedilen ve takıma geri alınan Emre Toraman ve Ersin'in lisanslarını çıkarmak için dün Bursa'ya gitti. Her iki oyuncu şans verilmesi halinde Bursa maçında oynayabilecek.
http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=75167&kategori=6 - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=75167&kategori=6
Hadi hayırlısı olacak herhalde bu iş.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 14/Ara/2008 saat 22:52
Bu hafta Emre sanırım sakatlığı geçtiyse oynayacak ve ,Ersinde bu maç öncesi 18 kişilkik kadroya alınarak defansa güç verecek bir futbolcudur.Nadareviç ve vuckonun bu kritik maçta oynamayacağını düşünürsek, özellikle ersin gürelerin en azından 18 kişilik kadroda bulunmasını istiyorum.

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com