eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2 - Kocaelispor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 82>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 23:56
Maç bittiği an sinirden bazen sacmalıyoruz ama aradan biraz zaman geçince kendimize geliyoruz. (En azından ben öyleyim. Yenildiğimiz an deli oLdum ama şimdi daha mantıklı yazacagım)
Maçı izledim 2. yarı bişeyler yapmaya calısmışız ve Kayserinin atağı yok.
Kayseri gibi senelerdir üst sıralara uefaya oynayan bi takıma karşı 90 dk saldırmak güzel birşey. Yenildik ama daha erken inşallah Kocaeli maçında daha fazla dah istekli saldıracagız ve taraftarında yardımıyla maçı alacagız.
Felaket tellallığı için çok erken gibi gözüküyor.
Bunu aklımız basına gelınce biraz mantıklı düşününce anlıyoruz.
Yenildiğimiz Maçın hemen sonrasında yorum yapmamak gerekiyormus demekki.
Kocaeli maçını inşallah alacagız.
Saldır Eskişehir.
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
roberto_baggio Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı roberto_baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 23:56
Dikkat edersen "kafana göre" ibaresi koydum ben başına. Diğer hallerde tabiki gerektirir. Eğer göreviniz yapılan her yoruma boş mu dolu mu diye cevap yazmaksa işiniz var sizin Big%20smile Bir de şunu ekleyim. Moderatör olmak "kapı açık girme" diyerek işin kolayına kaçmak mıdır? Yoksa uzlaşmacı bir tavır sergilemek midir?
KIRMIZININ GİZEMİ, SİYAHIN MATEMİ...
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 23:57

Geçen seneki kocaeli maçında bende vardım... Bazı arkadaşlar maç sonu bize ı love you diye bağırmalarını bize sevgi gösterisi olarak algılamış...

Arkadaşlar adamlar resmen bizimle dalga geçti... Bizden aldıkları o kritik 3 puanla süper lige çıktılar onun için bize ironi olsun diye bağırdılar... Nasıl bir mantıktır ki daha 10 dakika önce hepiniz bilmem ne çocuğusunuz diye bağıran bir tirbün 10 dakika sonra bizi sevdiğini söylesin... Bu arada gerçekten biz bu kardeşliktir bilmem dostluktur gibi şeylere fazla takılıyoruz... Yukarıda bir arkadaş yazmış 1 gole bakar  odostluk o kardeşlik... Bizim kardeş olarak bağrımıza basmamız gereken tek takım şu anda bozüyüktür...  Ve ben bir gol attığımızda veya kocaeli maçı verdiğini anladığında stadda muhtemel bir kocaeli taraftarı provakasyonu bekliyorum....
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 00:03
Alıntı yapılan roberto_baggio

Dikkat edersen "kafana göre" ibaresi koydum ben başına. Diğer hallerde tabiki gerektirir. Eğer göreviniz yapılan her yoruma boş mu dolu mu diye cevap yazmaksa işiniz var sizin Big%20smile Bir de şunu ekleyim. Moderatör olmak "kapı açık girme" diyerek işin kolayına kaçmak mıdır? Yoksa uzlaşmacı bir tavır sergilemek midir?

Sen bugüne kadar bu forumda hangi Mod'un uzlaşmacı bir tavır sergilemediğini gördün, yaptığımız uyarı mesajları binleri buldu, defalarca aynı olaylar için uyarı mesajları yazdık ama kimseyi bardağı taşırmadan forumdan atmadık ve bu uygulamalar halen birlilerinin hoşuna gitmiyorsa kapı açık arkanı dön ve çık demek en doğal hakkımız, sonuç itibariyle biz kimseyle uzlaşmak zorunda değiliz çünkü herkes bu forumun yapısını ve çizgisini biliyor ona göre davranması gerekiyor...

Bu forumda silinen mesajlar modların kafasına göre silinir, uzaklaştırılanlar modların kafalarına göre uzaklaştırılır, kafamıza göre bunları yapmazsak neye göre yapacağız.Tartılar ve teraziler bizim kafamızdadır ve tüm kararlar kafamızdan çıkar...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ByBossu-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Taha
Yer: Eskişehir
  Alıntı ByBossu-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 00:09
Alıntı yapılan emrESES_26

Maç bittiği an sinirden bazen sacmalıyoruz ama aradan biraz zaman geçince kendimize geliyoruz. (En azından ben öyleyim. Yenildiğimiz an deli oLdum ama şimdi daha mantıklı yazacagım)
Maçı izledim 2. yarı bişeyler yapmaya calısmışız ve Kayserinin atağı yok.
Kayseri gibi senelerdir üst sıralara uefaya oynayan bi takıma karşı 90 dk saldırmak güzel birşey. Yenildik ama daha erken inşallah Kocaeli maçında daha fazla dah istekli saldıracagız ve taraftarında yardımıyla maçı alacagız.
Felaket tellallığı için çok erken gibi gözüküyor.
Bunu aklımız basına gelınce biraz mantıklı düşününce anlıyoruz.
Yenildiğimiz Maçın hemen sonrasında yorum yapmamak gerekiyormus demekki.
Kocaeli maçını inşallah alacagız.
Saldır Eskişehir.
bu tamamen takımımıza olan baglılıgımızdan , aynısını bende yasadım , oyle bir taraftarızki inanın forumda olsun stadta olsun ... cok bilinçli taraftara sahibiz , atıp tutanlar olsada....
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 00:09
Alıntı yapılan Dorylaion

Küfür edenleri hemen susturulduğu doğru, hatta Hodri Meydanın da diğer taraftarları susturduğu doğru..Herkes bilip bilmeden konuşuyor işte..Bir diğer gerçekte Bursa yanlılarının Kocaeliyle aranın bozulmasını istediği..Hatta forumda araştırın, bir üye Kocaeliye atıp tutuyor, yok kardeşlik yalan falan diyor, sonra biri topik açtı bugün, Bursalılar bize saldırdı Bursada diye.(topik kaldırıldı)...O aynı adam hemen atladı, olmaz oyle şey bu komplodur, sonsuza kadar 061626 diye...Gerçi bunun Kocaelilerde farkında..Bursayla aramızı yapmaya çalışanlar fazla uğraşmasınlar 2 maç sonra onlarla da papaz ederiz biz kimse kimseyi kandırmasın. İş 1 gole bakar...Wink   Kocaeliyi diğer takımlara göre daha çok sever sayarız...Olaylar büyümeden sezon kapandı Allahtan.....Önceki senelerin dostluk görüntüleri olmasa da Kocaeliye maç esnasında sahayı dar edip maç öncesi ve sonrası adam gibi karşılayıp adam gibi uğurlamamız boynumuzun borcu olmalıdır..

Ersin Abi,kimmiş şu Bursa yanlıları olupta,Kocaeli ile aramızın bozulmasını isteyenler...Hani araştırmalarınızın sonucunu öğrenelim?
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 00:17
Alıntı yapılan huso_26

Ersin Abi,kimmiş şu Bursa yanlıları olupta,Kocaeli ile aramızın bozulmasını isteyenler...Hani araştırmalarınızın sonucunu öğrenelim?
özelden yazdım Hüseyin...
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 00:22
Alıntı yapılan roberto_baggio

Moderatör olman insanların yazılarını kafana göre silmeni, insanları kafana göre uzaklaştırmanı ve yapılan yorumları "boş" yorum olarak görmeni gerektirmez. Defansif oynamadık ondan golleri ardı ardına sıralıyoruz değil mi? Ligdeki 4 golümüzden 3'ünü defans oyuncuları attı. Bu forveti Rıza aldırdı. Gol kaçırıp atamıyorsa çözümüde Rıza bulacak. Pardon ben futboldan anlamıyordum. Özür banner usta.. Söz senin.. Exclamation

Yorum boşsa ben de boş derim. Evet futboldan anlamadığın bariz belli. Belki de anlıyorsun ama bizim takımı dört dörtlük bir takım sanıp yorum yapıyorsun, hatan ordan kaynaklanıyor.

Yukarıda yaptığın yorumlar da boş. Gol atamamak defansif oynadığın anlamına gelmez. Boş konuştuğunun bir diğer göstergesi biz ligde 4 gol değil 3 gol attık. Birini Özgür, birini Sezgin, birini Lovrek attı. Özgür ve Lovrek bu takımda defans oynuyorsa ben susarım daha da birşey demem. Hem farzet ki dediğin gibi 4 golün 3 tanesini defans elemanları attı bu da defansif oynamadığının bariz göstergesidir. Defansif oynayan takımlarda defans adamları bırak gol atmayı, orta sahayı geçmezler.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 00:31
Alıntı yapılan ymutlu

tabiki bu maç ölüm kalım maçı.
fakat hala bilet fiyatlarından bahsediliyor. arkadaşlar her kes te kombine olmuş. nasımı belediye şu vb. Odunpazarı belediyesinden kombine alan kaç kişi biliyorum. ve bunlar siyaseten dağıtıldı. yani biz 380 verip enayi olduk.
fiyat falan düşmez. bu takım en az her maçta 10 bine oynar.
sen bu sene hangi maclarda 10bin kişiye oyandın scmalama arkadasım bu bıletler düsmezse 1000kişiye oynadınmı dua et böle takıma ben 10ytl bıle vermem bana ruhlu takım için eses için kosacak adamlar lazm bunalrda  ben 5haftadır hiçbir ruh göremedım yazıklar olsun bu takımın basına gelen halıl ünala ondan baskan degıl anca sovmen olur gercek baskan nebi hatipoglu gıbı olmalı sov için degıl eses için bişeyler yapılmalı yazıklar olsun dıyorum takımı bu hala getırenlere. kımse kımseyıde kandırmasın bu takım ligin en zayıf takımı süperlıgte 3tane pası bir arada yapamayan tek takım biziz hep şişirme toplar 2ci devre akıllı transferler olmazsa hiç te haketmedıgımız lige geri dönerız arkadaslar.
Şampiyon ES ES
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 00:35
Bence modların şu kardeşlik,dostluk muhabbetlerine son vermesi lazım. İyice can sıkıcı bir hal aldı. Açıkçası 3 puandan başkası yalan. Ne olursa olsun kazanalım. Sen rakip taraftara iyi niyetini gösrerirsin,güzelce karşılarsın ama abartmamak lazım. 3 puan benim için her şeyden önemli.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 82>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır