Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirspor:2 - Kocaelispor:1

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1433
Yazdırma tarihi: 07/May/2024 saat 05:46
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirspor:2 - Kocaelispor:1
Gönderen: esessinan
Konu: Eskişehirspor:2 - Kocaelispor:1
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:01
Eskişehirspor-Kocaelispor
Tarih:05.10.2008
Yer:Atatürk Stadyumu
Saat:20.00

5 haftadır galip gelemiyoruz,Artık galibiyet istiyoruz..Kayseri deplasmanında 2.yarı takımımız baskılı oynadı ama gol bulamadık...Hadi bayramın arkasından güldürün bu taraftarı...Yoksa durumumuz kötüye doğru ilerliyor...

Yanıtlar:
Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:07
Halil Rıza el ele
Hep beraber tribüne..

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: twenty6
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:09
tek kurtuluş 3 puan almak. hem 3 puan alıcaz hemde rakiple puan farkını açıp ateş çemberinden kurtulcaz inş. herşeye rağmen pazar günü stadta olcaz.

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleri

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:12
Galibiyet orucumuzu bu maçta bozacağız.
Her zamankinden daha fazla destek vermeliyiz.
Rıza Hocama ve Takıma güveniyorum ve seviyorum.

-------------

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:16
Bu maç 6 puanlık maç hiç mazeretsiz 3 puan almak zorundayız.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: red_thunder
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:16
 Artık Yönetim şu taraftarı yıldırma politikasından vazgeçsin de adam gibi takım destekleyelim. Daha stadı doldurup baskı kuramadık. İçerdeki bütün maçlara gittim ama 25 ytl ye gitmeyeceğim.Eminim o stadda belkide zorla bi yerleremi satıldı dağıtıldımı artık birsürü gereksiz insanda kombine var.Çoğu birköşeye oturuyor maçı izliyor.Takıma tezahurat yapmıyor ama futbolcuya küfüre hazır bağarmaya.ben bu sene içerdeki maçlardan hiç zevk alamadım.Gençlerbiliği deplasmanına gidemedim ama basın öve öve bitiremedi taraftarı. Çoğu insanda deplasmana gidip evimizde gidemedik dedi. Siz yine bu politikayı devam ettirin yönetim.Stada yine maçla alakası olmayan bir yığın insan gelsin ve asıl gelmesi gereken öğrenci ve dar gelirliler gelmesin.Kocaelide rahat rahat oynasın en zayıf halka biz olalım.Takım beceremiyorsa artık izin verinde biz bu takımı ligde tutalım..

Gönderen: Habis
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:22
Alıntı yapılan red_thunder

Artık Yönetim şu taraftarı yıldırma politikasından vazgeçsin de adam gibi takım destekleyelim. Daha stadı doldurup baskı kuramadık. İçerdeki bütün maçlara gittim ama 25 ytl ye gitmeyeceğim.Eminim o stadda belkide zorla bi yerleremi satıldı dağıtıldımı artık birsürü gereksiz insanda kombine var.Çoğu birköşeye oturuyor maçı izliyor.Takıma tezahurat yapmıyor ama futbolcuya küfüre hazır bağarmaya.ben bu sene içerdeki maçlardan hiç zevk alamadım.Gençlerbiliği deplasmanına gidemedim ama basın öve öve bitiremedi taraftarı. Çoğu insanda deplasmana gidip evimizde gidemedik dedi. Siz yine bu politikayı devam ettirin yönetim.Stada yine maçla alakası olmayan bir yığın insan gelsin ve asıl gelmesi gereken öğrenci ve dar gelirliler gelmesin.Kocaelide rahat rahat oynasın en zayıf halka biz olalım.Takım beceremiyorsa artık izin verinde biz bu takımı ligde tutalım..

yaw doldursak ne olur.. stadı doldurur lgin bizim gibi en kötülerinden kocaeliyi zar zor yeneriz.. sonrası.. 4 eziklerden bi dolu yer yılın averaj takımı oluruz.
tamam taraftarız da. bu kadar kötü kurulmuş ve gereksiz kötü transferler yapılmış bir takımın sonu bak asya gibi duruyo.

bence bundan kurtulmak taraftarla olmaz.. rıza değişmedikçe bu takımdan bi halt olmaz. isterseniz 70 bin kişik statta full dolu oynayalım...

bu artık taraftarlık iş değil...

-------------
Aman mhk canım mhk.. yala babam yala.. fedarasyon çok yaşa !!!

Gönderen: eroncel
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:25
Lige dönmek için son şansımız...

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:27
Maç fiyatlarını açık:50 kapalı:100 yap sayın başkan nasıl olsa bayramAngry

-------------

Gönderen: turşucu hurşit
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:28
haftaya yenilirsek ne rıza beyler kalır ne de yönetim,

rıza hoca inatlarından bir an önce vazgeçmeli, oğuz'a, ömer'e şans tanımalı !!!

Gönderen: cresadur
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:30
Rıza hoca ne olur forvette tek forvet tayfunu oynattt Clap

-------------
DSİ Es Es

Gönderen: esesim-26
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:31
bu maçı kesin yüzde yüz almamız lazım eger alırsak kocaeliyle aramızdaki puan farkı 5 puan olur gerçekten bayram sonrası 2.bir bayram daha yaşarız..
sabırsızlıkla kocaeli maçını bekliyorummm...

-------------
ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: aydinb
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:32
Ya her sene yazıyorum biz içerde seyırcının destegıyle puan yada puanları zaten alıyoruz bize deplasmanda puan yada puanlar kazandıracak hoca ve oyuncular lazım ama bızde yok..Düşersek gene biz duseriz bu topcular ve hoca zaten baska takımlara gider bjk nin kovdugu hocayı ve iş yapmayan topcuları toplarsan..Uzun lafın kısası kocaelini yensek nolur bız bu sene deplasmanlarda bu takımın bu anlayısıyla 15 puan cıkarırsak opüp basıma koyarım..

-------------
26 ESES 222

Gönderen: METIN
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:33
yönetim bilet konusunda birşeyler yaparsa, taraftar desteğiyle ilk 3 puanı k.eli maçında alırız. takım arkasında desteği görürse oynayacaktır.

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:34
Alıntı yapılan Habis

yaw doldursak ne olur.. stadı doldurur lgin bizim gibi en kötülerinden kocaeliyi zar zor yeneriz.. sonrası.. 4 eziklerden bi dolu yer yılın averaj takımı oluruz.
tamam taraftarız da. bu kadar kötü kurulmuş ve gereksiz kötü transferler yapılmış bir takımın sonu bak asya gibi duruyo.

bence bundan kurtulmak taraftarla olmaz.. rıza değişmedikçe bu takımdan bi halt olmaz. isterseniz 70 bin kişik statta full dolu oynayalım...

Sana malesef katılamayacağım habiş kardeşim. Nasıl agzın varıyor o eziklerin bize bi düzine gol atacağını. eger bu ezik gs den antalya puan almışsa sivas bu ezik febe yi yenmişse biz neden yenemeyelim.unutmakı bu taraftar öyle büyükki kaybedilen maçı aldırır eskişehirde. zamanın birinde iyi hatrla ben aydın eses maçına gitmiştim 2-0 magluptuk o andan sonra ne oldu ise taraftar öyle bir baskı yapmıştıki 2-0 dan 2-2 ye getirdik. sanırm golun 1 nide haluk atmıştı esesimin. yani taraftarımızı hafife alma habiş kardeşim. Taraftar esesin bir numaralı ateşleyicisidir. rıza hocaya biraz daha zaman vermek gerekir takımı o kurdu ve gerekeni o yapacaktır senınde burdan hocalıgı bir kenara bırakıp takıma destek ol eleştirlerinide az insaflıca yap. eleştirlerin çok ağır olmuş azcık kendine çeki düzen ver sevgili kardeşim. bu takımın düşeceğini nasıl aklına getiriyosun bence destek ol eleştireceksende sevgili kardeşim biraz kırıcı olmadan hakaret etmeden eleştir.
Sayın yönetim bu maç çok önemli ve maç biletlerini lütfen gözden geçirin hayati bir maç ve taraftar desteğine en çok ihtiyaç duyulan bu zorlu virajda bilet fiyatlarını 25ytl den 15 ytl ye çekin 2 bayram yaşayalım hatta galibiyetimizle 3 bayram sevincine dönüşsün bu neşemiz.saygılarımla...

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: karamürsel-es
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:44
 kocaelinin başına şovmen yılmaz vural geldi ya,şimdi onlarda bize patlamaya kalkar...durum kötüye gidiyor arkadaşlar-Rıza hoca ve başkan bayrama hangi duygularla giriyor bilmem ama ben canım memleketime huzursuz geliyorum...

-------------
karamürselden..

Gönderen: umutes
kesinlikle 3 puan almamız gereken bir maç; oyunumuzu beğenmiyorum, kayseri karşısında baskılı da oynamadık, kayseri geriye çekildi... uzun top yapmak baskılı oynamak değildir... ama artık bir şeyler değişsin, kocaeli maçında değişsin... başka eskişehirspor yok, desteğe devam...

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: murattan26es
Alıntı yapılan olumune_eses

Alıntı yapılan Habis

Sana malesef katılamayacağım habiş kardeşim. Nasıl agzın varıyor o eziklerin bize bi düzine gol atacağını. eger bu ezik gs den antalya puan almışsa sivas bu ezik febe yi yenmişse biz neden yenemeyelim.unutmakı bu taraftar öyle büyükki kaybedilen maçı aldırır eskişehirde. zamanın birinde iyi hatrla ben aydın eses maçına gitmiştim 2-0 magluptuk o andan sonra ne oldu ise taraftar öyle bir baskı yapmıştıki 2-0 dan 2-2 ye getirdik. sanırm golun 1 nide haluk atmıştı esesimin. yani taraftarımızı hafife alma habiş kardeşim. Taraftar esesin bir numaralı ateşleyicisidir. rıza hocaya biraz daha zaman vermek gerekir takımı o kurdu ve gerekeni o yapacaktır senınde burdan hocalıgı bir kenara bırakıp takıma destek ol eleştirlerinide az insaflıca yap. eleştirlerin çok ağır olmuş azcık kendine çeki düzen ver sevgili kardeşim. bu takımın düşeceğini nasıl aklına getiriyosun bence destek ol eleştireceksende sevgili kardeşim biraz kırıcı olmadan hakaret etmeden eleştir. saygılarımla...
ünal abicim doğru söylemişsinde,yönetim bu sene taraftara bu fırsatı vermiyor  yani tribünler dolmuyor kendi ssahamızda oynadığımız 2 maçta bunu gördük biraz yönetim insafa gelip bilet fiyatlarında indireime gitse taraftar baskısıyla alayını yeneriz ama birazda futbolcuda yürek lazım tribünlerden gelen tepkiye kullağını tıkamaması lazım o formanın hakkını vermesi lazım yenilse bile ezilmeyerek yenilmesi lazım,malesef ki takım üzerinde hiç olumlu hava yok buda ister istemez taraftarada yansıyor,artık yönetim uyanıp gerçekleri görmesi lazım taraftarla takımı bütünleştirmesi lazım futbolcularında nereye geldiklerini anlaması için taraftar baskısı şarttttttttttt

-------------
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses

Gönderen: murattan26es
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:52
birde haftaya oynayacağımız kocaeli maçında,bizlerin hiç sevmediği yılmaz vural gelecek ona yapılacak toplu şekildeki küfürler sahamızın kapanmasına neden olabilir,yani gese maçında taraftarsız oynayabiliriz ondan dolayı herkes maç esnasında yanındakini uyarsın,birkez daha yılmaz vyral bixzi zor durumda bırakabilir ama en önemlisi bu maçta mutlaka galip gelmemiz lazım aksi bir durumda bu sefer gerçekten felaket çanları iyice çalmaya başlar,bence herkesin düşündüğü gibi kolay bir maç olmayacak aksine şuana kAdar oynayacağımız en zor maç bu

-------------
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses

Gönderen: ceyhad
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 22:58
acaba bilet fiyatları ne kadar olacak ve stad ne kadar dolacak....?

-------------
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: Antißizans
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:05
Açık : 10  -  Kapalı : 20
Olmalı aksi takdirde gidemeyeceğim
Febe ve Gese maçına para biriktirelim Confused

-------------
www.frmtr.com/eskisehirspor

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:09
Yönetim umarım bu maçın bilet fiyatlarını düşük tutar.

Diyarbakırspor maçında  görüldü ki bilet fiyatarının düşmesi, taraftarların daha fazla ilgi göstermesine sebep oluyor.Bir de körfez taraftarı bu maça kalabalık gelecektir.Eğer bizden fazla bağrırlarsa, kendi evimizde ki etkileme görevimiz bile elden gidebilir.

-------------

Gönderen: esesim-26
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:10
kesin gitcem kocaeli maçına kesin takımım için 90 dk bagırcam artık 3 puan istiyoruzzz ankara konya ankaragücü hacettepe denizli bile bizim üstümüzde biz oyun oynuyoz adamlar puanları kapıyo anlamıyorum ben bu işi ya...

-------------
ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: mike
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:14
açık yine 25 olursa, kombine dışında taş çatlasa 1000 kişiye oynarız. Halille Rıza da kına yakar ellerine!

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:15
    Körfez'e patlayacağız.Renklere aşığız,onun için burdayız!..Ben takıma güveniyorum.Onlar oynasın biz maçı alırız.Wink

-------------

Gönderen: ymutlu
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:17
tabiki bu maç ölüm kalım maçı.
fakat hala bilet fiyatlarından bahsediliyor. arkadaşlar her kes te kombine olmuş. nasımı belediye şu vb. Odunpazarı belediyesinden kombine alan kaç kişi biliyorum. ve bunlar siyaseten dağıtıldı. yani biz 380 verip enayi olduk.
fiyat falan düşmez. bu takım en az her maçta 10 bine oynar.

Gönderen: unies26
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:29

Lig maratonunda bizim rakibimiz olacak takımlarla yapacağımız maçlar çok önemli. Geçen sene 15. olup ligde kalan Gençlerbirliği 9 galibiyetle ve 35 puanla ligde kaldığını dikkate alırsak bu galibiyet sayısına ulaşabilmemiz için 3 puan almamızın hem kendi açımızdan hemde rakibimiz olabilecek Kocaelispora avantaj sağlamamız açısından gerekli olduğu bir maç.Bu sebeple Kocaeli maçı bizim bu ligte oynayacağımız final maçlarından birtanesi olduğu kanaatindeyim.

Gönderen: CaKaBo
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:33
Körfez maçında bu sezonki ilk maçımı izleyeceğim.
İnşallah uğur getiririm...

-------------
SeVGi eYLeM GeReKTiRiR

Gönderen: montoya
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:40
bende bu sene içerideki ilk maca geleceğim allah nasip ederse sonraki haftalarada senelik iznimi kullanacam umarım uğur getiririm

-------------
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:52
25 ytl'den 5 bin kişiye oynayacağına
10 ytl yap 15 bin kişiye oyna
Hem arkana taraftar desteğini al
Hemde 25 ytldeki kazancı yine sağla
Ama nerde yönetimde böyle düşünce

-------------

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2008 saat 23:57
Facebook Etkinlik Sayfası açılmıştır, katılmanız ümidiyle..

Aşağıdan imzadan linke ulaşabilirsiniz...

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: Qwerty_eses
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 00:05
Bu maçta 25YTL olursa  bilet Fiyatı Stadyumun yolundan geçmem bundan sonra.. Başkan çok iyi yapıyorsun Taraftarı tribünlerden uzaklaştırarak AFERİM Sana çok büyük işler başardın topu topu 3 puan kazandın onlarda Berabere kalarak Dışarda maç bileti alamayan ne kadar insan oldugunu bilmiyor heralde yazık onlara bari acıda hevesini kırma Taraftarın  insaffff diyorum başka bişey demiyorum....... 

-------------
I LOVE YOU ESES

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 00:11
bu maçı kazanacağımıza ve ilk 3 puanımızı alacağımıza inanıyorum..
bu saatten sonra imkanı olupta protesto ediyorum bilet fiyatlarını gelmiyorum demeye kimsenin hakkı yok.takıma destek gerek..sen görevini layıkıyla yapacaksın ki karşılığını alamadın mı eleştirebilesin.
çoğu kişi gibi bana da pahalı geliyor fiyatlar.şu şartlarda bence de iyi olur 10 liralık bilet, tam dolu stad ama imkanı olup gelmicem demek olmaz.o protesto zamanında yapılacaktı lig başlamadan önce, çoğu kişi nasıl olsa bilet fiyatları düşecek banane kombineden diye kulak arkası etti...iş işten geçti artık bu saatten sonra protesto falan olmaz..
imkanı olan herkes maça gelmeli ve ilk galibiyetinde takımımızın yanında olmalı..

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: Qwerty_eses
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 00:20
Alıntı yapılan samich_backtash

bu saatten sonra imkanı olupta protesto ediyorum bilet fiyatlarını gelmiyorum demeye kimsenin hakkı yok.takıma destek gerek..sen görevini layıkıyla yapacaksın ki karşılığını alamadın mı eleştirebilesin.

?? Karşılık olarak ßize başkan bu zaman kadar topu topu 3puan alarakmı verecek üstüne 25ytl bilet fiyatlarına raymen..??  Puan olarak düşme potasında gezerken bilet fiyatı olarak ligin en üst sıralarında yer alıyoruz...Wink

-------------
I LOVE YOU ESES

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 00:22
Yönetimin bu tutumu devam ettiği sürece her geçen hafta seyirci sayımızda düşüş olacaktır. Nedenleri ap açık ortada stad kötü üstü açık yağmur, kar yağacak taraftarın ıslanacak kimsenin umrunda değil. Bu bilet fiyatları ile herkes her 15 günde bu futbola bu kadar para vermez. Taraftar gerekeni geçen 4 lig ve 1 kupa maçında içeride dışarıda yapmıştır. Şimdi sıra dünyanın parasını alıp işini yapmaya çalışanların yapmasında. Yönetim, hoca ve topçularda. Onlar gerekeni yapsın bizler zaten yıllardır yapıyoruz yapılması gerekeni.

-------------

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 00:25
@ qwert_eses
aynı şeyleri söylüyoruz aslında..ben de diyorum biletler pahalı durumumuza göre daha düşük olmalı diye..sadece ek olarak dediğim bilet fiyatları aynı devam etse bile imkanı olanlar sadece ve sadece protesto edicem diye maça gelmemezlik etmesin..

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: emrahes
bana kalırsa kocaelıyı yenmek fenerı yenmekten daha zor.kocalı yenı hoca degıstırdı ve artık puan kaybetmeye tahamullerı yok.butun oyuncular varını yogunu koyacaktır.cunku bu mac cok onemlı.tam 6 puanlık bır mac.
aynı seyler bızım ıcınde gecerlı.fakat bı nedendır bılmıyorum boylesı onelı macları kadormuz ıyıykende kotuykende kaybettık.

orn.lıg b de son yılımızda oftas ve kasımpaşa macları bızım kaderımızı belırleyen macalrdı kaybettık
gecen sene bızım ıcın onemlı olan hıc bır macı kazanamadık( o ıyı kadroyla)

yanı dıyecegım su kı bızım boylesı onemlı macları kaybetme gıbı bır huyumuz var.
o nedenle bu mac her sonuca acık benım gozumde.

-------------
DK

Gönderen: efsane_eses
Bilet fiyatları bu maçta mutlaka düşmeli. Böylesine bir maça herkes girebilsin, taraftara çok ihtiyaç var zorlu bir virajdayız.

-------------
Benim sevdam KIRMIZI!

Gönderen: DreaMzzZ
2 takım ıcınde cok zorlu mac kaybeden buyuk hayal kırıklıgı ıle ayrılır bızım ıcın lıgın ılk derbısı bana gore

Gönderen: cisse007
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 00:36
az önce kocaeli bursa maçını izledim. kocaeli puan tablosundaki yerini hak edecek futbol oynamamış. zaten 90da uzaktan müthiş bi golle mağlup oldular ki bursaya kafa tutmuşlar; formda olan üst sıralarda gözüken bursaya. adamların çok eksikleri var ama serdar topraktepe ve tanerle yeteri kadar pozisyon yakalayıp gole dönüştürebiliyorlar. demekki 2. ligte oynayan oyuncu, süper ligte kötü olacak diye birşey yokmuş... onca oyuncumuz heba oldu gitti...
önümüzdeki hafta en önemli maçımızı oynayacağız ve işimiz bana kalırsa deplasmanda oynadığımız kayseriden çok daha zor...

-------------
seni sevmeyen ölsün..

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 00:51
Bu bilet fiyatları ve takımın bu gidişatıyla stadın dolacağını sanmıyorum. Halbuki bu dönemlerde taraftara her zamankinden daha fazla ihtiyaç var.

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 00:57
Senin BÜYÜK BAŞKANının taraftara ihtiyacı yok ki sanki kendi iş yerini çalıştırıyor beyler.

-------------

Gönderen: Fnd_26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 01:03
Hep destek tam destek arkadaşlar eğer bu takıma küsersek kendimizi Bank Asya'da buluruz.

-------------
Yenilsende yensende taraftarın senle...

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 01:13

bu maçı almalıyız,almamız gerek,alacağız önce yönetim bilet fiyatlarını indircek söz taraftara gelecek dolduracağız sonra sivas maçının yarısını oynasak zaten alacağız maçı...

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: sem
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 01:14
Görünürde kolay gibi gözüken ama bizi zorlayacak takımlardan birisi kocaeli.Defansının kötü olması bizim her atağımızın gol olacağı anlamına gelmiyor.Ayrıca Taner Gülleri ve Serdar Topraktepeyi defansımızın iyi tutması gerekiyor.Şimdiden yeneceğiz havalarına girmeyelim sonuç belli olmaz bizdeki bu oyuncularla.

Gönderen: Gelibolu
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 01:18
Bilet fiyatlarının miktarını bilmeyip de gazetede manşet atanlara inat stad da bilet fiyatlarını protesto edelim !..

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 01:18
Her fırsatta yönetimi, hocayı, bilet fiyatlarını eleştiren insanları görmekten bıktım ben şu forumda. Bizlerde doluyuz bazı şeylere ama sabrediyoruz. Bazı insanların klasik, olağan eleştirileri cansıkıcı oluyor.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: emo262626
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 01:42

yaw başkan ilk 5 hafta 10 puan bekliyordu  bilet fiyatı 25 ti simdi ilk 5 hafta 3 puan topladık acaba bilt fiyatı nasıl olacak sayın başkan havalar soğudu taraftarı soğutma  ben 2 maçada gittim ama sinir oldum 50 ytl verdim parasında değilim sinir oldum özellikle hacettepe simdi 25 ytl oluırsa gitmem  eger yönetim bu macıda 25 yaparsa  şaşırmayın sdatta da 6 bin seyirci olur onlarda kombine sayipleri geriye 12 bin kişi kalıyor yap diyar bakır macı gibi bak nasıl doluyor sdat he nasıl olsa bayram millettte para var gelir diye düşünürse hata yapar

-------------
ERKEK ADAMIN TUTUĞU TAKIM NÜFUS KAĞIDINDA YAZAR ANTİ BİZANS ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: emo262626
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 01:44
 ya arkadaşlar ben bişey sorcam size bu deplasmana gelen taraftarlar daha ucuza giriyor diye duydum doğrumu bu bilgisi olan varmı

-------------
ERKEK ADAMIN TUTUĞU TAKIM NÜFUS KAĞIDINDA YAZAR ANTİ BİZANS ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: Fnd_26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 02:26
Eğer Kocaeliyi yenemessek ortalık bayağı karışçak gibi duruyor şu anki sessizlik sabır fırtına öncesi sessizliği sabrı diyorum...

-------------
Yenilsende yensende taraftarın senle...

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 02:28
Evil%20Smile Evil%20SmileEvil%20Smile    3 ille de 3 yoksa işimiz çok GÜÇ    Evil%20SmileEvil%20SmileEvil%20Smile

-------------

Gönderen: es_PaSHa
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 02:30

artık ligdeki ilk galibiyetimizi almamız lazım... kocaeli maçı bizim için çıkış maçı olmalı... hele bide o takımın başında yılmaz vural varsa bu maçı kesin almalıyız... zaten kocaeli yönetimi en büyük hatasınıda yaptı takımın başına getirdi yılmaz vuralı bundan daha iyi bi çıkış maçı olamaz. hadi yılmaz hocam hadi takımdakiler alalım artık ilk galibiyetimizi...

isyanlardayım yemin ediyorum yaaa!!!!

-------------

Gönderen: es_PaSHa
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 02:37
pardon yaa yılmaz hocam demişim:)) rıza hocambak ne kadar isyandayım sinirden ne dediğimi ne yazdığımıda bilemiyorum artık!!!

-------------

Gönderen: uselen26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 02:39
Sabırsızlıkla Kocaeli maçı bilet fiyatlarının açıklanmasını bekliyorum. 

Rıza Hoca ve takım gibi bence  yönetim de bir dönüm noktasında...Ya kombine alanları hiçe sayıp bilet fiyatlarını indirip taraftar desteğini arkasına alıp Kocaeli maçına ateşli bir taraftarla çıkacak, ya da burnunun dikine gidip "25 YTL'den devam" diyip yarı dolu türbünlere oynayacak...

-------------
Uğur

Gönderen: mr26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 02:45
Ben kombine sahibiyim ama hiç önemli değil!Bu maç çok önemli yönetim kupa maçı tarifesini bu maçlık uygulamalı!Stad dolmalı!Bizim en önemli maçlarımızdan biri!Zor bir viraj!Taraftar olmazsa olmaz!Özellikle Kocaelilerin kalabalık geleceğide ortada!Kenetlenmemiz gerek herkes fedakarlık yapmalı herkes!

-------------
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"

Gönderen: nefES
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 02:49
gor halil baskan rezaletini..gor bu taraftarı hangi duyguya surukledigini..gorduk kayserinin tribunlerini..
boyle bi olay yer yuzunde yoktur..taraftar stada gelmek için can atıyo..(kimse 10 milyona taraftar cekemezken..taraftarımız 10-15 vermeye dunden razı)sen bu taraftarı tribunden kovuyosun..
sabrımız tasıyo halil unal..ayagını denk al.

Gönderen: deniz26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 03:11
işte geldi çattı... tek sonucun eskişehir galibiyeti olması gereken bir maç... ne olursa olsun bu ligte kalacaksan asıl rekibin olan bu tip takımları yeneceksin başka yolu yok bunun...

kombine sahibiyim... kombine almamdaki yegane amaç esesime bir nebzede olsa katkıda olmak...  zaten imkanı olan aldı... sırf bunun için aldı... kupa maçları dahil bir maç aşağı yukarı 17 liraya geliyor... ama hiç önemli değil 10 lira olsun... helal hoş olsun yeterki tribunler dolsun... bu büyük taraftarla kimse oynamasın artık... yeter

Gönderen: ceyhad
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 03:15

yönetim mutlaka indirime gitmeli çünkü kocaeliden sonra ki evimizde maçlar malum gs-fb....yani kocaeli maçını yendik yendik yenemezsek çok zorlanırız....

-------------
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 03:29
5 maçın 3'ün de gol atamadık . 3 golümüzün 1'i uzaktan 1'i penaltıdan tek Sezgin'in attığı gol organize olarak atıldı . Hücumdaki sıkıntımız çok büyük ve bu çözülmedikçe her maçta sıkıntı çekeriz . Hoca artık değişik isimlere yönelmeli özellikle orta sahada .

-------------

Gönderen: ofyunus
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 03:49
bu haftanın fikstürü tam bize yaracak..ama yenmemiz lazım yenersek alttaki takımlarla farkı acarız..

-------------
Takım Eskişehirspordur!

Gönderen: dayz26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 04:11
bu takım maç felan kazanamaz ben acıkca inanmıyorum rezil yönetime ve hocaya.....

-------------
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 04:29
Forumdan bir abimle maçlar hakkında konuşurken abi ne olacak böyle diye sorduğumda bana şunu söylemişti...

''Şu anda korkulacak bir şey yok ama kocaeli maçını kaybedersek işte o zaman kork...''

Bu maç çok ama çok önemli bu maçta mutlak 3 puan alamazsak çok ama çok kötü günler bizi bekliyor...

Ben maçta olacağım ve biliyorum ki stad yine dolacak 25 ytl olsa dahi... Çünkü böyle kritik bir maçta taraftar üstüne düşeni biliyor... Bu maç takımdan çok bizim maçımız olacak... Çünkü dolu tirbünleri gördüklerinde eğer ki karakter olarak bir sorunları yoksa bu maçı ne yapıp ne edip alacaklardır...

İnşallah yeneceğiz... Buna inanıyorum, inanmak istiyorum...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: miskin
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 04:30
Bu macı aldık aldık aksi halde daha sonra arka arkaya müthiş zor 3 maç bizi bekliyor. Kocaeli de yaralı takım onlarda ellerinden geleni yapacaklardır hocalarını da değiştirdiler . Şunu söylemeye çalışıyorum hoca ve yönetim için erken final...

-------------
İnadına Es-Es

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 05:01
yeni hocasıyla yeni bir sayfa açarak gelecek kocaeliye karşı adam gibi oynamazlar daha önceki maçlardaki gibi belli bir şablona bağlı kalarak oynarlarsa işimiz zor gelecek takım birkere şu anda türkiye süper liginin en kötü savunma yapan takımı yapacağımız şey çok açık ileri uçta 1-2 adamına dikkat edip maçın ilk dakikasından itibaren golü demiyorum golleri bulasıya kadar saldırmak yoksa dur bakalım nasıl olsa atarız dersek avucumuzu yalarız bence final niteliğinde bir maç ve çok önemli bir maç sonraki haftaları düşünürsek 3 puanı alıp cebe koymamız gerek 

Gönderen: ilkeronair
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 08:01
Tribündeki yerimi alacağım. Takımımıza inanmalı ve onları yalnız bırakmamalıyız. İnfaz zamanı değil, az biraz sabır diyorum!

-------------
Rüzgar ol, fırtına ol..

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 09:35
kocaeli maçında türbünler full olmalı ve 3 puanla ayrılmalıyız bayram harçlıkları kocaeli maçına olsun

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 10:33
kocaeli maçını hayat memta maçı haline getirip takımı ve ortamı germeyelim. daha 29 maç var. bu maçı kazanırsak moral ve avantaj yakalarız ama ligde kalmamız garanti olmaz.

şu anda yapılacak en kötü şey takımın üstüne düşme korkusu ve maç kazanamama korkusu yaymaktır.

kocaeli maçında takımımızı destekleyelim. ama takımı germeyelim. bu maçı kazanan sadece 3 puan kazanacak. daha fazlasını değil.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 10:41
Bu maçı kazanamazsak febe,gese maçlarınıda kaybederiz
Bu maç bizim için 6 puanlık maç

-------------

Gönderen: es_gokhan_es
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 11:00
takımın futbolu fena sayılmaz. şu an için ligin dibine demir atmış takımları arasında en sağlam oynayan takımlarından biriyiz aslında.
sadece gençlerbirliği ve sivas maçlarında oyun ve sonuç dengeliydi. diğer maçlarda gol bulabilsek şu an en azından 8 puanımız olacaktı.
kocaeli maçı kırılma noktasıdır bence. bu maçta "gol atamadık, şanssızdık" gibi bir bahanenin arkasına sığınamayacağız. dolayısıyla bu maç sonunda moral olarak ya batarız ya da çıkarız.
ama ne olursa olsun Es-Esimizi desteklemeye devam edelim. lig çok uzun. kendi kendimizi yakıpta yine alt liglerle uğraşmayalım.

-------------
Es - Es

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 11:25
Kocaeli'nin defansının sağlam olmadığı söyleniyor her yerde.Buna karşılık bizim ev sahibi olmamızın da avantajıyla daha atak oynamamız lazım.Abdullah'ı takımın içinde bir yer açılmalı.Daha önce de yazmıştım.Abdullah sol kanat oynuyordu hazırlık maçlarında yine orada şans verilebilir.Poljak göbeğe çekilebilir.Vucko kesilip yerine Tayfun gelebilir.Böylece oyuna sonradan girecek forvetimiz Tayfun'dan başkası olur.Ya da Sezgin göbeğe çekilir.Sağa iki hafta çok çabalayan Koray alınır.Bence kadromuz:
                               İvesa
Sezgin     Nadareviç        Tayfun       Murat
(Koray)                          (Sezgin)
Özgür       Bülent E.        Poljak      Abdullah

Youla          Lovrek

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 11:26
ESES'in dönüm maçı bana göre Körfezi burda yenip çıkış yakalamalıyız BU MAÇI ALACAZ BAŞKA YOLU YOK...

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: roberto_baggio
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 11:50
3 puan harici her sonuçta ipler kopar.. Son şansın Rıza Hoca.. Sabahlara kadar rakibi etüd et.. Şu Tayfun inadındanda vazgeç. Ömer'i Abdullah'ı Oğuz'u gör biraz. Yoksa yönetim seni görecek.. Exclamation

-------------
KIRMIZININ GİZEMİ, SİYAHIN MATEMİ...

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 11:54
Sevinmek İçin Sevmedik ..

Bizim Aşkımız PAZARA kadar değil MEZARA kadar....

Daha şimdiden takımı küme düşüren arkadaşlarımız var biz nasıl ESESliyiz  beyler  HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES....

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:00
kocaeli maçını almak artık farz oldu.ya alıcaz bu maçı yada alıcaz.biz taraftar olarak yine tribünde yerimizi alıcaz.gerçek gücümüzü göstereceğiz bu maçta

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: OKTAY061626
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:11
bu mac 3 puan degıl 6 puanlık bır mac baska soylenecek yolu yok artık kımsenınde mazeret uretmeye hakkı yok yonetımın kalkıpta 25 yaparsa acıgı yazıklar olsun dıyorum mactn sonra rıza hoca ( daha yenı bır takımızı ılerleyen haftalarda cok ıyı yerlerde olacak dıye bır acıklama ) da duymak ıstemıyorum 

-------------
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:23
Artık takımın patlama zamanı geldi...Bu maçı aldık aldık alamadık diye bir sonuç yok artık benim lugatımda bu maç için...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: ermanka26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:26
Ne yapıp edip kazanmamız lazım

Kocaeli maçından sonraki 3 haftada teorikte de olsa 0 çekme ihtimali var.

-------------
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:31
bir musibet bin nasihattan daha hayırlıdır derler atalarımız...inanın dün 1-0 yenildiğimize çokda üzülmedim...nedenmi?
bazı arkadaşlarımız neden açık futbol oynamadık demişler???
açık oynayıp 3-4 tane yemekde var...şimdi denecekki...yahu ha 1-0...ha 3-0 ne farkeder???
valla burası Eskişehir arkadaşlar...bu takım dün açık oynayıp 3-0 yenilseydi...işler çok farklı olurdu...
neyse olan oldu...kayseri maçıda geride kaldı...
önümüze bakalım...kocaeli maçı bizim için çok önemli...bu maç ile artık çıkış yakalayacağımızı düşünüyorum...bakın gençlerbirliği maçı hariç rakiplerimiz ile hep başabaş oynamış vede ucu ucuna puanlar kaptırmışız...bu ucu ucuna kaptırdığımız puanlar ileriki haftalarda daha rahat oynayıp puanlar alacağımız maçlara dönecektir...yeterki sabırlı olup bu takımı sonuna kadar destekleyelim...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:36
Açık oynasak 3-4 tane yiyeceğimizi nerden biliyorsun? En iyi defans hücum yapmaktır. Sen gol atamadıktan sonra 11 kişi kapansan nolur. Rıza hoca her gittiği takıma korkak futbol oynatıyor. Zaten bu biliniyordu.. Bile bile alındı. Çok zor geçecek bu lig çok zor..

-------------

Gönderen: prenspamukses
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:41
Sana laf anlatilmaz Baggio:) Bence Riza hocayla konusalim hafta ici antremanlara katil youla ve lovrek'ile beraber 3'lu forvet oynayin:) Acik oynayalim...

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:42
2 takımın da durumu ortada. Mutlaka galibiyet lazım iki tarafa da  Ama bizim durum daha kritik. Kendi sahamızda oynuyoruz ve artık zorlu fikstür süreci başlıyor. Bu maçı da kazanamazsak kolay kolay toparlanamayız.
Bilet fiyatlarında bir düzenleme yapılır diye umut ediyorum. Taraftar desteği şart bu maçta.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:45

bu maçı kesinlikle almalıyız başka bir sonuç yok

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:49
Alıntı yapılan prenspamukses

Sana laf anlatilmaz Baggio:) Bence Riza hocayla konusalim hafta ici antremanlara katil youla ve lovrek'ile beraber 3'lu forvet oynayin:) Acik oynayalim...

Nick'inden belli komik bi adam olduğun.. Ama bu kadar sıcak espri yapma kendimi Sibirya'da sandım birden. USA'da yaşadığın için bilmiyorsun heralde. Taraftar tribünde yer alır sahada değil.. Ha futbol topu daire şeklindedir bilmiyorsan.. Tongue

-------------

Gönderen: es_gokhan_es
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:49
Alıntı yapılan roberto_baggio

3 puan harici her sonuçta ipler kopar.. Son şansın Rıza Hoca.. Sabahlara kadar rakibi etüd et.. Şu Tayfun inadındanda vazgeç. Ömer'i Abdullah'ı Oğuz'u gör biraz. Yoksa yönetim seni görecek.. Exclamation
Neden son şansı olsunki Rıza hocanın?
Bu takımı bu yönetim ve bu hoca kurduysa,
şu anda batmışsak,
çıkartacak olanlarda onlardır.
Biz taraftar olarak yine görevimizi yaparız.
Rıza hocayı asıp kesip yollarsak, yerine gelecek olan takımı düzeltemez. Hatta birde mazereti olur. "Takımı ben kurmadım!"
Olan yine biz taraftara olur. Bu yüzden tek şansımız bu yönetimi, bu hocayı, bu futbolcuyu ligin sonuna kadar desteklemek.
Ve inanıyorum ki her şey çok daha iyi seviyeye gelecek.

-------------
Es - Es

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:53
bu maçı alamazsak Rıza gider.. Burası Türkiye, İngiltere değil. Bunu kendiside iyi biliyor..

-------------

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 12:56
Yerine gelecek adamda belli güvenç kurtar kocaeli gönderdi engin hocayı güvençle anlaşamadı yılmaz vuralı aldı bizede güvenç kurtar kalır o zaman soralım rıza hocamı güvenç kurtar mı gitsin diyenler cevaplasın.

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderen: gerçekefsane
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 13:05
Arkadaşlar. Sizin için olduğu kadar malumunuz bizim için de o kadar önemli bir maç bu. Biz de bu maçı çıkış maçı olarak görüyoruz. Bursaspor maçında Engin Hocanın klübede olmamasından mıdır nedir bilinmez ama Kocaelispor bu sezon ilk defa derli toplu bir maç oynadı ve maç ortadaydı. Kocaelispor da kazanabilirdi ama Bursaspor son saniyede bulduğu süper bir golle maçı kazandı. Fakat oynanan oyun tatmin ediciydi. Yılmaz Hocanın takım üzerindeki etkisi ne olur bilinmez ama şehirde olumlu bir hava oluştuğu gerçek. Ayrıca taraftarda her zamanki gibi takımın yanında olacak. Eğer yeterli yer tahsisi yapılırsa geçen seneki gibi tren organizasyonu yapılması gündemde. Zor maç olacak. Umarım dostluk kazanır ve umarım her 2 takımımızda bu seneyi kazasız belasız atlatır. Başarılar. Hakedenin kazanması temennisiyle ....

-------------
HERKES SEVER BİZ TAPARIZ
KÖRFES

Gönderen: prenspamukses
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 13:14
Gercekefsane saol kardesim ama bizi bu hafta dostluk kazanir,cicekler,esesesler'le kandiramazsiniz:) Kocaeliye basarilar ama bu hafta sen oyna Yilmaz sarkisi ile evinize ugurlanirsiniz gibime geliyor...Basarilar...hakeden kazansin

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 13:19
hak edenin kazanması değil bu maç sadece biz kazanalım eli boş gönderelim körfezi.

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 13:53
merak ediyorum yönetim bilet fiyatlarını nasıl açıklayacak.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 13:58
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Yine aynı olur bence acık 25 kapalı 50

-------------

Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 14:00
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

Bi indirim yapacağını zannetmiyorum...
Açık:25 Kapalı:50

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 14:00
Bu maç bence indirim yaparlar artık
Açık : 24  kapalı : 48  !

-------------

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 14:15
Alıntı yapılan roberto_baggio

Açık oynasak 3-4 tane yiyeceğimizi nerden biliyorsun? En iyi defans hücum yapmaktır. Sen gol atamadıktan sonra 11 kişi kapansan nolur. Rıza hoca her gittiği takıma korkak futbol oynatıyor. Zaten bu biliniyordu.. Bile bile alındı. Çok zor geçecek bu lig çok zor..

her gittiği takıma korkak futbol oynatıyor diyorsunda...rıza hocanın 2003 yılında denizli spor ile hem ligde hemde avrupada uefa kupasındaki başarılarını unutuyorsun...denizli spor un fransız olimpik lion(yanlışım varsa özür dilerim) vede ingiliz aston villa yı elediğini hatırlatmak isterim...yine rıza hocanın beşiktaştaki ayrılışını hepimiz hatırlıyoruz...birçok basın mensubu tigana ya gösterilen şansın yarısı bile rıza hocaya gösterilmedi diyerek, rıza hocanın gönderilmesinin çok yanlış olduğunu belirtmişlerdi...

hem beşiktaş rıza hoca yı gönderdide sanki şampiyonmu oldu...onlarda işin kolayına kaçtılar ve hoca yolladılar...rıza hoca gideli 3,5 yıl olmuş hiçbir başarıları yok ortada...

oysa 20 yıl önce gordon milne ye tam 2 yıl sabretmişlerdi...vede o sabrın sonunda tam 6 yıl üst üste şampiyon olmuşlardı...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: Abdullah Palaz
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 14:30
bu maçı alalım yılmaz vural ile 96'dan kalan hesabımızı da kapatmış oluruz.

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 14:32
Ya arkadaşlar hocayı tartışacaksanız gidin diğer başlıklarda tartışını şu an çok önemli bir maç bizi bekliyor eğer böyle yaparsak Kocaeli 3 puanı alır gider . Ha olur yenilirsek o zaman hep beraber eleştiririz ama hocanın geleceğini tartışmak şık değil . Hep beraber Kocaeli maçına kenetlenmeliyiz bu maç 6 puandan bile değerli adeta bir FİNAL maçı . Bilet fiyatlarında ben de indirimden yanayım ama olmasada ben EsEsliyim diyen herkes tüm şartlarını zorlayıp bu maça gelmelidir artık açığı ile kapalısı ile VİP'i ile ful bir stad görmek istiyorum . Zorla değil gönülden ayağa kalkıp 90 dakika bağıracak taraftar istiyorum . Pazar günü stadı Cehennem'e çevirmeliyiz . Bunları tartışacağımıza nelerle uğraşıyoruz ben de hocanın yanlışlarını söylüyorum ama hoca gitsin şu gitsin demek ağır eleştirmek yerden yere vurmanın hiç sırası değil .

-------------

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 14:34
bence maçta yılmazla hiç ilgilenilmesin, yılmaza olan öfkemizden daha önemli şeyler var bizim için... kocaeli takımını da ekstra motive etmek mi istiyoruz; yılmazı yoksaymalıyız bence... lige geri dönüş maçımız; rakibe tüm güvenini yitirtme şansımız var, geleceğe umutla bakma maçımız... artık sevinmek istiyorum, sinirden sabahlara kadar uyuyamadım yine; bize düşen asli görevi yani taraftarlığı yerine getirelim, Allah yolumuzu açık etsin....

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: anti_bizans_26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 14:36
banko berabere biter bu maç...
herkes rahat olsun...

-------------
ALsada Bu Sevda Canımızı Hayatın Anlamı Sİyah Kırmızı...

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 14:39
oLası bir puan kaybında karışabilir ortalık..

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: omer-es-26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2008 saat 14:42
Şu maçı yenelim. maç  sonunda  hep beraber hem yılmazla dalga geçeriz hem kinimizi kusarız ama önce 3 puanı alalım.

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com