eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2 - Kocaelispor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 82>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
Online Durum: Offline
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 22:09
eses_le
"girelim tribünümüze adam gibi destek verelim..ne çiçek ne küfür,varsa yoksa Es-Es "

Gelen rakip taraftarlara üç büzükler hariç anadolu diyen her kesi kuçaklamalıyız biz kaybetmeyiz. Rekabet ayrı, dostluk ayrı. Çıkacak takımımız koceliye yenecek o ayrı. Ama dost dediğin tirübünede bir çiçegi çok görme. 
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 22:11
Valla geçen seneki maçta hepiniz o....ç.... diye bağırdıklarnı unutamıyorum... Ne kardeş olalım ne düşman sadece rakip olalım.. G.Birliği maçında da anladım hiç bir takımla kardeş olamayız ister istemez olaylar çıkıyor...
ESES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 22:15
Kocaelispor Dakika 80'de golü atınca, bizim tribünde olaylar patlak verdi.Koltuklar kırılmaya başlandı.Adamlarda sanki onlar gol attığı için, bizim tribünde koltuk kırdığımızı sandılar.Aynı şey burada olsa, emin olun aynı şeyi biz de yaparız.

Ben de engellemeye çalışırken, kafama gelen koltuk yuzunden, fazla birşey duymadım.Ama videoları izledik  ve küfür var.Ama dediğim gibi o anlık bir psikoloji ile gelen bir tepkiydi.Ve yine söylüyorum aynısını biz de yapardık.

Not:Kocaelispor'u savunmuyorum 
Yukarı
gerçekefsane Liste gör
Yeni Yazar

yüksel
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı gerçekefsane Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 22:23
Alıntı yapılan esescon_26

Valla geçen seneki maçta hepiniz o....ç.... diye bağırdıklarnı unutamıyorum... Ne kardeş olalım ne düşman sadece rakip olalım.. G.Birliği maçında da anladım hiç bir takımla kardeş olamayız ister istemez olaylar çıkıyor...

Arkadaşım istersen insanları burada yanıltma..Acaba neden kısa süreli de olsa o şekilde tezahürat yapılmış size. Onun nedenini neden açıklamıyorsun.İstersen ben anlatayım.Stadın dışında el ele kol kolaydık maçta da en ufak bir yanlış olmadı ta ki gole kadar.. Haksız mıyım.. Golden sonra bir baktık ki bütün koltukları kırıp sahaya attınız.Bizim içimizden de bu duruma anlık tepki gösterenler oldu haliyle.Ama hemen tribün liderleri tarafından susturuldular zaten. Maçtan sonra size yine her türlü güzelliğimizi de yaptık. Tren garına kadar bir çok esesli kardeşimizi yolcu ettik.İnönüdeki bolu maçında en az sizin kadar bizde tezahürat yaptık bağırdık en az sizin kadar sevindik.Neden bunları yaptık acaba..? Herşeye okey ama yalana dolana insanları yanıltmaya hayır...
HERKES SEVER BİZ TAPARIZ
KÖRFES
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 22:36
    Küfür edenleri hemen susturulduğu doğru, hatta Hodri Meydanın da diğer taraftarları susturduğu doğru..Herkes bilip bilmeden konuşuyor işte..Bir diğer gerçekte Bursa yanlılarının Kocaeliyle aranın bozulmasını istediği..Hatta forumda araştırın, bir üye Kocaeliye atıp tutuyor, yok kardeşlik yalan falan diyor, sonra biri topik açtı bugün, Bursalılar bize saldırdı Bursada diye.(topik kaldırıldı)...O aynı adam hemen atladı, olmaz oyle şey bu komplodur, sonsuza kadar 061626 diye...Gerçi bunun Kocaelilerde farkında..Bursayla aramızı yapmaya çalışanlar fazla uğraşmasınlar 2 maç sonra onlarla da papaz ederiz biz kimse kimseyi kandırmasın. İş 1 gole bakar...Wink   Kocaeliyi diğer takımlara göre daha çok sever sayarız...Olaylar büyümeden sezon kapandı Allahtan.....Önceki senelerin dostluk görüntüleri olmasa da Kocaeliye maç esnasında sahayı dar edip maç öncesi ve sonrası adam gibi karşılayıp adam gibi uğurlamamız boynumuzun borcu olmalıdır..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ceyhun26 Liste gör
Yazar

Ceyhun
Yer: Eskişehir
  Alıntı ceyhun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 22:41
arkadaşlar bence stadda kardeşlik felan olmaz.Kardeşiz dostuz derken doğru dürüst takımımızı desteklemedik geçen seneki maçta ve sonunda adamlar kaşla göz arasında bir puanı alıp gittiler.Şu anki tabloya baktığımızda puan kaybına tahammülümüz yok.Üzülerek sölüyorum ama bu maçtan da 3 puan alamazsak tehlike çanları çalmaya başlıcak.Çünkü bursa,gs ve fb maçlarımız var bu maçtan sonra.Onun için stada girdikten sonra kardeşlik dostluk işlerini bırakıp 90 dakika takımımıza destek olalım ki mutlaka almamız gereken bu 3 puanı alalım.
şampiyonluğunu görmeye yetmese de nefesim uğrunda ölünmeye değersin esesim
ESESOGÜ
Yukarı
roberto_baggio Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı roberto_baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 23:18
Alıntı yapılan müfitkabal

Alıntı yapılan roberto_baggio

Açık oynasak 3-4 tane yiyeceğimizi nerden biliyorsun? En iyi defans hücum yapmaktır. Sen gol atamadıktan sonra 11 kişi kapansan nolur. Rıza hoca her gittiği takıma korkak futbol oynatıyor. Zaten bu biliniyordu.. Bile bile alındı. Çok zor geçecek bu lig çok zor..

her gittiği takıma korkak futbol oynatıyor diyorsunda...rıza hocanın 2003 yılında denizli spor ile hem ligde hemde avrupada uefa kupasındaki başarılarını unutuyorsun...denizli spor un fransız olimpik lion(yanlışım varsa özür dilerim) vede ingiliz aston villa yı elediğini hatırlatmak isterim...yine rıza hocanın beşiktaştaki ayrılışını hepimiz hatırlıyoruz...birçok basın mensubu tigana ya gösterilen şansın yarısı bile rıza hocaya gösterilmedi diyerek, rıza hocanın gönderilmesinin çok yanlış olduğunu belirtmişlerdi...

hem beşiktaş rıza hoca yı gönderdide sanki şampiyonmu oldu...onlarda işin kolayına kaçtılar ve hoca yolladılar...rıza hoca gideli 3,5 yıl olmuş hiçbir başarıları yok ortada...

oysa 20 yıl önce gordon milne ye tam 2 yıl sabretmişlerdi...vede o sabrın sonunda tam 6 yıl üst üste şampiyon olmuşlardı...

Aston Villa'yı zamanında Trabzonspor elemişti. Denizlispor değil. O sene sırasıyla Lorient, Sparta Prag ve Lyon'u eledi (lion değil, lion aslan demek ingilizce).. 4. turda Porto'ya elendi.. Ama her Hoca'nın zaman zaman yükseliş ve düşüş dönemleri vardır. Johaim Löw zamanında Adanaspor'un başındaydı. Şu an Alman Milli Takımı'nı çalıştırıyor. Göklere çıkarılan Şenol Güneş, Mustafa Denizli Avrupa'da takım bulamadılar Asya'da çalıştılar. Teknik Direktörlük bambaşka bir olgudur ve vizyon ister. Bana göre Rıza Hoca Eskişehirspor'da görev yapacak bir teknik adam değil. Bu benim görüşümdür. Yerine kim gelir kim gider bilmem bu yönetimin işi..

Not: Beşiktaş 6 sene değil 3 sene üst üste şampiyon oldu. Yazını düzeltmekten yorum yapamadım. Smile Biraz araştırıp yazalım..
KIRMIZININ GİZEMİ, SİYAHIN MATEMİ...
Yukarı
roberto_baggio Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı roberto_baggio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 23:24
Alıntı yapılan banner

Açık oynasak 3-4 tane yiyeceğimizi nerden biliyorsun? En iyi defans hücum yapmaktır. Sen gol atamadıktan sonra 11 kişi kapansan nolur. Rıza hoca her gittiği takıma korkak futbol oynatıyor. Zaten bu biliniyordu.. Bile bile alındı. Çok zor geçecek bu lig çok zor..

Senin futboldan falan anlamadığın bariz belli arkadaşım, boş boş yazıp da insanların da kafasını karıştırma daha fazla. Ligde 5 maç yaptık, 5 maçta da defansif futbol oynamadık. İBB maçında da, Hacettepe maçında da, Sivas maçında da, Dünkü Kayseri maçında da gol atmayı düşünen, isteyen, ofansif oynayan bizdik. Dün Kayseri bir ara 4 stoper, 2 bek, 2 ön libero ile defans yaptı sen neden bahsediyorsun?

Moderatör olman insanların yazılarını kafana göre silmeni, insanları kafana göre uzaklaştırmanı ve yapılan yorumları "boş" yorum olarak görmeni gerektirmez. Defansif oynamadık ondan golleri ardı ardına sıralıyoruz değil mi? Ligdeki 4 golümüzden 3'ünü defans oyuncuları attı. Bu forveti Rıza aldırdı. Gol kaçırıp atamıyorsa çözümüde Rıza bulacak. Pardon ben futboldan anlamıyordum. Özür banner usta.. Söz senin.. Exclamation
KIRMIZININ GİZEMİ, SİYAHIN MATEMİ...
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 23:32
yaaaaaaaa bakıyorumda yine kardeşlik nahraları atılmaya başlamış,bırakın arkadaşlar bu lafları burası artık süper lig yani cadı kazanı kardeşlikler maç esnasında olmaz dışarıda elbette centilmenliğimizi gösterir adam gibi gelen herkese ama iş maça döndmü kardeş mardeş yalan olur,bu maçta herkesden eskişehirsporlu olan herkes biliyorum ki yılmaz vuralı sevmez ondan dolayı lütfen toplu küfürlerden kaçınalım,yanımızdakini uyaralım aksi taktirde 2 hatfta sonra oynayacağımız cincon maçında taraftarsız oynama cezası alabiliriz bu konuda herkesin bilinçlenmesi lazım,yılmaz vural bizi birkez daha zor durumda bırakmasın,maça gelince,bu maçta orta sahayı sağlam tutan 3 puanı alır diyorum,herkesinde bildiği gibi biz ve kocaelinin orta sahası geri kalan 5 hafta sonunda dillere destan hale geldi,malesefki eğer biz orta sahamızı sağlam tutup ileri geri teparları sağlam atbilseydik inanın şu durumda olmazdık o yüzden bu maçta orta saha ki futbolcularımıza herkesden fazla iş düşecek  bu maç tam 6 puanlık bir maç 3 puan alan kendini düzlüğe sokar fikstür olarak şuanda biz kocaelinden daha kötüyüz yapacağımız kocaeli,bursaspor,cincon ve febe maçlarından en kötü 6-7 puan çıkartmak zorundayız aksi taktirde bizi kötü günler bekler inşallah ilk çıkışımız kocaeli maçıyla olur ve futbolcularımızda üzerlerindeki stresi biraz olsun atar,yönetiminde bu maçta bilet fiyatlarında biraz indirime gitmesi lazım tam 12. adama iş düşecek bir maç taraftarla bu maçı alalım,kombine alan arkadaşlardan ricam birlik beraberlik çerçevesinde yerel basın ve taraftar dernekleri aracılığında yönetime seslenmeleri gerekir diye düşünüyorum,gün çıkar günü değil birlik beraberlik günü dosta düşmana kim olduğumuzu göstermenin tam zamanı
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 23:48

Moderatör olman insanların yazılarını kafana göre silmeni, insanları kafana göre uzaklaştırmanı ve yapılan yorumları "boş" yorum olarak görmeni gerektirmez.

Moderatörlük aksine tam da bunları gerektirir...

Her ülkenin olduğu gibi her forum sitesininde kanun ve yasaları vardır  bizim kanun ve yasalarımız da bu şekilde arkadaşım, bu kanun ve yasaların bu forumda doğru uygulanmadığını savunan ve hoşnut olmayan varsa kapı açık , Tarayıcınızın adres satırındaki adresi değiştirmeniz yeterli...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 82>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır