eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2 - Kocaelispor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  123 82>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor:2 - Kocaelispor:1
    Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:01
Eskişehirspor-Kocaelispor
Tarih:05.10.2008
Yer:Atatürk Stadyumu
Saat:20.00

5 haftadır galip gelemiyoruz,Artık galibiyet istiyoruz..Kayseri deplasmanında 2.yarı takımımız baskılı oynadı ama gol bulamadık...Hadi bayramın arkasından güldürün bu taraftarı...Yoksa durumumuz kötüye doğru ilerliyor...
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:07
Halil Rıza el ele
Hep beraber tribüne..
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:09
tek kurtuluş 3 puan almak. hem 3 puan alıcaz hemde rakiple puan farkını açıp ateş çemberinden kurtulcaz inş. herşeye rağmen pazar günü stadta olcaz.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:12
Galibiyet orucumuzu bu maçta bozacağız.
Her zamankinden daha fazla destek vermeliyiz.
Rıza Hocama ve Takıma güveniyorum ve seviyorum.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:16
Bu maç 6 puanlık maç hiç mazeretsiz 3 puan almak zorundayız.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:16
 Artık Yönetim şu taraftarı yıldırma politikasından vazgeçsin de adam gibi takım destekleyelim. Daha stadı doldurup baskı kuramadık. İçerdeki bütün maçlara gittim ama 25 ytl ye gitmeyeceğim.Eminim o stadda belkide zorla bi yerleremi satıldı dağıtıldımı artık birsürü gereksiz insanda kombine var.Çoğu birköşeye oturuyor maçı izliyor.Takıma tezahurat yapmıyor ama futbolcuya küfüre hazır bağarmaya.ben bu sene içerdeki maçlardan hiç zevk alamadım.Gençlerbiliği deplasmanına gidemedim ama basın öve öve bitiremedi taraftarı. Çoğu insanda deplasmana gidip evimizde gidemedik dedi. Siz yine bu politikayı devam ettirin yönetim.Stada yine maçla alakası olmayan bir yığın insan gelsin ve asıl gelmesi gereken öğrenci ve dar gelirliler gelmesin.Kocaelide rahat rahat oynasın en zayıf halka biz olalım.Takım beceremiyorsa artık izin verinde biz bu takımı ligde tutalım..
Yukarı
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:22
Alıntı yapılan red_thunder

Artık Yönetim şu taraftarı yıldırma politikasından vazgeçsin de adam gibi takım destekleyelim. Daha stadı doldurup baskı kuramadık. İçerdeki bütün maçlara gittim ama 25 ytl ye gitmeyeceğim.Eminim o stadda belkide zorla bi yerleremi satıldı dağıtıldımı artık birsürü gereksiz insanda kombine var.Çoğu birköşeye oturuyor maçı izliyor.Takıma tezahurat yapmıyor ama futbolcuya küfüre hazır bağarmaya.ben bu sene içerdeki maçlardan hiç zevk alamadım.Gençlerbiliği deplasmanına gidemedim ama basın öve öve bitiremedi taraftarı. Çoğu insanda deplasmana gidip evimizde gidemedik dedi. Siz yine bu politikayı devam ettirin yönetim.Stada yine maçla alakası olmayan bir yığın insan gelsin ve asıl gelmesi gereken öğrenci ve dar gelirliler gelmesin.Kocaelide rahat rahat oynasın en zayıf halka biz olalım.Takım beceremiyorsa artık izin verinde biz bu takımı ligde tutalım..

yaw doldursak ne olur.. stadı doldurur lgin bizim gibi en kötülerinden kocaeliyi zar zor yeneriz.. sonrası.. 4 eziklerden bi dolu yer yılın averaj takımı oluruz.
tamam taraftarız da. bu kadar kötü kurulmuş ve gereksiz kötü transferler yapılmış bir takımın sonu bak asya gibi duruyo.

bence bundan kurtulmak taraftarla olmaz.. rıza değişmedikçe bu takımdan bi halt olmaz. isterseniz 70 bin kişik statta full dolu oynayalım...

bu artık taraftarlık iş değil...
Aman mhk canım mhk.. yala babam yala.. fedarasyon çok yaşa !!!
Yukarı
eroncel Liste gör
Deneyimli Yazar

erdinç
  Alıntı eroncel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:25
Lige dönmek için son şansımız...
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:27
Maç fiyatlarını açık:50 kapalı:100 yap sayın başkan nasıl olsa bayramAngry
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:28
haftaya yenilirsek ne rıza beyler kalır ne de yönetim,

rıza hoca inatlarından bir an önce vazgeçmeli, oğuz'a, ömer'e şans tanımalı !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 82>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır