eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2 - Kocaelispor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 82>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
Online Durum: Offline
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2008 saat 00:04
ikinci yarı körfez deplasmanımız biraz sıkınılı olacak...ama gene orda olacaz tabi
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 23:46
valla bizde kocaeliler gördük arkadsımla yüzlerine bakmadık slm bile vermedik  yani umursamıyoruz
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
arslankaya_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ARSLANKAYA
Yer: KIRIM
  Alıntı arslankaya_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 23:38
körfez.org a bakıyorum bi başlık var ben böyle cv görmedim diye bir baktım yılmaz vural ın cv si
adamlar yılmaz vuralın cv sine hayran kalmış. biri diyo uefa başkanında böyle cv yoktur diyo
ÜNİESES (ANADOLU)
http://www.unieses.org/
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 23:23
Alıntı yapılan saga

dosta düşmana karşı

Clap
o kadar bilader

ESES... gerisi yalan
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
saga Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: İstanbul
  Alıntı saga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 22:54
dosta düşmana karşı
Ne zaman gelecek o büyük gece!
Yukarı
eSeSLee_26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı eSeSLee_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 22:39
    kardeşim bu adamlar zaten bizim antalyayla olan olaylardan sonra dostluğu falan kafalarında bitirmişlerdi.geçen seneki maçta olay çıkarmamalarının nedeni ilk yarı burda çok iyi ağırlanmalarıydı.ayrıca bu adamlar yıllardır bizimle içli dışlı olduklarından gruplarımızın bölünmüşlüğünü biliyorlar.bakın bütün forumlarda Nefer bize şöyle yaptı,böyle küfür etti,Kızılcıklı delikanlıdır tarzında yazılar yazıp,kasaba kurnazlığı yapıp bizi birbirimize düşürüp karlı çıkma düşüncesindeler..maçtan önce hoşgeldiniz dedik,iki takımı alkışladık,bekledik 26.da ses yok, e o zaman 41'de de yok..kimse kusura bakmasın

diğer taraftan bizim açık tribün kapalıda tezahürat yapmaya alışkın adamı kanser eder...karşıdaki adam bi tarafını yırtsa da binbir nazla ayağa kalkarlar ama iş küfür etmeye geldi mi 50-60 yaşındaki koca koca adamlar bile ağız dolusu küfür ederler.bana göre biz bu kocaeli mevzusunda haklıyız,bunlar yine bizi birbirimize düşürmeye çalışacaklar..Kızılcıklı ve Nefer tribün çocukları provoke olmasınlar,daha çok birbirimize sarılma zamanıdır..Ama bizim böyle çabuk galeyana gelen açık tribünle dostluk kurmamız,kursak da sürdürmemiz ÇOK ZOR MAALESEF...DOSTA DÜŞMANA KARŞI BİR OLMA ZAMANI!!!
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE ES-ES!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 22:35
Alıntı yapılan eS___eS

Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan eS___eS

Körfez siteleri kardeş eskişehir ibaresini kaldırmışlar hatta eskişehirin adı gecmiyorTongue

Çok mutlu olmuşunuz.Tebrikler

Biz körfezle kardeş degildik saten onun icin fazla uzulmedimWink

Kocaelispor taraftarı bır arkadaşım geldi ogun izmitten. Onu en iyi şekilde karşıladım çay içtik gezdik işyerıme götürdüm sarılara sarıla gezdik çarşıda tam bir dostluk örneği gösterdik ayrıca tüm körfezli taraftarlara caddede gördüklerimzle selamlastık ne güzel başlamıştı herşey keşke olmasaydı ama oldu işte bence eses taraftarı üzerine düşenin en iyisini yaptı hatalı olan izmitli arkadaşımın bana dediği gibi kendilerinde olduğunu söyledi bizimkiler o şekilde tezahurat yapmamlıydı dedi oda işte golden sonra yıkldıklarını bazı arkadaşlarının üzüntü sonrası yaptığı istemeyerk yaptığı yenilgi şoku ile yapılan bilinçsiz hareketlerdi dedi benden özürdiledi. Keske bunlar olmasaydı ama oldu işte artık önümüze bakacaz herşeyin hayırlısı olsun inşallah...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 22:13
Siz karar veriyorsanız,öyle olsun...Genede tebrikler büyük bir iş başardınız.Kutlayın!
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 22:08
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan eS___eS

Körfez siteleri kardeş eskişehir ibaresini kaldırmışlar hatta eskişehirin adı gecmiyorTongue

Çok mutlu olmuşunuz.Tebrikler

Biz körfezle kardeş degildik saten onun icin fazla uzulmedimWink
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2008 saat 21:58
Alıntı yapılan esescon_26

Alıntı yapılan tmac26

Bazı abilerim ve arkadaşlarım demiş suçu hep bizde aramayın diye. Peki kimde arayalım? İlk biz bağırdık Körfez'e de k...... diye. Adamlar haklı bir şekilde tepki gösterdiler. ?
Bende deplasman tarafına yakın yerdeydim. İlk biz bağırmadık onlar bağırdı. Sonra  bizimkilerde haklı olarak bizim için körfezede k..  diye tezahürat söylediler.... Bide bir kaç kere 3'lü çektiler simsiyah yemyeşil şimşekler a... s.. ler. diye... Ama bu fazla anlaşılmadı çünkü bazıları hemen layy layy dedi bazılar a.... s... ler  dedi... Ne dost olalım ne düşman....

tmac26 iyi söylemiş. kusura bakmayın ama antalya atkısıyla gelmeler, yarı küfür yarı laylaylı 3lüler. bunlar açığın deplasmana yakın olan tarafını ateşler zaten millet sahadaki oyundan gerilmiş gene puan kaybı diye üzülüyor.  ehhh golden sonrada millet çıldırdı zaten. ayrıca kümeye diye bağaran kesim bi anda gaza gelmiş grup bunun karşılığı o çektikleri 3lümü olmalı yada biz izmitliyiz adamı s.... diye giden tezaruhatlarımı olmalı.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 82>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır