eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmirEsEs

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 75>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Online Durum: Offline
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 21:55
Mustafa abi nerelerdesin???Yorumlarını okumayı özledik...Hayatımda tanıdığım en sağlam ESES'lilerden birisi olarak tekrar forumlara dönmeni şiddetle bekliyoruz..Bu vesile ile izmirESES grubuna sevgilerimi sunuyorum..
Yukarı
Berkayes Liste gör
Yazar

BERKAY
Yer: Turkey
  Alıntı Berkayes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 12:10
İzmir'deki eskişehirspor'luların başarılarının devamları diliyorum.

www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 12:32
Teşekkür ederiz bende izmirden tüm marmariseses grubuna başarılar dilerim.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 12:36
Bu arada uzun zamandır forumda gözükmeyen zannedersemki yeni foruma üye olmayan samim abi,hakan abi,özel abi ve emin baysal abilerimizi biran önce aramızda görmek isteriz.
Yukarı
karakule Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı karakule Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 13:40
organızyasyon yapılırsa bende seve seve gelırım :)
eseslıysen gurur duy deılsen ıtaat et
Yukarı
b.ali Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Manisa
  Alıntı b.ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 16:49
pazar akşamki Eskişehir-mardin maçı için yarın(cumartesi akşamı) trenle manisadan gitmeyi düşünüyorum, bana katılmak yada arabayla gitmeyi düşünen izmirden arkadaşlar varsa irtibata geçelim,,,
Yukarı
Berkayes Liste gör
Yazar

BERKAY
Yer: Turkey
  Alıntı Berkayes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 20:56
Alıntı yapılan ercan26

Teşekkür ederiz bende izmirden tüm marmariseses grubuna başarılar dilerim.

grubum adına sizede başarılar tekrar.
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.
Yukarı
es2635 Liste gör
Yazar

Ahmet ÇAKAL
Yer: İzmir
  Alıntı es2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 22:45
Ercan Kardeşim;
Yapacağınız organizasyonları geçici bir süre uzaktan takip edeceğim.Alınan kararlara maddi ve manevi desteğim kesintisiz devam edecektir.
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 22:50
Alıntı yapılan es2635

Ercan Kardeşim;
Yapacağınız organizasyonları geçici bir süre uzaktan takip edeceğim.Alınan kararlara maddi ve manevi desteğim kesintisiz devam edecektir.

Teşekkürler ahmet abi izmire gelirsen görüşelim abicim yeni görevinde başarılar.Görüşmek ümidiyle..
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 22:51
Alıntı yapılan ercan26

İzmirde yaşayan tüm esesli kardeşlerime arkadaşlarıma ve abilerime selamlar.Uzun zamandır bir araya gelemiyoruz önümüzde 16 eylülde canlı yayınlanacak malatya maçı var bu tarihte toplanıp hem topluca maç izleme hemde biraraya gelip hasret giderebiliriz.Bu konuda başlık açmadım çünkü maçı şurda izleyelim diyeceğim bir yer yok o yüzden herkes kendi semtinde topluca maç izleyebileceğimiz bir yer araştırır ve buraya fikirlerini yazarsa ona göre karar verip buluşuruz.Birde maçın olduğu gün ramazan olacağı için bununda göz önünde alınması gerekir. Ben şahsım adına mekan ve yer gözetmeksizin sizlerle birarada olmak için her yere geleceğimi bildirim.
Hasretimizin son bulması ve hoş sohbetler adına 16 eylülde görüşmek ümidiyle hepinize sevgilerimi sunuyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 75>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır