Sayfayı yazdır | Close Window

İzmirEsEs

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: İzmir Eskişehirspor'lular
Forum Açıklaması: İzmir'deki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=141
Yazdırma tarihi: 19/Nis/2024 saat 02:23
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: İzmirEsEs
Gönderen: Tayfun
Konu: İzmirEsEs
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2007 saat 07:14
günaydın   tüm  izmirdeki   vede  eskişehirdeki   dostlar   hayırlı sabahlar.

-------------
tayfun

Yanıtlar:
Gönderen: sulo2635
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2007 saat 12:45

Yenı duzenlenmıs bu formda eski uyelikler sılınmıs tekrardan uye olunması gerekıyor bılgınıze sunarım... Wink 

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderen: sertac_eses
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2007 saat 15:25
es es es ki ki ki eski eski es memleket hasretiyle yanıp tutuşuyoruzzzz

-------------
Her zaman her yerde en büyük ES-ES

Gönderen: hasanyuksel35
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2007 saat 14:07

eses askiyla tutustuk artik ligler baslasin ya alem taraftar gorsun show gorsun izmirliler olrak sezonun ilk macinda ordayiz herkese sewgiler

-------------
Semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY (izmir ES-ES)

Gönderi tarihi: 06/Ağu/2007 saat 21:46

herkese slm izmirli esesliler olarak yaptigimiz siteye herkesi bekliyoruz http://www.izmiresescom.tr.gg - www.izmiresescom.tr.gg tikla

-------------

Gönderen: d4mner
Gönderi tarihi: 07/Ağu/2007 saat 18:04
http://www.izmiresescom.tr.gg/ - www.izmiresescom.tr.gg çalışması için tebrikler..ES-ES sevgisi çok geniş..

-------------
Biding 4 Sanity ! "Zayıflar, bizi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar."

Gönderi tarihi: 08/Ağu/2007 saat 17:12
tesekkur ederiz tum izmirli eseslileri foruma bekliyoruz uyelige ayrica katkilarinizi bekliyoruz herkese selam http://www.izmiresescom.tr.gg - www.izmiresescom.tr.gg tikla

-------------

Gönderen: ESYILMAZES
Gönderi tarihi: 09/Ağu/2007 saat 22:07

Tüm eses dostlarına merhaba. Şu anda Hakkari'de memur olarak çalışmaktayım. Ama 3 Eylül'den itibaren İzmir'de çalışacağım.

Herkese iyi akşamlar...

-------------
ESESLİYİZ

Gönderen: anadolu_fatihi
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2007 saat 00:41

Arkadaşlar Elazığ maçına gidecekmiyiz? Bir organizasyon sözkonusu mu? Organizasyon sözkonusu değilse, gitmek isteyen arkadaşlar forumda  gitmek istediklerini belirtirlerse, araç planlanmasa da toplu olarak gitme irademizi ortaya koyabiliriz.

Gönderen: MuratN
Gönderi tarihi: 16/Ağu/2007 saat 10:13
İzmir EsEs' e selamlar ve bu vesileyle yapacağınız aktivitelerinizde başarılar ClapThumbs%20Up

-------------
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...

Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2007 saat 03:51
bir yıllık uzun maraton sona erdi ve öss yerlestirme sonucları acıklandı.
sitemizden izmiri kazanan varsa irtibata gecelim. kazanan arkadaslarımıza organizasyonlar ve daha önemlisi izmirdeki her türlü sorunlarında yardımcı olmak bizim icin zevktir.
                                                                                                                       ÜNİESES-İZMİR

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderi tarihi: 17/Ağu/2007 saat 12:06

Slm elezıg mac saatı ve gunu bellı olmasını beklıyoz . o mmac kacarmı  burdan durulacak.

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2007 saat 12:59
Sevgili izmirli dostlarım...Kombineniz yoksa gelmeyin derim..Çünkü o zamana kadar satılacak kombinenin kalmayacağını düşünüyoruz..)))

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderi tarihi: 17/Ağu/2007 saat 18:28
suat abi 3bin tane kombine satıldıgından bahsediliyor sen kombine kalmaz diyorsun hangisine inanalım? ne kadar kombine satılırsa satılsın bilet mutlaka basılacaktır bütün stadın kombine olması biraz hayal olur su anda.

-------------

Gönderen: es_es_emrah
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2007 saat 00:34
Biz izmirden gelecegız ve maça gıremıyecegız oylemi.öyle bır sey yok her turlu gırerız sülo irtibatta olalım izmirden giderken özellikle karşıyakada bagra bagra eses diye inlete inlete gıdelım karşıyakada sezonun ılk macını gıresun deplasmanına gıdecek belkı  yollarda onlarla karsılasırız  ama onlar baska yoldan gıdecekler Smile Bu arada izmirli esesliler maçta hangi trubunde oturacagız buyuk (izmir eses )bayragı goturulecektır ve macıda t.v naklen verecek o yuzden acıkta oturmamızın olasılıgı cok daha yuksek hepımız bır olalımda.izmir li esesliler olarak bomba gıbı gelıyoruz 1 defa degıl 1000 defa es es es ki ki ki eski eski es

ÖLÜM AYIRSA YOLLARIMIZI TABUTLARLA GELIRIZ SANA ESKİŞEHİR

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2007 saat 00:55
tabutu falan karıstırma otobüsle tek parca gel yeterLOL
acıga girmemiz bayrak acısından daha iyi olur. bu arada dügün olayını unutmadım hesabını alacam gelinceAngry

-------------

Gönderen: ercan26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2007 saat 15:15

Şahsım adına ben kapalının soluna girmeyi düşünüyorum.Eskişehire gelincede konuşuruz. Bayrak çok büyük olduğu için açık tribünde uzun süre açık kalmasına pek müsaade edilmez gibi geliyor o yüzden hastane tarafındaki kale arkasına asarsak daha iyi olur düşüncesindeyim.(Son söz büyüklerimizindir.)

Alperim salı oradayım inşallah.görüşürüz.

Gönderi tarihi: 20/Ağu/2007 saat 01:10

kapalıda bayragı acmak daha rahat olur ama o dedigin bölüme acık biletiyle girilebilecekmi abi? eger kapalı bileti almak gerekiyorsa kendi adıma konusayım ekonomik olarak zorlar o yüzden acıga girme taraftarıyım ama tabikide son söz büyüklerimizin.

geldigin zaman ararsın ercan abicim hayırlı yolculuklar simdiden.

-------------

Gönderen: Tayfun
Gönderi tarihi: 20/Ağu/2007 saat 07:23
3  bin  tane  satıldıysa  çok  iyi  ben  inanmıyorum  o kadar satıldıgına  bilet rahat bulunur arkadaşlar

-------------
tayfun

Gönderen: es2635
Gönderi tarihi: 23/Ağu/2007 saat 21:58
Benim yerimede bağırın arkadaşlar.

Gönderi tarihi: 25/Ağu/2007 saat 19:17
Alıntı yapılan es2635

Benim yerimede bağırın arkadaşlar.

Ahmet abicim senin yerinede bağırır takımımızı destekleriz senin için rahat olsun sana iyi vazifeler.

İzmirden geleceklere şimdiden iyi yolculuklar.

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2007 saat 10:57
haydiii ESES im kalpler senle simsek gibi cak firitina gibi es cumle alem neymis gorsun

-------------

Gönderen: kızlcıklı
Gönderi tarihi: 03/Eyl/2007 saat 12:29
Ben izmir ksk'de oturuyorum es es buraya ne zaman gelse hep macına gıdıyorum en son geldıgınde altaya yenılmıstı cok uzulmusutmCry seye baktım fıksture seneye ızmıre gelecekmıs ya bu kötü oldu ben ne nasıl beklerım o kadar zaman yaw.İhsallah sızde eskısehırden gelırsınız mutıs ttaraftar destegı yaparızSmile

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ ÖLÜMÜNE ESES ANTİ İSTANBUL BEKLE GELİYORUZ!!!

Gönderi tarihi: 03/Eyl/2007 saat 12:49

biz zaten izmirdeyiz kardesim. sen yeterki maca gitmek iste bu sene cok organizasyonumuz olacak.

-------------

Gönderi tarihi: 04/Eyl/2007 saat 11:39
İzmirde yaşayan tüm esesli kardeşlerime arkadaşlarıma ve abilerime selamlar.Uzun zamandır bir araya gelemiyoruz önümüzde 16 eylülde canlı yayınlanacak malatya maçı var bu tarihte toplanıp hem topluca maç izleme hemde biraraya gelip hasret giderebiliriz.Bu konuda başlık açmadım çünkü maçı şurda izleyelim diyeceğim bir yer yok o yüzden herkes kendi semtinde topluca maç izleyebileceğimiz bir yer araştırır ve buraya fikirlerini yazarsa ona göre karar verip buluşuruz.Birde maçın olduğu gün ramazan olacağı için bununda göz önünde alınması gerekir. Ben şahsım adına mekan ve yer gözetmeksizin sizlerle birarada olmak için her yere geleceğimi bildirim.
Hasretimizin son bulması ve hoş sohbetler adına 16 eylülde görüşmek ümidiyle hepinize sevgilerimi sunuyorum.

Gönderi tarihi: 05/Eyl/2007 saat 00:44
evet kesinlikle toplanalım yer olarak adalarda bir kafede izleyebiliriz merkezde herkesin kolayca ulasabilecegi yer nede olsa.

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eyl/2007 saat 00:57
yada malatyada staddamı izlesek:D

-------------

Gönderi tarihi: 05/Eyl/2007 saat 05:32

Ben evde rahatça maç seyretmek için D-Smart aldım. Böyle güzel fikirlerle kafamızı karıştırma.

Gönderen: RedLightning
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2007 saat 14:52

Benimde babam d-smars aldı geçen bende izlicem maçı:)

-------------
Ölümüne EsEs...İzmirin Lightning'leri

Gönderen: hasan26
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2007 saat 15:23
slm.malatya macı organizasyon yeri zamanı belli olunca katılmayı topluca maç seyretmeyi isterim 16 eylül de görüşmek üzere elazığ macını canlı türübünden seyrettim stat atmosferi mütişti bu sene izmire yakın deplasmanda yok bu fırsatları değerlendirelim

-------------
istifa et yada .....

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2007 saat 21:55
Mustafa abi nerelerdesin???Yorumlarını okumayı özledik...Hayatımda tanıdığım en sağlam ESES'lilerden birisi olarak tekrar forumlara dönmeni şiddetle bekliyoruz..Bu vesile ile izmirESES grubuna sevgilerimi sunuyorum..

Gönderen: Berkayes
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 12:10
İzmir'deki eskişehirspor'luların başarılarının devamları diliyorum.

-------------
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.

Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 12:32
Teşekkür ederiz bende izmirden tüm marmariseses grubuna başarılar dilerim.

Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 12:36
Bu arada uzun zamandır forumda gözükmeyen zannedersemki yeni foruma üye olmayan samim abi,hakan abi,özel abi ve emin baysal abilerimizi biran önce aramızda görmek isteriz.

Gönderen: karakule
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 13:40
organızyasyon yapılırsa bende seve seve gelırım :)

-------------
eseslıysen gurur duy deılsen ıtaat et

Gönderen: b.ali
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 16:49
pazar akşamki Eskişehir-mardin maçı için yarın(cumartesi akşamı) trenle manisadan gitmeyi düşünüyorum, bana katılmak yada arabayla gitmeyi düşünen izmirden arkadaşlar varsa irtibata geçelim,,,

Gönderen: Berkayes
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 20:56
Alıntı yapılan ercan26

Teşekkür ederiz bende izmirden tüm marmariseses grubuna başarılar dilerim.

grubum adına sizede başarılar tekrar.

-------------
www.marmariseses.org//yeni sitemiz yakında sizlerle . .

Sensiz marmaris bile sürgün sayılır EsEs'im.

Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 22:45
Ercan Kardeşim;
Yapacağınız organizasyonları geçici bir süre uzaktan takip edeceğim.Alınan kararlara maddi ve manevi desteğim kesintisiz devam edecektir.

Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 22:50
Alıntı yapılan es2635

Ercan Kardeşim;
Yapacağınız organizasyonları geçici bir süre uzaktan takip edeceğim.Alınan kararlara maddi ve manevi desteğim kesintisiz devam edecektir.

Teşekkürler ahmet abi izmire gelirsen görüşelim abicim yeni görevinde başarılar.Görüşmek ümidiyle..

Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 22:51
Alıntı yapılan ercan26

İzmirde yaşayan tüm esesli kardeşlerime arkadaşlarıma ve abilerime selamlar.Uzun zamandır bir araya gelemiyoruz önümüzde 16 eylülde canlı yayınlanacak malatya maçı var bu tarihte toplanıp hem topluca maç izleme hemde biraraya gelip hasret giderebiliriz.Bu konuda başlık açmadım çünkü maçı şurda izleyelim diyeceğim bir yer yok o yüzden herkes kendi semtinde topluca maç izleyebileceğimiz bir yer araştırır ve buraya fikirlerini yazarsa ona göre karar verip buluşuruz.Birde maçın olduğu gün ramazan olacağı için bununda göz önünde alınması gerekir. Ben şahsım adına mekan ve yer gözetmeksizin sizlerle birarada olmak için her yere geleceğimi bildirim.
Hasretimizin son bulması ve hoş sohbetler adına 16 eylülde görüşmek ümidiyle hepinize sevgilerimi sunuyorum.

Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 23:29
Alıntı yapılan es2635

Ercan Kardeşim;
ahmet abi cokmu bıktın bizdende gittin uzaklaraSmile
sen her zaman izmir-esesin üyesisin abicim yeni görevinde basarılar dilerim.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 23:31
ercan abi hayalet gibisin valla bi görünüp bi kayboluyosunBig%20smile
ben seni eskisehirde diye biliyordum izmire geri döndügünü kocaeli macında rıza abiden ögrendim.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Eyl/2007 saat 23:54
Alıntı yapılan mr zenco

ercan abi hayalet gibisin valla bi görünüp bi kayboluyosunBig%20smile
ben seni eskisehirde diye biliyordum izmire geri döndügünü kocaeli macında rıza abiden ögrendim.

Yazacağım zaman giriyorum alperim misafir takılıyoz yaniWink
Gönül isterdeki daha çok kalayım memlekette ama izmirdeki işlerimden dolayı izini bitirmeden döndüm.İzmire gelince görüşürüz.

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2007 saat 00:58
24 eylüldeki antalya macına izmirden gitsek katılım ne durumda olur acabaaa?????

-------------

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2007 saat 01:12
ercan abicim güzel düşünmüşün malatya macını bencede toplu izlenirse guzel olur.Hemde bırbırımızı gormus oluruz yer onemlı degıl ancak ortak nokta olursa güzel olur herkesin gelmesi acısından.

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2007 saat 02:17

alper abi antalya yolu çekilmez ya.Daha yakın ve virajsız bi deplasmana gidelim:)

-------------

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2007 saat 13:20
daha yakın deplasman yokki bahadır elimizde en yakın bu var:D
ilgi olursa ben gitmek isterim ayarlarız bi minibüs atlar gideriz
emirrah kaynasıgı antalya diyorum gidelim diyorum salak yapma gidelim desene.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2007 saat 14:23
Alper gidelim üstad;) İzmire geldiğin zaman beni ara

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2007 saat 15:20
tmm gidelim alper abi.Antalya'da gecelerede akarız:)

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2007 saat 15:23
Ya off babam çıkış dememiş onunkisiyle yazmışım.....yanlışlık olmasın

-------------

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2007 saat 19:00

İzmirEsEs gurubu üyelerine:

http://www.izmiresescom.tr.gg - www.izmiresescom.tr.gg kendi sitemize biraz daha özen göstermenizi istiyorum sizden.Sitenin yorumlarınıza ihtiyacı var.Lütfen:)

-------------

Gönderi tarihi: 11/Eyl/2007 saat 20:46
Malatya maçı pazar günü.Ercan abi maçı ortak bir yerde izliyecekmıyız.Yer ve zaman belli olursa guzel olur.Arkadaşlar pazar günü malatya eses macını hep beraber ızlemek ısteyenler lutfen siteye isimlerini yazsınlar. Kaç kişi olacağız ona göre.Herkez formasını giyip gelsin maçı izlemeye

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderi tarihi: 11/Eyl/2007 saat 21:12
TOPLANACAĞIZ ama 3 ama 5 kişiyle isteyen gelir.Yer yazılsın diyoruz kimse yazmıyor herkesin niyeti evde izlemek herhalde.
Ben o gün için bir yer ayarlacağım ama o gün g.sarayın maçı olduğu için kahveler maalasef söz vermiyor anca iki katlı bir mekan olursa olacak gibi.Araştırmaya devam.Bildiği bir yer olan varsa yazsın lütfen.
Maçı izlerken toplantımızıda yapmış oluruz konusu tabikii ANTALYA deplasman organizasyonu.

Gönderen: es_es_216
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2007 saat 14:48
Selam arkadaşlar yeni kullanıcı aldım eskiler iptal olmuş ayrı kaldık kusura bakmayın
Canlı yayın maç için bir ikiyerle görüşüyorum büyük ihtimalle olacak yeri göztepe parkının oradaki şok marketi yanındaki internet cafe orada d smart var lig tv yok rahatça seyredecek gibiyiz.gene sizlere haber vereceğim
görüşmek üzere

-------------
İZMİRESESFAN

Gönderi tarihi: 13/Eyl/2007 saat 22:44
Arkadaşlar yerimizi ayarladım.YAĞMUR CAFE Yeşilyurt Atatürk araştırma hastanesine (devlet hastanesi) 100 m. akevlerde.(Hastaneden esendere yönüne doğru)Önünden Hıfsızsıhha-bornova ve Hıfsızsıhha-buca dolmuşları ve otobüsleri geçiyor.Mekan iki katlı ikinci kat tamamen bize ayrılmış olacak.İftarını açacaklar için yakının da lokantada mevcut oradan siparişle cafedede oruç açabiliriz.Ayrıntılı öğrenmek isteyenler cepten beni arayarak bilgi alabilirler.Bazı rakadaşlara uzak gibi gelsede gelenlerle orada küçük bir stad ambiansı yaşatacağımıza ve aynı zamanda iyi bir toplantı yapacağımıza inanıyorum.Saat 19.00 da orada olacağız.iftar saati 19.28.Görüşmek dileğiyle.

Gönderen: 26tolgayuksel35
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2007 saat 22:47
maç günü büyük ihtimal ordayız.saol ercan abi görüşmek dileğiyle.......

-------------
Semt-i mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2007 saat 01:00
Ercan abi saol maç günü ben ordayım. büyük ihtimal.Ercan abi telf numaranı yazsana abi sana ulasalım.Biz karsıyakadan gelcez

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2007 saat 15:49

saat 6 da evden cıkacagım  ben gelıyorum 7 de ordayız

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2007 saat 18:55
maddi nedenlerden doluyı gelemiom(okul bitti parada bitti:)
artık antalya organizasyonunda olursa görüşürüz.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2007 saat 22:47
10 kişi ile beraber maçımızı izledik ama oynanan güzel futbola rağmen yenilmemiz ve hakemin yanlı tutumuda eklenince kahrolduk.Yeni arkadaşlarlada tanışma imkanı bulduk.İnşallah haftaya ANTALDA'yız.Gelenlerin ayaklarına sağlık.Haftaya görüşmek ümidiyle..

Gönderen: Antidote
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2007 saat 23:36
Bütün maçları bu şekilde topluca izlemek dileğiyle...

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 00:03
Ya adamları resmen ezdik.Tek kale futbol oynadık mağlubiyeti kesinlikle hak etmedik.Biz 10 kişi kadardık cafede izledik maçı aşağıdada gs nın macı vardı esesimiz ilk golu atınca cafe eses diye ınledı Smile

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 17:35
Arkadaşlar Elazığ maçının fotoları biraz geç oldu ama kusura bakmayın.
Maçtan önce piizz yaparken

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 17:42
Muhteşem taraftarımız

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 17:49
Maçtan önce Mithat Körler ile
Maçtan sonra Serdar Özbayraktar ile

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 19:08
ooo ercan abi piiz varda neden aramıyosun kırdın beni simdiLOL
neyse ramazan sonrasında bi telafi piizi yaparız artıkOuch

-------------

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 22:36
Katılımın az olmasına rağmen iyi olmuş.Sonraki haftalarda daha kalabalık ortamlar sizleri bekliyor.Heyecanınızı kaybetmeyin.

Gönderen: trap26
Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 23:04
Ercancim supriz oldu cok tesekkur ederim nerde kaldi bu fotolar diyordum hatta sitede gormeseydim sana az sonra mail yapacaktim ESES arsivime ekledim fotolari,Ersen'e Tuncer'e ve zenco kardese cok selam soylersin yakinda gorusmekuzere ayrica gercekleslestireceginiz antalya deplasmanina sen gidip sen donmeniz dilegimle...

-------------

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 23:07
Şenerim sağolsun ersen abiden bugün öğlen alabildim fotoları işten güçten anca oldu.
Sende İzmirEsEs'in fahri bir üyesisin artık.İzmirden perpignan'a sevgilerle.

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2007 saat 23:22
selamını aldım sener abiBig%20smile
izmir-esesin fransa subesi sener abimize görevinde basarılar dilerimStar
sivas subemiz ahmet abimizede basarılarStar

-------------

Gönderen: eskolik26
Gönderi tarihi: 07/Eki/2007 saat 15:54
----------------------------------

-------------

Gönderi tarihi: 10/Eki/2007 saat 00:06
slm kardesım nerde oturuyosun senı ekledım ... suleymanulug26@hotmail.com

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderen: eskolik26
Gönderi tarihi: 10/Eki/2007 saat 23:44
------------------------

-------------

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 16:28
Tüm izmirESES  Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: kırmızı_şimşekler
Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 21:24
İzmirdeki tüm EsEs sevdalıların  bayramını kutlar sevdikleri ile beraber huzur ve neşe dolu bir bayram geçirmelerini temenni ederim.İyi bayramlar...

Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 23:05
Herkesın bayramını kutlar buyuklerımın ellerınden kucuklerımın gozlerınden öperım... en kısa zamanda görüsmek dılegıyle........

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderi tarihi: 12/Eki/2007 saat 23:42
İZMİR ESES Bayramınızı kutluyorum.

Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:24

tüm eskişehirsporluların geçmiş bayramı kutlu olsun toplantı ne zaman yapacaz özledik sizleri

-------------
İZMİRESESFAN

Gönderen: kırmızı_şimşekler
Gönderi tarihi: 15/Eki/2007 saat 22:39
İzmir-eses grubunda geçen senelere göre bayağı bir düşüş var umarım en kısa zamanda canlanırsınız tabii beni yanlış anlamayın bu benim yorumum.

-------------
Seni Sevmek İbadetim Vazgeçemem Biliyorsun.

Gönderen: Antidote
Gönderi tarihi: 19/Eki/2007 saat 11:50
Sakarya maçı için toplu izleme organizasyonu yapacak mıyız ? Eğer olacaksa naçizane tavsiyem merkezi bi yerde olsun.

Gönderi tarihi: 19/Eki/2007 saat 12:41
İzmir ESES bir süre toplu maç izleme organizasyonu yapmayın.Ne zaman yapılsa ya yenildik ya berabere kaldık.Tongue

Gönderen: SEFA
Gönderi tarihi: 20/Eki/2007 saat 13:09
ahmet abi,
inşallah bu kez şeytanın bacağını kıracağız. eğer karşıyaka civarında maç izlemek isteyen arkadaşlar varsa kolay kolay bizim maçı verecek yer bulamayabilirler(ts-bjk maçı ile çakışıyor).
bu yüzden nergiz'de esesli bir arkadaşımız olan ihsan'ın kıraathanesinde maçı izlemeyi düşünüyoruz. gelmek isteyenler için adres:ÖZEN KIRAATHANESİ  6007/3 sok. no:26
(nergiz camiinden içeriye şemiklere doğru yürürken bir meydan gelecektir önünüze. park v.s. var. kıraathane tam meydana bakıyor.ayrıca tren yolunada yakın

görüşmek üzere

Gönderi tarihi: 20/Eki/2007 saat 13:31
Alıntı yapılan SEFA

ahmet abi,
inşallah bu kez şeytanın bacağını kıracağız. eğer karşıyaka civarında maç izlemek isteyen arkadaşlar varsa kolay kolay bizim maçı verecek yer bulamayabilirler(ts-bjk maçı ile çakışıyor).
bu yüzden nergiz'de esesli bir arkadaşımız olan ihsan'ın kıraathanesinde maçı izlemeyi düşünüyoruz. gelmek isteyenler için adres:ÖZEN KIRAATHANESİ  6007/3 sok. no:26
(nergiz camiinden içeriye şemiklere doğru yürürken bir meydan gelecektir önünüze. park v.s. var. kıraathane tam meydana bakıyor.ayrıca tren yolunada yakın

görüşmek üzere
İnşallah Sefa.
Kırın şu şeytanın bacağını.Herkese Selamlar.

Gönderi tarihi: 23/Eki/2007 saat 00:05
arkadaşlar bu tarz organizasyonları yapmayalım batıl inancım yok ama galiba arkadaşların dedikleri doğru bizler en kısa zamanda toplanalım özledik ne dersiniz

-------------
İZMİRESESFAN

Gönderi tarihi: 23/Eki/2007 saat 17:06

bu haftasonu eskisehirdeyim izmirden gelecek olan olursa haberleselim macı birlikte izleyelim.

bu arada toplantının zamanı geldi gercekten uzun zaman oldu oturup muhabbet etmeyeli.

-------------

Gönderi tarihi: 23/Eki/2007 saat 17:10
alper güle güle git güle güle gel Smile

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderen: yusi
Gönderi tarihi: 23/Eki/2007 saat 19:47
bi toplantı cok iyi olacaktır. uzun zaman oldu görüşmeyeli..

-------------
ESKISEHİRSPOR   

Gönderen: ÇerkEs
Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 00:28
bu hafta istanbul deplasmanına  izmirden gidecek warmı..emrah?alper?cem abi?ercan abi?yapalım ufak çaplı bir organizasyon..ne dersiniz.

-------------
NeFeR//ESparta

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 00:29
Wink

-------------
NeFeR//ESparta

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 00:29
yada izmirden gidecek olan varsa hbrleşelim..

-------------
NeFeR//ESparta

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 00:58
Alıntı yapılan ÇerkEs

bu hafta istanbul deplasmanına  izmirden gidecek warmı..emrah?alper?cem abi?ercan abi?yapalım ufak çaplı bir organizasyon..ne dersiniz.
sitede her türlü küfüre hakarete kötü söze karsıyım. ama allah cezanı versin melih sınav haftamda böyle bi talepte bulunup kanıma girmeye ne hakkın var bu hafta gelseydin ya macaConfusedCryConfused
gelde durdur alperi artık kesin biletleri istanbulaBig%20smileLOLLOL

-------------

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 02:13
Biz gitmezsek, televizyonda vermezse, bu maçı kesin alırız.

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 02:29
bencede halil abi katılıyorum gitmesek takımımız icin daha hayırlı olur bugün allahtan sadece ben vardım bir kisi daha olsa berabere biterdi mac. 3 kisi olsak kesin yenilirdik:D

-------------

Gönderi tarihi: 29/Eki/2007 saat 03:36

Belli olmaz belki bu maçta şansımız döner. Ercan Abi bizi İstanbul'a götür.

Gönderi tarihi: 30/Eki/2007 saat 00:14
Alıntı yapılan mr zenco

Alıntı yapılan ÇerkEs

sitede her türlü küfüre hakarete kötü söze karsıyım. ama allah cezanı versin melih sınav haftamda böyle bi talepte bulunup kanıma girmeye ne hakkın var bu hafta gelseydin ya macaConfusedCryConfused
gelde durdur alperi artık kesin biletleri istanbulaBig%20smileLOLLOL

koçumsun alperTongueben de yalnız maça gidecem diye üzülüyodumSmilekardeşim ozmn cuma akşamdan sendeyim ona göre...benim teldeki bütün nolar silindi...bana bi şekilde ulaş..ara beni olmadı yada msj at ne bileyim yap bşy işteBig%20smilehadi bekliyom..cuma akşamı görüşürüz....

-------------
NeFeR//ESparta

Gönderi tarihi: 01/Kas/2007 saat 11:32
ClapClap sızı sınaw haftası deplasmana gıdıyonuz gelmeyı cok isterdım ama sınalar işte CryCry gıdenlere hayırlı yolculuklar inş galip geliriz...mutlu dönersınız.ClapClap

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderi tarihi: 01/Kas/2007 saat 11:44

Ben pazar günü istanbulda olursam her turlu giderim bu maça.Yaklasık 1 ay sonraki eses kafsinkaç maçına gideceğiz.Yeni tanıdığım esesli cocuklar var onlarında hepsının bu maça gitmek istiyorlar ben zamanı gelince konu başlıgını acarım.gitmek isteyenler isimlerini yazar.Çok olursak otobüs tutarız.çoğunluk saglanamazsa trenle gideriz (alper fatih sülo) bilir gecen seneki tren muhabbetini gır gır samata oluyor Smileİstanbul maçına gideceklere şimdiden hayırlı yolculuklar.İstanbulda olursam görüşürüz

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderi tarihi: 01/Kas/2007 saat 12:07

Arkadaslar istanbula gıterken bayragı goturmek istersenız. cuma gunu bayragı getırebılırım hbr beklıyorum..

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderi tarihi: 01/Kas/2007 saat 16:44
sülo alperden hbr bekliyorum hala aramadı beni....bana alperin no sunu versin birisi de arıyım bari..hangi bayrağı verceksin?büyük olanı mı?

-------------
NeFeR//ESparta

Gönderi tarihi: 10/Kas/2007 saat 12:10
arkadaşlar bugünkü maçımızda esesimize başarılar diliyorum İZMİRESES ne zaman toplanacağız haber bekliyorum başkan uyuma İZMİRESES'e sahip çık parçalanmayalım

-------------
İZMİRESESFAN

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com