eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmirEsEs

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 75>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Online Durum: Offline
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 19:17
Alıntı yapılan es2635

Benim yerimede bağırın arkadaşlar.

Ahmet abicim senin yerinede bağırır takımımızı destekleriz senin için rahat olsun sana iyi vazifeler.

İzmirden geleceklere şimdiden iyi yolculuklar.
Yukarı
hasanyuksel35 Liste gör
Yeni Yazar

sulo
Yer: Turkey
  Alıntı hasanyuksel35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2007 saat 10:57
haydiii ESES im kalpler senle simsek gibi cak firitina gibi es cumle alem neymis gorsun
Semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY (izmir ES-ES)
Yukarı
kızlcıklı Liste gör
Yeni Yazar

mithatcan
  Alıntı kızlcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 12:29
Ben izmir ksk'de oturuyorum es es buraya ne zaman gelse hep macına gıdıyorum en son geldıgınde altaya yenılmıstı cok uzulmusutmCry seye baktım fıksture seneye ızmıre gelecekmıs ya bu kötü oldu ben ne nasıl beklerım o kadar zaman yaw.İhsallah sızde eskısehırden gelırsınız mutıs ttaraftar destegı yaparızSmile
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ ÖLÜMÜNE ESES ANTİ İSTANBUL BEKLE GELİYORUZ!!!
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 12:49

biz zaten izmirdeyiz kardesim. sen yeterki maca gitmek iste bu sene cok organizasyonumuz olacak.

Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 11:39
İzmirde yaşayan tüm esesli kardeşlerime arkadaşlarıma ve abilerime selamlar.Uzun zamandır bir araya gelemiyoruz önümüzde 16 eylülde canlı yayınlanacak malatya maçı var bu tarihte toplanıp hem topluca maç izleme hemde biraraya gelip hasret giderebiliriz.Bu konuda başlık açmadım çünkü maçı şurda izleyelim diyeceğim bir yer yok o yüzden herkes kendi semtinde topluca maç izleyebileceğimiz bir yer araştırır ve buraya fikirlerini yazarsa ona göre karar verip buluşuruz.Birde maçın olduğu gün ramazan olacağı için bununda göz önünde alınması gerekir. Ben şahsım adına mekan ve yer gözetmeksizin sizlerle birarada olmak için her yere geleceğimi bildirim.
Hasretimizin son bulması ve hoş sohbetler adına 16 eylülde görüşmek ümidiyle hepinize sevgilerimi sunuyorum.
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2007 saat 00:44
evet kesinlikle toplanalım yer olarak adalarda bir kafede izleyebiliriz merkezde herkesin kolayca ulasabilecegi yer nede olsa.
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2007 saat 00:57
yada malatyada staddamı izlesek:D
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2007 saat 05:32

Ben evde rahatça maç seyretmek için D-Smart aldım. Böyle güzel fikirlerle kafamızı karıştırma.

Yukarı
RedLightning Liste gör
Yeni Yazar

Bahadır
  Alıntı RedLightning Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2007 saat 14:52

Benimde babam d-smars aldı geçen bende izlicem maçı:)

Ölümüne EsEs...İzmirin Lightning'leri
Yukarı
hasan26 Liste gör
Yazar

hasan özdemir
  Alıntı hasan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2007 saat 15:23
slm.malatya macı organizasyon yeri zamanı belli olunca katılmayı topluca maç seyretmeyi isterim 16 eylül de görüşmek üzere elazığ macını canlı türübünden seyrettim stat atmosferi mütişti bu sene izmire yakın deplasmanda yok bu fırsatları değerlendirelim
istifa et yada .....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 75>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır