eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmirEsEs

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 75>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mami67 Liste gör
Yazar

Muammer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı mami67 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 11:29
Karşıyaka,Çiğli civarında oturan renktaşlarım.Çarşamba günü Saat 16 civarlarında Karşıyaka'da olacağım.Toplanma yeriniz varmı.
Kdz.Ereğliden sevgiler,
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 08:17
Bu macta izmiresese buyuk gorev dusuyor organizasyonlara simdiden baslanmali
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
silkroad26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sezai
Yer: EsKiŞeHiR
  Alıntı silkroad26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2012 saat 00:17
bornovada halkapınar metro aktarma merkezinden yürüyerek 5 dk
ÖlEnE kAdAr EsEs
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2012 saat 22:46
İZMİR ATATÜRK STADI tam olarak nerede ?
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2012 saat 22:12
Kritik kupa maçı İzmir'de.Burada yaşayanlar için çok güzel oldu tabi.Ekstra etkinlikler de yapabileceğimizi düşünüyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
mcaizmir Liste gör
Yazar

Çağrı
  Alıntı mcaizmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2012 saat 00:51
bucadayım kardeşim ya öyle denk gelirse gören duyan olursa haber versin ben gelince arayacağım bakalım ama çoğu dönmüyor kipaya başvurdum ararlar kesin diyorlar ama dönen yok.
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2012 saat 00:49
Alıntı yapılan mcaizmir

Sevgili arkadaşlar 6-7 aylığına full time çalışabileceğim bir iş arıyorum.Ama garsonluk tarzı istemiyorum amelelik yaparım böyle iş görürseniz lütfen beni haberdar edin.

Abi İzmirin neresinde oturuyorsun... Keşke destekçi olabilsek iş konusunda ama öğrenciyimm malesef.. :(
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
mcaizmir Liste gör
Yazar

Çağrı
  Alıntı mcaizmir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Oca/2012 saat 00:43
Sevgili arkadaşlar 6-7 aylığına full time çalışabileceğim bir iş arıyorum.Ama garsonluk tarzı istemiyorum amelelik yaparım böyle iş görürseniz lütfen beni haberdar edin.
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2011 saat 18:25
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan mr zenco

Alıntı yapılan marcus

Herkeze merhaba bende İzmir  karşıyakada  oturuyorum  3 ay oldu daha taşınalı bazen esesim maçı olduğunda abuk zubuk yerlerde ızlıyorum hep beraber ızledıgınz bir varsa bende gelmek isterim:) 

Öncelikle İzmir'e hoşgeldin kardeşim. İzmirESES organizasyonlarımızı linkini verdiğim facebook grubundan takip edebilirsin.http://www.facebook.com/groups/104413656255880/
Eywallah :) çok saol

Bende izmir karşıyakada otuyorum elden geldikçe birlitke maç izlemek isterim.. Face linkimi özeldenn attım.. :)
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2011 saat 13:38
Alıntı yapılan mr zenco

Alıntı yapılan marcus

Herkeze merhaba bende İzmir  karşıyakada  oturuyorum  3 ay oldu daha taşınalı bazen esesim maçı olduğunda abuk zubuk yerlerde ızlıyorum hep beraber ızledıgınz bir varsa bende gelmek isterim:) 
Öncelikle İzmir'e hoşgeldin kardeşim. İzmirESES organizasyonlarımızı linkini verdiğim facebook grubundan takip edebilirsin.

http://www.facebook.com/groups/104413656255880/

Eywallah :) çok saol
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 75>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır