eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

organizasyon: anadolu yıldızı derneği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 21:33

Yukarıdaki sozlerimin bu baslıkta olmasının anadolu yıldızı derneği ile alakası yoktur sadece esessinan nickli arkadasın yazısına cevap vermek  için yazdım. Yukarıdaki sözümün nereye gittiğini sanırım herkes tahmin ediyor.

Yönetim iia..
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 21:37

BursaESES-  İBB-ESES Maç organizasyonu

Sevgili Bursa'da Yaşayan Eskişehirli ve Eskişehir Sevdalı Dostlarımız,

12 yıllık özlemimiz nihayet istanbulda son buluyor Eskişehirspor sevdalısı arkadaşlarımızı bu organizasyonda görmek istiyoruz

23 ağustos cumartesi günü saat 16:00’da Bursa’dan İstanbul’a Lüx Yalova seyahat ile Yalova-Eskihisar-İstanbul-Olimpiyat stadyumu güzergahında hareket edilecek.katılım sayısına göre ve ücret belirlenecek. Karşılaşmada bilet fiyatları Eskişehir taraftarlarına ayrılan Kale arkaları 10 YTL, doğu kapalı tribün ise 20 YTL Müsabakanın biletleri Çarşamba gününden itibaren Biletix gişelerinden satışa sunulacak.Bu organizasyona katılmak isteyen arkadaşlar isimlerini buraya listelesinler yada murat çelen ağabeyimizi tanıyanlar telefonla arayabilirler..

23 ağustos cumartesi günü saat 16:00’da Bursa’dan İstanbul’a Lüx Yalova seyahat ile Yalova-Eskihisar-İstanbul-Olimpiyat stadyumu güzergahında hareket edilecek.katılım sayısına göre ve ücret belirlenecek. Karşılaşmada bilet fiyatları Eskişehir taraftarlarına ayrılan Kale arkaları 10 YTL, doğu kapalı tribün ise 20 YTL Müsabakanın biletleri Çarşamba gününden itibaren Biletix gişelerinden satışa sunulacak.Bu organizasyona katılmak isteyen arkadaşlar isimlerini buraya listelesinler yada murat çelen ağabeyimizi tanıyanlar telefonla arayabilirler veya bana özel mesaj atabilirler..

BursaESES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 22:08
Her başlık bizimdir. Her grup bizimdir. Her dernek bizimdir bu saatten sonra.
Ve her şey Eskişehirspor'undur....
Lig başlıyor gönüldaşlar... Cumartesi günü saat: 21.00'da kızağından inip, "Vira" diyecek gönüllerin şahı, özlemlerin hası olan kutlu dava...
12 yıllık hasreti savurup geldik biz buraya...
Kimimiz Zonguldaklar'ı gördü; kimimiz Merinosları saydı...
Kenti yetmedi, ilçelere, beldelere gidildi...
Ve nicelerinin beyninde yeşil sahalara kıpkızıl bir şimşek gibi düşmek için gelinmedi?
ES ES için, o her kaldırımına kurban olduğum kent için artık yeter...
Artık cephelere inme zamanı, artık artımızla eksimizle birbirimizi kucaklamanın vakti...
1965liyim, AYDERliyim, ETDliyim, ÖTOluyum...
Kapalının sağında ateşten Kızılcıklı, solunda pankartını savuran Neferliyim.
Açıkta avucundaki çekirdeği çitleyen babamı ayağa kaldırmaya çalışan ALTES'liyim.
İstanbul'da BKŞli, başkentte Ankara ESESliyim.
Kucaklaşacağız, her şeye rağmen, ES ES için kucaklaşacağız.
Omuz omuza vermezsek yitip gideriz beyler, birbirimize yan bakmadan kucaklaşacağız.
Birleşemesek de omuz omuza gelip her şeyi unutup, Türkiye'ye ne olduğumuzu Rabbin izniyle bir daha unutmayacağı şekilde kazımalıyız.
Başka yol yooook!!!
Ya ayağa kalkacağız ya düşüp, ezileceğiz.
El ele, gönül gönüle, yürek yüreğe; gerginliklerimizi, imâlarımızı artık noktalayıp;
Rabbin izniyle her hafta içerde dışarda tribünlerin ünlemi olmak dilek ve duasıyla...
Kırgınlık YOK!, Küskünlük ASLA!
Yaşasın Eskişehirspor, 65'lerden ezele, ebediyete...
EStanbul'dan sevgilerle

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 22:14
Alıntı yapılan Baba

Her başlık bizimdir. Her grup bizimdir. Her dernek bizimdir bu saatten sonra.
Ve her şey Eskişehirspor'undur....
Lig başlıyor gönüldaşlar... Cumartesi günü saat: 21.00'da kızağından inip, "Vira" diyecek gönüllerin şahı, özlemlerin hası olan kutlu dava...
12 yıllık hasreti savurup geldik biz buraya...
Kimimiz Zonguldaklar'ı gördü; kimimiz Merinosları saydı...
Kenti yetmedi, ilçelere, beldelere gidildi...
Ve nicelerinin beyninde yeşil sahalara kıpkızıl bir şimşek gibi düşmek için gelinmedi?
ES ES için, o her kaldırımına kurban olduğum kent için artık yeter...
Artık cephelere inme zamanı, artık artımızla eksimizle birbirimizi kucaklamanın vakti...
1965liyim, AYDERliyim, ETDliyim, ÖTOluyum...
Kapalının sağında ateşten Kızılcıklı, solunda pankartını savuran Neferliyim.
Açıkta avucundaki çekirdeği çitleyen babamı ayağa kaldırmaya çalışan ALTES'liyim.
İstanbul'da BKŞli, başkentte Ankara ESESliyim.
Kucaklaşacağız, her şeye rağmen, ES ES için kucaklaşacağız.
Omuz omuza vermezsek yitip gideriz beyler, birbirimize yan bakmadan kucaklaşacağız.
Birleşemesek de omuz omuza gelip her şeyi unutup, Türkiye'ye ne olduğumuzu Rabbin izniyle bir daha unutmayacağı şekilde kazımalıyız.
Başka yol yooook!!!
Ya ayağa kalkacağız ya düşüp, ezileceğiz.
El ele, gönül gönüle, yürek yüreğe; gerginliklerimizi, imâlarımızı artık noktalayıp;
Rabbin izniyle her hafta içerde dışarda tribünlerin ünlemi olmak dilek ve duasıyla...
Kırgınlık YOK!, Küskünlük ASLA!
Yaşasın Eskişehirspor, 65'lerden ezele, ebediyete...
EStanbul'dan sevgilerle

alper abi döktürmüşsün..
kısa ve öz,
yaşasın eskişehirspor..
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 22:41
Bu gün sabah organizasyona katılmak için Anadolu Yıldızı Derneğine gittim kapalıydı.Yarın tekrar ziyaret etmek istiyorum,hangi saatler arasında açık olduğunu yazarsanız sevinirim.Teşekkürler.

Ben 65'ten beri inanıyorum.
Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı nöbetçi golcü... Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 22:44
Alıntı yapılan eses şahin

Bu gün sabah organizasyona katılmak için Anadolu Yıldızı Derneğine gittim kapalıydı.Yarın tekrar ziyaret etmek istiyorum,hangi saatler arasında açık olduğunu yazarsanız sevinirim.Teşekkürler.

ŞAHİN ABİ tatilden döndün mü?
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 22:50
Alıntı yapılan nöbetçi golcü...

ŞAHİN ABİ tatilden döndün mü?
Döndüm koçum.Şimdi İstanbula gitmek için arayış içindeyim.Sana LPG'li araba aldık,Yinede yaya kaldık.Ne iş anlamadım.

Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı nöbetçi golcü... Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 22:55
Gidiyoruz abi inşallah.Sen iyi bilirsin olimpiyatı,bahçeşehir'i.Wacko
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
ekundem Liste gör
Yazar

erdal
Yer: Turkey
  Alıntı ekundem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 23:20

dernekte sürekli  bir arkadaşımız durmuyor artık. bir ay içinde daha büyük bir yere geçeceğiz. şu an için organizasyon sayısını forumdan takip edeceğiz. yeterli sayıya ulaşırsak dernekte bir arkadaşı görevlendirip perşembe cuma ücretleri toplayacağız.

Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2008 saat 23:37
hocam özel mesaj attım bakarmısınız?
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır