Sayfayı yazdır | Close Window

organizasyon: anadolu yıldızı derneği

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1314
Yazdırma tarihi: 19/May/2024 saat 20:27
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: organizasyon: anadolu yıldızı derneği
Gönderen: ekundem
Konu: organizasyon: anadolu yıldızı derneği
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 00:35
anadolu yıldızı derneği ibb maçına organizasyon düzenleme düşüncesindedir.

bu organizasyon tribün gruplarından bağımsızdır.

son yıllarda deplasman organizasyonlarındaki sıkıntıyı hepimiz biliyoruz. bu sıkıntıların başında meydana gelen istenmeyen olaylar yer almaktadır. anadolu yıldızı derneği bu noktadan yola çıkarak ilk maçtan itibaren yeterli talep gelirse deplasmanlara organizasyon yapacaktır.

maça gidilecek otobüs 403 olacaktır. tahmini gidiş geliş ücreti 40 ila 50 ytl arasında olacaktır.
ücretin yüksek olmasının sebebi organizasyonun hiçbir destek alınmadan yapılmasıdır.
organizasyonun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği katılıma göre perşembe gününe kadar belli olacaktır.
organizasyona katılmak isteyen taraftarlarımızın bu başlık altına isimlerini yazmalarını ve perşembe gününe kadar da derneğe giderek ücretlerini yatırmaları gerekmektedir.

anadolu yıldızı derneği tam bağımsız eskişehirspor anlayışını tam bağımsız eskişehirspor taraftarı anlayışı ile birleştirerek faaliyetlerine hız verecektir. bu aşamada bu anlayışa sahip renktaşlarımızın desteğini yanımızda görmek bizlere mutluluk verecektir

Yanıtlar:
Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 11:45
Haydi bakalım , işte güzel bir çalışma daha . Gruplarla gelmek istemeyenler için bulunmaz fırsat. Bakalım ilgi görecekmi.

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 11:49
Güzel bir adım... Clap

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: esesli_-sarı-_1965
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 12:35
ya keşke daha önce haber verilseydi.. nasıl biriktircem şimdi o parayı perşembeye kadar. yetiştirebilirsem mutlaka geleceğim

-------------
güvensoy istifa

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 12:40
Evet gerçekten güzel haber ama çok pahalı yani en azından benim için. Gidecek arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu kazasız belasız yolculuklar dilerim umarım şen dönersiniz istanbuldan..

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 12:45
bakalım duruma göre belki gelebilirim. İnşallah çok kalabalık oluruz.

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 13:07
ücret konusunda yapabileceğimiz çok şey yok. yazımda da belirttiğim gibi hiç bir destek almadan yapıyoruz bu organizasyonu

-------------

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 13:24
ya fiyat aslında çok da pahalı sayılmaz çünkü trenle gitmeye kalksak 15 15 =30 lira tren ve haydarpaşadan olimpiyata git gel 5 5= 10 lira desek ,zaten 40 lira eder kendi çabamızla.... o yuzden bu otobus zaten olimriyata kadar gider ordan alır eskişehire gelir rahat olur diğer türlü çok eziyet çekilebilir o saatte yollarda ben istanbulda olmasam bu şekilde gelip gitmeyi tercih ederdim çünkü maçın saati ulaşım içim azıcık ters bi saat...

Gönderen: ömereses
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 13:32
olimpiyata eskişehirden kendi imkanlarıyla ulaşmanın zorluğu düşünüldüğünde fiyat yüksek değil ...

-------------
SİYAH KIRMIZI

Gönderen: esesfan
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 14:45
Evet burdan direk stada gıtmek ıstesek herkes ıcın cok zor olacak malum stad dagın basında dıyebılırım...

-------------
EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER...FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 16:45
Erdal Hocam,
yaklaşık gidiş dönüş,
proğramını da açıklarmısın ?

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: OKTAY061626
Gönderi tarihi: 17/Ağu/2008 saat 16:47
calısmalarınız ıcın sımdıden basarılar

-------------
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 00:16
Alıntı yapılan hüsnü

Erdal Hocam,
yaklaşık gidiş dönüş,
proğramını da açıklarmısın ?

abi otobüs olayı kesinleşsin ona göre program yapacağız. onu da  salıya kadar belirleyelim. sizlerin fikri burada çok önemli.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 00:32
Alıntı yapılan ekundem

sizlerin fikri burada çok önemli.

Benim düşüncem, cumartesi öğleden sonra çıkıp,
pazar dönüş için, öğleden sonra İstanbula veda etmek.
403 te sabahlayıp otobüsü Mersedes firması için test ederiz.

LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: UFUKESES
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 00:46
Erdal hocam gurbetin genelinde ne işi var bu konunun? Big%20smile

-------------
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 00:48
ne bileyim ufuk.. konu açtığımız mı var foruma? yıllardır açtığım iki yada üçüncü konu bu. mazur gör hatamızı

-------------

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 01:19
Estağfurullah hocam,takıldım öyle.Wink
Konuyu okuyan bir forum yöneticisi varsa forum genele alırsa daha iyi olur.

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 01:25

Bu saatte ancak global mod ayaktadır.
Ankara Ankara Bursa Ankara, ESES im yanında Bursa Ankara...

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: savasss
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 01:25
Ben bişey sormak  istiyorum bu organizasyonda siğara ve alkol olucakmı acaba?

Gönderen: furkan316
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 01:44
sigara ve alkol olmasın lütfen araba sigara içenler için molalar wersin ama kesinlikle alkol olmasın çünkü sonra işin b.ku çıkıyo

-------------
antibizans.com

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 08:27

Adı geçen derneğimizin organizasyonlarında,
o dediğinden çıkmasının olasılığı onbinde sıfırdır.
Daha kesin konuşur, gerekirse rakamla da yazarım.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: rbicer
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 08:37
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan ekundem

sizlerin fikri burada çok önemli.

Benim düşüncem, cumartesi öğleden sonra çıkıp,
pazar dönüş için, öğleden sonra İstanbula veda etmek.
403 te sabahlayıp otobüsü Mersedes firması için test ederiz.

LOL
Ben olsam Cumartesi 4-5 gibi çıkar,maç bitimi 23.30 gibi dönerdim.Cryİstersen; beraber olmak için cuma akşamı ben geleyim beraber buraya döneriz.
AngryOuch

-------------
HOP HOP HOP
GÜM GÜM GÜM
KIRMIZI ŞİMŞEK
HEY HEY HEY

Gönderen: tkolca
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 16:07

Hocam erken gelin istanbul'a, bizde taksimden kaldırıyoruz BKŞ otobüsünü hep beraber gezer sonrada stada konvoy yaparız.

Bu arada sen ;
1-E.Kündem
yazmazsan kimse 2 diye yazmayacak hocam sen açılışı yap da yaz adını bence ;)

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 21:12
haklısın tolga.. bu arada otobüs fiyatı 35 lira. perşembe gününe kadar opsiyonumuz var. perşembeye kadar 50 kişi toplayamazsak organizasyon iptal olacak..

1. E.Kündem

-------------

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 21:22
bravo hocam emeklerinize sağlık..umarım gerekli desteği görürde böyle organizasyonların devamlılığı olur.hakikaten yıllardır ihtiyaç duyulan bir projeydi.sayenizde bu boşlukta dolacak inşallah.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 21:25
sağol yasin. inşallah katılım yoğun olur da gidebiliriz. bu arada yeni kurulan derneğimiz eskişehirspor'u koruma derneği'de bu organizasyona dahil olabilir. o zaman organizasyonun adı eskod+ anadolu yıldızı olur

-------------

Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 21:32
Alıntı yapılan ekundem

sağol yasin. inşallah katılım yoğun olur da gidebiliriz. bu arada yeni kurulan derneğimiz eskişehirspor'u koruma derneği'de bu organizasyona dahil olabilir. o zaman organizasyonun adı eskod+ anadolu yıldızı olur

valla hocam adı sanı hiç önemli değil.bu ihtiyaç duyulan bir organizasyondu,ama yıllardır kimse ilgilenmedi.düşünsene bir ankaraspor,bir hacettepe maçlarına ailecek gidilemez mi?ki kimbilir kaç kişi böyle nezih bir şekilde seyehat edip sorunsuz,kavgasız,gürültüsüz eskişehirsporun dışardaki maçlarına gitmek istiyordur.inşallah katılım yoğun olurda,bu organizasyonun devamlılığıda olur.adı valla hiç önemli değil,yeterki olsun.millet sorunsuz kavgasız gürültüsüz maça gitmeye hasret..

-------------

Gönderen: yasinolcay26
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 21:37
Konunun sayfa düzeni bozulmuşBig%20smile

-------------
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)

Gönderen: savasss
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 22:00
ben kuzenimle beraber maça gitmeyi düşünüyoruz ama benimde siğara içmeme rağmen siğarasız ve alkolsüz ise gelmeyi düşünüyorum.Bu konuda bir bilgi verirseniz sevinirim birde şuanda kaç kişi kontejyan var acaba?

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 22:33
3. sayfa sadece bendemi garip görünüyor :)...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 22:34
Aman geçler! Eskişehirde değildim,şimdi öğrendim Siz ESES Sevdalılarının olduğu her yerde bende varım.Beni ne olur unutmayın.Sizlere güveniyorum.HeartHugHeartBeni bilgilendirin.

''BEN 65'TEN BERİ İNANIYORUM''

Gönderen: nöbetçi golcü...
Gönderi tarihi: 18/Ağu/2008 saat 23:51
Alıntı yapılan eses şahin

Aman geçler! Eskişehirde değildim,şimdi öğrendim Siz ESES Sevdalılarının olduğu her yerde bende varım.Beni ne olur unutmayın.Sizlere güveniyorum.HeartHugHeartBeni bilgilendirin.

Şahin abi otomobille gidiyoruz.Geliyor musun bizimle?

-------------
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR

Gönderen: Fnd_26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 00:44
Mehmet ağabey otomobille Olimpiyata gitmek kasar be xD Gerçi benzini ortak atınca bi sorun kalmaz xD Bize burdan çok yakın ya yapıştırdıkmı 1.30 en fazla 2 saatte olimpiyattayız :)

-------------
Yenilsende yensende taraftarın senle...

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 11:47
Alıntı yapılan Fnd_26

Mehmet ağabey otomobille Olimpiyata gitmek kasar be xD Gerçi benzini ortak atınca bi sorun kalmaz xD Bize burdan çok yakın ya yapıştırdıkmı 1.30 en fazla 2 saatte olimpiyattayız :)
Araç lpg li.5 kişi adam başı 20 ytl.ye mal olur en fazla.

-------------
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR

Gönderen: EsEs
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 13:16

Erdal hocanın yapmak istediği organizasyon güzel fakat hocanın kendi grubuyla hareket ediyor.Anadolu yıldızı derneği benim bildiğim kadar nefer grubunun derneği değilmi hocamda ferdi hareket ediyor diğer gruplara antipatisi var herhalde fakat şu iyi bilinmelidirki eskişehirspor trübünleri sadece nefer grubuna özgü bir trübün değil tüm gruplar bir bütündür  bölünemez parçalanamaz bunların bir arada olması ESES imize daha büyük faydası olacaktır.Evet her grubun içinde deplasmanlarda tasvip etmediğimiz olayları yapan arkadaşlarımız var bunlarıda kırıcı olmadan uyararak yaptığının hoş ölmadığını söylüyerek zamanla herkesin ESES ime yakışır  taraftar olacağına inanıyorum.

-------------
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 13:35
Alıntı yapılan EsEs

Erdal hocanın yapmak istediği organizasyon güzel fakat hocanın kendi grubuyla hareket ediyor.Anadolu yıldızı derneği benim bildiğim kadar nefer grubunun derneği değilmi hocamda ferdi hareket ediyor diğer gruplara antipatisi var herhalde fakat şu iyi bilinmelidirki eskişehirspor trübünleri sadece nefer grubuna özgü bir trübün değil tüm gruplar bir bütündür  bölünemez parçalanamaz bunların bir arada olması ESES imize daha büyük faydası olacaktır.Evet her grubun içinde deplasmanlarda tasvip etmediğimiz olayları yapan arkadaşlarımız var bunlarıda kırıcı olmadan uyararak yaptığının hoş ölmadığını söylüyerek zamanla herkesin ESES ime yakışır  taraftar olacağına inanıyorum.

Dikkat ederseniz Erdal hoca da aksini söylememiş,tüm tribün gruplarından ayrı bir otobüs etkinliği diye bahsetmiş.Nefer grubunun otobüsü değil bu bahsedilen otobüs.

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 13:49
Alıntı yapılan nöbetçi golcü...

Şahin abi otomobille gidiyoruz.Geliyor musun bizimle?
Tabi seve seve sizinle buluşup görüşelim mümkünse bu gün.

BEN 65'TEN BERİ İNANIYORUM

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 14:29
Grupların otobüs organizasyonları ne zaman belli olcak bilgisi olan varmı...

Gönderen: Wanted
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 21:25
Alıntı yapılan esessinan

Grupların otobüs organizasyonları ne zaman belli olcak bilgisi olan varmı...
Gruplar falan demeyin arkadaşlar .EStanbul seferi sırasında yaşananlar geliyor aklıma bileti olupta burada kalan arkadaşlar.lütfen gruplar demeyin lütfen.
bireysel olarak gidin onlarla gitmeyin derim.

-------------
Yönetim iia..

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 21:32
Alıntı yapılan EsEs

benim hiç bir gruba antipatim yok. kızılcıklısı ayderi altesi neferi hepsi bizim gruplarımız. ancak bizim gibi yaşı biraz ortalamanın üstünde olanlar artık kavgayı gürültüyü pek kaldıramıyor. o yüzden iyi bir otobüsle yollarda kalmadan kavgasız gürültüsüz bir şekilde gidelim dedik. burada ne bir ayrımcılık var ne de grupçuluk.

hangi cümlemden bu yargıya ulaştınız hakikaten çok merak ediyorum.böylesine iyi niyetli bir çalışmayı dahi bölücülükle suçlayan yazıları okuyunca insanda ne tat kalıyor ne de keyif. zaten hata bizde otur oturduğun yerde ne bulaşıyorsun bu işlere..

-------------

Gönderen: Wanted
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 21:33

Yukarıdaki sozlerimin bu baslıkta olmasının anadolu yıldızı derneği ile alakası yoktur sadece esessinan nickli arkadasın yazısına cevap vermek  için yazdım. Yukarıdaki sözümün nereye gittiğini sanırım herkes tahmin ediyor.

-------------
Yönetim iia..

Gönderen: tayfun26
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 21:37

BursaESES-  İBB-ESES Maç organizasyonu

Sevgili Bursa'da Yaşayan Eskişehirli ve Eskişehir Sevdalı Dostlarımız,

12 yıllık özlemimiz nihayet istanbulda son buluyor Eskişehirspor sevdalısı arkadaşlarımızı bu organizasyonda görmek istiyoruz

23 ağustos cumartesi günü saat 16:00’da Bursa’dan İstanbul’a Lüx Yalova seyahat ile Yalova-Eskihisar-İstanbul-Olimpiyat stadyumu güzergahında hareket edilecek.katılım sayısına göre ve ücret belirlenecek. Karşılaşmada bilet fiyatları Eskişehir taraftarlarına ayrılan Kale arkaları 10 YTL, doğu kapalı tribün ise 20 YTL Müsabakanın biletleri Çarşamba gününden itibaren Biletix gişelerinden satışa sunulacak.Bu organizasyona katılmak isteyen arkadaşlar isimlerini buraya listelesinler yada murat çelen ağabeyimizi tanıyanlar telefonla arayabilirler..

23 ağustos cumartesi günü saat 16:00’da Bursa’dan İstanbul’a Lüx Yalova seyahat ile Yalova-Eskihisar-İstanbul-Olimpiyat stadyumu güzergahında hareket edilecek.katılım sayısına göre ve ücret belirlenecek. Karşılaşmada bilet fiyatları Eskişehir taraftarlarına ayrılan Kale arkaları 10 YTL, doğu kapalı tribün ise 20 YTL Müsabakanın biletleri Çarşamba gününden itibaren Biletix gişelerinden satışa sunulacak.Bu organizasyona katılmak isteyen arkadaşlar isimlerini buraya listelesinler yada murat çelen ağabeyimizi tanıyanlar telefonla arayabilirler veya bana özel mesaj atabilirler..

-------------
BursaESES

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 22:08
Her başlık bizimdir. Her grup bizimdir. Her dernek bizimdir bu saatten sonra.
Ve her şey Eskişehirspor'undur....
Lig başlıyor gönüldaşlar... Cumartesi günü saat: 21.00'da kızağından inip, "Vira" diyecek gönüllerin şahı, özlemlerin hası olan kutlu dava...
12 yıllık hasreti savurup geldik biz buraya...
Kimimiz Zonguldaklar'ı gördü; kimimiz Merinosları saydı...
Kenti yetmedi, ilçelere, beldelere gidildi...
Ve nicelerinin beyninde yeşil sahalara kıpkızıl bir şimşek gibi düşmek için gelinmedi?
ES ES için, o her kaldırımına kurban olduğum kent için artık yeter...
Artık cephelere inme zamanı, artık artımızla eksimizle birbirimizi kucaklamanın vakti...
1965liyim, AYDERliyim, ETDliyim, ÖTOluyum...
Kapalının sağında ateşten Kızılcıklı, solunda pankartını savuran Neferliyim.
Açıkta avucundaki çekirdeği çitleyen babamı ayağa kaldırmaya çalışan ALTES'liyim.
İstanbul'da BKŞli, başkentte Ankara ESESliyim.
Kucaklaşacağız, her şeye rağmen, ES ES için kucaklaşacağız.
Omuz omuza vermezsek yitip gideriz beyler, birbirimize yan bakmadan kucaklaşacağız.
Birleşemesek de omuz omuza gelip her şeyi unutup, Türkiye'ye ne olduğumuzu Rabbin izniyle bir daha unutmayacağı şekilde kazımalıyız.
Başka yol yooook!!!
Ya ayağa kalkacağız ya düşüp, ezileceğiz.
El ele, gönül gönüle, yürek yüreğe; gerginliklerimizi, imâlarımızı artık noktalayıp;
Rabbin izniyle her hafta içerde dışarda tribünlerin ünlemi olmak dilek ve duasıyla...
Kırgınlık YOK!, Küskünlük ASLA!
Yaşasın Eskişehirspor, 65'lerden ezele, ebediyete...
EStanbul'dan sevgilerle

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 22:14
Alıntı yapılan Baba

Her başlık bizimdir. Her grup bizimdir. Her dernek bizimdir bu saatten sonra.
Ve her şey Eskişehirspor'undur....
Lig başlıyor gönüldaşlar... Cumartesi günü saat: 21.00'da kızağından inip, "Vira" diyecek gönüllerin şahı, özlemlerin hası olan kutlu dava...
12 yıllık hasreti savurup geldik biz buraya...
Kimimiz Zonguldaklar'ı gördü; kimimiz Merinosları saydı...
Kenti yetmedi, ilçelere, beldelere gidildi...
Ve nicelerinin beyninde yeşil sahalara kıpkızıl bir şimşek gibi düşmek için gelinmedi?
ES ES için, o her kaldırımına kurban olduğum kent için artık yeter...
Artık cephelere inme zamanı, artık artımızla eksimizle birbirimizi kucaklamanın vakti...
1965liyim, AYDERliyim, ETDliyim, ÖTOluyum...
Kapalının sağında ateşten Kızılcıklı, solunda pankartını savuran Neferliyim.
Açıkta avucundaki çekirdeği çitleyen babamı ayağa kaldırmaya çalışan ALTES'liyim.
İstanbul'da BKŞli, başkentte Ankara ESESliyim.
Kucaklaşacağız, her şeye rağmen, ES ES için kucaklaşacağız.
Omuz omuza vermezsek yitip gideriz beyler, birbirimize yan bakmadan kucaklaşacağız.
Birleşemesek de omuz omuza gelip her şeyi unutup, Türkiye'ye ne olduğumuzu Rabbin izniyle bir daha unutmayacağı şekilde kazımalıyız.
Başka yol yooook!!!
Ya ayağa kalkacağız ya düşüp, ezileceğiz.
El ele, gönül gönüle, yürek yüreğe; gerginliklerimizi, imâlarımızı artık noktalayıp;
Rabbin izniyle her hafta içerde dışarda tribünlerin ünlemi olmak dilek ve duasıyla...
Kırgınlık YOK!, Küskünlük ASLA!
Yaşasın Eskişehirspor, 65'lerden ezele, ebediyete...
EStanbul'dan sevgilerle

alper abi döktürmüşsün..
kısa ve öz,
yaşasın eskişehirspor..

-------------

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 22:41
Bu gün sabah organizasyona katılmak için Anadolu Yıldızı Derneğine gittim kapalıydı.Yarın tekrar ziyaret etmek istiyorum,hangi saatler arasında açık olduğunu yazarsanız sevinirim.Teşekkürler.

Ben 65'ten beri inanıyorum.

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 22:44

Bu gün sabah organizasyona katılmak için Anadolu Yıldızı Derneğine gittim kapalıydı.Yarın tekrar ziyaret etmek istiyorum,hangi saatler arasında açık olduğunu yazarsanız sevinirim.Teşekkürler.

ŞAHİN ABİ tatilden döndün mü?

-------------
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 22:50
Alıntı yapılan nöbetçi golcü...

ŞAHİN ABİ tatilden döndün mü?
Döndüm koçum.Şimdi İstanbula gitmek için arayış içindeyim.Sana LPG'li araba aldık,Yinede yaya kaldık.Ne iş anlamadım.

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 22:55
Gidiyoruz abi inşallah.Sen iyi bilirsin olimpiyatı,bahçeşehir'i.Wacko

-------------
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR

Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 23:20

dernekte sürekli  bir arkadaşımız durmuyor artık. bir ay içinde daha büyük bir yere geçeceğiz. şu an için organizasyon sayısını forumdan takip edeceğiz. yeterli sayıya ulaşırsak dernekte bir arkadaşı görevlendirip perşembe cuma ücretleri toplayacağız.

-------------

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 19/Ağu/2008 saat 23:37
hocam özel mesaj attım bakarmısınız?

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderi tarihi: 20/Ağu/2008 saat 12:27
Alıntı yapılan disasel

Koçum dört mesaj gelmiş,seninki yok herhalde bir yanlışlık oldu.TEŞEKKÜR EDERİM ilgin yeter.

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderi tarihi: 20/Ağu/2008 saat 17:14

Alıntı yapılan disasel

Koçum dört mesaj gelmiş,seninki yok herhalde bir yanlışlık oldu.TEŞEKKÜR EDERİM ilgin yeter.

şahin bey disasel bana özel mesaj atmıştı. yanlış anlaşılma olmuş herhalde

-------------

Gönderi tarihi: 20/Ağu/2008 saat 17:18
bu arada otobüs fiyatlarıyla ilgili yeni gelişmeler var.

403 olursa otobüs 35 ytl
man olursa 30 ytl
prenses olursa 25 ytl

bu organizasyonun tribün gruplarıyla hiçbir ilgisi yoktur. gelmek isteyenler perşembeye kadar bu foruma ismini yazdırsınlar. yeterli sayı olursa gideceğiz.

-------------

Gönderi tarihi: 22/Ağu/2008 saat 00:48
organizasyon iptal edildi. maalesef yeterli katılım gösterilmedi.

2.  3.  4.  maçlardada aybı girişimlerde bulunucağız

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com