eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Almıyorum!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 17:11
yönetim çoook yüksekten uçuyo hadi hayırlısı
güvensoy istifa
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 17:15
imkanı olanlarda lütfen almasın
taraftar bütündür parçalanamaz hesabı.
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 17:22
İmkanı olmayanlar zamanında elini taşın altına sokup varları ile yokları ile takımı desteklediler..,

Şimdi de imkanı olanlar ellerini taşın altına sokup imkanı olmayanları desteklemeliler. Çünkü klübümüz için doğru olan bu. Taraftar bütündür...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 17:31
İmkanım var ama yönetimin ben bilirim tavrından rahatsız olduğum için. Kendilerini bizden büyük gördükleri için. Uçuk kaçık sözler verip yerine getirmedikleri için. Stadımıza bir iyileştirme yapmadıkları için. Transfer politikalarını onaylamadığım için. Büyük taraftarımıza destek olmak için. Kombinede almıyorum. Maçlarada gitmiyorum. Çevremde geçen sene içeride dışarıda maçlara beraber gittiğimiz en az 15 arkadaşımda aynı görüşte ve almıyorlar. Bunlarında alım güçleri var oysaki. Boş laf değil icraat istiyoruz. Kalıcı yatırımlar ve proje istiyoruz havada kalmayacak ve uygulanacak projeler istiyoruz. En büyük taraftar unuttular her halde sezon başlayınca hatırlayacaklar. En fazla 3 maç sonra boş tribünlere oynarken.
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 18:20
Alıntı yapılan esesreha

İmkanım var ama yönetimin ben bilirim tavrından rahatsız olduğum için. Kendilerini bizden büyük gördükleri için. Uçuk kaçık sözler verip yerine getirmedikleri için. Stadımıza bir iyileştirme yapmadıkları için. Transfer politikalarını onaylamadığım için. Büyük taraftarımıza destek olmak için. Kombinede almıyorum. Maçlarada gitmiyorum. Çevremde geçen sene içeride dışarıda maçlara beraber gittiğimiz en az 15 arkadaşımda aynı görüşte ve almıyorlar. Bunlarında alım güçleri var oysaki. Boş laf değil icraat istiyoruz. Kalıcı yatırımlar ve proje istiyoruz havada kalmayacak ve uygulanacak projeler istiyoruz. En büyük taraftar unuttular her halde sezon başlayınca hatırlayacaklar. En fazla 3 maç sonra boş tribünlere oynarken.

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

Bunlar yüzünden Es-Es'im kendi sahasında deplasman maçına çıkacak bu gidişle.
Yukarı
mechul Liste gör
Yeni Yazar

SERHAT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı mechul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 18:23

Lütfen düzgün Türkçe ile yazınız.

MOD
MECHULL
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 21:46

Adanaspor'da kombineler belli oldu!

Bank Asya 1. Ligi takımlarından Adanaspor'da yeni sezon öncesinde kombine bilet fiyatları belli oldu. Adanaspor Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, kombine bilet fiyatları, protokol 2 bin YTL, kapalı üst bin YTL ve kapalı alt 750 YTL olarak belirlendi.

Tarih26 Haziran 2008 , 17:12

function fbs_click() {u=location.href;t=document.title;window.open('http://www.facebook.com/sharer.php?u='+encodeURIComponent(u)+'&t='+encodeURIComponent(t),'sharer','toolbar=0,status=0,width=626,height=436');return false;} html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }

Adanasporda%20kombineler%20belli%20oldu!

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR

Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül, kombine biletlere taraftarların ilgi göstereceğini ve başkan olduğu günden bu yana her taraftarın maça bilet alarak girmesi fikrini bu sezon daha da yaygınlaştırmak istediklerini söyledi.

Gerçek taraftarın maça bilet alarak takımına maddi katkı koyması gerektiğini söyleyen Akgül, "Kulüplerin en önemli
gelir kaynaklarından biri de maç hasılatlarıdır. Göreve geldiğim günden bu yana her taraftarın öncelikli görevinin maça bilet alarak girmek olduğunu söylemiştim. Adanaspor taraftarı bu sezonda Turkcell Süper Ligi hedefliyorsa elinden geldiği kadar takımına katkı koymalıdır" diye konuştu.

valla adana uçmuş diyorumm.buna bakınc a bizim kombineler ucuz kalmış gibi....
aslında bizim sadece açık kombşnesi ucuzlasa yetecek valaa..
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 04:27
Bütün tanıdıklarım,bu zamana kadar ESESi yalnız bırakmayanlar,son dakika golü ile antalya ile berabere kaldığımızda,ordu galibeyi ile ümitlendiğimizde,karşıyaka maçı umutlarımızın bittiği anları yaşamamış ama süper lige çıktı diye mutlaka bu sene bütün maçlara gideceğim söylemleri beni dellendiriyor.Başkan bu büyük taraftarının dışarda kalmasını istemiyorsan kulak ver bize artık yeter...Yoksa dışardan destek vereceğiz!Deplasmanlara daha çok ağırlık vereceğiz!
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 04:36
Valla yukarıdaki tabloya baktım Adana yönetimide uçmuş bizim yönetim gibi..Onlarada Allah kolaylık versin taraftarına yani.
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 07:53

Adanaspor'da biz gibi süper ligde oynuyor heralde şu fiyatlara bakarmısınız yaaa TongueLOL

Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır