Sayfayı yazdır | Close Window

Kombine Almıyorum!

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1167
Yazdırma tarihi: 27/Nis/2024 saat 20:24
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Kombine Almıyorum!
Gönderen: ESKİCE
Konu: Kombine Almıyorum!
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:09

Yönetici abilerimiz mazur görsünler bu fiyatlardan kombine almayacak insan sayısı burda korkunç rakamlara ulaşsın bi nüsha çıktısını alıp Halil Ünal a verelim.

Yanıtlar:
Gönderen: ESKİCE
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:09
İsmim Uğur Eskice bu fiyatlardan kombine almayacağım.

-------------

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:14
bende ne yazıkki bu fiyatlarda alamıyorum......

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: MeHmEteses
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:15
bende kombine almıyorum çünkü alamıyorum!!!

-------------
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES

Gönderen: ESES_TAMER
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:18
Başlığın kombine alamayacağım olarak değişse daha mantıklı. Bu fiyatlarda bende kombine alamam.Yönetimden ricam söylediklerinin arkasında dursun,kombine ve bilet fiyatlarında indirim yapsın.Ayrıca Bilet fiyatlarını uygun fiyat olarak açık tribünü 20 ytl yapın

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: ismailhakki26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:18
Fiatlar düşmedikçe dende kombine almıyorum.

Gönderen: ismailhakki26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:19
Alıntı yapılan ismailhakki26

Fiatlar düşmedikçe bende kombine almıyorum.

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:20

evet başlık yanlış olmuş almıyorum değil alamıyorum olacaktı. Bende iki yıldır kombine alıyordum iki yıldır bizi kombine alanları enayi yerine koydular biletten daha pahalıya geldi bu sene bende kombine alamıyorum

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: Qwerty_eses
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:21
almıyorum .... neden alayım kii ŞAMPİYONLAR LİGİNDEMİ OYNUYOZApprove

-------------
I LOVE YOU ESES

Gönderen: FoRZa 26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:23
Alamıyorum.. Biz deplasmandada destekleriz takımımızı !!
ESES Sevgisinin önüne Para geçemez

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:27

Takımın bulunduğu konum önemli değil.. İsterse 3ncü Ligde isterse Şampiyonlar Liginde isterse Dünya Kupasında oynasın.. Bu parayı bir çok taraftarın vermesi imkansız.. Gerekli para olsun iyi bir yerde çalışsak eğer 2nci Ligde bile bu paraya kombine alınır. Ama bizim maaştan daha yüksek bu kombinenin fiyatı..Bu fiyatlarla stad dolsun herkes kombine alınsın seneye daha pahalı olacağına eminim.. Tepkiyi en başında göstermek gerekir.

-------------

Gönderen: MuratN
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:28
almıyorum değil Thumbs%20Down alamıyorum Thumbs%20Up konu başlığı değiştirilsin lütfen!

-------------
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...

Gönderen: özgürlük
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:28
bence başlık iyi yapamamak edememek değil de bir tepki niteliğinde olduğu için almıyorum kelimesi daha iyi. ben de almıyorum

Gönderen: esesesin
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:30
    Kombine almıyorum ta ki bizans yalakası istifa edene dalkavuk da yakamızı bırakana kadar.Nasılsa onları kendi şakşakçıları gelir maçlara.
     Eskiden halkın takımıydık.Şimdi ne farkımız kalacak konya kayseri sivas isanbul bld ankara bld vs den.Uyan başkan uyan.Koca çınarın altını oyuyorlar sende çanak tutuyorsun...

-------------
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...

Gönderen: lokman
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:35
 kombine alma imkanım var .ama yönetimin fiyatları düşürene dek kombine almayı düşünmüyorum.sırf kendimi düşünmüyorum,bu fiyata kombine alamıyacak bir sürü kardeşim var.kombine alıp herkes yönetime destek olmak ister,ama fiyatlar makul olduğu sürece.....

Gönderen: it was 1965
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:36
esesesin e katılıyorum.... illaki alan olur gelen olur ama....pankartları bile hazırdır ...... sarı larcivert üzerine yazarlar aynı yazıyı avrupa kupalarına diye...

ALMIYORUM.....

Gönderen: VarolAydin
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:37
http://www.sporx.com/detail.php?Type=24&yazar=26&go=5639

arkadaşlar bu yazıyı her yere kopyalayıp yapıştıralım ve sesimizi duyuralım

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:43
AL(A)MIYORUM...

O parayı verebilecek olsam; "Nasıl olsa bu sevgiyle maça geliyorlar, ucuz yapmayalım da daha çok para alalım" sömürü felsefesi içindeki yönetime inat bizim kombineyi değil; "Alın size dünya kalitesi" diyen ÇELSİ'nin, maç başı ücreti bizimkinin 5 YTL fazla olan kombinesini alırım..

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:44
Alıntı yapılan esesesin

Kombine almıyorum ta ki bizans yalakası istifa edene dalkavuk da yakamızı bırakana kadar.Nasılsa onları kendi şakşakçıları gelir maçlara.
     Eskiden halkın takımıydık.Şimdi ne farkımız kalacak konya kayseri sivas isanbul bld ankara bld vs den.Uyan başkan uyan.Koca çınarın altını oyuyorlar sende çanak tutuyorsun...
evet bence de takımını dşünen herkes sizin gibi yapmalı.almamak değil alamamak bir boykot gibi yani... bu takım parababalrının değil halkın takımıdır. asgari ücretle çalışan bir işçi nasıl maça gidecek. tersten düşünürsek alt gelir seviyesinden insanlar eğer bu takımı tribünden destekleyemiyorsa bu nasıl halkın takımı olacak. bu bence bir boykot şekline dönümeli 300 milyona kadar çekene kadar kimse almamalı.

Gönderen: larss0n26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:46
al(a)mıyorum

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:50
Allaha şükür kombine alacak gücüm var ancak bizi yolunacak kaz gibi gördükleri için ve de bizim stad konusunda aylardır feryat figan yırtınmamıza rağmen hiçbir iyileştirme ve seyircinin menfaati ve rahatı için aynı zamanda da ES ES ime yakışır bir stad planı yapmadıkları için ALMIYORUM.

-------------

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:51
almıyorum alamam

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: eses_gokhan
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:51
Gültekin Güvensoysuz yüzünden almıcam ALMIYORUM.

-------------
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:54
Bu sezon kombine alamam,mümkün değil çünkü maddi durumum buna elvermez.Ayıp gerçekten ayıp,anadolunun hangi şehrinde böyle fiyatlar var ya.Hemem hemen istanbul takımlarıyla kafa kafaya bu fiyatlar.Üstüne üstlük stadımız çağ dışı,ahır gibi bir stad.Eskişehir taraftarı vefakardır , cefakardır 2. ve 3.lig'lerde bile stadı dolduruyorlardı.Bu sezon süper lig'deyiz hayli hayli doldururlar fırsat bu fırsat taraftarı bir güzel yolalım düşünceleri varsa çok yanılıyorlar.Bir çok taraftarımızın malesef bu fiyatlara kombine alacak durumu yok.

-------------

Gönderen: oxax
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:57
Taraftar bir bütündür bölünemez, alamayan arkadaşlara destek olmak adına madem bu bir boykot bende almıyorum... O tribünde emeklisinden öğrencisine herkes ile kolkola maç izleyemedikten beraber ağlayıp beraber sevinmedikten sonra maça gitmenin bir anlamına da yok... Bizi aşkımızdan eses imizinden para ile ayırmaya çalışma... Yönetim elbet bir gün gider biz hep burdayız...

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:57
biz zamanında deplasman yapmak için kiremit satan, bileziklerini satan kişilerin torunlarıyız amma bu sevgimiz yüzünden enayi durumuna düşeceksek bizim de taraftar olarak buna karşı bir cevabımız olacaktır. içerideki maçlar anlaşılan taraftara kapalı biz de deplasman yaparız ne yapalım :(

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:58
Bazı sebepler yüzünden almıyorum.Başkanımız yanlışlarından ne zaman dönerse 2 adet kombine alıcam.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: Rio
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:21
Almak isterdim ama alamıyorum :(

-------------
Forever Es-Es

Gönderen: fatihcce85
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:21
ben öğrenci adamım tamam fanatik esesliyim ama kimse de kusura bakmasın enayi değilim...

Gönderen: oaae
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:25
Yıllardır bu siteyi yakından takip etmeme rağmen yazmamayı ilke edinmiştim.Fakat 15 gün içinde yaşadıklarımız, gelecek sezon hakkında ipuçları vermeye başladı.Maalesef bugün Eskişehirspor'umuz tamamen amatör ve siyasi kimlikleri ön planda olan şahısların eline geçmiştir. Hiç kimse Halil ÜNAL takımı Lig A ya çıkardı bu başarı onundur demesin.Kaleci Hakan olmasaydı hala Lig B de sürünüyor olacaktık.

Benim anlamadığım yönetimin ısrarla taraftarı karşısına alma çabaları.Hangi akla hizmet ediyorlar, bu gücü nereden alıyorlar anlamış değilim. Şunu bilmelerinde de fayda var Unakıtan rüzgarı yerel seçimlere kadar var. Ondan sonra biz gene başbaşa kalırız sayın yönetim kurulu ve başkanı.

Kombine fiyatlarına gelince yıllardır kombine alan birisi olarak bu sene 100 YTL dahi olsa almayacağım.Bu yönetimin yaptığı hiç bir olayı tasvip etmediğim içinde, 30 yıllık taraftarlığımı askıya alıyorum. Biz bu takımı süper ligde olduğu için sevmedik.Efsane olduğu için, bir başkaldırının önderliğini yaptığı için sevdik, siyasilere oyuncak olsun diye değil

Tüm taraftarlarımıza saygılarımla.

Gönderen: mr26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:28

Ben bir devlet memuruyum ve bu fiyatta kombine istesem de alamam!Artık haftalık bütçemize göre gidebileceğimiz maçlara gideceğiz!

-------------
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:37
O febeli ordayken kombine zaten almam..

Gitse bile bu fiyata al(a)mam..

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: omer-es-26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:38
almıyorum

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:39
almayı çok istiyorum iilk defa 1. lig maçı göreceğim. esesimi 1. ligde izleyeceğim ama al(a)mıyorum.

ben vereceğim parayı fbli gültekin aziz yıldırımın adnan polatın yanına oturup benim paramla reklam yaapcak iş görüşmesi yapacak. oldu canım

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:41

http://www.sporx.com/detail.php?Type=24&yazar=26&go=5639 - http://www.sporx.com/detail.php?Type=24&yazar=26&go=5639

zaten arkadaş herşyi özetlemiş....

-------------

Gönderen: burak26eses
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:41
al(a)mıyorum

-------------
BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:51
Bakın yıllardır süper lig'e demir atmış Trabzonsprun kombine kart fiyatları.Hiç bir şey söylemiyorum artık.

Kombine kartlarının fiyatları belli oldu

Haftalık olağan toplantısını Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu başkanlığında bu akşam (Cuma) M. Ali Yılmaz Tesislerinde gerçekleştiren yönetim kurulumuz 2008-09 sezonu kombine kartlarının fiyatlarını belirledi.
Buna göre kombine kartlar VİP Tribünü için 2500, Kapalı 1 (B-C-F-G Blok) için 1000 YTL, Kapalı 2 (A-D-E-H Blok) 750 YTL, Maraton Tribün için 300 YTL, Açık Tribün içinde 100 YTL’den satışa sunulacak. Kombine kart satışlarında bayanlara ve 14 yaşına kadar çocuklara yüzde 50 indirim uygulanacak. Kombine kart alan taraftarlarımıza kredi kartına 10 taksite kadar imkan tanınacak.

Yönetim kurulumuzun aldığı karar gereceğinde yeni sezon kombine kartları 9 Haziran Pazartesi gününden itibaren satışa çıkarılacak. Kombine kartların satışa sunulmasının ardından ilk bir haftalık sürede eski kart sahiplerine öncelik tanınacak.

Yönetim kurulumuz ayrıca önümüzdeki sezon oynanacak müsabakalardaki bilet fiyatlarını netleştirdi. Buna göre normal müsabakalarda H. Avni Aker Stadı’nda VİP biletleri 150, Kapalı 1 biletleri 75, Kapalı 2 biletleri 50, Maraton Tribünü biletleri 20, Açık Tribün biletleri de 7.5 YTL’den satılacak. Derbi maçlarda bu rakamlar VİP için 250, Kapalı 1 için 100, Kapalı 2 için 75, Maraton için 30, Açık tribün içinde 10 YTL olacak.

www.trabzonspor.com

-------------

Gönderen: microprocessor26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:52
ben alırım.param çok olduğundan değil.esesli olduğumdan.biz almalıyız diğer takım taraftarlarından daha bağlı daha özverili ve sadece esesli olduğumuz için.bu çorbada tuzumuz olsun.onlarca transfer yapılacak takım yeni.fedakarlık zamanı.

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:53
AL MI YO RUM. Konuyu gördükçe çok şey yazasım geliyor ancak kendimi firenliyorum. Süper lige çıktıysak avrupa şampiyonu olmadık nedir bu abartı ve bizi kaale almamak yaşayacağız bakalım ama unutulmasın her zaman en büyük taraftar bunu yaşayarak göreceğiz 3 maç sonrasında seyirciyi bulamadıklarında. Ben akıllı ve kalıcı proje istiyorum ne oldu kongrede verilen söz aslı astarı olmayan ve uçuk vaad yani her zaman ki gibi laf kalabalığı açığın üzerine 40 loca sağır sultan güler buna boşver biz loca moca istemiyoruz biz adam gibi kale arkaları olan modern bir stad istiyoruz. Gece kondu gibi portatif tribünlü kale arkası değil hoş gerci onuda yapamayacaksınız biliyorumda. Gücüm var AL MI YO RUM. Oftaş ve belediye takımlarını 60 ytl ye seyretmem başka enayi bulun

-------------

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:55
ben alırım.

Gönderen: Koray
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:57
Ben de al(a)mıyoru.

-------------
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:57
A-LA-CA-ĞIM.ortaya çıksın gerçek esesliler.

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:58
imkanı olmayan arkadaşlara söyleyecek söz olamaz.ama imkanı olduğu halde yüksek fiyatlı diye almayanlar taraftarım esesliyim diye gezmesin.

Gönderen: haydibastıresesim
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 15:59
Ben kombine alırım .Süper lige çıktık diyoruz, endüstriyel futbol içinde ayakta kalmalıyız diyoruz, sonra da kombine pahalı diyoruz.
Bence fiyatlar normal zaten herkes kombine alacak olsaydı onun ismi kombine değil daha farklı bişey olurdu.
Yönetim işini bilir

-------------
Kalelerde eselim

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:02
Acaba siyasiler ve biz taraftar olmasaydı kime ve neye güvenip yönetimde olacaklardı bilmem vermeden almak allaha mahsustur sen yap stadını adam gibi parasını topla taraftarından bak o zaman gör kombinen kalıyormu ortalıkta hep ver, hep ver sonuç ortada tarihi eser bir stad boş tribünler sonra sor kendi kendine biz nerde hata yaptık hata ortada taraftarına değer vermiyorsun. Velinimetin olduğunu söylediğin taraftarına onun seni desteklemek için geldiği stada önem vereceksin o da sana ve yaptıklarına değer verdiği için gerekeni yapacak herşey  karşılıklı.

-------------

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:02
Alıntı yapılan microprocessor26

İyi ne güzel maddi imkanınız var kulübe katkınız olsun.Ama bir çok kişinin yok.Ne yapalım hırsızlıkmı yapalım kombine almak için hayret bir şey ya.Siz kimsenin ESES'liliğini sorgulayamazsınız !

-------------

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:03
günümüzde önemli futbol kulüpleri taraftar desteğiyle ayakta durur.herkes formamızın orijinalini alsın.şapka,kaşkol ....vs orjinal alsın.imkanı olanlar kombinede alsın.gerçekten alamayacak arkadaşlar olabilir.ama kıllığına pahalı diye almamazlık yapmayalım.süperligte kalıcı olacaksak fazla değil bence.ben alıcam.

Gönderen: red_thunder
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:04
Ey yönetim bu klübe kalıcı çözümler üretin..Bu takımın en büyük silahını elinden almayın..Bu taraftarı stada küstürürseniz ligden düşersek bunun vebalini ödeyemessiniz..

GEREKİRSE STAD DIŞINDAN BAĞIRIR BİZ YİNE NE KADAR BÜYÜK OLDUĞUMUZU GÖSTERİRİZ.SİZE İNAT DIŞARDANDA OLSA O STADDA ES ES ES Kİ Kİ Kİ SESLERİ SUSMAZ!!!

Kimine göre normal kimine göre pahalı..İşi gücü bırakıp Konyalara İstanbullara giden durumu kötü insanların bu takımda hiçmi hakkı yok..Senelerdir bu takıma sahip çıkan insanları nasıl dışlarsınız.Şu şehirde bi baba çocuğunu maça götüremeyecekmi?

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:04
Alıntı yapılan AzTecK

İyi ne güzel maddi imkanınız var kulübe katkınız olsun.Ama bir çok kişinin yok.Ne yapalım hırsızlıkmı yapalım kombine almak için hayret bir şey ya.Sen kimsenin ESES'liliğini sorgulayamazsın !

imkanı olmayanlara lazfımız olamaz.ama bazılarıda imkanı olmadığından değilde,daha düşük olsun fiyat diye tepki yaratmak için almıyor.imkanı olanlar almalı.

Gönderen: techal
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:07
arkadaşım kombine alırız tamam ama mevzu bu değil...

mevzu yönetimin yaptığı ayıp...

Türkiyedeki en pahalı kombine bileti alıyoruz...

3 cücükler dahil...

-------------

Gönderen: black_26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:10
imkanım var ama almayacağım...Başkan ve yandaşlarına kaptıracak param yok...Bu yönetimin yerine adam akıllı insanlar gelseydi 1000 ytl dahi olsa alırdım...Aciz,sahtekar,şovmen,siyaset yalakası,futboldan anlamayan yönetim istemiyorum...

-------------
BiZim DüNYaMıZDa ÖLüMSüZLüK SeNi SeVMeK DeMeKTiR ES-ES'im...!!!

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:11

gerçek esesli parayla olunuyormuş demek.Demekki en iyi esesli cebinde parası olan esesli.Vayyy vay ben yıllarca kendimi kandırmışım.Mühendissin konuşursun.Mangalda kül bırakmazsın.ama seni neden buralarda göremedik.Klavye delikanlısı...harbi esesli...
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1009&PN=8

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:11
bizim güçlü bir yönetimimiz yok.bu bir gerçek.dolayısıyla taraftarda yönetimle paylaşmalı maddi yükü.ben yönetimin elinden geleni yaptığına inanıyorum.ama maddi olarak güçlü değiller.eğer esesimizle mutlu olmak onun süperligte kalıcı olmasını istiyorsak birazda biz fedakarlık yapmalıyız.

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:13
Ben Halil Ünal'ı ES ES'li sanırdım , Eskişehirli dostu sanırdım ,meğersem amacı başkaymış.
Elbet bir gün o siyasiler çekip gidecekler biz bize kalacağız bunlar sanmayın ki unutulacak...

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:13
Alıntı yapılan hamdiozen

gerçek esesli parayla olunuyormuş demek.Demekki en iyi esesli cebinde parası olan esesli.Vayyy vay ben yıllarca kendimi kandırmışım.Mühendissin konuşursun.Mangalda kül bırakmazsın.ama seni neden buralarda göremedik.Klavye delikanlısı...harbi esesli...http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1009&PN=8

arkadaşım.yukarıdaki mesajlarımı oku.alamayan insanlara lafım yok.gerçekten alamayanlar tabi olur.ancak bazı insanlar var imkanı olduğu halde yüksek olduğunu iddaa ediyolar.ayrıca mühendis olabilirim ancak bu maddi olarak iyi olduğumu gstermez.ben her türlü fedakarlığı yaparım.

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:16

bence yönetim açık kombine fiyatından kesinlikle geri adım atmalılar tamam vip tribünü için fiyat normaldir kapalı içinde öyle ve bunlar eminim hemen satılacak ancak açık konusunda cefakar,vefakar taraftar için hemen,acilen fiyat indirimine gidilmeli ve 300-350 ytl arasında fiyat belirlenmeli....

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:17

Alıntı yapılan hamdiozen

gerçek esesli parayla olunuyormuş demek.Demekki en iyi esesli cebinde parası olan esesli.Vayyy vay ben yıllarca kendimi kandırmışım.Mühendissin konuşursun.Mangalda kül bırakmazsın.ama seni neden buralarda göremedik.Klavye delikanlısı...harbi esesli...http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1009&PN=8

arkadaşım.yukarıdaki mesajlarımı oku.alamayan insanlara lafım yok.gerçekten alamayanlar tabi olur.ancak bazı insanlar var imkanı olduğu halde yüksek olduğunu iddaa ediyolar.ayrıca mühendis olabilirim ancak bu maddi olarak iyi olduğumu gstermez.ben her türlü fedakarlığı yaparım.

birde beni nerede göremedin.anlamadım.sen erenin delikanlısısın onuda anlamadım.

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:17

bizim güçlü bir yönetimimiz yok.bu bir gerçek.dolayısıyla taraftarda yönetimle paylaşmalı maddi yükü.ben yönetimin elinden geleni yaptığına inanıyorum.ama maddi olarak güçlü değiller.eğer esesimizle mutlu olmak onun süperligte kalıcı olmasını istiyorsak birazda biz fedakarlık yapmalıyız.

vay anasına biz körüz demek ki...Git işine arkadaş ne yaptılarda neyi istiyorlar...Hazıra oturdular...Nebi başkanın yerine H.Ünal başkan olsaydı geçen sene Süper lige çıkmak yerine  Lig.B'ye geri giderdik...Fark bu kadar açık ve net...

-------------

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:20
Alıntı yapılan black_26

vay anasına biz körüz demek ki...Git işine arkadaş ne yaptılarda neyi istiyorlar...Hazıra oturdular...Nebi başkanın yerine H.Ünal başkan olsaydı geçen sene Süper lige çıkmak yerine  Lig.B'ye geri giderdik...Fark bu kadar açık ve net...

ben halil başkandan falan bahsetmedim.başkan kim olursa olsun güçlü bir yönetimimiz olmuyor. bu hep böyle.taraftar olarak yapabilenler fedakarlık yapmalı.elinize bir kağıt kalem alın bakalım.bu fiyattan tüm kombine satılsa 1 tane iyi futbolcunun yarı parası edermi.taraftar olarak bizdebiraz taşın altına elimizi sokalım.

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:24
örneğin Black26 yukarda imkanım var ama almayacağım diyor.lafımız böylelerine.bu arkadaş yönetime gelse kuruş vermez.sonrada kulübü mahkemeye verir.herkes imkanı ölçüsünde yapmalı yapacağını.diyorki kaptıracak param yok.herkes böyle derse kim sahip çıkacak eses e.

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:24

Alıntı yapılan black_26

ben halil başkandan falan bahsetmedim.başkan kim olursa olsun güçlü bir yönetimimiz olmuyor. bu hep böyle.taraftar olarak yapabilenler fedakarlık yapmalı.elinize bir kağıt kalem alın bakalım.bu fiyattan tüm kombine satılsa 1 tane iyi futbolcunun yarı parası edermi.taraftar olarak bizdebiraz taşın altına elimizi sokalım.

arkadaş sokalım sokmasına da yönetime güven yok...benım kombıne alacak imkanım var...ama yönetim yüzünden almayacağım...çünkü bu paranın takıma harcanacağına inanmıyorum...şu andaki yönetim giderken dünya kadar borç bırakacak...görünen köy klavuz istemez...

-------------

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:25
Alıntı yapılan black_26

imkanım var ama almayacağım...Başkan ve yandaşlarına kaptıracak param yok...Bu yönetimin yerine adam akıllı insanlar gelseydi 1000 ytl dahi olsa alırdım...Aciz,sahtekar,şovmen,siyaset yalakası,futboldan anlamayan yönetim istemiyorum...

eğer imkanın olduğu halde almayacağım diyorsan senin gibi taraftarda yöneticide topçuda olmaz olsun.esesliyim diye gezme.

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:27

Alıntı yapılan black_26

eğer imkanın olduğu halde almayacağım diyorsan senin gibi taraftarda yöneticide topçuda olmaz olsun.esesliyim diye gezme.

kimse kimsenin Eskişehirsporluluğunu sorgulayamaz...
inatla almayacağım çünkü yönetime GÜVENMİYORUM...

-------------

Gönderen: dentist
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:59

Alıntı yapılan black_26

çok ağır konuşuyorsun burada bi sorgulamaya gidemezsin benim de imkanım var ve ben iki hatta üç tane kombine alacaktım ama bu fiyatlarla ancak bir tanesini zor alacağım fiyatlar çok fahiş ayrıca tek gelirimiz kombine deil

-------------
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum

Gönderen: desperadomt
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:06
Alamıyorum değil Almıyorum..Bu fiyata kombinemi olur....

-------------
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:09
Kombine alan eskişehirsporludur imkanı olupta almayan değildir diyemezsiniz,biletle maça gider ya da maça gitmez bu da onun ne kadar eskişehirsporlu olduğunu göstermez!

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: it was 1965
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:12

kombine alacak gucumde var vib den bile rahatlıkla alabilirim......kombine  SATISI 1000 falan dendindiğnde biletler 1 ytl ye dustugunde cebımde kombınemde vardı.... ama su ortamda bende almıyorum.... akp spor oldugumuz su gunlerde,fb lı adamın ınatla (bakan talımatı ıle) yonetımde tutulması, kombıne fıyatları yuksek tutulması(kac kısı alabılırkı??) taraftara kulak vermeyen tabırı caızse SALLAMAYAN!!!! yönetimede tepkimi gosterırım...2 dakka baskaları gıbı durusumuz bellı olsun be...her denılene eyvallah sonra daha neler yaptırılır bıze....uyumayalım artık...almıyorum....ne zaman o herıf yonetımden ceker gıder....yonetım akp spor olmaktan cıkar....taraftarın bu takım ıcın onemını onlarada kulak vermek gerektıgını anlar o zaman kombınemı alırım ozamana kadar da tvden radyodan deplasmanda takıp ederım.....burda es es lılıgı kımse sorgulayamaz...tabı 1 kombıneye 2 kısı gırenler 1 bılete 2 kısı gırenler sımdı 3 kısı gırer...kımseyede sesını cıkarmaz...es es lılık bıle sorgularlar...ama ben bunu yaparak es es lıyımde demem....

Gönderen: illedeESES
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:14

Bilet ve Kombinelerin satış işlemini gerçekleştiren Aktif A.Ş.' nin bu işten çıkarı komisyonu ne kadar bileniniz varmı arkadaşlar ??

-------------
Haydi bastır ESESİM, kalelerde esersin, şanlı taraftarınla ŞAMPİYONLUKLAR SENİN.

Gönderen: kırmızısimsek_26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:14

Kim Kimsenin Eskişehirsporlılığunu karışamaz..Bu forumda herkes Eskişehirli ve Eskişehirsporludur.Alacak arkadaşlar bu fiyatlardan alırlar ama alamayan veya almayanlrın Eskişehirspor sevdasını sorgulayamaz..Keşke Gelirler iyi olsa herkes alsa kulübe faydası olsa.Ancak bu fiyatlara zor yönetim tekrar gözden geçirecektir fiyatları..Büyük taraftarın sevdasını kimse sorgulamasınnn.

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:15

imkanı olmayan arkadaşlara söyleyecek söz olamaz.ama imkanı olduğu halde yüksek fiyatlı diye almayanlar taraftarım esesliyim diye gezmesin.

Herkesin gelir durumu bir değil....Bugün asgari ücret 419 YTL net...Bir kombine 480 YTL ki bu bir asgari ücretlinin bir aylık maaşını gasp etmek demektir...

Sevgili micoporsecsor26 senin aylık gelirin ne kadardır bilmiyorum ama gelir durumun atıyorum 4.190 YTL olduğunu düşünelim ve sana diyorlar ki Kombine 4.800 YTL alabilecekmisin??  Aylık maaşını verirsen aç aç gezersin...Biriside çıkar ki aylık geliri 20.000 YTL olan ben alacağım almayanlar ESES li değildir diyecek...Ne düşünürsün..?? 

Sana ucuz başkasına pahalı,sana pahalı bir başkasına ucuz olabilir....
Maddi durumu iyi olupta almayan kişilere da saygı duymak lazımdır...Çünkü bunlar genelde geçmiş yıllarda kombine alıp her zaman keklenen enayilerdir diye düşünüyorum...
Lütfen birbirimizi kırmadan tartışalım...Hiç gerek yok bunlara...Bizler ne kadar saygılı olursak karşılığında da aynısını görürüz diyorum...
Saygılarımla...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: taner_es
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:22
Taraftarını kaile almayan ve kombineleri bu kadar pahalı yapan yönetim kombine almıyorum

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:22

lütfen sayın başkan açık türbünü 250  ytl yapın 12000 kişiye kombine satın taraftarın maçlara gelmesini istemiyormusunuz unutmayın bizlere çok ihtiyacınız olacak

Gönderen: esesli_-sarı-_1965
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:27
bende almıyorum bu fiyatlardan sonra.. Bu senede deplasmanda destekleriz takımımızı..SEVDAYA YASAK İSTEMİYORUZ

-------------
güvensoy istifa

Gönderen: arday
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:29
3.Ligde bile bilet fiyatlarını herzaman yüksek tutmuştu yönetimler
Trabzonspor süper ligde 1 YTL ye maç oynarken bizler 5 YTL veriyorduk (O zaman için TL olarak geçiyordu)
şimdi ise 480 YTL kombine açık için
Zannedersem maç biletleri 20 YTL den az olmaz
4 Büyükler buraya geldiğinde ise açık en az 50 YTL olur
ondan sonra da Yönetim artık Tezahürat yapar takıma
maça girecek taraftar olmayınca iş onlara düşer
480 YTL kombine alacağıma ayda 40 YTL verip 12 ay için 480 YTL öder Digiturk alırım ve Es Es in 34 maçınıda seyrederim
hemde kupa maçlarıda dahil
yönetimin göstermiş olduğu bu pahalı fiyat tutumundan dolayı sadece alkışlıyorum başkada söyleyecek bişey bulamıyorum Clap

-------------
Fener'i tutup rezil olacağıma, Nefesimi tutar ölürüm daha iyidir. Ölümüne Es - Es

Gönderen: anadolu_fatihi
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 17:45
Alıntı yapılan arday

480 YTL kombine alacağıma ayda 40 YTL verip 12 ay için 480 YTL öder Digiturk alırım ve Es Es in 34 maçınıda seyrederim
hemde kupa maçlarıda dahil
yönetimin göstermiş olduğu bu pahalı fiyat tutumundan dolayı sadece alkışlıyorum başkada söyleyecek bişey bulamıyorum Clap

Bu nasıl hesaptır kardeşim. Dijitürk bizim ligde oynayacağımız BJK, FB ve GS maçlarımızı verir. Kesin olmamakla beraber TS ile oynayacağımız maçları da vermesi halinde ligden en fazla 8 maç olur. Kupa da ise yine grubumuza bu takımlardan biri düşer ve buradan da garanti olmak üzere 1 maçımızı verir. Otuzdört maçımızı da verse biz televizyon taraftarı oluruz. Yukarıda saydığım takım taraftarları cafede en fazla 5 YTL ödeyerek 5*34=170 YTL karşılığı (kupa hariç) sezonun bütün maçlarını seyredebiliyor.

Gönderen: Ankalimes
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 18:00
Son 3 yilda oldugu gibi alirdim eger alabilseydim ama ALAMIYORUM....

-------------
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w - http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w

Gönderen: güray yüksel
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 18:15
deplasmana gitsek daha ucuza gelir
4 ankara deplasmanı var her biri 15 ytl civarı tutar

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 18:33
bence imkanı olanlar almalı kombine.

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 18:36

son 2 yıldır zorlukla aldım kombine

ama bul yıl bu fiyata kombine alamıyorum..

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 18:47
nedim kardeşim,
sayfalardır habire yazıyorsun ama bu taraftarın ne dediğini hala anlamamışsın sen.Özünü anlamamışsın olayın.Senin içindeki heyecanı biliyorum.Süperliğde oynamanın verdiği heyecan seni sağlıklı düşündürmemeye zorluyor.Bu camia 3. liğde bile oynarken türkiyenin en pahalı biletinide aldı dünya rekorunuda kırdı,ama ses çıkarmadı.Bu camiaya koca koca ALACAĞIM yazarak reklam yapma yaraları deşme.saygılar sunarım.Bu arada Bi koşu 40 fırın ekmek yiyip gel.

-------------

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 18:51
Alıntı yapılan hamdiozen

nedim kardeşim,sayfalardır habire yazıyorsun ama bu taraftarın ne dediğini hala anlamamışsın sen.Özünü anlamamışsın olayın.Senin içindeki heyecanı biliyorum.Süperliğde oynamanın verdiği heyecan seni sağlıklı düşündürmemeye zorluyor.Bu camia 3. liğde bile oynarken türkiyenin en pahalı biletinide aldı dünya rekorunuda kırdı,ama ses çıkarmadı.Bu camiaya koca koca ALACAĞIM yazarak reklam yapma yaraları deşme.saygılar sunarım.Bu arada Bi koşu 40 fırın ekmek yiyip gel.

hamdi bey asıl sen anlamamışsın.gücü olmayana söyleyecek laf yok.kaç defa yazdım.ama bazıları parasıda olduğu halde karışıklık yaratma çabasında.adam açıkça yazmış imkanım var ama almam diye.bunu yapan taraftar parasını almadığında antrenmana çıkmayan futbolcuyada,alacağını isteyen ve takıma vermeyen yöneticiyede, sakatım diye önemli maçta kendini riske etmeyen topçuyada bişey diyemez.çünkü kendininde bunlardan farkı yoktur.ekmeği sen daha iyi alırsın buarada ekmek edebiyatı yaptığına göre...

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 18:57
gene anlamamışsın.Neyse,sayfalardır yaptığın 2li tartışmaya dönmesin.Sen haklısın.En görevini yapan esesli sensin.Yaşa varol.Eleştirdikleriniz ellerini yıllardır taşın altına değil süngerin altına soktular..Senin gibiler olmasa kimse elini taşın altına sokmayacak.Şak şak şak.....

-------------

Gönderen: SERDEN
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 18:57

Bu fiyatlara Kombine almıyorum, kendimi yolunacak kaz görmüyorum...Angry

Hatta ben kampanya başlatıyorum, bu fiyatlara keklenmek istemeyenler isimlerini yazsınlar.

1-SEDAT ERDEN

-------------
KAFKAS KARTALI

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 18:59
Alıntı yapılan hamdiozen

gene anlamamışsın.Neyse,sayfalardır yaptığın 2li tartışmaya dönmesin.Sen haklısın.En görevini yapan esesli sensin.Yaşa varol.Eleştirdikleriniz ellerini yıllardır taşın altına değil süngerin altına soktular..Senin gibiler olmasa kimse elini taşın altına sokmayacak.Şak şak şak.....

asıl sen anlayamıyosun.gerçekten pahalı bulana bu fiyatı birlşey denmediğini.

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:03
Alıntı yapılan hamdiozen

taşın altına sokmadığınız elinizi ortada kardeşim.beleş fiyata herkes alır.fener neden ve nasıl getiriyo o topçuları.adamın taraftarı yapacağını yapıo.ama sizin gibi eses li geçinenler,iyi transfer isteyenler,kalkıp verebilecek durumda beleş bilet istiyolar.allah bilir sende bu dışarda kaldık diye para vermeden bağıranlardansınsır,yani beleşçi..hadi git başka kapıya kayseride,konyada,denizlide bulursun beleş bilet.ama burası eskişehir ve ESES.

Gönderen: ogü es es
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:05
fb'li istifa etmeden,
kombine almıyorum.

Alabildiğim halde almıyorum.
İnadına almıyorum.
Bu yönetimi sevemediğim için almıyorum.

İsterseniz sen ne biçim Es-Es'lisin deyin
kendime göre protesto ediyor ve
ALMIYORUMMMMMMMMM.

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:10
Alıntı yapılan VarolAydin

http://www.sporx.com/detail.php?Type=24&yazar=26&go=5639

arkadaşlar bu yazıyı her yere kopyalayıp yapıştıralım ve sesimizi duyuralım

arkadaşım korkma ben o yazıyı hürriyet Milliyet Posta Takvim gazetelerinin spor yazarlarına teker keter attım

bu arada bende almıyorun kombine

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: porsukes
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:19

herşeyin bir ederi var ya bizim emsalimiz takımlara bakıyorum hepsi bizden ucuz kardeşim böyle uygulamamı olur.

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:42
    KOMBİNE ALACAĞIM.

fenerli yüzünden kombine almayı düşünmüyordum ancak meydanı bu fenerliye bırakmamaya karar verdim.Eskişehirspor halil ünal veya fenerlinin değil hepimizin kulübüdür.Gün gelir hepsi gider ,bizler  formamızın peşinde koşmaya devam ederiz. Güçlü bir eskişehirsporda   benimde katkım  olsun.Bu sebepten dolayı imkanlarımı zorlayıp bu sezonda kombine almayı düşünüyorum.

-------------
kalender

Gönderen: cihan_eses
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:46
kombine fiyatları böyle olursa bilet fiyatlarını düşünemiyorum bu gidişle kombineyi geçtim normal maç bileti bile alamayacaz

Gönderen: commandos
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:48
kombine alabilecek durumum varken ben de almıyorum!
cebinde üç-beş kuruş harçlığı olan öğrenci kardeşlerim, asgari ücretle ev geçindiren abilerim içleri kan ağlayarak kombine alamazken ben de almam arkadaş.
fahiş fiyattan kombine satan yönetime: ''pahalı diyorsunuz ama bakın, alan alıyor.'' dedirtmem.
taraftar dediğin bütündür, birlikte hareket etmelidir.
haklı tepkisini organize bir şekilde göstermelidir.              

-------------
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *

Gönderen: eskisehirli2626
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:49
Kombineler açısından yönetim düzenleme yapabilirdi kapalının fiyatlı olması normal ama açık bence çok uçuk 250 den fazla verilmez diye düşünüyorum parası olan kapalıdan alsın 1,5 milyara ama durumu olmayan ne yapacak 3-5 bin kişiyle müçmı seyredilir ben 3 milyar olsada alırım  bu benim eses tutkum 70 lerden beri tüm maçları seyrediyorum şu ana kadar bir ev parasından fazla vermişimdir. Ama asgri ücretli insanlarıda düşünmek lazım onlarada bir orta yol bulmak lazım ki bu yolla hem seyirci artar hem gelir artar diye düşünüyorum.

-------------
Yaşlı Kurt

Gönderen: esesosman
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:49
bir ekmek fiyatı birde kombine fiyatı kahretti beni

-------------
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:51
Alıntı yapılan commandos

kombine alabilecek durumum varken ben de almıyorum!
cebinde üç-beş kuruş harçlığı olan öğrenci kardeşlerim, asgari ücretle ev geçindiren abilerim içleri kan ağlayarak kombine alamazken ben de almam arkadaş.
fahiş fiyattan kombine satan yönetime: ''pahalı diyorsunuz ama bakın, alan alıyor.'' dedirtmem.
taraftar dediğin bütündür, birlikte hareket etmelidir.
haklı tepkisini organize bir şekilde göstermelidir.              

nedim işte işin özü bu.

-------------

Gönderen: Fnd_26
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:52
Kombine almıyorum değil alamıyorum olsa daha iyi olurdu bence çünkü elimizde olsa alırız yani fakat çok pahalı alamıyoruz gelirimiz o kadar yüksek değil...

-------------
Yenilsende yensende taraftarın senle...

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 20:33

aslında şöyle bir çevreme bakıyorumda kombineler pahali diyerek yönetime söven insanların neredeyse tamamı ömürlerinde hiç kombine kart almamış insanlardan oluşuyor.buna benzer yaklaşımı bir çok şeyde gösteriyorlar..gitmedikleri maç hakkında yorum yapıp,bu takımdan bi s.k olmaz diyenler de ta kendileri..bu tip insanlar hep şikayet eder,her yerde her platformda muhalefet olurlar.desteğin d sini vermezler ama nedense çok şey beklerler..aylarca tek bir maça bile gitmezler ama bişey dediğinde ohoğğooo biz bu takımın peşinden nerelere gittik falan filan.hepside ezberlemişçesine buldan örneğini verirler..meğerse bu buldana ne çok kişi gitmiş!!bende ordaydım ama okadar kalabalık değildik..futbol hakkında üst düzey bir biligiye sahiptirler,bu takımı kötüleye kötüleye bi hal olurlar, kötü gittiğinde de ben dememişmiydim derler..

işin diğer ucundan baktığımızda ise kombineler diğer takımlara göre gerçekten çok fahiş sayılacak seviyede..takımdaki kadroyu yıldız futbolcuları geçtim,hani stadın kadıköy gibi olur o zaman tamam biletlerde fenerin ki gibi olsun dersin.stadın stad değil ama biletlerin nerdeyse onlarla aynı..hani üstü kapanır,bayan tuvaleti ayrı, erkek tuvaleti ayrı olur,adam gibi sağlıklı ve temiz koşullarda hizmet veren büfeleri olur,koltukları tek tek numaralandırılmış olur,dahası takımın taş gibi olur ozaman eyvallah.ama şu sayılanların hiç biri yoksa,bir kombine bilete,480 lira yani kiminin bir aylık maaşı tutarınca para istemek çok yanlış olur..

bence yönetim açık kombinesini 300 ytl yapmalı her kombine alana birde eskişehirspor forması hediye etmelidir..satabildiği kadar satmalı,stadı sezonluk fullemelidir..bjk gs,fb maçlarında ise tek bir bilete 300-500 ytl çekmelidir..2 sezon önce uşakspor başkanı bjk kupa maçında aynen böyle yaptı..o dandik stadta 300 ytl den sattı biletleri..uşaksporun başkanı açıklamasında:bu güne kadar stadın yolunu bilmeyen adamlar,uşaksporluyum demeye utanan insanlar,beşiktaş gelince nasıl koşa koşa geldiler stada?..madem bu kadar seviyorlar beşiktaşı 300 milyonda koymaz heralde dedi...dolayısyla fener maçına bilmemne maçına yapıcaksın bileti açık 500 kapalı 1000,o kadar hastası varsa,fener  cimbom için ölen varsa versin parayı doya doya seyretsin..bu söylediğim hasta fenerliler hasta cimbomlular istanbuldan ordan burdan değil.bizzat eskişehirde yaşayan,eskişehirli olan ama zerre kadar eskişehirsporlu olmayan insanlar..hayır neyi içime sindiremiyorum biliyormusunuz??daha düne kadar bu takıma söven,bu takımdan bi b.k olmaz diyen adamlar sayemizde fenerbahçelerini,galatasaraylarını seyretçekler..hatta o derece ki,ömürlerinde ilk kez bir roberto karlosu,alexi,arda turanı,o söve söve doyamadıkları takımın sayesinde,yani ESKİŞEHİRSPORUN sayesinde görecekler.

halil başkanım ALLAH RIZASI için kombineleri 300 ytl den satın.fb-bjk-gs maçlarınıda 500 ytl den satın dumur olsun inbeler..

-------------

Gönderen: umuthalaza
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 20:35
bende bu fiyatta kombine alamamam

Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 20:43
konbine almıyorum değil al A mıyorum...bu fiyatlarla mümkün değil...

-------------

Gönderen: ymutlu
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 21:00
arkadaşlar sorun kombine alma olayı değil. Diyelim kombine almadınız, alamadınız.
normal maçlara nasıl gideceksiniz. ayda 2 maç 30 ytl den 60 lira yapar. masrafları ile bu rakam 80 lira. bizim gençlerimiz 80 liraya 1 ay okula gidip geliyor. 80 liraya adam evin harcını görüyor.
hadi bu maçlara gittin o istanbul takımı ve trabzon maçına 50,60 lira verip nasıl gideceksin.
bu şu anlama gelir. adama ölümü gösterip, kansere tav ediyorsun.
hadi 480 ytl kombine.
başka hesap.
normal maçlar 30ytl*16= 480
ist,trb maçları 60ytl*4 =  240
toplamda 720 ytl. kim verecek bu parayı. öğrenci, memur, işçimi.

Gönderen: kartES
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 21:13
olaya farklı yönden bakıyorum.bu konudaki tavrımda o doğrultuda olacaktır.
öncelikle kombine alcağım diyen yada almıyorum/al(a)mıyorum diyen tüm arkadaşları kutluyorum.
en azından gündemlerinde kombine almak,dolayısı ile kulübü maddi ve manevi desteklemek fikri var.buralarda karşı fikirdede olsa aslında aynı zihniyetteki arkadaşlar ile tartışılıyor.

peki bu platforma hiç katılmayanlar ne yapıyor.derneklerden,gruplardan bahsediyorum.taraftarın sesi olduklarını iddia edenlerden bahsediyorum.sessizliklerini koruyorlar değilmi?
çünkü onların gündemlerinde;KOMBİNE diye bir olay yoktur.taraftara sahip çıkmak yoktur.bizimkilere nasıl avanta sağlarızda beleş yada ona yakın bir ücretle bu seneyide kotarır kalabalığımızı kaybetmeyiz düşüncesi vardır.

ben başka bir başlıkta da belirtmiştim.benim derdim fiyat değil.birşekilde o tutar bulunur halledilir.bu fiyatların normal olduğu anlamında değildir.Yönetimin aklı varsa 300 YTL'nin üzerine çıkmaması gerekir.hatta 200-250 bandı taraftarına verdiği değeri gösterir.

benim derdim BELEŞÇİLERDİR.eğer Yönetim bu haksızlığı bu soygunu önleyecek tedbirleri aldığına beni ikna edemezse bırakın kombine almayı ayağımı o stada atmayacağıma kesin söz verdim.

burada vermenin miktarı üzerinde bunca arkadaşımız,kardeşimiz birbirlerini ikna etmeye çabalarken;hayatında bırakın kombineyi,biletin ne olduğunu bilmeyenlerin "peşin satmış tüccar gibi" gayet rahat olmaları düşüncesi beni kahretmektedir.

bence üzerinde durulması,gündem yaratılması gereken bir konuda budur.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com