eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Almıyorum!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 13:03
Bu gidişle kimse kombine almayacak ve yönetimin istediği olacak.Amaç demekki açık kombinesi satmamak.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 13:04
Biletlerde o zaman 30 olur sanirim kombine 20 geliyorsa 
DSİ Es Es
Yukarı
toprak26 Liste gör
Yazar

Toprak Kara
Yer: Malezya
  Alıntı toprak26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 13:07
Başkan dua et de ESES başarılı olsun. Yoksa hiç şansın yok. Eğer bu takımı boş tribünlere oynatırsan hesabını veremezsin. Bir de tekrar siyasete atılacaksan sakın " Benim işçim, benim köylüm" edebiyatı yapma. Siyasete atılınca bir kilo buğday kaç litre mazot eder bir kilo pancar kaç kilo gübre eder diye sor. Peki başkan yakınımdan bir örnek de ben sana vereyim. Belediyede çalışan bir baba ve iki oğlu. Çekirdekten ESES sevdalısı. Üçü senin hesapla maça gelebilmek için 5.760 adet halk ekmek bedeli ödemek zorunda . "Senin çiftçinin" ürettiği domatesin tarla fiyatından 6 ton domates bedeli ödemek zorunda.FARKINDAMISIN?
Sermayem Derdimdir, Servetim Ahım
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 13:20
Alıntı yapılan microprocessor26

Bence haklı başkan.yok şöyle böyle büyük taraftarız diyoruz.kendimizi diğer anadolu kulüplerinin üzerinde görüyoruz taraftar potansiyeli olarak.ama iş kulübe desteğe gelince başka kulüplerin bilet fiatlarını gösteriyoruz.imkanı olmaynların eses i izlemek için bu fiyatlara tepkisi normal tabiki.ancak imkanı olanların alması gerekir kombine kulübe katkı için.
Evet biz diğer Anadolu kulüplerinden farklıyız ama bu farklılığı biz yanlış algılıyoruz. Diğer Anadolu kulüplerinden farklıyız deyince hemen diyoruz ki; biz diğer Anadolu kulüplerinden farklıyız, bizim biletlerimiz onlarınkinden daha pahalı olmalı, (taraftar da nasıl olsa bu takımı seviyor, bu parayı verir) Eskişehirspor taraftarı diğer Anadolu kulüplerinden daha pahalıya bilet alır, daha fazla katkı yapar, bizim anlayışımız bu. Bunun adı katkı yapmak filan değil, bunun adı taraftarın sömürülmesidir. Yoksa kulübe katkı yapmayı en çok biz istiyoruz ancak kimse bu şartlarda taraftardan fedakarlık beklemesin. Kimse gelip açık tribünün haline bakmıyor, benim taraftarım daha güzel stadlarda, daha güzel şartlarda maç izlemeli demiyor, taraftarın maç çilesine çözüm bulmuyor ama bilet satışını gelince, taraftarımız büyük, taraftarımız fedakarlık yapar, 480 YTL'ye kombineleri alır, deniyor. Bu taraftarın yaptığı fedakarlık yeter, bu taraftara artık eziyet çektirmeyi bırakın. Açık tribünde sırada beklerken yukarıdan üstüne süzülen idrarın arasından maça giren bu taraftara daha fazla yüklenmeyin, daha da fedakarlık beklemeyin.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
efsane_esesli Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
  Alıntı efsane_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 14:59
 ben denedim ama başaramadım gitmedi mesajım
herkes sever biz taparız ölmeye hazırız antiistanbul
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 16:01
takımdan ayrı kalmak istemiyince küçük taraftar olunmuyor. bunun yanında bu takımı tribünü yüzünden sevenler var ve seneye bu gidişle tribünler aynı tadda olmayacak.
o zaman yapılacak 2 şey kalıyor taraftarımıza:
1- kombine fiyatlarının düşmesi için elinden geleni yapmak(mesela pazar günü saat 18:00)
2- olur da düşmezse düşene kadar mücadeleye devam etmek
belki içimizde alım gücü olanlar var ama onların çoğu da farkında olanların. buna bugün karşı durmazsak efsane tribünleri bi daha zor görürüz.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 16:02
başkana gönderiyorum linki
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 16:07
başkan türkiye kupası dahil 24 maç oynayacaz diyor..
1- türkiye kupasına gruplara direk katılmıyoruz 1 eleme maçımız var ya kaybedersek..
2-17 maç içerde  kupada final oynarsak 24 maç yapıyor şayet eleme maçını içerde çekersek..
3-maç başı 20 ytl diyor fedakarlık bekliyor taraftarın beklentisi umrunda değil ( açığın kapanması wc lerin elden geçmesi konbine kapıları ayrı olması gibi)
4-birde söz veriyor bilet fiyatları yüksek olacak diye bizde inandık çocukmu var başkan karşında taraftar keriz değil...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 16:13
Alıntı yapılan inadına_eses

başkan türkiye kupası dahil 24 maç oynayacaz diyor..
1- türkiye kupasına gruplara direk katılmıyoruz 1 eleme maçımız var ya kaybedersek..
2-17 maç içerde  kupada final oynarsak 24 maç yapıyor şayet eleme maçını içerde çekersek..
3-maç başı 20 ytl diyor fedakarlık bekliyor taraftarın beklentisi umrunda değil ( açığın kapanması wc lerin elden geçmesi konbine kapıları ayrı olması gibi)
4-birde söz veriyor bilet fiyatları yüksek olacak diye bizde inandık çocukmu var başkan karşında taraftar keriz değil...

Çok haklısın taraftarı yoluncak keriz gibi görüyolar sanırsam kombinelere ilgi olmıycak takımda kötü giderse maça pek gelen olmıycağı için bilet fiyatları langırt diye düşçek aşağı hatta kombineden bile ucuza gelcek belki.Bunu herkes biliyo.Adam gibi bi yönetim ne zaman göreceğiz merak ediyorum..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 16:17
Tek uyanık başkan ya kombine ve maç biletlerini ört pas etmek için hedefimiz kupa finali diye demeç vermiş. Tabi kupada finale kadar gidersek içeride çok maç oynanaçak ve ortalama aşağı düşecek. Bu demeci vermek bile ES ES taraftarıyla dalga geçmek gibi geldi bana.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır