eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Almıyorum!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 18:37
Es Es i Sevmemizin Bedelini İstiyorlar...

Biz Yüreğimizle Seviyoruz Es Es i

Cüzdanımızla Değil.....
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 19:32
29 Haziran saat 18: 00 Adalar Migros kalabalık olursak bu fiyatlar bu seviyede kalamaz.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 20:06
Alıntı yapılan özgürlük

29 Haziran saat 18: 00 Adalar Migros kalabalık olursak bu fiyatlar bu seviyede kalamaz.

Haklısın...Bu klübün gerçek sahibi taraftarlardır bunu unuttular hatırlatmak da bize düşer...!!!Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı eses007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 20:59

Kombine ve bilet fiyatlarının acilen vatandaşın alım gücü seviyesine çekilmesi lazım... Yönetim bu konuda acilen karar vermez ise taraftar haklı tepkisini net bir şekilde ortaya koyacaktır... '' Nasıl olsa çok taraftarımız var,, fiyatları yüksek tutsakta tribünleri doldururuz mantığıyla giden yönetim,, taraftarın güvenini nasıl kazanır???''

**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2008 saat 21:52
almıyorum alamıyorum aldırmayacagım %140 kim zam almış ki biz alalım kombine 200 ytl di geçen yıl aslında maaşı artmış gibi hayat geçen yıla göre daha pahalı 200 300 arasında bir rakam daha kabul edilebilir bir rakamdı arkadaşlarında dediği gibi alt açık üst açık diye sınıflandırılabilir alt açık 200 ytl üst açık 300 kapalı 600 olarak belirlenir bu rakamlar taraftarın genelinin alım gücünün sınırıdır daha üstü sınırı aştığı ALINAMAZ zorlanabilecek sınırlar bellidir biletlerde de açık alt açık 10 üst açık 15 ytl kapalı 30 ytl yi aşmamalı
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 00:06
Ünal: Kombineler için fedakarlık bekliyoruz

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal dün yaptığı açıklamada büyük Eskişehirspor’un büyük taraftarından fedakarlık beklediklerini söyledi. Kombine biletlerin fiyatlarının normal olduğunu savunan Başkan Ünal “Süper Ligde Sivasspor bile aynı fiyatlara kombine bilet satıyor. Biz Sivasspor’dan daha büyük bir kulübüz. Ortalama maç başına 20 YTL olan kombine biletlere taraftarımızın hassasiyet göstermesini istiyoruz” dedi.
Kombine biletlerin önümüzdeki günler içinde satışa çıkacağını ifade eden Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal “Biletler konusunda taraftarımız kulübe sahip çıkmalı. Ayrıca şunun garantisini veriyorum geçtiğimiz sezon gibi bilet fiyatları düşmeyecek. Kombine bilet alan taraftarlarımızı mağdur etmeyeceğiz. Maç biletlerinin fiyatları da kombine biletlere göre daha pahalı olacak. Bu nedenle kombine bilet alan daha karlı olacak” diye konuştu.
Sonhaber Gazetesi

25.06.2008
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 00:12

Ya deget...

Jeep'inin camlarından halkın durumunu nasıl görüyorsun bilmem ama burdan fiyatlar hiç iyi gözükmüyor...

Fiyatlar inmeyecek diyor sayın ünal...

Öyle bi inecek ki sen bile şaşıracaksın...Bu taraftar salak değil...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 00:16
fiyatların makul bir seviyeye cekilmesi lazım
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
nefES Liste gör
Yazar

MEHMET ALİ
Yer: eskişehir
  Alıntı nefES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 00:37
madem yönetim her platformda övündügü ''muhteşem  es-es taraftarının'' sesini duymuyo..
bende alMıyorum.2005'te ankara cebeci stadındaydım,2008'de istanbul inönü standaydım..
karda kışta,burdaki hemen her maçtaydım..ama sen bu taraftarın sesini dinledigini hissettirmedigin surece,bu insanların heyecanını frenlemedigin surece..bende almıyorum..kendi ellerinizle kendinizi baltalıyosunuz..
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 00:40
Sivas aynı fiyatlara bilet satıyormuş... Buyrun bakın:

SPOR SERVİSİ - 05.06.2008
Kombinelerin fiyatları belirlendi.
Sivasspor Yönetim Kurulu 2008-2009 futbol sezonu öncesinde kombine biletlerin fiyatlarını belirledi. Geçtiğimiz sezon büyük bir başarı sergileyen Sivasspor’u yeni sezonda tribünlerde izlemek isteyen vatandaşların kombine bekleyişine yönetim noktayı koydu.
Kombine biletlerin 20 Haziran’dan sonra satışa sunulacağını ifade eden yönetim kurulu üyeleri, maraton tribünü 300 YTL, kapalı tribünü 600 YTL, VIP tribünü ise bin 200 YTL olarak belirledi.
5 bin adet kombine bilet satılmasını beklediklerini dile getiren Sivasspor yönetim kurulu üyeleri, satılacak olan kombine biletlerin transfer döneminde kendilerine çok büyük gelir olacağını kaydederek, kulübün paraya ihtiyacı olduğunu ifade ettiler.

http://www.yeniulke.net/?msec=Spor&ssec=futbol&isec=5151

Yönetim Kurulu 2008-2009 futbol sezonu öncesinde kombine biletlerin fiyatlarını belirledi. Geçtiğimiz sezon büyük bir başarı sergileyen Sivasspor’u yeni sezonda tribünlerde izlemek isteyen vatandaşların kombine bekleyişine yönetim noktayı koydu.

Kombine biletlerin 20 Haziran’dan sonra satışa sunulacağını ifade eden yönetim kurulu üyeleri, maraton tribünü 300 YTL, kapalı tribünü 600 YTL, VIP tribünü ise  1200 YTL olarak belirledi.
5 bin adet kombine bilet satılmasını beklediklerini dile getiren Sivasspor yönetim kurulu üyeleri, satılacak olan kombine biletlerin transfer döneminde kendilerine çok büyük gelir olacağını kaydederek, kulübün paraya ihtiyacı olduğunu ifade ettiler.

http://www.sivasspor.com.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=405&Itemid=2

Bizim fiyat: 480 lira. Onlarınki 300 lira. Biz ne diyoruz??? 300 olsun demiyor muyuz?? Başkanı da haklı çıkarmak amacındayız. Ama 480=300 diyorsa, ya matematiği bilmiyor ya da koltukta nasıl oturulup da beyanat verileceğini..

Biz pahalı diyoruz; Halil Başkan adamla dalga geçer gibi aynı fiyat diyor 300 ile 480'e...

DAha da inat ettim, almıyorum...

Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır