eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Almıyorum!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:27

Takımın bulunduğu konum önemli değil.. İsterse 3ncü Ligde isterse Şampiyonlar Liginde isterse Dünya Kupasında oynasın.. Bu parayı bir çok taraftarın vermesi imkansız.. Gerekli para olsun iyi bir yerde çalışsak eğer 2nci Ligde bile bu paraya kombine alınır. Ama bizim maaştan daha yüksek bu kombinenin fiyatı..Bu fiyatlarla stad dolsun herkes kombine alınsın seneye daha pahalı olacağına eminim.. Tepkiyi en başında göstermek gerekir.

Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:28
almıyorum değil Thumbs%20Down alamıyorum Thumbs%20Up konu başlığı değiştirilsin lütfen!
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:28
bence başlık iyi yapamamak edememek değil de bir tepki niteliğinde olduğu için almıyorum kelimesi daha iyi. ben de almıyorum
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: Turkey
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:30
    Kombine almıyorum ta ki bizans yalakası istifa edene dalkavuk da yakamızı bırakana kadar.Nasılsa onları kendi şakşakçıları gelir maçlara.
     Eskiden halkın takımıydık.Şimdi ne farkımız kalacak konya kayseri sivas isanbul bld ankara bld vs den.Uyan başkan uyan.Koca çınarın altını oyuyorlar sende çanak tutuyorsun...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
lokman Liste gör
Yazar

LOKMAN
  Alıntı lokman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:35
 kombine alma imkanım var .ama yönetimin fiyatları düşürene dek kombine almayı düşünmüyorum.sırf kendimi düşünmüyorum,bu fiyata kombine alamıyacak bir sürü kardeşim var.kombine alıp herkes yönetime destek olmak ister,ama fiyatlar makul olduğu sürece.....
Yukarı
it was 1965 Liste gör
Yazar

Ufuk
  Alıntı it was 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:36
esesesin e katılıyorum.... illaki alan olur gelen olur ama....pankartları bile hazırdır ...... sarı larcivert üzerine yazarlar aynı yazıyı avrupa kupalarına diye...

ALMIYORUM.....
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:37
http://www.sporx.com/detail.php?Type=24&yazar=26&go=5639

arkadaşlar bu yazıyı her yere kopyalayıp yapıştıralım ve sesimizi duyuralım
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:43
AL(A)MIYORUM...

O parayı verebilecek olsam; "Nasıl olsa bu sevgiyle maça geliyorlar, ucuz yapmayalım da daha çok para alalım" sömürü felsefesi içindeki yönetime inat bizim kombineyi değil; "Alın size dünya kalitesi" diyen ÇELSİ'nin, maç başı ücreti bizimkinin 5 YTL fazla olan kombinesini alırım..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:44
Alıntı yapılan esesesin

Kombine almıyorum ta ki bizans yalakası istifa edene dalkavuk da yakamızı bırakana kadar.Nasılsa onları kendi şakşakçıları gelir maçlara.
     Eskiden halkın takımıydık.Şimdi ne farkımız kalacak konya kayseri sivas isanbul bld ankara bld vs den.Uyan başkan uyan.Koca çınarın altını oyuyorlar sende çanak tutuyorsun...
evet bence de takımını dşünen herkes sizin gibi yapmalı.almamak değil alamamak bir boykot gibi yani... bu takım parababalrının değil halkın takımıdır. asgari ücretle çalışan bir işçi nasıl maça gidecek. tersten düşünürsek alt gelir seviyesinden insanlar eğer bu takımı tribünden destekleyemiyorsa bu nasıl halkın takımı olacak. bu bence bir boykot şekline dönümeli 300 milyona kadar çekene kadar kimse almamalı.
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:46
al(a)mıyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,326 saniyede hazırlanmıştır