eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Almıyorum!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 40414243>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Online Durum: Offline
  Alıntı KIRMIZIŞİMŞEK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2008 saat 23:33
şu ana kadar kaç kombine satıldıki?   benim görüşüme göre sadece açık kombinesi 350-380 aralığına çekilsin diğerleri değişmesin...
daha ucuzu mantıksız olur..
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 00:03
Alıntı yapılan mutluesesli

helal olsun size almayın kombine ama bedavaya deplasmana gidilecek dendimi hemen atlayın şu unutulmamalıki bir klübün en büyük kaynagı mac hasılatıdır ve bizler kombine almazsak maclarda gereksiz hareketlerle külübü cezaya ugratırsak yönetimdeki bizanslıdan cok biğzanslı oluruz
Ne alaka? Şimdi kombine fiyatlarını yüksek buluyoruz diye bedava deplasmancı mı olduk? Kombine fiyatlarını yüksek buluyoruz, kombine almıyoruz diye hemen böyle manasız ithamlarda bulunmayın. Bir kulübün en büyük kaynağı maç hasılatıdır diye ben bu taraftarın sömürülmesine göz yumamam. Yoksa kombine alıp kulübe katkı yapmayı en çok isteyen bizleriz. Ama birileri taraftarın kombine bilet alamaması için uğraşıp duruyor.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 00:31
o zaman maç biletleri 100 ytl olsun.Çok aptalca yazılar yazıyosun arkadasım
Diğer süper lig takımları nasıl yıllardır burda çok merak ettim
1 ytl ye bile maç seyredenler var.En fazlası 10 ytl sen neden bahsediyosun.
anlaşılan sen para kazanmanın ne demek olduğunu bilmiyosun
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 01:16

helal olsun size almayın kombine ama bedavaya deplasmana gidilecek dendimi hemen atlayın şu unutulmamalıki bir klübün en büyük kaynagı mac hasılatıdır ve bizler kombine almazsak maclarda gereksiz hareketlerle külübü cezaya ugratırsak yönetimdeki bizanslıdan cok biğzanslı oluruz

Sen konuyu farklı anlamışsın sanırsam mutluesesli nickin gibi herşeyden mutlusun sanırsam yıllarca maçlara gelen kişiler ESES'i süperlige çıkması için destekleyen kasaba yollarında sürünen tribün çocukları yani öğrenciler vede askeri ücretle evini geçindirmeye çalışan abilerimiz bu fiyatlarla bu kombineyi nasıl alcak sorarım sana ? ESES'teki tribün orkestrasını bitirmeye ve yerine yaşlı bağırmayan fakat paralı adamları getirmeye çalışan insanların yanındasın herhalde ? Şu andaki fiyatlar Bejeke ile aynı hatta daha pahalı düşün.Onlar Avrupa maçlarınada gitçek vede stadları bizden daha üstün durumda en azından 15-20 dk da giriyolar tribüne bizim gibi saatlerce beklemiyolar..Olaya bu yönüyle bakarsan anlarsın ne demek istediğimizi biz beleşçi değiliz herkesten çok istiyoruz takıma katkı yapmayı fakat yaptırmak istemiyorlar biz napalım..Gücümüz yetmiyo senin gücün yetiyosa ve hala kazıklanmak istiyorsan buraya yazma..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 01:21
Alıntı yapılan ŞaHiN

Esesim Bak İşte, Taraftarin her zaman ki yerinde niye yooook..
Gelirdik ölüme, ama bu fiyatlar taraftar için pahalı çoook

Süper açıklamışsın durumu kısa ve öz valla eline sağlık.  LOLLOL 
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
mersahin Liste gör
Yazar

Mustafa ERŞAHİN
Yer: İzmir
  Alıntı mersahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2008 saat 14:20
artık imkanı olan almalı. 
Eskişehirde doğmadım,doymuyorum da ama Eskişehir sevdası sınır tanımaz...
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 13:08

Yeni fiyatlardan ne kadar talep var fikir sahibi olmak için ANKET i " 380 ytl den alırmıydınız" olarak değiştirsek daha hoş olmaz mı ? Zaten bu anket şu an için geçerliliğini yitirdi

MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
  Alıntı Co®®ateC Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 14:14
Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Arkadaşım öncelikle yaşını yazmadından dolyaı nasıl hitap edicem bilmiyorum..
Yazmışsın böyle bak ben öğrenciyim. Sizin gibi düşünce yapısına sahip yönetim de, her maç ailesinden para istemeye çekindiğinden,  kombine alabilmek için yazın köle gibi çalıştırılan, sanayide kaporta zımparalamaktan elleri nasır tutan, elektrikçide kabloları taşıyan,günde 3 kez elektriğe çarpılan, boyacının yanında o kapalı alanları boyarken sürekli tiner kokusu soluyan, çay ocağından alev gibi yanna güneşin altında çay yetiştirmeye çalışan, marangozun yanında olmadık yerlerine kadar her yeri talaş dolan, her gün pestil gibi eve dönen öğrenciyi; Asgari ücretle çalışıp da karısına çocçuğuna güçlükle bakıp, evin ihtiyaçlarından kısarak arttırdığı parayı zar zor bilet almaya yetecek kadar denkleştiren, bunun için ailesini de karşısına almayı göze almış insanları hiç anlamıyor değil mi? 
Yazıklar olsun... 

Helal olsun Kerem iyi yazmıssın...
www.esesim.org
Yukarı
Ferenc_Puskas Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Ferenc_Puskas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 14:46
Alıntı yapılan KaRa

Ne alaka? Şimdi kombine fiyatlarını yüksek buluyoruz diye bedava deplasmancı mı olduk? Kombine fiyatlarını yüksek buluyoruz, kombine almıyoruz diye hemen böyle manasız ithamlarda bulunmayın. Bir kulübün en büyük kaynağı maç hasılatıdır diye ben bu taraftarın sömürülmesine göz yumamam. Yoksa kombine alıp kulübe katkı yapmayı en çok isteyen bizleriz. Ama birileri taraftarın kombine bilet alamaması için uğraşıp duruyor.

Bugün Eskişehirspor klübünün en büyük kaynağı maç geliri değildir..Hele bu kapasiteli bir statla hiç değildir...En önemli kaynak bugün yayın gelirleridir , forma reklamıdır...Eskişehirspor'un bugün taraftardan gelecek paradan çok taraftardan gelecek trübün desteğine ve bir sinerjiye  ihtiyacı vardır...Olayları bu şekilde ajite etmenin doğru olmadığını düşünüyorum...Ama deplasman maçları için bedava yolculuk erketesine yatanlarında olduğuna pek tabi ki inanıyorum...Ama burada ki fikir paylaşım ortamında bu tür bir genelleme yapmak pek tabi ki çokta hoş olmuyor...Nedense her konu başlığında , bazı kişilerin söylemlerine aykırı sözler söyleyenler , farklı düşünceleri olanlar ajite edilmekte , yada dikkate alınmamaktalar...

Bu takım hepimizin unutmadık değil mi?
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 14:59

kombinede indirim güzel oldu hiç olmassa bu fiyata alma imkanım olucak biraz şartları zorlucaz artık sigaradan şurdan burdan kesicez artık .

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 40414243>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır