eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Almıyorum!

Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kombine Almıyorum!
    Tarih: 13/Tem/2008 saat 00:42
Alıntı yapılan es_emre26

Çoook kafam karışık çooook...

Kombine alsam dert almasam dert...

Alsam;

3-5 maç sonra fiyatlar iner
Promosyonlu kombine çıkarırlar
Allah korusun 3-5 maç sahamız kapanır

Almasam;

Takım (inşallah) çok iyi gider biletler tavan yapar
Türkiye kupasında baya bi ilerleriz inşallah :)

Çok düşünme Emre..Herzaman fazla üstünde durmıycaksın bence.Çünkü cıvıyo..Benim şuan için maddi durumum uygun olsa alırım veririm babama..Ben eskişehirde oldukçada alır giderim maçlara..
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2008 saat 00:02
Çoook kafam karışık çooook...

Kombine alsam dert almasam dert...

Alsam;

3-5 maç sonra fiyatlar iner
Promosyonlu kombine çıkarırlar
Allah korusun 3-5 maç sahamız kapanır

Almasam;

Takım (inşallah) çok iyi gider biletler tavan yapar
Türkiye kupasında baya bi ilerleriz inşallah :)

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2008 saat 00:46
380 aralığı eski kombine fiatlarına göre %110 fiat artşı demek daha öncede yazdım şimdide yazıyorum koşullar iyi degil 380-6=63 ytl aylık taksit bu taksit ödeme kapasitesi çoğunluğumuzda yok mevcut şartlarda alamadığımdan degil ögrenci kardeşlerimizi ve alamayacak kardeşlerimizi düşünerek yazıyorum ortalama maaşlarımız 800 ytl geçen yıla göre hayat %20-40 daha pahalı %6.5 civarında maaşımıza bu yıl zam aldık gelinecek her maç için 6 ytl masraf 6*17=102  380+102=482 ytl bu rakam bütçeyi malesef zorlar aşagı açık 200 yukarı açık 250 aralığın dışındaki aralıktaki fiatlar asturonomik olur 200 yada 250 taraftar istediği tercihi yapar  kombineye yapıcak 50 ve 100 ytl lik zam makuldur ikiye bölünmesi koşuyla ikiye bölünemiyorsa 200 ytl makuldur aslında geçen sene biletler 10 ytl den belirlenmeliydi geçn yıl kombineler 130  taksitle 150 ytl ye satılmalıydı bu yıl kombineler %40 zamlı olmalıydı en fazla buda 130+52=182+20 ytl taksit farkı 200+102 ytl maç masrafları yol yemek ve diğer masraflar 302ytl kimsenin bütçesini aşmazdı daha kolay alınabilir ve gidilebilirdi gerçekten yüksek satış adedi yüksek olurdu ama malesef olmayacak cünkü 180 ytl daha eklemek gerekiyor bu da bu günün ekonomik koşullarında biraz zor
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
lokman Liste gör
Yazar

LOKMAN
Yer: Turkey
  Alıntı lokman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 09:54
kombineler cuma günü çıktı. dün 300 adet açık kombinesi satılmış.

301 .kombineyide ben aldım açıktan.

bonus karta 5 taksit 370 ytl den,

world ve diğer kartlara 380/6 taksit.

isteyene 10 takside 400/8-10 taksit yapılıyo arkadaşlar.
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 26red_black26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 08:21
Sayın yönetim bugün elindeki peşin biletleri yani kombineleri satamazsan yarın ligdeki sıralaman kötü olduğunda bilet alacak taratarı nerden bulacaksın reşadiye camisinin önündenmi!!
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
26red_black26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞENOL
  Alıntı 26red_black26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 08:16
Neden bu yönetim kombinelerin hepsini 250-300 ytl arasında satıp kombineleri bitirmeyi düşünmüyor.Yoksa takımın gidişatına göre bilet fiyatlarını arttırırız diyemi düşünüyorlar.Ama çok yanılıyorlar alamayacak taraftar zaten alamaz bunu bilmiyorlarmı!!!
Sonuç olarak maçlara gelecek taraftarlarında önünü kapatıyorlar.
Sahaya çıkacak 11 adamın arkasında 12.adam olmazsa nasıl maç kazanacak bu takım.
Kombine ve bilet fiyatları bence mantığın dışında süper lige yeni çıkmış bir takımın taraftarına bu kadar yüklenilmemeli bence.
Taraftar desteğe her zaman hazır fakat imkanları dahilinde.
Yönetim uyuma 12.adama her zaman her konuda sahip çık.Zararlı çıkma!!!
SÖZ KONUSU ESKİŞEHİRSPORSA GERİSİ TEFERRUATTIR.
HERŞEY ESKİŞEHİRSPOR İÇİN
Yukarı
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı knighteses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 16:07
ben alamıcam herhalde
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 14:59

kombinede indirim güzel oldu hiç olmassa bu fiyata alma imkanım olucak biraz şartları zorlucaz artık sigaradan şurdan burdan kesicez artık .

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
Ferenc_Puskas Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Ferenc_Puskas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 14:46
Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan mutluesesli

helal olsun size almayın kombine ama bedavaya deplasmana gidilecek dendimi hemen atlayın şu unutulmamalıki bir klübün en büyük kaynagı mac hasılatıdır ve bizler kombine almazsak maclarda gereksiz hareketlerle külübü cezaya ugratırsak yönetimdeki bizanslıdan cok biğzanslı oluruz
Ne alaka? Şimdi kombine fiyatlarını yüksek buluyoruz diye bedava deplasmancı mı olduk? Kombine fiyatlarını yüksek buluyoruz, kombine almıyoruz diye hemen böyle manasız ithamlarda bulunmayın. Bir kulübün en büyük kaynağı maç hasılatıdır diye ben bu taraftarın sömürülmesine göz yumamam. Yoksa kombine alıp kulübe katkı yapmayı en çok isteyen bizleriz. Ama birileri taraftarın kombine bilet alamaması için uğraşıp duruyor.

Bugün Eskişehirspor klübünün en büyük kaynağı maç geliri değildir..Hele bu kapasiteli bir statla hiç değildir...En önemli kaynak bugün yayın gelirleridir , forma reklamıdır...Eskişehirspor'un bugün taraftardan gelecek paradan çok taraftardan gelecek trübün desteğine ve bir sinerjiye  ihtiyacı vardır...Olayları bu şekilde ajite etmenin doğru olmadığını düşünüyorum...Ama deplasman maçları için bedava yolculuk erketesine yatanlarında olduğuna pek tabi ki inanıyorum...Ama burada ki fikir paylaşım ortamında bu tür bir genelleme yapmak pek tabi ki çokta hoş olmuyor...Nedense her konu başlığında , bazı kişilerin söylemlerine aykırı sözler söyleyenler , farklı düşünceleri olanlar ajite edilmekte , yada dikkate alınmamaktalar...

Bu takım hepimizin unutmadık değil mi?
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
  Alıntı Co®®ateC Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2008 saat 14:14
Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Alıntı yapılan mutluesesli

helal olsun size almayın kombine ama bedavaya deplasmana gidilecek dendimi hemen atlayın şu unutulmamalıki bir klübün en büyük kaynagı mac hasılatıdır ve bizler kombine almazsak maclarda gereksiz hareketlerle külübü cezaya ugratırsak yönetimdeki bizanslıdan cok biğzanslı oluruz
Arkadaşım öncelikle yaşını yazmadından dolyaı nasıl hitap edicem bilmiyorum..
Yazmışsın böyle bak ben öğrenciyim. Sizin gibi düşünce yapısına sahip yönetim de, her maç ailesinden para istemeye çekindiğinden,  kombine alabilmek için yazın köle gibi çalıştırılan, sanayide kaporta zımparalamaktan elleri nasır tutan, elektrikçide kabloları taşıyan,günde 3 kez elektriğe çarpılan, boyacının yanında o kapalı alanları boyarken sürekli tiner kokusu soluyan, çay ocağından alev gibi yanna güneşin altında çay yetiştirmeye çalışan, marangozun yanında olmadık yerlerine kadar her yeri talaş dolan, her gün pestil gibi eve dönen öğrenciyi; Asgari ücretle çalışıp da karısına çocçuğuna güçlükle bakıp, evin ihtiyaçlarından kısarak arttırdığı parayı zar zor bilet almaya yetecek kadar denkleştiren, bunun için ailesini de karşısına almayı göze almış insanları hiç anlamıyor değil mi? 
Yazıklar olsun... 

Helal olsun Kerem iyi yazmıssın...
www.esesim.org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır