eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Yönetimde Taraftar Temsilciliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 14:01
Taraftar temsilciliği keşke gerçekleştirilebilse.Bu modern ve şeffaf yönetimin oluşturulmasında güçlü bir adım olur.Yanlız bu temsilci veya temsilcilerin bekraundu çok önemli olduğundan ben Çağıl Altay'ı öneriyorum.Bu görev basit bir iş değil,sorumluluğu çok fazla;bu nedenle bu görevin ağırlığını kaldırabileceğine hiç kuşku duymadığım Çağıl (kendisi de kabul ederse),mükemmel bir adaydır.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 14:12
Bir kişiden ziyade Bir "temsilciler heyeti" olması daha mantıklıdır...Önceleri derneklersiz olmaz diyordum...Ama şimdi Dernekler olmasa da olur diyorum...

Taraftar temsilcileri olması tek kişinin değil bir çok kişinin ortak fikri söylenirse daha mantıklı ve daha kabul edilebilir olur...

İlerde tek bir kişi tüm taraftarı temsil edemez diye de bir düşüncede ortaya çıkar...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 14:28
Alıntı yapılan scetintas

Taraftar temsilcileri olması tek kişinin değil bir çok kişinin ortak fikri söylenirse daha mantıklı ve daha kabul edilebilir olur...

İlerde tek bir kişi tüm taraftarı temsil edemez diye de bir düşüncede ortaya çıkar...

Evet çok doğru, bence en mantıklısı dernekler vasıtasıyla olmalı. Bir sorun varsa Dernekte paylaşılmalı ve çoğunluğun fikri Dernek Başkanı tarafından yönetime iletilmeli.

Aslında ben bunada biraz karşıyım. Yönetim şeffaf olmalı neyin ne olduğunu açıklamalı. Taraftar Temsilciliğinede gerek kalmaz. 

Hiçbir taraftarın yönetimle en ufak bir ilişkisi olmalı, isteyen istediği gibi Eskişehirspor Başkanı veya yöneticilerle irtibata geçmemeli, yönetimdekiler tanınmayan kişi olmalı gerekirse uzayda yaşamalı :)

Ama Eskişehirspor'un tarihini , geçmişini ve değerlerini iyi bilerek onları gerektiği gibi kullunan bir yönetim olmalı.

Çok şeymi istiyorum ki :)

Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 15:15
taraftar yönetim kurulu adı altında bir heyet oluşturulmalı
bu kuruldan izin alınmadan hiçbir karar alınmamalı yaptırım gücümüz olmalı
bir nevi ombudsman yada ceo işlevi görmeli oluşturulacak heyet
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 15:54
Taraftar temsilciliği kulağa hoş geliyor ancak mevcut şartlar altında kendimizi kandırmaktan başka bir şey değil..

Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 16:22
Alıntı yapılan escemes

taraftar yönetim kurulu adı altında bir heyet oluşturulmalı
bu kuruldan izin alınmadan hiçbir karar alınmamalı yaptırım gücümüz olmalı
bir nevi ombudsman yada ceo işlevi görmeli oluşturulacak heyet

Nasıl olacak bu iş.Biraz açsan konuyu.Eskişehirspor Yönetimi mi bu heyet'e danışmadan hiç bir karar almıyacak.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 11:56

Konuyla ilgili bi haber:

Taraftarlar yönetime!
Başkanlığa adaylığını koyan iki isim; Aziz Yıldırım ve Şadan Kalkavan, tribünlerden gelen sese kulak verip, listelerine birer taraftar temsilcisi almayı ihmal etmedi.

Aziz Yıldırım, Sarı- Lacivert Derneği eski başkanı Yasemin Erçil’i, Şadan Kalkavan da KFY Grubu yöneticisi Adem Köz’ü listesine aldı. Bu arada Kalkavan ve ekibinin kongrede kombine ve biletlere yapılan yüzde 20’lik zamma tepki gösterecekleri öğrenildi. 
23.05.2009
Kaynak : Milliyet

Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2009 saat 12:04
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Konuyla ilgili bi haber:

Taraftarlar yönetime!
Başkanlığa adaylığını koyan iki isim; Aziz Yıldırım ve Şadan Kalkavan, tribünlerden gelen sese kulak verip, listelerine birer taraftar temsilcisi almayı ihmal etmedi.

Aziz Yıldırım, Sarı- Lacivert Derneği eski başkanı Yasemin Erçil’i, Şadan Kalkavan da KFY Grubu yöneticisi Adem Köz’ü listesine aldı. Bu arada Kalkavan ve ekibinin kongrede kombine ve biletlere yapılan yüzde 20’lik zamma tepki gösterecekleri öğrenildi. 
23.05.2009
Kaynak : Milliyet

Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap Clap
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 01:14
Yönetimin yeni görev dağılımında, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak Mulla Şahbaz görünüyor.

Bu kapsamda kendisine bağlı olarak görev alabilecek taraftarlar arasından temsilciler heyeti oluşturulabilir. Bu heyet gündemdeki ve gelecekteki konular ile ilgili görüş, öneri ve dileklerini ilgili başkana iletebilir. Kendisi de onaylar ise, yönetim kurulunda görüşülmek üzere gündem maddesi olarak yer almasını sağlayabilir.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 01:34
Levent abi bizde bu iş çok zor.....rant sağlayanda,sağlatanda memnun bu düzen kırılmadıkça biz istediğimiz kadar çabalayalım ...olmaz..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır