Sayfayı yazdır | Close Window

Yeni Yönetimde Taraftar Temsilciliği

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1112
Yazdırma tarihi: 06/May/2024 saat 11:24
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Yeni Yönetimde Taraftar Temsilciliği
Gönderen: EsEsliyim
Konu: Yeni Yönetimde Taraftar Temsilciliği
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 21:22
3 Haziran'da Genel Kurul var ve bu tarihte Eskişehirspor'un yeni yönetimi seçilerek göreve başlayacak... Bu forumda yıllardır iyi şeyleri alkışlıyor kötü şeyleride eleştiriyoruz, eleştirilerimizin büyük bir çoğunluğunuda bizim görüp ama yöneticilerin göremediği olaylar oluşturuyor...

Çoğu zaman taraftar olarak isteklerimizi ve düşüncelerimizi yöneticilere aktarmak istiyoruz, sesimizi duyurmak istiyoruz ama bu her zaman mümkün olmuyor. Gerek yönetimdeki insanların meşguliyetleri gerekse plansızlıktan dolayı bu fikir alışverişleri organize edilemiyor..

İşte bu sebeplerle ve bizim düşüncemize göre mutlaka yeni yönetimde taraftar temsilciliği bölümü oluşturulmalı yönetimle taraftar arasında bir köprü kurulmalı bilgi alışverişi hızlandırılmalıdır...Bu konudaki düşüncelerimizi ve yorumlarımızı bu sayfalarda olgunlaştırabilirsek belkide böyle bir oluşumun var olmasında etkin olabiliriz...

Bu konu başlığının amacı temsilcilerin ismi şu olsun bu olsun değil bu düşünceyi geliştirmek lütfen bu bağlamda isim vermeden fikirlerimizi yazarsak daha doğru olur...

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Yanıtlar:
Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 21:36
Gerçekten güzel bir fikir zaten bu forumda yazılanlar Eskişehirsporun gündemini etkileyerek etkili oluyodu bundan sonra direk olarak insanların fikirlerinin daha iyi anlatılabilmesini sağlayacak bu fikir hayata geçirilmeli .

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 21:39

Eskişehirspor = Taraftar olduğuna göre yönetimde de bizden birisi olması şarttır...Bizle yönetim arasında köprü kurabilecek biri...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: Sephodyrm
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 21:43
Bence birisi değil birden fazla kişi olması gerekir.Şu forumumuzda bu sene ne fikirler çıktı.Ancak bu fikirler yönetime gitmediğinden;çoğu burada kaldı.Bu konu gerçekten çok önemli bir konudur.Üstüne gidilmesi şarttır..!

-------------
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"

Gönderen: kırmızışimşek
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 21:50
Aslında bu işi şu anda layıkıyla yerine getirecek bir arkadaşımız var...

Mevcut ,eski ve gelecek yönetimlerdeki bir çok insanı tanıyan,kulüp çalışanlarıyla,hali hazırdaki futbolcularımızla iyi ilişkileri olan bu arkadaşımız,bu iş için biçilmiş kaftan...

-------------
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 21:59
Bu iş için en uygun kişiler var ama isim verilmeden nasıl olacak bu iş.öncelikle gelecek yönetimle bu konu konuşulup hemen ilk adım atılmalı.Çok güzel fikir.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 22:05

Kulübümüzün eski basın sözcüsü taraftarın sorularını birebir cevaplıyordu. Kantarın topuzu birara kaçınca soruları yanıtlamaya birsüe ara vermişti.

Böyle bir uygulama devam edebilir, haftanın bir günü tüm sorulara ortak bir kerede cevap yazılabilir. Ben ÖTO'nun bunu üstlenmesini isterim. Gruplardan da ikişer temsilci olabilir. Yönetici taraftarın kendisiyle görüşmek istediğini duyunca (bilet, bedava otobüs, para vs )maddi istek için geldiğini düşünmemeli. Bu forumde gerçekten güzel fikirler çıkıyor. Sonuçta hepimiz EsEs'imizi seviyoruz. Bu gurbetelde beni tanıyan 40'ya yakın meslektaşım süperlige çıkışımızı tebrik etti. Diğer gurbetteki EsEs sevdalılarıda en az bu durumdadır. Bizlerin içindeki takım (EsEs) sevgisini gören kişiler önce durumu anlayamıyorlar, zaman geçtikçe ilgilerini veriyorlar ve EsEs'i takip eder, sizi görünce EsEs muhabbeti yapar hale geliyorlar.

Sonuçta Yk ile köprü kurulması gerekir. Forumda yazan birkaç arkadaşımız bunu yapıyor. İlk haberleri veriyor, ilk transfer müjdelerini vs. onlardan öğreniyoruz. Haydi ÖTO göreve...

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 22:09
Gerçekten müthiş bir fikir. İnşallah böyle bir çalışma yapılır.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 22:29
Sayın redES artık imzanızı değiştirmenin vakti gelmiş sanırım hatırlataym dedimSmile

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 22:39
Yerinde bir fikir. Hem yönetim kontrolünde taraftar organizasyonları ayarlanabilir, hem taraftarın soruları, sorunları ve projeleri yönetime iletilebilir hem de yönetim taraftar arasında, taraftar da yönetimde söz sahibi olabilir, en azından temsil edilmiş olur.

Sonuçta bu forumdan yerel gazetelere haber olabilecek düzeyde bilgiler, haberler, yorumlar ve tartışmalar çıkabiliyorsa; yönetimin de gerek bu sayfaya gerekse taraftarın geneline kulak vermekten öte şeyler yapması gerekir..

Bu iş için kim uygun olabilir?? Bence bu işi içinde rant amacı gütmeyen her Eskişehirspor aşığı yapabilir. Sevgi, saygı ve  Adab-ı muaşeret çerçevesinde tabi...

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: şimşek65
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 23:28
bu işi kim yapabilir tabiiki içinde karşılıksız eses sevgisi bulunan yüzbinlerce kişiden herbiri bu işi çok iyi yapar.ama bu yüzbinleri temsilen kendisini çok yakınen tanımasamda yaptıklarıyla her eseslinin takdirini kazanan 65 liler derneği yöneticiliğinden dolayıda tecrübeleri olan tatar mustafa kardeşim bu işi layıkıyla yapar diye düşünüyorum.bu taraftar temsilciliği yönetim kurulu üyeliği bazında olmasada mutlaka hayata geçirilmelidir.

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 23:30
   Yönetimimizde,taraftar temsilcilerimizin yer alması bizler adına sevindirici olur.Yeni yönetimde,taraftarın sesine biraz daha kulak veren bir kişi olmasını kim istemez ki? Bunu yapabilecek mutlaka büyüklerimiz vardır.Onları yönetimde görmek isteriz.

-------------

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 30/May/2008 saat 23:39
yeni yönetimde her oluşumdan birer kişinin taraftar temsilcisi olarak yönetime girmesi düşüncesi var.istanbuldan-ankaradan-izmirden vs...bence ankaradan banner,istanbuldan otomatikkapi süper olur...

-------------

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 00:03
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Aslında bu işi şu anda layıkıyla yerine getirecek bir arkadaşımız var...

Mevcut ,eski ve gelecek yönetimlerdeki bir çok insanı tanıyan,kulüp çalışanlarıyla,hali hazırdaki futbolcularımızla iyi ilişkileri olan bu arkadaşımız,bu iş için biçilmiş kaftan...

Bir ara dergi için de uğraş veren, çok çalışkan biri,
ne zaman rastlasam kan ter içinde, ESES için çırpınan biri..
Moderatörümüz uyarmış, şu olsun bu olsun şeklinde yazmayın diye,
kim olursa olsun, yönetimde mutlak taraftar temsilcisi ya da temsilcileri olsun..

LOL

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 01:13
Alıntı yapılan eskan

yeni yönetimde her oluşumdan birer kişinin taraftar temsilcisi olarak yönetime girmesi düşüncesi var.istanbuldan-ankaradan-izmirden vs...bence ankaradan banner,istanbuldan otomatikkapi süper olur...

haa bide eskişehirden KEREM ATILMAZ'ı tek geçerim assadza keremWinkzaten içerde sayılır.bide resmiyeti olsun temsilci sıfatıyla daha da süper olur..Smile

-------------

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 02:11
Çok güzel fikir tabiki ama bunu nasıl hayata geçirebilirizki ? Gerçekleştirebilirsek çok faydalı olacağı kesin.

-------------

Gönderen: MICHIGANeses
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 06:35
Aslinda guzel bir fikir .... Acikcasi buyuk universitelerdede boyle bir olusum var..Yani universitenin ba$indaki rektor her hafta ornegin yonetim kurulunu toplar, hatta Anadolu Universitesinde de bu olusum war.. Bu yonetim kurulunun bazilarinda ogrencilerin temsilcisi ve ayrica arastirma gorevlilerinin temsilcileride bulunur.. KArar sahibi olamazlar belki ama en azindan goru$ sahibidirler. Ogrencilerin veya arastirma gorevlilrinin sorunlari ve istekleri boylece yonetim kuruluna bir $ekilde ust makamlara iletilmi$ olur...

Ben de bu olu$umun mutlaka olmasi kanisindayim.. Herkes birbirini anlarsa Eski$ehirsporumuzu arzuladigimiz daha iyi yerlerde gorebiliriz...

-------------
EsEs bir sevdadır, bir kavga, bir davadır ! . . .

Gönderen: TMR 26
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 07:31
güzel olur biri mutlaka seçilsin ama istanbul organizasyonlarındaki sıkıntıyı unutmayalım o tarz biri yani taraftarla diyalog kuran biri olsun malum gruplarla değil

-------------
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI

Gönderen: 26başar26
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 11:36
Valla süper olur.hadi bakalım inşallah.ClapClapClap

-------------
gurbette bile eses

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 12:03
mishiganeses arkadaşımız anlatmış biraz açayım konuyu. üniversitelerin hem öğreci hemde öğretim üyesi yönü ile kurullarda temsil edilmeleri ve toplantılara katılma hakları mevcuttur. Eskişehir OSmangazi Üniversitesinde ve Anadolu Üniversitesinde bu süreç işletiliyor. örneğin Araştırma görevlisi temsilcisi veya Yardımcı doçent temsilcisi, fakülte yönetim kurulunun toplantılarına, kendileri ile ilgili konularda olan toplantılara, davet ediliyor ve görüş bildiriyorlar. bu sistem yeni yönetim tarafından da benimsenebilir.

temsilcimizin veya temsilcilerimizin her  yönetim kurulu toplantısına katılması uygun olmayabilir. ama taraftarı ilgilendiren konuların görüşüldüğü toplantılara (deplasman org., küfür konusu, yapılacak etkinlik vb. ... konularda) bu temsilciler çağırılır, konu hakkında görüşleri alınır. bu temsilcilerin oy hakkı olmaz, bence olmaması da gayet mantıklıdır. böyle bir sistem sorunların iletilmesi ve tarafatarında sesinin duyulması açısından olumlu katkılar yaparken, bu temsilci yüzünden yönetimin her konunun taraftar tarafından duyulması veya speküle edilmesi gibi olumsuz yönleri de önleyecektir.   

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 12:06
Çok güzel bir fikir ancak kimin seçileceği de çok önemli. Adı taraftar derneği olan derneklerin taraftarın sesine ne kadar kulak verdiği, taraftara ne kadar hizmet ettiği ortada. O açıdan bu kişi ya da kişiler özenle seçilmeli, amacına uygun kişiler olmalı.

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 12:15
Alıntı yapılan KaRa

Çok güzel bir fikir ancak kimin seçileceği de çok önemli. Adı taraftar derneği olan derneklerin taraftarın sesine ne kadar kulak verdiği, taraftara ne kadar hizmet ettiği ortada. O açıdan bu kişi ya da kişiler özenle seçilmeli, amacına uygun kişiler olmalı.

Bu iş için en uygun isim banner...(Müjdat abi)

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: eses_irsadinho
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 12:23
bencede banner abi olmalı...

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 13:33
bugün yönetici dediğimiz vasıftaki insanları seçerken aranılan özelliklerin başında PARA geliyor.. ve ne acıdırki parada biryere kadar çözüm oluyor.. elinizde nekadar paranız olursa olsun doğru strateji belirleyemezseniz harcadığınız para iki katına çıkar ve sıfır verim alırsınız.. sonuçta yapılan iş hizmet işi.. memnuniyet çok önemli..
mesela en basit bişey, kombine alıyorsunuz karşılığında memnun kalmıyorsunuz.. şimdi gelde bu sene memnun kalmayan o vatandaşa sat hadi nasıl satabilirsen kombineyi..
bu sebepledirki doğru analiz ve çözüm üretme denilince akla ilk gelen isimlerden biridir Müjdat bey.. yönetim kuruluna yakışır demek bile bana mantıksız geliyor.. çünkü Gerkli, ihtiyaç demek daha yerinde... 

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 13:33
bende amigo, lider, reis vb. isimlerle anılan kişilerin bu görev için uygun olmayacağını düşünüyorum. ama bazı konularda bu kişiler daha etkin ve bilgi sahibi oldukları için temsil edilmeleride gerekebilecektir. bu yüzden bu temsilciliğin bir kiş ile sınırlandırılmaması, farklı renkleri taşıyan 3 arkadaşımızdan oluşması şu süreçte makul çözüm olacaktır.

isim vermeyelim denilmiş ama bende bu görevi layıkı ile yapacağını düşündüğüm, meslektaşım Yrd. Doç. Dr. Murat Kiracı'nın (forum ismi Murathoca) bu komiteye uygun olacağını düşünüyorum.  

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 14:02

Son 2 sezondur zaten böyle bir temsilcimiz var. Forumda yazılanları, ilginç fikirleri, önerileri ve sorunları yönetime bizzat aktarıyor ve çözümü konusunda çalışıyor..

O temsilcimiz, inanıyorum ki yeni yönetim kurulunda yer alacaktır..

-------------

Gönderen: trap26
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 14:13
bu fikir cok iyi ve aramizda bu isi cok iyi becerebilecek kisiler mevcut,bakiniz Kocaeli'nin kostad'ina,taraftar tek bir ses olarak hareket ediyor,buraya yazilan yorumlar elbetteki gereken yerlere ulasiyor ama etkinlik olarak cok yeterli oldugumuzu soyleyemeyiz,sayet boyle bir temsilciligimiz olursa biz taraftarlari gozardi edeceklerini,bizlerin dilek ve isteklerine,bizlerin fikirlerine kayitsiz kalacaklarini sanmiyorum,takim,yonetim,taraftar'in butunlugunden kazancli cikacak olan daima ESES'imizdir.

Gönderen: target26
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 15:34
Alıntı yapılan ŞaHiN

Son 2 sezondur zaten böyle bir temsilcimiz var. Forumda yazılanları, ilginç fikirleri, önerileri ve sorunları yönetime bizzat aktarıyor ve çözümü konusunda çalışıyor..

O temsilcimiz, inanıyorum ki yeni yönetim kurulunda yer alacaktır..

evet dediğin gibi böyle bir arkadaş var zaten herşeyi gayet zamanında ve hızlı biçimde bilgilendiriyor köprü görevi gören  bu arkadaşın önümüzdeki yönmetimde görev almasını bekliyorum!!!!

-------------
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!

Gönderen: anadolu_fatihi
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 15:58
Güzel bir öneri olarak görülse de, pratiğe dökülmesinin imkansız olduğunu düşünüyorum. Mevcut  Taraftarlar Derneği var. Yönetim ile taraftarlar arasında köprü olacak olan bu dernektir. Dernek işlemiyor, görev alanlar bu işi layıkıyla yapamıyor, daha da ötesi derneği kendi çıkarları için kullanıyorlar gibi birçok şikayet var. Şikayet edenler de şikayetlerinde maalesef haklılar. Ancak bunu şikayet ederek çözmek mümkün değil. Dernek Yönetimine aday olarak seçilmek gerekiyor. Efendim bildiğiniz gibi değil, bu insanlar belalı kişiler, bunları uzaklaştırmak kolay değil diyen birçok kişiyi de duyuyoruz. Bunun da yolu var. Madem sitemizde bu işleri layıkıyla yapabilecek kişiler var; deplasman vb. organizasyonlar bu kişilerin öncülüğünde yapılır. Foruma organizasyon yazılır, katılacak kişiler tespit edilir ve icrasına geçilir. Esas önemli olan ise organizasyonlar için yönetimden destek almamak, herkesin kendi imkanları ile katılımıdır. Taraftarlar Derneğinin işlememesinin en büyük nedeni de verilen maddi desteklerin cazibesidir. Bu destek olmasa Taraftarlar Derneği zaten işlevsiz kalacak veya işi hakkıyla yapabilcek kişilerin kontrolune geçecektir.

Gönderen: ESESli_295
Gönderi tarihi: 31/May/2008 saat 16:21
bence de çok güzel bi fikir artık yapacğımız organizasyonmlar kendi aramızda çıkıp kimseye duyurmadan boğulmamalı...

-------------
HER ZMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES

Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 03/Haz/2008 saat 09:09
Umarım kongrede bu konuda Başkan adayından önemli sözler duyacağız.

Duymalıyızda...

Bu takım parası olan - olmayan herkesindir. Ortak sevdadır.

Yönetim Kurulu'na bağlı taraftar temsilcileri veya komisyon adı altında bir öncü grup oluşturarak yönetim ile halk arasında köprü kurulması hiçde zor değildir. Yeterki gerçekten istenilsin.

-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil

Gönderen: enES26
Gönderi tarihi: 03/Haz/2008 saat 10:52
bu iş için önce taraftarın için de birlik olup bir lider çıkarması gerekmiyormu?
klüpten deseler kardeşim biz kimi muhatap alacağız hangi derneği? hangi grup liderini? v.s..

-------------

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 03/Haz/2008 saat 11:54
Alıntı yapılan gakkos26

bende amigo, lider, reis vb. isimlerle anılan kişilerin bu görev için uygun olmayacağını düşünüyorum. ama bazı konularda bu kişiler daha etkin ve bilgi sahibi oldukları için temsil edilmeleride gerekebilecektir. bu yüzden bu temsilciliğin bir kiş ile sınırlandırılmaması, farklı renkleri taşıyan 3 arkadaşımızdan oluşması şu süreçte makul çözüm olacaktır.

isim vermeyelim denilmiş ama bende bu görevi layıkı ile yapacağını düşündüğüm, meslektaşım Yrd. Doç. Dr. Murat Kiracı'nın (forum ismi Murathoca) bu komiteye uygun olacağını düşünüyorum.  

Yapma yaaa ...Ad zikretme forumlarda istersen 2-3 gün ortalıkta yoktuk fırsat bilme hoca!!
Ben bir profesör olayım da ondan sonra düşünürüz. Eskişehirspor'un profesör hocalara ihtiyacı var öyle değil mi?
Taraftar temsilcilğinde bence tribünden yetişen ve herkesin tanıdığı birisi olması lazım.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 03/Haz/2008 saat 11:57
Bu  konuda Dernekleri saf dışı bırakmak mantıksız gelir...Dernek Başkanları bu komitenin doğal üyeleri olmalıdır....Bu komite kendi arasında bir baş temsilci seçerse orası ayrı iştir..Düşünce güzel hayata geçirilmelidir...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: özgürlük
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 14:59
ama dernekler de taraftarın değil de sanki yönetimin dernekleri gibi davranıyor.

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 16:38
Alıntı yapılan özgürlük

ama dernekler de taraftarın değil de sanki yönetimin dernekleri gibi davranıyor.

Clap

-------------

Gönderen: esesosman
Gönderi tarihi: 19/Haz/2008 saat 19:51
dernekler çalışsın ama taraftara çalışsınlar

-------------
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES

Gönderen: arc
Gönderi tarihi: 17/Tem/2008 saat 16:22
güzel fikir formu okuyan fikir üreten ve içimizden birileri
müjdat,çağıl,ufuk gibi...

-------------
ESESLE KALIN ESESLİ KALIN
T K Ş

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 17/Tem/2008 saat 16:54
Alıntı yapılan arc

güzel fikir formu okuyan fikir üreten ve içimizden birileri
müjdat, çağıl, ufuk gibi...

ClapClapClapClap

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 14/Eki/2008 saat 13:26

Yönetimde gerçekten bir taraftar temsilcimiz olsaydı Bilet fiyatlarından,Stad yapımına,Deplasman organizasyonundan,Taraftar ürünlerine kadar sesimizi yönetime duyurmamız daha kolay olurdu.İşallah ilk seçimlerde Yönetime sesimizi duyuracak bir temsilci göndeririz.Eğer içimizi dökecek şu forumumuzda olmasa halimiz ne olur diye düşünüyorum ve Forum yetkililerine teşekkürlerimi iletiyorum.Hug Bu temsilcinin gerçekten her açıdan taraftarın çektiği çileyi birebir yaşayan birisinin olmasınada dikkat edilmeli.Tabi taraftara kulağını tıkayan yönetim böyle bir temsilciyi kabul edermi?Disapprove

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 14/Eki/2008 saat 16:13
Herkes fikrinin yanında isim veya isimler belirtsinler

Daimi ÖZDEMİR'i Öneriyorum

-------------

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 14/Eki/2008 saat 18:44
Alıntı yapılan EsEsMania

Herkes fikrinin yanında isim veya isimler belirtsinler

Daimi ÖZDEMİR'i Öneriyorum
Daimi bey; neden olmasınki?Güzel bir öneri. Önemli olan bizim önerdiğimiz kişiyi yönetime aldırmak bu konuda neler yapabiliriz?bunun üzerinde kafa yormalıyız.

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderen: CyberSheyTaN
Gönderi tarihi: 19/May/2009 saat 17:34
Konu tekrar güncel olmalı.

-------------

Gönderen: esesim_hasretim
Gönderi tarihi: 19/May/2009 saat 18:01
Yönetim ile taraftar arasındaki köprüyü kurabilecek herkesin inandıgı güvendiği isim bence Mustafa Akgören abimizdir.Yönetimde olmalıdır bence...

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 11:29
Kerem Abi (asssadza) bu görevde değil mi zaten???

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: dolpinesk
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 12:32
bence en güzeli bu en iyi spor programları anketi gibi bir anket düzenlesin...

-------------

Gönderen: burrak
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 13:01
olmalı ama yaptırım gücüde olmalı lafta olmamalı

-------------
Eses'imsin sen bizim canımız

Gönderen: rosario
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 13:14
Benim adayım Çağıl Altay'dır.

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 13:48
Çağıl Altay.

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderen: ReprimonD
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 13:57
bu iş için cok ıyı abılerımız var
Daimi abi zaten her konuda yardımcı oluyo
ama daimi abinin bu işe gelmesını istemem..
çünkü ileride birsürü asılsız ıddaa cıkacak ve onun bası agıracak

cagıl altay diyorum bende

-------------
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
http://www.eeskisehir.com - Eskişehir

Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 14:01
Taraftar temsilciliği keşke gerçekleştirilebilse.Bu modern ve şeffaf yönetimin oluşturulmasında güçlü bir adım olur.Yanlız bu temsilci veya temsilcilerin bekraundu çok önemli olduğundan ben Çağıl Altay'ı öneriyorum.Bu görev basit bir iş değil,sorumluluğu çok fazla;bu nedenle bu görevin ağırlığını kaldırabileceğine hiç kuşku duymadığım Çağıl (kendisi de kabul ederse),mükemmel bir adaydır.

-------------

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 14:12
Bir kişiden ziyade Bir "temsilciler heyeti" olması daha mantıklıdır...Önceleri derneklersiz olmaz diyordum...Ama şimdi Dernekler olmasa da olur diyorum...

Taraftar temsilcileri olması tek kişinin değil bir çok kişinin ortak fikri söylenirse daha mantıklı ve daha kabul edilebilir olur...

İlerde tek bir kişi tüm taraftarı temsil edemez diye de bir düşüncede ortaya çıkar...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 14:28
Alıntı yapılan scetintas

Taraftar temsilcileri olması tek kişinin değil bir çok kişinin ortak fikri söylenirse daha mantıklı ve daha kabul edilebilir olur...

İlerde tek bir kişi tüm taraftarı temsil edemez diye de bir düşüncede ortaya çıkar...

Evet çok doğru, bence en mantıklısı dernekler vasıtasıyla olmalı. Bir sorun varsa Dernekte paylaşılmalı ve çoğunluğun fikri Dernek Başkanı tarafından yönetime iletilmeli.

Aslında ben bunada biraz karşıyım. Yönetim şeffaf olmalı neyin ne olduğunu açıklamalı. Taraftar Temsilciliğinede gerek kalmaz. 

Hiçbir taraftarın yönetimle en ufak bir ilişkisi olmalı, isteyen istediği gibi Eskişehirspor Başkanı veya yöneticilerle irtibata geçmemeli, yönetimdekiler tanınmayan kişi olmalı gerekirse uzayda yaşamalı :)

Ama Eskişehirspor'un tarihini , geçmişini ve değerlerini iyi bilerek onları gerektiği gibi kullunan bir yönetim olmalı.

Çok şeymi istiyorum ki :)

Gönderen: escemes
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 15:15
taraftar yönetim kurulu adı altında bir heyet oluşturulmalı
bu kuruldan izin alınmadan hiçbir karar alınmamalı yaptırım gücümüz olmalı
bir nevi ombudsman yada ceo işlevi görmeli oluşturulacak heyet

Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 15:54
Taraftar temsilciliği kulağa hoş geliyor ancak mevcut şartlar altında kendimizi kandırmaktan başka bir şey değil..

-------------

Gönderen: 65es26
Gönderi tarihi: 20/May/2009 saat 16:22
Alıntı yapılan escemes

taraftar yönetim kurulu adı altında bir heyet oluşturulmalı
bu kuruldan izin alınmadan hiçbir karar alınmamalı yaptırım gücümüz olmalı
bir nevi ombudsman yada ceo işlevi görmeli oluşturulacak heyet

Nasıl olacak bu iş.Biraz açsan konuyu.Eskişehirspor Yönetimi mi bu heyet'e danışmadan hiç bir karar almıyacak.

-------------
Alemin kralı geliyorrrr

Gönderen: CyberSheyTaN
Gönderi tarihi: 23/May/2009 saat 11:56

Konuyla ilgili bi haber:

Taraftarlar yönetime!
Başkanlığa adaylığını koyan iki isim; Aziz Yıldırım ve Şadan Kalkavan, tribünlerden gelen sese kulak verip, listelerine birer taraftar temsilcisi almayı ihmal etmedi.

Aziz Yıldırım, Sarı- Lacivert Derneği eski başkanı Yasemin Erçil’i, Şadan Kalkavan da KFY Grubu yöneticisi Adem Köz’ü listesine aldı. Bu arada Kalkavan ve ekibinin kongrede kombine ve biletlere yapılan yüzde 20’lik zamma tepki gösterecekleri öğrenildi. 
23.05.2009
Kaynak : Milliyet

-------------

Gönderen: AYDIN
Gönderi tarihi: 23/May/2009 saat 12:04
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Konuyla ilgili bi haber:

Taraftarlar yönetime!
Başkanlığa adaylığını koyan iki isim; Aziz Yıldırım ve Şadan Kalkavan, tribünlerden gelen sese kulak verip, listelerine birer taraftar temsilcisi almayı ihmal etmedi.

Aziz Yıldırım, Sarı- Lacivert Derneği eski başkanı Yasemin Erçil’i, Şadan Kalkavan da KFY Grubu yöneticisi Adem Köz’ü listesine aldı. Bu arada Kalkavan ve ekibinin kongrede kombine ve biletlere yapılan yüzde 20’lik zamma tepki gösterecekleri öğrenildi. 
23.05.2009
Kaynak : Milliyet

Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap  Clap Clap

-------------
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?

Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 01:14
Yönetimin yeni görev dağılımında, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak Mulla Şahbaz görünüyor.

Bu kapsamda kendisine bağlı olarak görev alabilecek taraftarlar arasından temsilciler heyeti oluşturulabilir. Bu heyet gündemdeki ve gelecekteki konular ile ilgili görüş, öneri ve dileklerini ilgili başkana iletebilir. Kendisi de onaylar ise, yönetim kurulunda görüşülmek üzere gündem maddesi olarak yer almasını sağlayabilir.

-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil

Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 01:34
Levent abi bizde bu iş çok zor.....rant sağlayanda,sağlatanda memnun bu düzen kırılmadıkça biz istediğimiz kadar çabalayalım ...olmaz..

-------------

Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 01:44
Taraftar temsilciliği için diğer bir adayım,Levent Kürkçüoğlu'dur.Bu işi iyi yapar.Dürüstlükden ödün vermez.Yamuk işe gelmez.İşinin gereğini yaparken babasını tanımaz.Bu iş için biçilmiş kaftanlardan birisi .Bence.

-------------

Gönderen: efsane26es
Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 02:54
Bencede deyınılmesı gereken bır konu.Böle bir temsilciye ıhıtyacımız var.Biz taraftarlarla yönetım arasında bağ olusturulmalı.deplasman organızasyonları yada yapılacak shwwlar ıle ılgılı bılgı vs vs  bunlar acısından daha iyi olur..Tabiki Biz taraftarları düşünen bir yönetım olmalı ilk önce...

-------------
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 03:56
Taraftar temsilcisini yönetim çerçeve olsun diye koyacaksa hiç gerek yok taraftar temsilciliğine,zaten içimizden biri içlerinde...
Sevgili Kerem,yapmak istediği şeyler mutlaka olmuştur ama yapamıyorsa neyleyim temsilciliği. 

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: emremix26
Gönderi tarihi: 02/Haz/2009 saat 03:57
Alıntı yapılan 26_26_26

Taraftar temsilcisini yönetim çerçeve olsun diye koyacaksa hiç gerek yok taraftar temsilciliğine,zaten içimizden biri içlerinde...
Sevgili Kerem,yapmak istediği şeyler mutlaka olmuştur ama yapamıyorsa neyleyim temsilciliği. 

aynen katılıyorum ,
yönetimimizde mesela mağaza sorumlusu yöneticiler var, sayın çetintaşlar...
keşke olmasalardı sorumlu,
şu halinden daha kötü olamazdı sanırım mağazamız oyle değil mi?

-------------
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...

Gönderen: AltesMelih
Gönderi tarihi: 10/Tem/2010 saat 13:07
Mustafa Akgören abimiz umarım yolu başkanlığa kadar gider. Başarılı olması dileğiyle. Bizi en iyi şekilde temsil edeceğinden en ufak şüphem yok.Wink

-------------
Yağmurda, çamurda Altes açıkta!

Gönderen: kaansrdr
Gönderi tarihi: 10/Tem/2010 saat 13:55
Bütün profesyonel kulüplerin yapması nedense yapmadığı temsilciliği iyisiyle kötüsüyle mutlaka kulüp içinde yararlı olacaktır uygulamada belki sıkıntılar çekilecektir karşılıklı diyalogla sorunlar asgariye indirilecektir sezon boyunca en fazla ceza alan kulüp olmak 500 milyarın üzerinde ceza almak böyle bir taraftara yakışmadığı gibi taraftarının parmakla gösterildiği şehrimize yakışmıyor,artık eleştiriyi taraftar olarak bu yönüylede ele almamızın kendimizin özeleştiri yapmamız gerektiğine inanıyorum.

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 10/Tem/2010 saat 14:34
Bu Cezaların Cogunlugu Nerden Nasıl Geldigini Biliyormusunuz Çagıl Beyi Kutluyorum Güzel Düşünceleri Var Konuştugumuz Sorunlar Bunlar Degilmi Sürekli Taraftarı Takmayan Yönetimle Başbaşyız Hep Derneklerin Ve Gurupların Artık Bazı Şeyler Yolunda Gitmiyorsa Yönetimle Diolokları Askıya Almaları Gerek Onlar Bizleri Degil Bizler Yönetimi Yönlendirmeliyiz Yaptıkları Yada Yapacakları Güzel Şeyleride Alkışlamalıyız Yanlız Ben Daha Güzel Bişeler Yaptıklarını Görmedim Bu Yönetimin Gelmişteki Ve Gecmişteki Umarım Herşey Hayırlısı Olur.

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 14/Haz/2013 saat 00:01
taraftar temsilcisi ve yönetimin haricinde , kalantor sıfatı ve bağlantısı olmayan kenardan 2 tarafa dahi bakan ve yorum yapan  bağımsız taraftar adında en az 3 kişinin daha olması geretiğini düşünüyorum, çünkü farklı yaklaşımdan dıştan içerden kenardan köşeden izlenimler ve bizlerin göremediklerimizi görmeğe çalışan kişilere ihtiyaç var bu kişiler kulüpte taraftar arasında orda burda  kimseye hesap vermeden dolaşmalı seyretmeli hemde herşeyi alt yapıdaki antrenmanlar dahil orda burdaki çevre dahil her konu hakkında fikir görüş üretecek unvanı olmıyan ama sıfatı olan, kimseye karşı sorumlu olmıyan 3 kişiden bahsediyorum bu kişiler gerek gördüğünde rapor yazıp yönetime ve taraftar birliğine verir ama kesinlikle sorumlu olmaz, bu fikrin irdelenmesi geliştirilmesini talep ediyorum.
Bu kişilerin kulübümüzü ve taraftarımızı sorunsuzlaştırabileceğini düşünüyorum.
Saygılarımla.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com