eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Yönetimde Taraftar Temsilciliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 09:09
Umarım kongrede bu konuda Başkan adayından önemli sözler duyacağız.

Duymalıyızda...

Bu takım parası olan - olmayan herkesindir. Ortak sevdadır.

Yönetim Kurulu'na bağlı taraftar temsilcileri veya komisyon adı altında bir öncü grup oluşturarak yönetim ile halk arasında köprü kurulması hiçde zor değildir. Yeterki gerçekten istenilsin.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 10:52
bu iş için önce taraftarın için de birlik olup bir lider çıkarması gerekmiyormu?
klüpten deseler kardeşim biz kimi muhatap alacağız hangi derneği? hangi grup liderini? v.s..
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 11:54
Alıntı yapılan gakkos26

bende amigo, lider, reis vb. isimlerle anılan kişilerin bu görev için uygun olmayacağını düşünüyorum. ama bazı konularda bu kişiler daha etkin ve bilgi sahibi oldukları için temsil edilmeleride gerekebilecektir. bu yüzden bu temsilciliğin bir kiş ile sınırlandırılmaması, farklı renkleri taşıyan 3 arkadaşımızdan oluşması şu süreçte makul çözüm olacaktır.

isim vermeyelim denilmiş ama bende bu görevi layıkı ile yapacağını düşündüğüm, meslektaşım Yrd. Doç. Dr. Murat Kiracı'nın (forum ismi Murathoca) bu komiteye uygun olacağını düşünüyorum.  

Yapma yaaa ...Ad zikretme forumlarda istersen 2-3 gün ortalıkta yoktuk fırsat bilme hoca!!
Ben bir profesör olayım da ondan sonra düşünürüz. Eskişehirspor'un profesör hocalara ihtiyacı var öyle değil mi?
Taraftar temsilcilğinde bence tribünden yetişen ve herkesin tanıdığı birisi olması lazım.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 11:57
Bu  konuda Dernekleri saf dışı bırakmak mantıksız gelir...Dernek Başkanları bu komitenin doğal üyeleri olmalıdır....Bu komite kendi arasında bir baş temsilci seçerse orası ayrı iştir..Düşünce güzel hayata geçirilmelidir...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 14:59
ama dernekler de taraftarın değil de sanki yönetimin dernekleri gibi davranıyor.
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:38
Alıntı yapılan özgürlük

ama dernekler de taraftarın değil de sanki yönetimin dernekleri gibi davranıyor.

Clap
Yukarı
esesosman Liste gör
Yeni Yazar

osman İBİŞ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esesosman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 19:51
dernekler çalışsın ama taraftara çalışsınlar
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
arc Liste gör
Deneyimli Yazar

alirıza çınar
  Alıntı arc Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 16:22
güzel fikir formu okuyan fikir üreten ve içimizden birileri
müjdat,çağıl,ufuk gibi...

ESESLE KALIN ESESLİ KALIN
T K Ş

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2008 saat 16:54
Alıntı yapılan arc

güzel fikir formu okuyan fikir üreten ve içimizden birileri
müjdat, çağıl, ufuk gibi...

ClapClapClapClap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2008 saat 13:26

Yönetimde gerçekten bir taraftar temsilcimiz olsaydı Bilet fiyatlarından,Stad yapımına,Deplasman organizasyonundan,Taraftar ürünlerine kadar sesimizi yönetime duyurmamız daha kolay olurdu.İşallah ilk seçimlerde Yönetime sesimizi duyuracak bir temsilci göndeririz.Eğer içimizi dökecek şu forumumuzda olmasa halimiz ne olur diye düşünüyorum ve Forum yetkililerine teşekkürlerimi iletiyorum.Hug Bu temsilcinin gerçekten her açıdan taraftarın çektiği çileyi birebir yaşayan birisinin olmasınada dikkat edilmeli.Tabi taraftara kulağını tıkayan yönetim böyle bir temsilciyi kabul edermi?Disapprove

Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır