eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Yönetimde Taraftar Temsilciliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 23:28
bu işi kim yapabilir tabiiki içinde karşılıksız eses sevgisi bulunan yüzbinlerce kişiden herbiri bu işi çok iyi yapar.ama bu yüzbinleri temsilen kendisini çok yakınen tanımasamda yaptıklarıyla her eseslinin takdirini kazanan 65 liler derneği yöneticiliğinden dolayıda tecrübeleri olan tatar mustafa kardeşim bu işi layıkıyla yapar diye düşünüyorum.bu taraftar temsilciliği yönetim kurulu üyeliği bazında olmasada mutlaka hayata geçirilmelidir.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 23:30
   Yönetimimizde,taraftar temsilcilerimizin yer alması bizler adına sevindirici olur.Yeni yönetimde,taraftarın sesine biraz daha kulak veren bir kişi olmasını kim istemez ki? Bunu yapabilecek mutlaka büyüklerimiz vardır.Onları yönetimde görmek isteriz.
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 23:39
yeni yönetimde her oluşumdan birer kişinin taraftar temsilcisi olarak yönetime girmesi düşüncesi var.istanbuldan-ankaradan-izmirden vs...bence ankaradan banner,istanbuldan otomatikkapi süper olur...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 00:03
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Aslında bu işi şu anda layıkıyla yerine getirecek bir arkadaşımız var...

Mevcut ,eski ve gelecek yönetimlerdeki bir çok insanı tanıyan,kulüp çalışanlarıyla,hali hazırdaki futbolcularımızla iyi ilişkileri olan bu arkadaşımız,bu iş için biçilmiş kaftan...

Bir ara dergi için de uğraş veren, çok çalışkan biri,
ne zaman rastlasam kan ter içinde, ESES için çırpınan biri..
Moderatörümüz uyarmış, şu olsun bu olsun şeklinde yazmayın diye,
kim olursa olsun, yönetimde mutlak taraftar temsilcisi ya da temsilcileri olsun..

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 01:13
Alıntı yapılan eskan

yeni yönetimde her oluşumdan birer kişinin taraftar temsilcisi olarak yönetime girmesi düşüncesi var.istanbuldan-ankaradan-izmirden vs...bence ankaradan banner,istanbuldan otomatikkapi süper olur...

haa bide eskişehirden KEREM ATILMAZ'ı tek geçerim assadza keremWinkzaten içerde sayılır.bide resmiyeti olsun temsilci sıfatıyla daha da süper olur..Smile
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 02:11
Çok güzel fikir tabiki ama bunu nasıl hayata geçirebilirizki ? Gerçekleştirebilirsek çok faydalı olacağı kesin.
Yukarı
MICHIGANeses Liste gör
Deneyimli Yazar

B. P.
Yer: United States
  Alıntı MICHIGANeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 06:35
Aslinda guzel bir fikir .... Acikcasi buyuk universitelerdede boyle bir olusum var..Yani universitenin ba$indaki rektor her hafta ornegin yonetim kurulunu toplar, hatta Anadolu Universitesinde de bu olusum war.. Bu yonetim kurulunun bazilarinda ogrencilerin temsilcisi ve ayrica arastirma gorevlilerinin temsilcileride bulunur.. KArar sahibi olamazlar belki ama en azindan goru$ sahibidirler. Ogrencilerin veya arastirma gorevlilrinin sorunlari ve istekleri boylece yonetim kuruluna bir $ekilde ust makamlara iletilmi$ olur...

Ben de bu olu$umun mutlaka olmasi kanisindayim.. Herkes birbirini anlarsa Eski$ehirsporumuzu arzuladigimiz daha iyi yerlerde gorebiliriz...
EsEs bir sevdadır, bir kavga, bir davadır ! . . .
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 07:31
güzel olur biri mutlaka seçilsin ama istanbul organizasyonlarındaki sıkıntıyı unutmayalım o tarz biri yani taraftarla diyalog kuran biri olsun malum gruplarla değil
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
26başar26 Liste gör
Yazar

yücel
  Alıntı 26başar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 11:36
Valla süper olur.hadi bakalım inşallah.ClapClapClap
gurbette bile eses
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 12:03
mishiganeses arkadaşımız anlatmış biraz açayım konuyu. üniversitelerin hem öğreci hemde öğretim üyesi yönü ile kurullarda temsil edilmeleri ve toplantılara katılma hakları mevcuttur. Eskişehir OSmangazi Üniversitesinde ve Anadolu Üniversitesinde bu süreç işletiliyor. örneğin Araştırma görevlisi temsilcisi veya Yardımcı doçent temsilcisi, fakülte yönetim kurulunun toplantılarına, kendileri ile ilgili konularda olan toplantılara, davet ediliyor ve görüş bildiriyorlar. bu sistem yeni yönetim tarafından da benimsenebilir.

temsilcimizin veya temsilcilerimizin her  yönetim kurulu toplantısına katılması uygun olmayabilir. ama taraftarı ilgilendiren konuların görüşüldüğü toplantılara (deplasman org., küfür konusu, yapılacak etkinlik vb. ... konularda) bu temsilciler çağırılır, konu hakkında görüşleri alınır. bu temsilcilerin oy hakkı olmaz, bence olmaması da gayet mantıklıdır. böyle bir sistem sorunların iletilmesi ve tarafatarında sesinin duyulması açısından olumlu katkılar yaparken, bu temsilci yüzünden yönetimin her konunun taraftar tarafından duyulması veya speküle edilmesi gibi olumsuz yönleri de önleyecektir.   
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır